Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że się wtrącam do Was ale ja tylko na chwilkę.
Bardzo, bardzo, bardzo prosimy tu na głosiki na nas te żółtą mamusią :hahaha: Message - Galeria zdjęć Parenting.pl
Gorąco gratuluję wszystkim brzuszków i lekkich porodów życzę :36_2_25:

Ubranka zapraszam [EMAIL="http://parenting.pl/sprzedam/21427-kurtka-kombinezon-kozaczki-i-inne-na-zime-1-2-5-r.html"]http://parenting.pl/sprzedam/21427-kurtka-kombinezon-kozaczki-i-inne-na-zime-1-2-5-r.html

http://s5.suwaczek.com/20070901580117.png
[url="http://aleksandra9.aguagu.pl"][img]http:

Odnośnik do komentarza

hej!
olamala rozmiar 85H troche mi bylo szkoda kasy na ten biustonosz ale obeszlam juz wiele sklepow i wszedzie rozmiarowka do E. wiec zaszalalam
asia nie zazdroszcze ci twojej sytuacji, nie dawaj sie tesciowej
moj dzieciaczek dzis chyba wogole nie spi szaleje w brzuchu ze hej czy to normalne tak pol dnia kopac i kopac? :yuppi:
ja dzis upatrzylam sobie u nas nabazarku fajna komodke na ciuszki i chyba ja zamowie w nastepna sobote
powoli zbieram sie do zakupow typu posciele kosmetyki lozeczko przewijak bo widze ze wy juz niektore jestescie skompletowane
kurcze alez ten czas leci ja zaraz zaczynam 29 tydz.

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rwn15lx2gvyhz.png

http://s2.pierwszezabki.pl/039/0394729d0.png?9711

Odnośnik do komentarza

Agapas - witaj wśród majówek :)

Gosia - oby Ci ta noga wróciła szybko do formy

U mnie sobota na spokojnie trochę zakupów, trochę ogarniania domku a wieczorkiem pojechaliśmy do znajomych.
Dzisiaj śliczny słoneczny dzionek za oknem, może jakiś spacerek :) ale już niestety nie za długi bo ostatnio zauważyłam że sprzątać, ogarniać obowiązki domowe jeszcze mogę bez problemu, ale chodzenie męczy mnie dość szybko.

Jagoda
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgk4i4q477.png

Odnośnik do komentarza

Jagoda mam nadzieję że przejdzie szybko bo taki ból to nie fajny jest. A ja się właśnie spacerkiem dorobilam bo za długo. Więc oszczędzajcie się brzuszki.

W kwesti ostatnich zakupów to ja za parę dni kupuje kosmetyki i pranie robię Martynkowe i mam z głowy. Parę rzeczy jeszcze kupię ale to już na końcu albo jak się młoda urodzi.

Odnośnik do komentarza

Witam przy porannej kawusi..
Na chwilę wstałam z łóżka i trochę Was podczytuję. Zaczyna się kolejny tydzień! Oby do przodu!!!

Gosia - współczuję bólu.. to pewnie rwa kulszowa, skoro do nogi promieniuje.. nieprzyjemny strasznie ból, ale dopóki nerw jest uciśnięty, to niestety nie prędko przejdzie

agapas - witam wśród majówek :)

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry Kochane Majóweczki ;)

Dzień faktycznie prześliczny, aż chce się żyć.

Gosiu mam nadzieję, że z nogą szybko przejdzie.

Agapas witamy serdecznie. Gratuluję Synka. Jak będzie miał na imię? :)

Ola faktycznie zaczynamy 33 tydzień. Super!

Chantrel ja to taki miodek od znajomych wcinam, więc nawet nie wiem z czego on jest, ale dobry ;)

Wszystkim brzuszkom życzę miłego dnia i zmykam się szykować bo wychodzę dziś do ludzi ;). Mąż zarządził, że z Nim mogę ;). Buziaki :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Witam brzuszki cieplutko.

U mnie dzis chmurno i ponuro-zreszta taki sam mam nastroj,od rana na wszystkich wrzeszcze.

A z tym poruszaniem sie to juz przesada:)Wczoraj pojechalismy z mezem do sklepu to co chwila sie pytał czy cos mi jest i czy aby przypadkiem nie rodze-a mi poprostu juz tak ciezko i jakos tak nieporadnie ,ze szłam i sapałam jak lokomotywa:)

http://www.ticker.7910.org/as1cHmE0g410000Nzc3MjVsenwwMDAzMzVkfEFudG8mIzM0NzsgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich i dziękuję :)

Sopfie

Agapas witamy serdecznie. Gratuluję Synka. Jak będzie miał na imię? :)

Dzięki Sophie :) Synuś będzie miał na imię Wojtuś :)

U mnie też jakiś leniwy dzień. Do południa szwendałam się po domu w pidżamie. Ubrałam się dopiero ok 13.00 bo miałam spotkanie z promotorem, więc musiałam się ruszyć...
Ale najchętniej to już bym się położyła do wyrka :)
Dobrze, że mój synek się chociaż rozruszał dzisiaj bo ostatnio miał coś leniwe dni a dzisiaj tak pokopał, że aż momentami zabolało :)))

Dziewczyny czy chodzicie na szkołę rodzenia ?? Ja jutro wybieram się pierwszy raz, mam nadzieję, że będzie ok :) Idziemy jeszcze ze znajomymi więc powinno być fajnie... W zasadzie nie miałam zamiaru chodzić, ale znajoma mnie namówiła, a mąż - o dziwo !!! - zgodził się bez problemu :))

Pozdrawiam cieplutko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3w47gt3ob.png

Odnośnik do komentarza

Dzieńdoberek wszystkim brzuchatkom,
Agapas- Wojtuś śliczne imię, ja mam Zosię.Powodzenia w szkole rodzenia ja też bym chodziła ale szkola jest za daleko a mąż ciągle w pracy.
Dziś dzień zakupów i sprzątania szanowny małżonek ma 1 dzien wolnego a w zamrażarce i lodówce echo.
Kaja29 ja też miałam z dżemikiem .
Miłego dnia pora na kawusię.
:taniec:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44583.png

Odnośnik do komentarza

Witam po krótkiej przerwie:)

Witam nową majówkę!!!
Mam do Was pytanko: Czy Wasze dzieci też są takie ruchliwe? Mój mały szaleje od rana do późnej nocy. Robi sobie tylko półgodzinne przerwy od czasu do czasu. Dziś obudził o 6 rano, a wczoraj szalał do 24.
Trochę mnie to zaczyna martwić:(

Odnośnik do komentarza

Witajcie poniedziałkowo!

agapas witaj na forum i pisz nami :) my niestety nie możemy chodzić do szkoły rodzenia, lekarz nam zabronił, żeby za wczesnie nie urodzić, ale bardzo chciałam, teraz sama się dokształcam, co zrobić... Jak dowiesz się czegoś fajnego pisz nam.

AnkaS - ja też ma taki plan zakupowy, a komode tez juz upatrzyłam tylko męza jeszcze musze przerobic i zmobilizować :)

Gosia - Jak twoja noga? ja w sobote byłam u kolezanki, troche połaziłam i wieczorem tez musiałam odchorować, także łączę sie z Tobą w bólu.

kaskam - z tego to wyczyałam to teraz maluchy sa bardzo aktywne, co sama odczuwam, czasem bolesnie. Ponoć na 40 min aktywnośći przypada 20 min drzemki. Wczoraj mały tak kopał mnie po jelitach (kopał do środka mnie),potem prawie w piersiach czułam, bo brzuch mi wyskoczył do góry, a mały lezy głowka w dół. Cieszmy się, ze z dzieciczkami wszytsko dobrze, ja się martwie jak przestaje kopać.

Powiem Wam, że jako kocia mama czuje sie jakbym już dziecko miała. Kiciulka juz lepiej się czuje i gdyby nie ten kubraczek to pewnie by juz szalała. Teraz łazi za mną jak cień. Do toalety iść sama nie moge, tylko musze z nią, hehe..

Pękł nam tynk na jednej ścianie w przyszłym pokoiku kluskowym(nowy budynek), w tym tyg mają nam poprawić, to w przyszłym zarządzę malowanie. Juz nie mogę się doczekać!

Miłego dzionka Brzuszki!

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Cześć Majóweczki ;)
I po weekendzie... W sumie dla mnie to teraz cały czas weekend, ale lubię niedziale, bo chociaż mam męża w domu. Wczoraj wieczorem odwiedzieła nas kuzynka z półroczną córcią. Dawno nie widziałam tak grzecznego dziecka - wcale nie marudzi, do wszystkich się uśmiecha i chętnie idzie na ręce, a jak była zmęczona to po prostu tarła sobie łapkami oczka. Po tej wizycie jeszcze bardziej zatęskniłam do swojego Michałka (oczywiście mu nie mówiłam, bo chcę żeby jeszcze trochę posiedział w brzuszku i urósł;), a przy okazji opuściły mnie wątpliwości czy i jak sobie poradzę. Wiem, że będzie dobrze :)

Emilka to super, że kicia już lepiej się czuje.

Kaskam mój maluch też jest taki aktywny. Zdarzają mu się dni mniejszej ruchliwości, ale w większości pod wieczór już jestem solidnie poobijana;). Ja to też bardzo lubię - rano zanim wstanę czekam, żeby poczuć pierwsze ruchy i dopiero jestem spokojna, że wszystko w porządku.

Agapas Wojtuś - bardzo ładnie i dla chłopca i dla dorosłego mężczyzny :)

Odnośnik do komentarza

Emilka to będziesz w swoim żywiole ;). Ja też uwielbiam remontować.

Wiecie, zaczynam już coraz wyraźniej czuć, że to końcówka. Mały ma już główkę bardzo nisko. Czuję czasem taki nacisk na krocze, że aż boli. No i coraz częściej mam te skurcze przepowiadające (tzn. tak myślę, że to one bo boli "skurczowo"). Myślałam, że nie będą bardzo bolesne, ale trochę jednak odczuwam... Idę w środę do lekarza - zobaczymy co powie. Ja się fizycznie czuję świetnie tylko od tego leżenia jestem osłabiona. Nie wiedziałąm, że nic nierobienie jest takie męczące... ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć Brzuchatki! Witam nowa majówkę - Agapas!!! Po sobotniem cięzkim dniu w pracy, w niedzielę postanowiłam jednak odpocząc. I tak odpoczywałam ze skończyło sią na zakupach. Jak mąż zobaczył reklamę pajacyków za 5,99 w realu, to konicznie musielismy pojechac kupić. Nie wiem co z tego bedzie jak zostanie wyprane ale wygląda w porządku no i 100% bawełny i nie ma metek!!!!!!!!!!! Mąz naladowal caly koszyk, musialam siła wyciągać rozmiary ktore Misiek na pewno nie ubierze bo jak urosnie do rozmiaru 78 to bedzie zimno i krótki spioszek sie nie przyda...... oprócz tego zakupilismy koszyki do kosmetyków oraz "zbiorniki" do mycia pupy, bużki i na "nieczystości"... I tak po trochu pozbywamy się zgromadzonej kasy... właściwie to ja juz wszystko wydałam teraz czekam na wypłatę zeby kupić łóżeczko.

Pozdrawiamy ;-) Asia i Michałek

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem do szkoły rodzenia warto chodzić jeśli jest przy szpitalu gdzie chcecie rodzić. ja chodziłam i bardzo sobie chwalę - mówili wszystko co najważniejsze i odnosząc do realiów własnego oddziału.

co do faktu, że lekarz zabrania - pewnie dlatego, że nie możecie wykonywać ćwiczeń fizycznych - wymuście niech wam wypisze zgodę na zajęcia teoretyczne - a jak będzie czas na ćwiczenia to po prostu będziecie robić tylko te oddechowe albo żadne - na kursie gdzie jak byłam były takie babeczki i bardzo się cieszyły bo przynajmniej widziały jak wygląda pozycja porodowa, jak można się relaksować, jak oddychać.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :)

Sophie Na pewno sobie poradzisz i będziesz świetną mamą :))) Przyznam się szczerze, że ja też mam czasem takie wątpliwości, ale staram się odganiać te myśli, inne kobietki sobie dały radę to my też sobie poradzimy :)) Martwi mnie raczej fakt, że to bardziej mój mąż nie może doczekać się kiedy Wojtuś będzie z nami niż ja :((( Może to dlatego, że kończę jeszcze studia i martwię się jak ja to wszystko pogodzę... z jednej str. poród, a z drugiej szkoła, egzaminy i obrona... ech...

Ja też mam w środę wizytę, ale dopiero popołudniu i strasznie jestem ciekawa jak tam mój synek. Ostatnio mało się ruszał, jakieś leniwe dni miał, ale teraz znowu nadrabia.

Kaskam - nie martw się, teraz taki okres, że nasze pociechy są tak ruchliwe, tylko fakt, to już czasem zaboli :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3w47gt3ob.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki asiabambo ;)

HebaNova to jest szkoła właśnie przy szpitalu, w którym będę rodziła u nas w mieście.
Fajnie, że jesteś zadowolona, ja idę dzisiaj pierwszy raz. mam nadzieję, że będzie fajnie. Na pewno będzie wesoło bo idziemy jeszcze z parą znajomych.

Rany dziewczyny, jak Was tak podczytuję to Wy już prawie wszystko macie... Mój mąż stwierdził, że jak będę w sobotę w szkole to pomaluje nasz pokoik, żebym mogła go już urządzać pod kątem synka. Co prawda tez mam już część rzeczy, ale jeszcze sporo mi zostało do kupienia... Jak już będę miała pokoik zrobiony to ostro biorę się za przygotowania ;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3w47gt3ob.png

Odnośnik do komentarza

asiabambo - ja też byłam w realu i kupiłam pajaca, wkładki laktacyjne i paczkę pieluch, i jeszcze parę rzeczy :)

Sopfie - remontować, malować to ja bardzo lubię, tylko sprzątać potem ten kurz juz mniej :cherli3:

heheh..teraz to mam fajną akcje, kot lezy na mnie, łepek ma na brzuchu a klusek kopie i tak wszystko podskakuje :)

Pozdrawiam emIlka
Rozbójnik Ksawcio 2010.05.11 i Gagatek Agatka 2012.01.10

Odnośnik do komentarza

Sopfie - tylko leż grzecznie i wypoczywaj, żeby Misiek nie wychlupnął ;-) Zazdroszczę Ci że juz tak mało czasu Ci zostało - 55 dni, mi jeszcze 77. Emilko - ja też nie zapisałam się do szkoły rodzenia ,ale z barku czasu, może w tym tygodniu zadzwonie i się jakoś umówię... jak się zapisze do szkoły to bede na bieżąco słać infoo. Utul Kiciulke ode mnie ;-) Ale Kaskam - moj synek tez jest strasznym wiercipięta i dobrze bo jak sie chwilę nie rusza to się martwię...

Pozdrawiamy ;-) Asia i Michałek

Odnośnik do komentarza

Bry dzień :)
zacznę od tego brzuszki że życzę wam wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! :)

Emilka dziękuję lepiej już :) pomogło mi jak mąż mi rozmasowal ten bok :) jak u Ciebie?

Asiabambo ja kupiłam kiedyś spiocha z tych co są teraz w realu i dobrze mi się pral i trzymał :) aczkolwiek cienkie one są trochę, ale szmatki się rozciągniete nie robią :)

Kaskam tak jak piszą dziewczyny lepiej żeby brzus tańczył niż milczał! Moja mała też się sporo rusza w nocy jak wstaje to ona ze mną :) maluchy niedługo będą niej ruchliwe bo będą miały mniej miejsca więc teraz korzystają :)
aczkolwiek nie chcąc straszyć żadnej z was zdarza się że dziecko wręcz się rzuca a nie rusza normalnie i może to oznaczać że się np przydusza pepowina.

Do szkoły rodzenia chciałam iść ale fakt wtedy szkoda było mi kasy tyle i wolałam młodego obkupic a darmowa się otworzyła jak urodziłam. Dużo sama poczytalam i o oddychaniu się dowiedziałam na porodowce od studentki która mnie pilnowała :) tak więc warto pytać a na pewno powiedzą :) bo samym oddychaniem prawidłowym mamy lżejsze skórcze!

Chyba wszystko co miałam to napisałam... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...