Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Kate zdjęcia Laury jak maluje kredkami strasznie mnie zafascynowały i zaskoczyły, że Laura już jest zainteresowana malowaniem. Nikola póki co lubi "pipi" (czyt. długopis) i marze nim po gazecie czy też kartce. Nie wiem czy byłaby zainteresowana kredkami, ale po tych zdjęcia postanowiłam, że jej kupię.
Ciesze się, że wyniki Twojej mamy są dobre :)

Madzia u nas kiedyś z braku powietrza za szafą także dostał się okropny grzyb :( Niestety u nas do tego jest bardzo wilgotne powietrze od jeziora.

Grzecha super, że jesteś zadowolona z Lejdis chyba też będę musiała go obejrzeć, ale ja póki co nie mam czasu na kino, a na komputerze nie lubię filmów ogladac.

Gosiu życze dużo zdrówka dla Kacperka, a dla Ciebie braku b.ólu głowy. Ja Ci powiem, że kjiedyś jak spała długo to gorzej się czułam niż jak spałam pare godzin.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny.

Jestem mega zmęczona po weekendzie, a rano dziś znów układałam, sortowałam...
Okazało się, że nie da się tak wszystkiego na wieszaki i musze dokupić komodę :/
Odezwę się troszkę później, teraz musze popracować.
Naprawdę Was przepraszam, że nie mam czasu.
Buziaki.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Hejka
Wczoraj spędziłam bardzo miło niedziele byliśmy w kinie na "lejdis" jak dla mnie super komedia przez prawie cały film płakałam ze śmiechu. :Śmiech: I jeszcze na dodatek po 10 min filmu włączyli światło w kinie wyłączyli film i kazali sie przesiadać tym co nie usiedli na swoich miejscach bo jak nie to wszystkim sprawdza bilety a tu całe kino zawalone:Święto: całe kino brechtało ze śmiechu jak zaczęli niektórzy szukać swoich miejsc.

Dziś niestety mam zły humor właśnie niedawno przy jedzeniu toffi wyleciała mi plomba z połowem zęba i dopiero na 3 marca mnie zapisała dobrze że mnie nie boli. Już chyba nigdy nie wezmę do ust toffi:Rozgniewany::Kiepsko:

Wieczorkiem poczytam co się u was dzieje bo teraz moje diablątko nie daje mi spokoju:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór

Ucia, Gosia cieszę się, że małe nieporozumienie wyjaśniłyście sobie, i że jest ok. Ja myślę, że jest tutaj nas tak mało, a to świadczy o doborowym towarzystwie :)

Uciu jak czuje się Maciuś? Czy biegunka i wymioty już mu przeszły? Ja pamiętam, że jak Nikola miała rota wirus to właśnie podawałam Smectę, ale z tego co pamiętam nie za bardzo ona pomagała. Mam nadzieję, że już jest ok, i że to nie rota wirus.
Co do wyjazdu M to do Gdańska jedziemy 1 marca. Wylot jest o 19.50, ale wczesniej jest odprawa więc pewnie już ok. 19 będę się żegnała z nim. Będę z moim tatą autem. Także myślałam o tym aby się choć na chwilkę z Tobą spotkać, ale później stwierdziłam, że nie jest to dobry pomysł. Po pierwsze będzie późno, a po drugie nie będę w stanie cieszyć się spotkaniem z Tobą, bo bedę pewnie płakała za M. No chybaże przyjedziesz z jakąś koparą albo z jakimś sprzętem do zakopywania bądź utylizowania strymieni moich łeż :Śmiech:

Kate
super, że Lejdis Ci się podobały. Widzę, że póki co są dosyć pozytywne opinie na temat tego filmu. Współczuję z powodu wypadniętej plomby. Wrrr... dla mnie dentysta to sadysta :Kiepsko::Męki:

Gosiu podobno tacy rodzice jak opisałaś bardziej spełniają swoje marzenia niż potrzeby dziecka. Moim zdaniem nie ma co na siłe zmuszać dziecka do określonych zajęć. Jak ma "dryg" do czegoś to prędzej czy później samo weźmie się za to.

Magda to tylko się ciesz, że będziesz miała nowy mebel w domu, a nie narzekasz :Oczko:

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

:tuxout:
Jejku nie mogę się przyzwyczaić do jedzeni po jednej stronie :Rozgniewany: mam nadzieje że wytrzymam do tego czasu bo mi wszystko i tak leci do tej dziury:Rozgniewany:

Madzia powodzenia w „skręcaniu” szafy .
Dobrze że zauważyliście tego grzyba w pokoju Kuby i jak zlikwidowany?:Kiepsko:

grzecha mnie też strasznie podobał się film już mojemu zakomunikowałam że ma go ściągnąć :Śmiech:

Gosia
mam nadzieje że Kaperek przejdzie lekkie przeziębienie teraz trzeba będzie uważać bo to najgorszy okres i łatwo o infekcje:Smutny:

Wiola pewnie Nikolka się zainteresuje kredkami skoro długopisem marze po gazecie.
Mojej nawet dałam malowankę i malujemy razem bo Laura zaraz mi też każe z nią malować:Śmiech:
A co do dentysty to nic mi nie mów na sama myśl robi mi się słabo:Kiepsko:

ucia jeszcze raz gratulacje dla Kamila chwal się chwal strasznie miło słyszeć jak jesteś z niego dumna.
Jak z Maciusiem już mu lepiej Laura nigdy też nie miała rota wirusa to raczej nie pomogę ale na pewno w aptece coś podpowiedzą:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

A co tam... powklejam pare zdjęć, może zmobilizuje resztę do pokazania foteczek.

W swoim pokoju
http://img129.imageshack.us/img129/5640/p2010015yx5.jpg

Z młodszym o 2 miesiące kolegą, który jest większy od Nikoli :)
http://img263.imageshack.us/img263/1521/p2010037aw9.jpg

Nikola uwielbia banany
http://img263.imageshack.us/img263/9991/p2020051ih3.jpg

Nikola już sama je, a buźka zawsze wygląda tak ... słodko
http://img138.imageshack.us/img138/2182/p2040068hw8.jpg

A kuku
http://img407.imageshack.us/img407/9203/p2090004pt0.jpg

Dzwonię do taty :)
http://img407.imageshack.us/img407/8797/p2140015sk6.jpg

Tak mój (tzn. kiedyś był mój) piesek "Gizmo" "żebrze" o ciastka :)
http://img135.imageshack.us/img135/1079/p2170021en4.jpg

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczeta!
Przepraszam, ze dopiero teraz pisze, ale przez caly dzien jakos dolowalam i nie mialam natchnienia. Dostalam @, pobolewa mnie zab i jutro pewnie musze leciec do dentysty-sadysty (nienawidze), a nawet nie wiem, ktory to zab, bo ten cholerny bol promienieje, a na zewnatrz nic nie widac..wrrr Poza tym po odwiedzinach rodzicow dopadla mnie znow tesknota za domem:( i niechec do tej Warszawy...:(
No dobra to tyle z serii "urzekła mnie twoja historia"...
Wczoraj ogladalam "testosteron", bo po seansie "lejdis" mnie zachecilo, ale uwazam, ze sie chowa do tego co widzialam w kinie. Ten drugi zdecydowanie smieszniejszy i lepszy.:)
Od jutra biore sie za siebie i swje odzywianie, bo niedlugo znikne z pola widzenia. Kurcze sie jakos:) Moi rodzice dali mi wyklad, ale maja racje rzeczywiscie jakos zle wygladam. Musze troszke przytyc, chco nie bardzo wiem jak to zrobic. Najlepszym roziazaniem bylby brak stresow, ale jak to zrobic skoro ja sie wszystkim tak przejmuje.

Monia ach ten Adi, to jest lobuziak:), mam tylko nadzieje, ze nic mu sie nie stalo i ze szybko do nas wrocisz:)

Gosiu duzo zdrowka dla was obojga:) No zjazd nas wszystkich u mnie w domu to by pewnie nie wypalil, bo nasze mieszkanie nie jest za wielkie, ale pojedynczo, ewentualnie parami oczywiscie zapraszam:) Tak zapytam bo nie kojarze z jakiej czesci Polski Ty jestes? Cos mi sie kojarzy Krakow?..a moze ...no nie wiem:) Co do filmu to rzeczywsice troche tych przeklenstw bylo, chco przyznaje, ze nastawilam sie na jeszcze wiecej. Mnie specjalnie one jednak nie razily.:) Juz bardziej te sceny lozkowe, bylo ich niewiele, ale jakos mi nie pasowaly do reszty.

Kate ja tez caly niemal film kulalam sie ze smiechu, naprawde fajna produkcja:) Gdybym wiedziala jak napewno bym go sobie sciagnela:) Widze, ze tez mialas zebowe problemy. Super, ze mamy winiki tez sa w porzadku:)

Wiola na N rzeczywscie zrobilo sie jakos smutno, tutaj wszystko jest bardziej "poukladane", ale to pewnie dlatego, ze jest nas tu mniejsze grono, latwiej to wszystko ogarnac i kazdemu odpisac. Tam panuje troche takie "kazdy sobie":), ale moze to chwilowe, bywaly juz takie przestoje przeciez. Najwazniejsze, ze tutaj wciaz mila atmosfera:) Fajne foteczki, ten chlopczyk rzeczywiscie wiekszy od Nikoli, ale przeciez ona jest kobieta i ma prawo byc drobniejsza:) Piesek pewnie zebral o ciasteczka, ale Nikola wygladala jakby nie miala zamiaru sie z nim podzielic:) Telefonia komorkowa widze opanowana :)

Ucia rota wirus:(, oby nie !!! Ja adrianowi dawalam wlasnie Hippa ORS200, a wszpitali kazali mi przepajac naparem z czarnych jagod. Kupilam w zielarskim. Napewno nie zaszkodzi. z tego co pamietam to w rota wlasnie na poczatku jest biegunka i wymioty, a po dwoch dniach chyba goraczka, jesli Maciusiowi wzrosnie temperatura to lepiej skoczyc do doktora. No i najwazniejsze duzo plynow. Mam nadzieje i trzymam kciuki, aby to bylo zwykle przejedzenie. Z tym rota mam tak okropne wspomnienia...wrr. Koljene gratulacje dla Kamila, to musi byc super uczucie byc dumnym ze swojego dziecka. Mam nadzieje, ze kiedys Adi da mi poczuc taka dume i jakis choc maly konkursik:) Uciu polecam "Lejdis" na wypad z kolezanka np.- naprawde fajny film dla superbabek:)

Madziu i co zrobilas z tym grzybem, ja tez w weekend odkrylam w sypialni pod sufitem i nie bardzo wiem co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza

Witam
Ale się uśmiałam z Laury zakładałam jej rożne spinki, gumeczki na włosy a ona co trochę chodziła do Sylwka żeby ja podziwiał jaka jest śliczna buhaha :Śmiech:

Wiola śliczne zdjęcia jak zobaczyłam to z pieskiem to jak bym widziała mojego jak Laura coś je pies jest zawsze w pobliżu :Śmiech:
Widzę że już ładnie opanowała jedzenie łyżeczką moja je jeszcze pod kontrolą :Nieśmiały:
Podcinałaś już Nikoli włoski ? Jakie już jej długie urosły ja staram się co jakiś czas podcinać same końcówki żeby jej się wzmocniły.

grzecha buhaha ja dzisiaj dostałam @ Nie dość że razem do sadysty to jeszcze do tego krwawe :Padnięty:
Też oglądałam "Testosteron" ale bez porównania

Madzia dziękuje za kawkę dziś taka paskudna pogoda że chyba ze trzy wypije.
Czekamy na relacje z remontu

kim a ja czekam na fotke Ninki :Oczko:

ucia Dobrze ze Maciusiem juz lepiej i że to tylko przejedzenie:Oczko:
A do dentysty się zapisałam państwowo mój tam chodzi i ja też zaryzykuje brrrr :Męki:
Dobry pomysł może się uda wcześniej zrobić tego zęba bo kto wie co się z nim dzieje jakoś mi śmierdzi od niego to pewni się psuje :Płacz:

Zaraz idę na spotkanie z koleżanką to sobie troszkę po poplotkuję :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Hej
Napierw co u nas. Potem obejrzę ostatni odcinek Prisona, a potem odpiszę, czeka mnie dziś zarwana nocka, bo zejdzie mi pewnie ze 2 godziny :Oczko:

Szafa zrobiona. Nie ma czym się chwalić, na razie "goła". Jak ją po swojemu ozdobię to pokażę :) Najbardziej się cieszę, że Kuby pokój się powiększył. Okazało się, że grzyb był niewielki, tych czarnych kropek było mało, więcej tego szarego kurzu, który wdarł się na ubrania... Wyczyściliśmy, popsikalismy jakimś płynem i jest ok.

Wiecie co, wchodzę z sentymentu na N a tam... szkoda słów. Mówię o ogólnym. Tam wiecznie jakieś afery, oskarżenia, nie można nic napisać, bo zaraz na ciebie naskakują... A tu zupełnie inaczej, nie wiem czy pisujecie na innych tematach, ale tu nawet na drażliwe tematy rozmawia sie kulturalnie, na argumenty. Chyba juz nie będe tam wcale zaglądać i tracić czasu... Cieszę się, że tu jesteśmy. Myślę, że to, że mamy taka atmosferę nie zależy od tego ile jest osób, tylko od tych osób! Na majówkach też jest teraz garstka, a mało konkretnie piszą... Dzięki, za to, że jesteście :Całus:

No... Kubusiek zdrowy, nie wypoczęlismy tylko i nie nabylismy się ze sobą, więc czekamy do nastepnego weekendu :) Nauczył się dziś mówić "kocham" :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Udalo mi sie dostac do dentysty, mowilam, ze bardzo mnie boli to mnie wcisneli.:) Wlasciwie to nie wiadomo dokladnie od ktoregoto bylo zeba, bo jak usiadlam na fotel to bol calkowicie zniknal (syndrom bialego fartucha;)). Zrobili mi zdjecie i okazalo sie, ze pod plombą (rany nie wiem czy to tak sie pisze:)) mialam prochnice i to spora, a na zewnatrz nic nie bylo widac. Prawdopodobnie to bylo przyczyna bolu, ale sie okaze:) Na razie zalozyla mi opatrunek na miesiac. Cena uslugi oczywiscie warszawska, bo zaplacilam 120 zl, gdzie w Toruniu jeszcze rok temu za to samo dawalam 60...ach ta Warszawa:)
Madziu jak ja czekam na slowo "kocham" :) Jesli chodzi o N to ogolnego raczej nie czytam i nawet nie wiem co tam sie dzieje, ale az z ciekawosci zajrze:)
Kate jednak co kobitka to kobitka:) mala strojnisia :) To nam sie widzisz razem zlozylo:) jak tam plotki z kolezanka?
Uciu ciesze sie, ze z Maciusiem lepiej:) Moze teraz czas na realizacje dzieciecych marzen i zakup pianina:), ale zaskoczylas mnie ta opowiescia, pozytywnie rzecz jasna:) A jesli chodzi o kilogramy to chetnie przyjme ze cztery:), choc wagowo u mnie nie jest jeszcze tak zle, waze wlasciwie podobnie jak przed ciaza, tyle, ze wtedy nosilam rozmiar 36-38, a teraz pasuje mi 34, jak tak dalej pojdzie to przerzuce sie na dziecieca rozmiarowke:), bo kobiece ksztalty;) tez juz zgubilam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...