Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

asiula pokazałam Uli zdjęcia Julki tak, żeby brała przykład ale nieee, no bo po co iść spać... :lup:

dorotkozkrainy... ja nie mam kłopotu z uszkami u Ulci ale opaskę nosi czasem, tyle, że dla celów estetycznych- ale słyszałam, że to daje efekty i to calkiem niezłe:lup:

dorotta co do sąsiadów, to nie czekaj na tragedię, porozmawiaj z rodzicami ale powiadom kogo trzeba- "jutro może być za późno...":hmm:

aga da wanny z bąblem i już po problemie bolących pleców:smile_move:

Aiti chyba w całej polsce jest ten sam repertuar, my dziś z Karoliną byłyśmy na tym zanim odejdą wody i mimo,że robili to Ci sami co "KacVegas" to już nie było tylu gagów, choć w kilku momentach rzeczywiście było wesolo:8_1_222:

panterko ja wczoraj miałam kłopot z zapaciem u Uli, ciepła herbatka, ciepła kąpiel i wymasowanie brzuszka dały rewelacyjny efekt dwóch obsranych pieluch...:36_11_1:

Odnośnik do komentarza

justysia_k
malaga co tak umilklas? gdzie sie podziewasz?

Jestem ale dzisiaj czytam , pisać mi sie nie chce:leeee:

Mam znów jakieś durne zadania do szkoły i pochłaniają w 100 % mój wolny czas ... wrr

Ale jak już jestem to napisze :P
Tak wiec Zuziu zdrówka i wszystkiego Naj na te 5 miesiecy !! i spóznione ale szczere Hani i Kasi bo nie wiem czy pisałam !!

Ula z Olą to prawdziwe psiapsiuły bosko !

Lenka już kawał babki :):) My dopiero na bilans na półroku wiec nie wiem ile mój klocuszek już ma kg :)

Julcia jak ładnie śpi :):) słodkości :)

Marika kwiaty mówisz , ehh my ostatnio mnóstwo spięć mamy wiec marzy mi sie tak oj marzy :):)
A z bioderkami wszystko ok !! widzisz , nie potrzebnie sie stresowałas !!

Co do kolczyków to ja znowu jestem za , moze nie teraz ale tak 8 miesiecy , bo sama wiem jak ryczałam jak miałam 6 lat i jak bolało , uraz do dzisiaj a mojej siostrze mama na roczek przebiła i git :) wiec ja nie mam nic przeciwko , nie na mawiam , ale nie przeszkadza mi to :)

Aguś Hania jak ślicznie w tym krzesełku :):) bomba !!

Panterko siusiak mowisz? :) Kapi jest na etapie łapania sie za uszy :):)

Dorotkazkrainyoz Ja tez mam odstające uszy i widzę ze Kacper tez , ale jakoś nie mam serca wciskac mu opaski na głowe , dziewczynka jakos tak lepiej i w ogole on sciaga i zaraz ma głowke spoconą wiec go nie stresuje ;p z resztą mam nadzieje ze chłopcom łatwiej i odpuszczą mu te bachory w podstawówce;p no i niech mała wraca do zdrowia !! bo jak dobrze przeczytałam to po wizycie u gastrologa jestescie ?

Dorottka strach naprawde jak sie widzi takie sytuacje eh , skad sie biorą tacy ludzie , nic tylko wytrwałosci i nerwów życzyc!!
Kacper mi w sumie spi ładnie wiec naprawde współczuje bo i tak jestem wykonczona a co jak by nie spał wrr ... wczoraj wypił o 23 i obudził sie po 5 zjadł i spał do 9.30 potem zasnał o 12 spał do 14 i teraz spi juz pół godziny wiec jest ok :)

Ogólnie nie wiem czy widzialyscie ale w tesco są boskie stroje na maluszki albo renifera albo mikołaja i boskie buciki z reniferkami jej normalnie słodzio zakochałam sie :):)

Mam gorsze dni dlatego czytałam a nie pisałam , jakos przeraża mnie wizja tej szkoły w weekend i Tomek drapie mnie po sumieniu i naciąga nerwy wiec krucho jest ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Znowu walnełam rozprawke;p

Żeby pisanie do szkoły mi tak szło , ogólnie musiałam wziąć jakis wierszyk czy cos z nowej podstawy programowej i przedstawic go z laskami teatralnie , A drugie cos na zasadzie scenki i plakatu z książki "jak słuchać zeby dzieci do nas mówiły , jak mówić zeby nas słuchały" i nie wiem jak to zrobic;/ także zapał mam taki ze łooo ...

Chciałam cos napisac i... zapomniałam:leeee:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

aga82
Dorotkazkrainyoz u nas tez Hanka je, nieco mniej ale zjada. Za to jest strasznie marudna i płaczliwa.
Wczoraj miałam ochote nia potarmosić żyby była już w końcu cicho. Aż sama siebie za to skarciłam, ale czasami nachodzą takie chwile słabości i bezradności.
Jak to wina zębów to ja chcę mieć to za sobą :/

Chyba każda ma takie gorsze chwile. W końcu nikt nie jest idealny i chwile słabości mamy.

Aiti

Gabi rąbie chrupki kukurydziane aż miło - muszę chować przed nią
ale to miło, że gdy czekam na kelnera, to mała ma co chrupać

Ja chcę zobaczyć zdjęcie jak wsuwa takie chrupy!!!

A co za zlot??? Chyba coś nie doczytałam :(

Natkowi, Damiankowi i Lence gratuluję nowych umiejętności- przekręcania się na brzuszek!!! Dzielne maluszki :Kiss of love:

Dorotkazkrainyoz
Zuzik:-)

1. Zuzia lalka nieduża x 2 - czyli bal moich lal
2. Ciągle zaczynam od nowa i do tego zezuję
3. Mam dwa smoki i nie zawaham się ich użyć ( aż mi się oczy świecą :-))

Jakość wybaczie- to fotki z telefonu

Kobieto musisz nam się częściej chwalić tą księżniczką! Jest cudna!!!

marika2218
dziekuje za trzymanie kciukow :)nna bioderkach wszystko dobrze nie musimy juz kontrolowac kamien spadl mi z serca tak sie denerwowalam :) a kubus jaki grzeczny zagadywal do lekarza:) smial sie wszystko wporzadku ulga jak nie wiem:)

Super wieści, ale nie mogło być innych!!!!

Zulka ślicznie już Damianek siada! Jaki mały przystojniaczek :36_3_15:

Aga świetne zdjęcia!! Jakbym miała wanne to też bym pewnie się na takie cudo zdecydowała. Nie mogę się napatrzeć jaki to jest klon Dawidka.

Ewcia niestety nie pomogę z tymi węzłami. Ja mam już kilka lat powiększone na szyi po anginie ropnej i co tylko łapie mnie przeziębienia to aż szyja mnie boli takie się duże robią.

aga82
Zuzanno dużo uśmiechu i zdrówka z okazji ukończenia piątego miesiąca !!!!

http://www.blog.fajnyprezent.pl/wp-content/uploads/2008/12/lalka-lotta.jpg

Dołączam się do gratulacji dla Zuzy!!!

Dorotkazkrainyoz

Byliśmy wczoraj u gastrologa- powiedziała, że to wirus albo bakteria jakaś- trzeba czekać na wyniki posiewu... Ale właściwie uspokoiła nas, powiedziała, że mała jest w dobrym stanie, kazała kontynuować leczenie smectą i ORS 200 do czasów ustąpienia biegunki, która podobno może trwać do 10 dni!!!!!!!!! Dziś rano na szczęście kupka była normalna oby tak dalej! Mówiła nam, żeby szpitale teraz omijać szerokim łukiem, bo tam rotawirusy i gronkowce i brak miejsc!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że już się unormuje.
Ale chyba nie uwierzycie jak Wam coś napiszę. Jestem chyba najbardziej pechowym człowiekiem świata - to za to, że mam szczęście w miłości:-) Przed wizytą u lekarza pojechaliśmy sprawdzić czy są może wyniki posiewu, ja wybiegłam z auta, M. zatrzymał się na przystanku, bo nie było gdzie. I jak wyszłam z przychodni to biegłam- było ciemno i nie zauważyłam dziury w chodniku i.... skręciłam nogę. Chodzę z altacetem i kuśtykam..
Normalnie cycki opadają.

Mam nadzieję, że gastrolog ma rację i szybko Zuzi przejdzie ta biegunka.
Dorotka a u Ciebie dalej jak nie urok to straczka!!! Współczuję zwichniętej nogi. Mam nadzieję, że ból szybko przejdzie :)
Co do uszek to moja Ola nie dość że ma duże po M. to jeszcze odstające( a tu nie wiadomo w kogo? Chyba w chrzestną!!). Ja kupiłam Oli opaskę z h&m i ją zakładam. Jest cienka, więc głowa jej się nie poci. Może pomoże na uszka, a na pewno nie zaszkodzi. Po za tym cudnie w niej wygląda :)

justysia_k
yyyyyyyyyy no u fryzjera chcialam przemilczec boooooooooooooooooooo
odrostow nie mam i super zrobilam sobie tez kuracje odzywcza moze przestana tak wypadac
ale noooo boooo yyyyyyy qrde ze mnie taki roztrzepaniec
nie wzielam karty i jak przyszlo co do czego to nie mialam jak zaplacic :))) pani mowi 160 zl a ja o fuck co teraz? to moze zostane umyc podlogi? :sofunny:
musialam dzwonic po siostre - na szczescie byla blisko i mi zaplacila tak to bym musiala chyba zostac wpisana w zeszyt :lol:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
Ale się usmiałam!! Agentka!

aga82
dziewczyny a tak i innej beczki.
Ostatnio moja teściowa próbowała namówic mnie abym zgodziła się na przebicie Hanki uszu. Ja jestem stanowczo na NIE. I powiedziałam że jak już się zgodze to gddzieś za 3 lata. Co wy myślicie o kolczykach dla takich maluchów ????

Mi się podobają takie maluchy z kolczykami, ale sama nie będę Oli przekłuwała. Jest jeszcze za mała, za delikatne ma uszka. Jak będzie chciała to jej przekłujemy, ale jeszcze nie teraz.

asiula0727
A to Julka właśnie przed chwilą zasneła

Ale ona rośnie!!! Dawno już nam fotek nie wklejałaś! Słodziak mał!

panterka
wiecie co Oline ostatnio zrobil podczas kapieli siedzial i zlapał sie za siusiaka i jajeczka i ciągnał a my mieliśmy ubaw a on nie wiedzial o co chodzi :36_2_15:

:hahaha::hahaha:
No to faktycznie wesoło musiało być!

justysia_k
no to juz po szczepieniu
niunia zaplakala tylko jak miala wklucie i szybcutko ja przytulilam i cisza a teraz sobie smacznie spi na dwoerze
wazy 7590 i ma 66,5cm :) ale nosimy juz od dawna ciuszki 74 wiec nie wiem jak to dziala :))
po drodze nakupioam sobie pysznych soczkow czekolade toffi i zaraz sie bede delektowac :lol:

Wow jaka ona wielka!! Co ty masz w tych piersiach?? Mleko czy pożywną zupkę??
Ślicznie rośnie :) No i na szczęście lekarka w końcu zmieniła zdanie. Chociaż z drugiej strony lepiej jak zwróci uwagę, że coś jest nie tak, a nie później ma być gorzej. Wiadomo są różni rodzice.

dorotta

zapomnialam się pochwalić,że Natek opanowal do perfekcji wkładanie smoka do buziuli,jak już go namierzy,to zawsze wcisnie go tam gdzie powinien być:D

z niefajnych rzeczy to od kiedy je stałe pokarmy ciągle ma zaparcia...poję Go na potęgę,ale to wcale nie pomaga...zaopatrzyłam się w czopki glicerynowe,ale na dłuższą metę to żadne rozwiązanie...eeee a po problemach z mlekiem miało być juz tylko lepiej...

Kolejna umiejętność :) U mnie Ola bardziej bawi się smoczkiem i podgryza go z każdej strony niż wkłada do buzi.
Dorotta spróbuj mu codziennie jabłuszko podawać. Powinno pomóc na kupkę :)

Marika zazdroszczę tego bukietu!!! Jak kobiecie niewiele do szczęścia potrzebne :)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

GAbi od jakiegoś czasu wygina się w pałąk by zobaczyć kto okrąża jej matę - wciąż jest na podwyższeniu. Dziś rano zaskoczyła, jak samej z plecków przeturlac się na brzuszek by hycnąć do zabawki. Raz rano i drugi pokaz był po południu. Czas wyciągać kojec z piwnicy...

ja mam smutki z powodu powrotu do pracy... podjęłam decyzję o powrocie, bo #1 kasa własna w budżecie, #2 wreszcie będzie można wypić kawkę czy herbatkę w spokoju do samego dna /serio, brakuje mi tego/, #3 pobędę trochę wśród DOROSŁYCH ludzi. Są i inne powody, ale mniej istotne...
Organizuję siebie - pismo o powrocie poszło, jutro o zmienionym czasie pracy =mam zaświadczenie o karmieniu piersią
Organizuję Gabrielkę - uczę zasypiania "na sucho", bez mojego mleka, a karmię dopiero po przebudzeniu. Rozmówiłąm się z siostrą, wynoszę Gabcię do ludzi i zapraszam gości do siebie by obyła się z moją mniejszą obecnością

ale i tak mi ciężko na myśl o zostawieniu jej na tyle godzin... pewnie mamy ciężej przechodzą to ostateczne odcinanie pępowiny od samych dzieci... Krzyś był w żlobku jak miał już 1,5 roku i po tygodniu chętnie wyciągał rączki do pań-opiekunek

i jeszcze do poniedziałku mam znowu przechlapane - żadnych wyjść i chore dziecko w domu... Krzyś zacząl w przedszkolu wymiotować, powtórka z rozrywki w domu... Nie jest tragicznie - nie ma temperatury, dużo śpi, trochę je i pije, ale noc zapowiada się KIEPSKO

a lekarz dopiero jutro przed 15tą

i znowu załatwianie opieki dla Gabci - nie chcę jej przecież zabierać do przychodni pełnej choruszków...

a dziś miałam wreszcie wyrwac moją mamę na miasto - grota solna, kawiarnia. Rezerwacje porobione i kicha... Pogoda na siedzenie w domu a nie obnoszenie maluszka po mieście + rewelacje Krzysiowe...

Qrczak prawie miesiąc namawiam Mamę na wspólne wyjście i kicha... Nie dość, że jest domatorką, to jeszcze ostatnio były szpitale, goście, najazdy rodziny itp itd

A jak znam życie, to jak wrócę do pracy będzie znowu maraton przedszkole-praca-przedszkole-obiad-zabawy z dziećmi-usypianie - padnięcie na twarz

Pierwszego grudnia wracam do biura na pełen etat minus 1h.. Jest się z czego cieszyć, nie?

Sorki za dołowanie..

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

aiti jak lulalam lenke to sie wlasnie zastanawialam kiedy wracasz...
qrde z twojego postu bije takie rozzalenie czy tylko mi sie tak wydaje?
mi na mysl o powrocie wszystko sie wywraca
nie wyobrazam obie tego i juz kilka razy ryczalam w poduche w nocy z tego powodu ;(
nie mam z kim zostawic lenona i to doluje a z jednej pensji raczej nie damy rady:( co tu robic? ehhhh podanie o wychowawczy juz wzielam z kadr
pozyjemy zobaczymy

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

i jeszcze parę zdjęć - Justysiu jeszcze bez-chrupkowe, ok?
zanim dobiegnę po aparat/komórkę i spowrotem to mała mogłaby ze 2x zakrzusić się chrupką...
więc na pocieszenie:
1.tygrysiaczkowa
2.poczytam Ci mamo
3.rozmowy rodzeństwa: popatrz na mnie
4.rozmowy rodzeństwa: pogłaszcz mnie
5.jak słodko śpię... na spacerze

PS. link tu: Picasa Web Albums - Aleksandra - 5 m-c Gabci

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
qrde z twojego postu bije takie rozzalenie czy tylko mi sie tak wydaje?

może nie tyle rozżalenie co chwilowe czarnowidztwo....
planowałam osłodzić sobie te ostatnie dwa tygodnie z Księżniczką w domu
spacery
kawiarnie
kino
jeszcze więcej spacerów

a tu pogodna zawiodła w kluczowym momencie
i mam szczerą nadzieję, że Krzysiowi przydarzyła się 1-dniowa niestrawnośc, a nie jakaś grypa żołądkowa.... zapowiedziałam w przedszkolu jego urlop do poniedziałku

fajnie było by wyskoczyć na miasto całą trójką
ale siedzieć w domu z choruszkiem... dwoma choruszkami O.O ...OMG

ale są też "plusy dodatnie" ;) po najgorszym domowym scenariuszu UCIESZY mnie powrót do biura:hahaha:

ps.6.no co ty, już nie śpię

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...