Skocz do zawartości
Forum

znacie ?? a może ktoś korzysta ??


Rekomendowane odpowiedzi

Asiu no cena powalająca ... ale jesli tak policzysz koszty tabletek, spirali czy innych środków to urządzenie się zwróci po jakimś (2-3) lata) czasie, a napewno zdrowsze dla organizmu niż tabletki ...

ja się zastanawiam nad kupnem właśnie ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Asica - na Zachodzie i w USA od 20 lat podobno znane i dużo kobiet z tego korzysta ... a i w PL coraz więcej zwolenniczek ...
ja będę kolejną :)

Monikouette - nikt nikogo nie zmusza :) ja wolę metody naturalne niż trucie się chemią ... zwłaszcza, ze chcę jeszcze zajść w ciążę :)
no cena zabójcza ale jak się policzy koszty innej antykoncepcji, to wyjdzie że się opłaca :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Kasiu jak juz zaczniesz używać- daj znać;)
Tu sie zgadzam ze cena wysoka na raz ale jesli ktos sie zdecyduje to koszt poniesiony sie szybko zwróci

Małgosiu jasne że dam znać :)
moze już w przyszłym tygodniu stanę się posiadaczką BC :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Asja ja kiedyś obserwowałam swój cykl, mierzyłąm temp, szyjke itp ... zapisywałam, obliczałam ... i taką metodą planowania nie zaszłam w ciążę od urodzenia Mika az do planowanego zajścia z Oskarkiem :)

ale męczące było to, bo trzeba było być bardzo zdyscyplinowanym do badań ;)
a tu większość pracy odwala komp :)

ja o nim słyszałam już z 2 lata temu ale wtedy nie bylo mnie na niego stac :(

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

kaskasto,
moj post troszke taki jakis glupi wyszedl bo oczywiscie kazdy robi co chce i jak najbardziej sie z tym zgadzam :)

a ja z ciekaowci poszlam sie rozeznac w temacie i we Francji sa kobiety co uzywaja tego urzadzenia od ladnych paru lat (10/15!!!!) i sa bardzo zadowolone, tutaj tez cena powalajaca tym bardziej ze np ja tutaj nie place za piguly bo moje ubezpieczenie mi je pokrywa, jakbym wziela LC to z mojej kieszeni.
ale nie o tym mowa.
opinie sa jak najbardziej pozytywne, pare przypadkow ze jednak kobieta zaszla w ciaze ale czy bylo to zlym funkcjonowaniem LC czy tez zaniedbaniem w badaniach, nie wiem

reasumujac, tutaj kobiety soie to chwala, poza cena, ale ze aparat dziala bez problemu od 10 lat to nie ma tak duzych kosztow, tylko przy pierwszym zakupie :)
to tyle z Francji :lol:

Odnośnik do komentarza

pierwsze wrażenie ... o mamo ale to duże ... no niby pisali że srednica 14 cm ale jakos mniejsze sie wydawało ...
ale wygląda ciekawie ;)

po powrocie z pracy tak jak każą podłączę do ładowania, pierwsze powinno trwać 24 godziny ... dłuuugo :(
kolejne po 12 juz raz na miesiąc srednio ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...