Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Za oknem szaro-buro, ja trochę przeziębiona, ale jak Was poczytałam od razu gęba się śmieje.
Wychodzę z krzaków!
U nas na szczęście wszystko dobrze- poza odwiecznym zmaganiem się z jedzeniem a raczej niejedzeniem Zuzanny, to wszystko gra. Ja rosnę także, dzidziuś rozpycha się coraz bardziej i wiemy już, że będzie dziewczynka :-)
Tak jak przeczuwałam, tak jest.
Także jedna Dorotta urodzi Wam forumowego chłopca, druga dziewczynkę.
Ciekawe, co Asiulka? Może pójdzie w Panterkowe ślady?
Męczy mnie coraz bardziej ten stan, boli mnie kręgosłup, spojenie łonowe i chodzę jak kaczka, ale staram się dawać radę. Przy Zuzi nie ma zbyt dużo czasu na zbędne myślenie.
Powolutku wiję gniazdko- kupiłam kołyskę, przywiozłam od rodziców małe ciuszki Zuzki, wózki itd. i okazuje się, że mam za małe mieszkanie (!!!) :-) Nie mieścimy się ze wszystkich.

Pogoda jest do dupki, nie mogę doczekać się lata, albo najchętniej wiosny.... Taki dziś dzień z chandrą....Wy też dziś za dużo nie piszecie? Też kiepska aura? :-)

Ściskam Was!
D.

P.S. Ciągle za mną chodzi ochota na lody z owocami. Co to do cholery jest?

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam bardzo za troskę :*:36_3_14::36_3_14::36_3_14:

Jestem w domku i dochodzę do siebie, woda w kolanie przestała się zbierać i jest jej bardzo mało, więc nie trzeba jej będzie odciągać. Szwy wyjmują mi w piątek!! bo bardzo ładnie się wszystko goi.

Ula mi ostatnio się mocno pochorowała- 40 st gorączki, kaszel, wymioty( z kaszlu), brak apetytu, katar... do dupy jednym słowem, ale już jest ok. Bałam się, że to zapalenie płuc bo mój brat i bratannica dopiero co je przechodzili, ale nie... ufff pani doktor powiedziała, że to jakas wirusowka.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73y6byqquj.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
Dorotkazkrainyoz

P.S. Ciągle za mną chodzi ochota na lody z owocami. Co to do cholery jest?

CIĄŻA! :sofunny:

No fakt, nie pomyślałam :-)
Duużo zdróweczka dla Lenonki....
Niech wstrętne katary idą precz.

No i dla Uli też zdrówka, żeby jej wirusy nie łapały.

I dla całej reszty forumowych dzieci małych i dużych też!

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...