Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Asia30
Justysia, jak ja Ci zazdroszczę tych masaży!!! A powiedz mi z kim była Lenka jak Ty się oddawałaś tym wszystkim przyjemnościom? Chyba nie doczytałam ale coś mi tam świta, że Twojego M nie było z Wami :)

z dziadkami
bylam z moimi rodzicami - oczywiscie oni mieli osobny pokoik :lol:
wiec czesto pakowalam lene w wozek i oni na spacer a ja oddawalam sie uciechom :36_2_25:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

tina
Asia30
justysia_k
tina jak ja mam na imie??? chyba jakas jestem dzisiaj nie teges bo nie rozumiem pytania chyba :lol: ja mam na imię Justyna :D

OMG!!! Umarłam! Justysia już nie kuma to co to będzie za czterdzieści lat??? :sofunny: Tina tłumacz się :oczko:

:36_11_23::36_11_23: Justysiu chyba sobie nie doczytalas:)

doczytalam teraaz :sofunny:
no coz - dobrze ze chociaz uroda grzesze skoro inteligencja juz mi nie jest dane :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

witam

asia39 wszystkiego najlepszego dla bartusia za 6miesiaczek:))buziaczki:*

justysia wspolczuje niesprzespanej nocy zycze aby nastepne byly przespane:)

asiula zdjecia lulci urocze:)bukiet super:)

a u nas ok kuba spi ja posprzatalam i robie obiad:)i czekam na kolezanke ma przyjechac z synkiem:)takze zapowiada sie fajne popoludnie:)piekna pogoda slonko swieci cieplutko wiec trzeba korzystac:)

http://s8.suwaczek.com/200302202341.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpi0uf3p3y.png

http://s2.pierwszezabki.pl/033/033345990.png?7823

Odnośnik do komentarza

justysia_k
Asia30
Justysia, jak ja Ci zazdroszczę tych masaży!!! A powiedz mi z kim była Lenka jak Ty się oddawałaś tym wszystkim przyjemnościom? Chyba nie doczytałam ale coś mi tam świta, że Twojego M nie było z Wami :)

z dziadkami
bylam z moimi rodzicami - oczywiscie oni mieli osobny pokoik :lol:
wiec czesto pakowalam lene w wozek i oni na spacer a ja oddawalam sie uciechom :36_2_25:

Nieeeee no takiej to dobrze!!! Szkoda, że moi nie chca mnie zabrac na wczasy :)

Takie wczasy ze SPA muszą być strasznie drogie co? Mnie przeraża cena weekendu w SPA a co dopiero dwa tygodnie!

Odnośnik do komentarza

Asia30
justysia_k
Asia30
Justysia, jak ja Ci zazdroszczę tych masaży!!! A powiedz mi z kim była Lenka jak Ty się oddawałaś tym wszystkim przyjemnościom? Chyba nie doczytałam ale coś mi tam świta, że Twojego M nie było z Wami :)

z dziadkami
bylam z moimi rodzicami - oczywiscie oni mieli osobny pokoik :lol:
wiec czesto pakowalam lene w wozek i oni na spacer a ja oddawalam sie uciechom :36_2_25:

Nieeeee no takiej to dobrze!!! Szkoda, że moi nie chca mnie zabrac na wczasy :)

Takie wczasy ze SPA muszą być strasznie drogie co? Mnie przeraża cena weekendu w SPA a co dopiero dwa tygodnie!
my bylismy 3 :36_2_4: :sofunny:
cena do zniesienia :36_2_25:ale w samym kolobrzegu - na miescie to juz zdzieraja jak tylko moga :/
oto polska wlasnie :yyy:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

witam

zaliczyłam dzisiaj pierwszy baby bluessss :36_1_4:

m mnie wkurzył bo zrobił obiad i zadowlony je a olivierowi nic nie zrobil i jeszcze ja miałem zrobic ? :glass: no mmyslałam ze padneee rozryczałam sie i tyle .....

a wiec tak opowiem co i jak

z piatku na sobote o 24 zaczeły mi odchodzic wody ale tak pomałuuuu połozyłam sie spac bo nic mnie nie bolało zadnych skurczy nic wiec spałam rano wstałąm m kazałam jeszcze isc do pracy bo bez sensu zebysmy wszyscy czekali

i wody sie saczyły powolutku jakies surcze pojwaiły sie po 7 rano ale bardzo lekki i co 40 min potem zeszłu do 15 min ale lekki

dopiero po 18 były silniejszcze jakies ale dalej nic i pojechalismy do szpitala bo zadzwoniłam co mam robic i kazala na połozna przyjechac zeby zobaczyc co i jak

w szputalu bylismy o 22 a przyjeli nas o ok 23 bo busyy było wrrrr nie wazne
podłaczyłymnie pod ktg na godzine i wszystko ok było z małą i skurcze co 15 min wiec zaproponowała mi masaz szyjki i kazała jechac do domu acha rozwarcie na 3 cm i czekac co bedzie i ze jak nic sie nie zacznie do 8 rano to na wywołanie sie zgłosic a jak cos sie zacznie to wrac na porodówke ale wychodzaz ze szpitala juz pow do m i do połoznej ze do 8 nie wytrzymam bo mam juz silne bóle

no ale przyjechalismy do domu ja zostałam na dole na sofie a m poszedł spac i miałam dzwonic po niego jakby co i od przyjsc do domu skurcze miałam co 5 min i silne coraz silniejsze ale ból całkiem inny niz z olivierkiem wiec nie zakładałam ze cos sie dzieje

ale o 3 zadzwoniłam po m bo czułam ze nie mam siły juz tzn chodziło mi o nogi całe mnie tak bolały ze szok u czułam ze wiecej nie wytrzymam tzn ze potem nie dojde do samochodu jak teraz nie wstane wiec pojechalismy

i od wyjscia z samochodu jeszcze przy wysiadanie wzioł mnie skurcz i miałam ochote przec ale mi przeszło

i idac na oddział skurcze to juz chyba miałam co 2 min nie wiem bo nie patrzyłam na zegarek ale droga była bardzoooo długa dla mnie jak juz dotarłąm na oddział to zdazyłam isc na kibel i mi sie tak fajnei zrobiło jak sikała ze szok bo ból mi sie ta rozszedł po całym ciele a nie tam tylko
no ale wstałam i kazały mi sie połozyc i chciały mi ktg podpaczyc aleee tu zonkkk skurcz i nagleeee tak rykłammmm i zaczełam przeccccc połozne szybko zaczeły mi spodnie sciagac z michałemm ja ledwo co tyłek do góry podniosłam no aleee dali radeee i połozna mówi ze główke widaccc ja to opad szczeny ze to juzzz no powiem wam ze nie spodziewałam sie ze to juzzzzz bedzieeee bo całkiem inaczej było z olinkiemmmm
i 2 parcie głowka wyszła potem tłułoww i resztaaa ale matkoooo jaki bólll to szokkkk

nie popekałam nic ale miałam male pekniecia skóry tylkooo wiec spokooooo

i byłam pierwsza osoba co urodziła na oddziale co nie rodzi sie a sa emergency i jeszcze urodziłam na tym łóżku co tam lezałam wtedy z infekcjaaa :36_2_15:

potem nas przewiezli na porodówke hehehe tam sie juz wykapałam i znowu nas przeniesli juz na poporodowa sale :36_2_15:

wiec poród ekspresss i całkiem inny i mniej bolocy wiec ja poprostuuu nie mogłam uwierzyc ze to tak szybko poszłoo

Odnośnik do komentarza

a co do imienia to było tak

jak sie mała urodziła to wam powiem ze m sie bardzo wzruszył az w szoku byłam i chyba dlatego mu uległammm i sie zgodziłam na sareee ale potem on sam miał watpliwosci wiec dalej sie zastanawialismy ale podsuneła mi połozna pomysł zeby napisac na karteczach i wyslosowac i m pow ze bedziemy razem losowac i dopóki obydwoje nie wylisujemy 2 tych samych imion to sie nie liczy i za pierwszym razem on wylosowal eva a ja sare a za drugim pow ze moze oli wylosuje i on sie zgodził i jeszcze my losowalismy i on i i ja wybralismy eve a potem olivier losował i tez wybral eve wiec została eva

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...