Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

marika2218
asiula0727
Marika a ty chora jestes?Kuruj sie mamuska........
z tego wszystkiego,ze miałam posrany dzień,to pestka z tym ze znów zaczyna mnie bolec gardło :(

witam oj tak chora juz 3 dni mnie meczy te przeziebienie nie spalam prawie cala noc poprostu tragedia:(((

Biedulka,kuruj sie kochana i uwazaj na siebie.
Ja tez przeziebiona,dzis obudziłam sie z bólem gardła :/Mój M. tez przeziębiony :(

http://s7.suwaczek.com/20070630310122.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv096iye7n65iq96.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a7fqhoio9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki

Na początku wszystkim kończącym kolejny tydzień wielkie gratki :taniec1:

Ale u nas słoneczko świeci. Normalnie od razu inny świat. Ja już poogarniałam troszkę mieszkanko, jeszcze tylko w kuchni, a dla mężulka podłogi zostaną. A co. :15_8_215:

Marika, asiula, justysia cieszę się, że z Waszymi pocieszkami wszystko w porządku. Chyba nikogo nie pominęłam.
Justysia Twoje szczęście już 500g. No ślicznie. I na pewno to Lenka. Bo jakże by inaczej. Po prostu prawdziwa dama i nie będzie się obnażać przed wszystkimi. Dziewczynki są wstydliwe. Nie tak, jak mój chłop. W 13 tyg. już świecił tyłkiem. Śmiać mi się chciało, jak na ostatnim usg lekarz oglądał go, no i skomentował - "no. Wszystko na swoim miejscu. Przyrząd rozrywkowy też jest":o_noo:

tina mnie się Danielek bardzo podoba. U nas miał być Damianek albo właśnie Danielek. Wybraliśmy Damianka ostatecznie, ale Danielek też fajnie.

Marika mnie się wydaje, że u Ciebie chłopiec w brzuszku siedzi :yuppi:

asiula weź Ty się nie wygłupiaj z tym odśnieżaniem. Niech sobie gadają co chcą. Głupie baby i wieśniaki. Nie umieją uszanować kobiety w ciąży. Zaraz słoneczko przygrzeje:solar: i śniegu nie będzie. Daj spokój.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyh3711yb9g3jp.png

http://s2.pierwszezabki.pl/037/0370839b1.png?9808

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam sie sobotnio :)

wczoraj dzwoniłam do rodziców i tyle się nagadałąm że nie miałam potem siły już usiaśc na kompa a tu nieźle naklikane A potem jeszcze oglądałąm Kowalczykową jak zdobyła niestety tylko brąz :ehhhhhh: no ale wązne ze ten brąz jest bo tez omały włos i by go nie miała

Malagaaa
Widzę że tu cicho ;pp wszyscy pouciekali :) Na wizyty itd , Ja w tym miesiącu trzy razy słuchałam serducha i widzialam dzidzię wiec jakoś nie tęskno mi za wizytą , szczególnie że mam nagranie i bicia serduszka i dzidzi więc jak cos to płytka w ruch i zaraz lepiej :) Powiedzcie mi bo się nie orientuje jak to wygląda z wnioskami o macierzyńskie , bo będe chciala skorzystać , zatrudniona jestem u teściowej , także do pracy nie będe wracać po porodzie .

Jeśli chodzi o wniosek o macierzyński w polsce to ja nie pomogę bo nie mam pojęcia Sorki :zwyrazami_milosci:

marika2218
Witam wszystkie mamusie bardzo goraco
ja owniez jestem po wizycie wszystko jest dobrze z maluszkiem slyszalam bardzo wyraznie bicie serduszka gratulacje dla dziewczyn kolejnego tygodnia oraz zycze wszystkim mamusia duzo zdrowka

bardzo sie ciesze ze z dzidzią wszystko dobrze :yuppi::yuppi::yuppi::yuppi:

justysia_k
moje kochane 500 gram szczęścia :)
niunia wygląda ok i nadal nie widać siusiaka ale dzis sie nie ulozyla poazowo wiec znowu nie potwierdzono córeczki :/
ma juz grubo onad 20 cm i dzisiaj byla spokojna jak aniolek ale jak lekarka zaczela jej miedzy nozkami zagladac to wywalila kopniaka i wypiela sie tylkiem ale wiecie - dzisiaj tato patrzyła moze sie dama wstydzila :D
mama ma jakas infekcje i dostala globulki
test glukozy wyszedl dobrze
siuski tradycyjnie kiepskie ale kazala pic zorawine i sie nie przejmowac
hmmm co by tu jeszcze? no nic szczesliwa jestem :D
moze dzis w koncu bede spala spokojnie
aaa i dzidzia jest ulozona w poprzek brzucha dlatego czuje kopniaki po lewej stronie przewaznie bo tam trzyma nogi ktore podobno ma dluuuugasne :)
no i ja tradycyjnie schudlam 200 gram od ostatniej wizyty i sumie przytylam jakies 6 kilo wiec nie jest zle :)

Justynko bardzo sie ciesze że z Lenką wszystko dobrze I napweno to Lenka bo jak nic nei widac to napweno a co go kg to ja tez mam 6+

dorotta
tina

Dorotta czy ty ciagle jeszcze pracujesz czy juz jestes na zwolnieniu?

ja ciągle jeszcze pracuję i właściwie nie wiem od kiedy chciałabym przejść na zwolnienie...
ostatnio z powodu kryzysu zredukowali nam godziny(co jest mi bardzo na rękę),więc pracuję od poniedziałku do czwartku.jest to mała rodzinna firma,zajmująca się produkcją żaluzji i spędziłam w niej już 5lat,co ma swoje plusy,bo wszyscy pamiętają moją poprzednią ciążę i obchodza się ze mną jak z jajkiem...tego mi nie wolno,tamtego też nie...
moja praca polega na kompletowaniu katalogów :D żaden stres nie wchodzi w grę,więc chciałabym jeszcze trochę poprzebywać między ludźmi zanim na dobre zaszyję się w domu:D szczerze mówiąc najlepszą opcją dla mnie byłoby,gdyby zredukowali nam godziny do trzech dni w tygodniu,pracuję na full time,więc za dwa pozostałe dni dostałabym kasę z socjala... i tym sposobem mogłabym duuuzo wypoczywać jednocześnie pracując:D

to praca fajna pozazdroscić Super pracuj jaknajdłużej jak sie czujesz dobrze i nie masz żadnych stresów ani nic ja tez bym tak zrobiła ale niesteety nie dość że praca przy kosmetykach to jeszcze atmosfera do bani wiec siedzę na zwolnieiu

justysia_k
poaz zdjecieie brzusia marika to ci tu jako foumowe ciotki zaraz powiemy co tam mieszka :) a dobre w tym jestesmy :D

Ja tam wole oceniac po twarzach jak po brzuchach bo łątwiej sie pomylić Musiałąbym zoabczyć zdjecie sprzed ciazy i w trakcie to ci powiem :)

asiula0727
Justysia jestem dumna z twojej duzej i zdrowej córeczki,cieszę się że wszystko w porządku.
Marika również mnie pocieszyłas wiadomoscia ze i u was wszystko ok.Oby tak dalej dziewczyny.
A mnie dzis zdenerwowala babcia własciciela domu w którym wynajmujemy mieszkanie.Stwierdziła ze powinnismy zrobic przejscie i odsniezyc ten snieg i lód.Ja grzecznie powiedziałam że już dosyc bo tylko my to robimy,a przeciez sa jeszcze sasiedzi i wlasciciel.Babka stwierdziła ze to my powinnismy poniewaz najblizej parkujemy.Strasznie mi podniosła ciśnienie.Powiedziałam jej ze ja z brzuchem nie bede latac i łopata machac,a mój mąz juz 3 razy odsniezal podworko,równiez dla innych by mogli wjechac.Ale wiecie co,jak przyszłam ze sklepu wzielam łopate i zaczełam odsniezac i skuwac ten lód i z nerwów sie popłakałam....i jeszcze przybita tą tragedią Asi...
Sasiedzi jak gdyby nigdy nic wsiedli do samochodu i pojechali nic ich nie obchodzi podwórko..........

Asiula a tobie należy sie porządna opiepsznaka !!!!!!!!!!!!!!!! zwariowałaś kobieto ? :36_19_2::36_19_2::36_19_2::36_19_2::36_19_2:

ani mi sie wąż odśnieżać bo ajk nie to przyelcę i złoję pupsko Mówię serioooo

Odnośnik do komentarza

marika2218
aga82
dorotta

kochana,jak ja to dooobrze znam:D:D:D

A dzisiaj będę miała trzech mężczyzn na zakupach i juz to widze ten chce bluzke czerwoną, ten zieloną, a temu sie nie podoba odcień, faceci są gorsi niż my DAMY :hahaha::hahaha::hahaha:

marika ciesze sie bardzo z pozytywnej wizyty i że z dzieckiem jest wszystko dobrze :D

Ja na wizyte ide we wtorek i juz nie moge sie doczekac bo już 7 tygodni nie widziałam mojego maleństwa. I jak mi nie zrobi usg to go tam pogryze :D:D

zgadzam sie z toba z facetami to gorzej niz z nami hehe a jacy wybredni :)trzymam kciuki za udana wizyte napewno zrobi usg mi tak czesto lekarz nie robi usg robil mi jak bylam w 12tygodniu i dzis powiedzial ze 4 marca zrobi usg i moze dowiemy sie co tam maluszek ma miedzy nózkami a juz sie doczekac nie moge :)

Jak tylko wejdziesz od razu wołaj, że chcesz USG! I zdjęcie!

justysia_k
moje kochane 500 gram szczęścia :)
niunia wygląda ok i nadal nie widać siusiaka ale dzis sie nie ulozyla poazowo wiec znowu nie potwierdzono córeczki :/
ma juz grubo onad 20 cm i dzisiaj byla spokojna jak aniolek ale jak lekarka zaczela jej miedzy nozkami zagladac to wywalila kopniaka i wypiela sie tylkiem ale wiecie - dzisiaj tato patrzyła moze sie dama wstydzila :D
mama ma jakas infekcje i dostala globulki
test glukozy wyszedl dobrze
siuski tradycyjnie kiepskie ale kazala pic zorawine i sie nie przejmowac
hmmm co by tu jeszcze? no nic szczesliwa jestem :D
moze dzis w koncu bede spala spokojnie
aaa i dzidzia jest ulozona w poprzek brzucha dlatego czuje kopniaki po lewej stronie przewaznie bo tam trzyma nogi ktore podobno ma dluuuugasne :)
no i ja tradycyjnie schudlam 200 gram od ostatniej wizyty i sumie przytylam jakies 6 kilo wiec nie jest zle :)

Gratuluję zdrowej księzniczki i w sumie dobrych Twoich wyników!
W pierwszej ciąży w sumie złapałam 20kg, ale rozeszły się jakoś po okolicy równomiernie i nie było aż tak widać - nawet brzusio miałam małe i zgrabne.
Teraz jestem prawie 8kg do przodu i najpierw idzie brzuch a ja hipisia turlam się za nim..
To jest w sumie zabawne, bo jak idę to autentycznie czuje się jakbym prowadziła wielbłąda - zarzuca mną na boki ;P

dorotta
tina

Dorotta czy ty ciagle jeszcze pracujesz czy juz jestes na zwolnieniu?

ja ciągle jeszcze pracuję i właściwie nie wiem od kiedy chciałabym przejść na zwolnienie...
ostatnio z powodu kryzysu zredukowali nam godziny(co jest mi bardzo na rękę),więc pracuję od poniedziałku do czwartku.jest to mała rodzinna firma,zajmująca się produkcją żaluzji i spędziłam w niej już 5lat,co ma swoje plusy,bo wszyscy pamiętają moją poprzednią ciążę i obchodza się ze mną jak z jajkiem...tego mi nie wolno,tamtego też nie...
moja praca polega na kompletowaniu katalogów :D żaden stres nie wchodzi w grę,więc chciałabym jeszcze trochę poprzebywać między ludźmi zanim na dobre zaszyję się w domu:D szczerze mówiąc najlepszą opcją dla mnie byłoby,gdyby zredukowali nam godziny do trzech dni w tygodniu,pracuję na full time,więc za dwa pozostałe dni dostałabym kasę z socjala... i tym sposobem mogłabym duuuzo wypoczywać jednocześnie pracując:D
Fajnie masz z tą pracą - zawsze coś się dzieje, ale na spokojnie. Ja przeszłam na urlop w sumie tylko dla tego, że u nas był przekładaniec - kilka godzin, dni nudy, a potem akcja błysk na wczoraj. I przerzucanie ton dokumentacji by znaleźć jedną sprawę sprzed 5-10 lat.

dorotta
tina
Dziewczyny jak Wam sie podoba imie DANIEL???? Mojemu m. bardzo sie podoba i juz tak zaczyna mowic do brzuszka. Ja w sumie jeszcze nie jestem pewna ale wlasciwie pasowalo by takie imie to naszej miedzynarodowej rodzinki.

Znam dwóch Danieli i ogólnie są sympatyczni, tylko strasznie zakręceni. I zafiksowani na swoim wizerunku. Ma taki swoją wizję jakim to nie jest czaderskim gościem i puszcza bokiem wszystko, co do tej wizji nie pasuje.

asiula0727
Justysia jestem dumna z twojej duzej i zdrowej córeczki,cieszę się że wszystko w porządku.
Marika również mnie pocieszyłas wiadomoscia ze i u was wszystko ok.Oby tak dalej dziewczyny.
A mnie dzis zdenerwowala babcia własciciela domu w którym wynajmujemy mieszkanie.Stwierdziła ze powinnismy zrobic przejscie i odsniezyc ten snieg i lód.Ja grzecznie powiedziałam że już dosyc bo tylko my to robimy,a przeciez sa jeszcze sasiedzi i wlasciciel.Babka stwierdziła ze to my powinnismy poniewaz najblizej parkujemy.Strasznie mi podniosła ciśnienie.Powiedziałam jej ze ja z brzuchem nie bede latac i łopata machac,a mój mąz juz 3 razy odsniezal podworko,równiez dla innych by mogli wjechac.Ale wiecie co,jak przyszłam ze sklepu wzielam łopate i zaczełam odsniezac i skuwac ten lód i z nerwów sie popłakałam....i jeszcze przybita tą tragedią Asi...
Sasiedzi jak gdyby nigdy nic wsiedli do samochodu i pojechali nic ich nie obchodzi podwórko..........

Naprawdę szkoda Twoich nerwów na takich niereformowalnych ludzi. Oni olewają temat - weź z nich przykład!!!!

Elffik
Napisz jak tam u gina.
A gdzie się podział Twój suwak? Ja go nie widzieć :sarcastic:

U gina wszystko dobrze i ekspresowo - po raz pierwszy weszliśmy z marszu. Wyszliśmy po raptem 10 minutach?? Fotel zaliczony - szyjka macicy skróciła mi się o 1,5 cm. Zwolnienie jest, więc odpoczywam. Wszystkie moje bolączki to "typowe ciążąwe dolegliwości, wszytsko jest w normie". Przez miesiąc przybyło mi 2,5 kg - dobrze, ze mamy post :P
U Gabrysi bez zmian - podręcznikowo dobrze.
A suwaczek wstawię jak mi trochę przejdzie smutek po Asi stracie...

btw- dzięki Panterko za info jak usunąć sam suwaczek z postu. Wczesniej nie wiedziałam o tej opcji ,więc poszłam na całość. Po prostu musiałam usunąć swój znacznik jak dobrze rozwija mi się Gabi, gdy w sumie składam kondolencje Asi.

marika2218
smutno mi bo chora jestem wszystko mnie boli a dzis mija nam 7 lat jak jestemy razem zamiast sie cieszyc to siedze z chusteczkami ehh :(((

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i gratuluję rocznicy!

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie!! Już posprzątane :) :15_8_215:trzy kobiety w domu to już się wszystko ogarnęlo a sporo tego ... pogoda u nas fajoska , słoneczko , szystko topnieje ahh wiosna w końcu idzie :D:d Teraz się wyłożylam i postanowiłam pooglądać brzusio bo zrobilam się przewrażliwiona na punkcie ruchów , brzuch mi tak skacze na wszystkie strony ż szok :) nawet można uchwycić czy to rączką mignął czy nóżką:) :smile_move: to takie dziwne , zabawne i nie zwykle za razem :) No nic zmykam teraz do kuchni i czekam aż zupka będzie gotowa bo głodna już jak wilk jestem ;pp miłego dnia wszystkim !! i ogromnych kopniaków !!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

ja już mam posprzatane i obiad przygotowany tylko włączycpiekarnik nastawić ryż i bedzie :) a teraz odpoczywam :)

weekend zapowiada mi sie tez leniuchowaniem :) jutro miała przyjśc kuzynka ale Kacperek się rozchorował wiec nie przyjdą i mam wolne :)

zyczę wszystkim mamusą miłej soboty :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Witam sie popoludniowo:;):
U mnie juz zakupki zrobione obiadek ugotowany i zjedzony:D no i mieszkanko posprzatane::): Zostalo prasowanie ale to chyba juz na poniedzialek sobie zostawie::):

Nooo w takim razie milego popoludnia i wieczorku::):
Wszystkim przeziebionym mamusiom zycze szybkiego powrotu do zdrowka::): A wszystkim pozostalym zeby nie daly sie przeziebieniu...bo teraz ta pogoda taka zmienna ze raz dwa cos zlapac...

Odnośnik do komentarza

melduje sie i ja :)
egzamin poszedl i wazne ze juz za mna - teraz tylko oczekiwanie na wyniki :D
tyyylko :P

asiula OMG jak przeczytalam o tym twoim lopatowaniu!!! dziewczyno troche wiecej asertywnosci bo ci sie do mieszkania zaczna ci sasiedzi zlazic na obiad - w koncu masz czas to mozesz gotowac dla sasiadow :D nastepnym razem powiedz tej babce ze sasiedzi widzieli jak to sie robi wiec sobie poradza z tym mega trudnym zadaniem!!!

agnieszka i dixi - gratuluje kolejnych tygodni :)

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

No witam moje drogie cioteczki sobotnim już popołudniem. Tyle tu nowych informacji od wczoraj, że szok:o_noo::o_noo::o_noo:
Aga82 gratulacje 23 tygodnicy!!!
Marika i Malagaaa witam po przerwie. Cieszę się, że u was już wszystko bez większych problemów.
Justysia twój bejbik ma się znakomicie, to już... pół kilo cukru :36_1_21::36_1_21::36_1_21:
asiula0727 moja droga ty weź i olej starszą panią następnym razem. W końcu jej się znudzi, a ty przecież nie możesz się tak przemęczać- jak ty się nie szanujesz to tym bardziej ona nie będzie mieć skrupułów, żeby cię wykorzystywać. Sąsiedzi zresztą też. Siedź więc w domku i nie zwracaj uwagi na głupoty. Jak ją zasypie, to może sama weźmie się do roboty, albo znajdzie inną ofiarę.
Panterka super kubusiowe zestawiki, mały słodziak będzie z Oliwierka:36_15_44::36_27_3::smile_move:
Elfik tobie należy się tytuł PERFEKCYJNEJ PANI DOMU
tina co do imienia to mam mieszane uczucia:D:D, bo z jednym takim spędziłam 5 lat życia..więc może pozostanę bezstronna.:takwyszlo::takwyszlo::takwyszlo:

Wczoraj dałam sobie trochę popalić, bo najpierw postałam przy obiedzie- kluski parowe robiłam- a potem byliśmy na 30 urodzinach u kumpeli. Wytrzymałam tylko do 23, bo jak mnie w końcu skurcz złapał, to wydawało mi się, że temp. w pokoju podniosła się o jakieś 20 st. C- tak nie lubimy siedzieć. Pozostaje mi więc dalej obgniatać boki :o_noo::o_noo::o_noo:
U nas mały pat w sprawie imienia- ja obstawiam Wojtusia, P chciałby Antosia. Mam nadzieję, że zostanie na moim.

Ooo właśnie zakupy "przyszły" :D:D:D Miłej soboty.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09koflwn31f.png

Odnośnik do komentarza

Aiti

U gina wszystko dobrze i ekspresowo - po raz pierwszy weszliśmy z marszu. Wyszliśmy po raptem 10 minutach?? Fotel zaliczony - szyjka macicy skróciła mi się o 1,5 cm. Zwolnienie jest, więc odpoczywam. Wszystkie moje bolączki to "typowe ciążąwe dolegliwości, wszytsko jest w normie". Przez miesiąc przybyło mi 2,5 kg - dobrze, ze mamy post :P
U Gabrysi bez zmian - podręcznikowo dobrze.
A suwaczek wstawię jak mi trochę przejdzie smutek po Asi stracie...

btw- dzięki Panterko za info jak usunąć sam suwaczek z postu. Wczesniej nie wiedziałam o tej opcji ,więc poszłam na całość. Po prostu musiałam usunąć swój znacznik jak dobrze rozwija mi się Gabi, gdy w sumie składam kondolencje Asi.

marika2218
smutno mi bo chora jestem wszystko mnie boli a dzis mija nam 7 lat jak jestemy razem zamiast sie cieszyc to siedze z chusteczkami ehh :(((

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i gratuluję rocznicy!

Aiti pozytywne info od gina przyniosłaś. Szkoda tylko, że ta szyjka ucieka, ale jak poleżysz to pewnie wróci do normy. Czasem krótka wizyta daje odpowiedzi na wszystkie pytania. Ja czekam na swój moment do poniedziałku.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09koflwn31f.png

Odnośnik do komentarza

hej mamuski!!!
ale Wy jesteście pracoooowite,u wszystkich posprzątane,ugotowane,wyprasowane fiu fiu,a ja Wam powiem,że jeszcze chodzę w szlafroku:D:D:D lenia mam jak nie wiem co i nie wiem,czy uda mi się go zwalczyć,a tu łazienka czeka:o_noo:
jedyne co zdążyłam dziś zrobić,to napchać się czekoladą:D:D:D,a później u lekarza gram zdziwioną,że niby skąd tyle kilo na plusie:whistle:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jphgakegq.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_8_ciach+ciach+%3AD_x.jpg
http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyqtkf43fjmnsn.png

:Aniołek:12.02.2009
:Aniołek:13.03.2009

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

ja też sobie obiecałąm mniej słodkiego no ale jakoś mi nie wychodzi mam takie parcie na słodkie że szok normalnie i zaraz ide chyb asobie coś zjeśc słodkiego jak już o tym mowa :ehhhhhh:

mąz mi pow jak ci sie chce co zjedz miód i raz posłuchałam bo niby ten cukier zdrowszy i co zrobiłąm sobie bułkę z miodem i co zjadłąm tylko połówkę bo tak mnie przesłodziło i taka zgaga od razu ze podziekowałam i pow że juz wole jakieś batoniki nix miód :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

asiula czyś Ty rozum postradała dziewczyno,w ciąży powinnaś zapomnieć,że istnieje coś takiego jak łopata!!!ja mój brzuch wykorzystuję jako pretekst do nic nie robienia przy każdej nadarzającej się okazji i nie mówię tu o ciężkich zajęciach,ostatnio np.Łukasz dowiedział się,że absolutnie nie mogę trzeć ziemniaków na placki,bo mi się przy tym brzuch napina:D:D:D i trze chłopak aż miło,bo ja placki luuubię:D
dziewczyny gratuluję kolejnych tygodni:brawo::brawo:
Aiti fajnie,że Gabrysia ma się dobrze:36_7_8::36_7_8::36_7_8: no a szyjka będzie ok,przecież dużo wypoczywasz
justysiu trzymam kciuki za wyniki egzaminu

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jphgakegq.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_8_ciach+ciach+%3AD_x.jpg
http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyqtkf43fjmnsn.png

:Aniołek:12.02.2009
:Aniołek:13.03.2009

Odnośnik do komentarza

marika2218
chora juz 3 dni mnie meczy te przeziebienie nie spalam prawie cala noc poprostu tragedia:(((

Zdrówka życzę :great:

justysia_k
melduje sie i ja :)
egzamin poszedl i wazne ze juz za mna - teraz tylko oczekiwanie na wyniki :D
tyyylko :P

No to czekamy na jakiś ładny wyniczek :wink:

Dixi78

Elfik tobie należy się tytuł PERFEKCYJNEJ PANI DOMU

Hahaha a wiesz, że ja często mam taki opis na gg jak zabieram się za porządki :whistle: Serio dokładnie takie słowa :smile:

justysia_k
dorotta
absolutnie nie mogę trzeć ziemniaków na placki,bo mi się przy tym brzuch napina:D:D:D i trze chłopak aż miło,bo ja placki luuubię:D

ale sie usmialam :D

:sofunny::sofunny::sofunny: też się uchachałam :sofunny: dobre :sofunny:

Aiti dobrze, że Gabrysia ma się oki :love: A Ty koleżanko leż i wypoczywaj... co by się ta szyjka dalej nie skracała.

Wyrobiłam masę na te ciasteczka, jeszcze tylko do piekarnika je wstawić i będą gotowe. Napisze jutro jakie były :wink:

Odnośnik do komentarza

No widzę że już wszystkie pracowite mamy skończyły porządki , ja już też po obiedzie , wciągnęłam czy małe talerze zupy i oczywiście na koniec czekoladkę :p (nie wiem czy wiecie taka niemiecka , rozpływa się w ustach i dziwne wrażenie zimnej robi;pp ) także doskonale rozumiem wasze parcie na słodkie:) bo ja nawet zupę czekoladą przyduszam .

a co do kilogramów to u mnie będzie ok 6 + ale to i tak mało na to co jem , bo u mnie jest tak dziwnie im więcej jem tym szybciej chudne;p także jest duuzo na +

mówi sie ze jak chłopiec będzie to ciągnie do kwaśnego i slonego , a ja tam wole batona;pp

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...