Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

ucia
Aaa dowiedziałam się ze światka aktorskiego, ze J. Brodzik jest w ciąży ( o tym chyba już piszą w gazetach) i że będzie miała bliźniaki. Ciekawa jestem czy się potwierdzi :)
Zawsze chciałam mieć bliźniaki i to najlepiej chłopca i dziewczynkę. Mojej koleżance tak się udało :)

Uciu znam tą ploteczkę już od grudnia hi hi :) Polecam PUDELEK - Sensacja. Plotka. Komentarz, zaglądam tam codziennie i sobie podczytuje :Oczko:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

heh hej

ból gardła ciąg dalszy, ale dzielnie sie trzymam i do pracy chodzę:Oczko:

Gosia dziękuje ze we mnie wierzysz:Śmiech: tak, myslalam o szkoleniach z jakosci: haccp, srodowisko, motoryzacja, pewnie jako auditor wew tych systemów, poza tym jak sie wdraza iso to roboty mnóstwo ja chcialabym bardziej jako auditor na zlecenie dla róznych firm:Śmiech: marzenia nie??
Gosiu, dużo zdrówka dla Ciebie, bo tez cos Cie wzięło:Płacz:

Madzia oj Kajtuś Kajtuś siedzi Ci w głowce:Spoko: to może jednak sie wyłamiesz i wcześniej dojdzie do działań, hihihi i bedziesz miala Kajtusia w brzuszku a nie główce:Oczko:
jak przyjde do domu to sprawdze kamere, ale my juz ją mamy troche wiec nie bedzie z tych najnowszych, mamy chyba na mini dv...oj ta szefowa to Ci robi zamieszanie:Rozgniewany: moze w ciazy to sie człowiek bardziej denerwuje?? juz nie pamietam:Oczko:

grzecha dobrze ze umowa podpisana a i autko bedzie tez!! jak nie Ty do Torunia to Toruń do Ciebie:Śmiech: czyli szykują Ci sie goście na weekend:Śmiech:
gratuluje swietnego zakupu!! w koncu sie udało:Oczko: to zrób sobie foteczke i załącz, moze podpatrze fason - trzeba na wiosne odswiezyc garderobe:Oczko:

tak czytam jak Wasze maluchy gadają i liczą a moja nic!!
nie mówi wiec tylko wiem co pokaże, zna juz dużo literek jak pytam to zawsze pokaże właściwą, moze poznaje zasoby a później je wykorzysta i zasunie mi całym zdaniem:Oczko:

Wiola czyli widzisz kochana nie bedziesz musiala tutaj szukac pracy:Spoko: na pewno czas miedzy wyjazdami szybko zleci, sama zobacz dopiero co były świeta a tu juz zaraz wielkanoc:Oczko:

Magda, Kim zaskoczyłyście mnie Waszymi planami na następne dzidzi.

może dołączysz razem z grzechą - też o tym mysli hihihih

ucia krem z pieczarek pychota, mówisz ze z brokułów tez dobry??:Spoko:
a jestes pewna ze Wiki juz nie bedzie??:Oczko:
a z imionami to niezła zabawa, jeszcze dziecka nie ma a juz imię czeka, hihih,

Klonowa zalałaś topika czy może chodzi o laptopika??

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Uciu
Brawo dla Maciusia mhhmm do czterech powiadasz, nieźle, nieźle. Ja staram sie liczyc ogólnie wszystko na głos. Przypomniała mi się, jeszcze jedna śmieszna rzecz... Rozmawialiśmyz M o podwyzkach i padło słowo brutto, a Kuba od razy bliu co w jego mowie oznacza brudny :sofunny:
daj znac jak zrobisz kotleciki, ja juz bardzo dawni ich nie jadłam.
Wow Macius juz nie chce spać w dzień :Szok: Kubie drzemka zajmuje jeszce ok 2 h, więc trzymam kciuki, aby się poprzestawiało:)
Masz rację z tym, że pierniczy się w pracy jak O.przychodzi... Wpada lub dzwoni raz na jakiś czas ze swoimi genialnymi pomysłami, a ja az nie wiem czasem co powiedzieć... Wczoraj było jakies apogeum stresów... Najbardziej mnie drazni jak cos jest ustalone, ja trzymam się zasad, jestem niubłagana (studenci) a ona potem zmienia zdanie. Fak, to po co mi to? Olałabym i nie miała stresa?! Ale ja nie umiem olewac pracy :(
Przyłączam się do Kim, jestes pwna, że nie będzie już Wiki?:Spoko:

Wiola
Co do kamerki to przypomniało mi się, że chciałabym filmik jak Kuba kapał sie z Niki :)
Już egzamin? ale to zleciało... Masz rację, że 2 m-ce to niedługo, napewno dasz radę bez M, a teściowa tez pomoże Ci bardzo. Bede trzymała kciuki za egzamin i za wyjazd. Ostatnio masz mało czasu na forum? :Spoko: Może chociaz fotki Nikoli?

Kim
Ja często słysze, że dzieciaki, które nie mówią, potem w ciagu tygodnia sypia zdaniami, jakby magazynowały wszystko, a potem tylko otworzyły drzwi :)
Ja jestem za szkoleniem się jak najbardziej, zawsze to więcej możliwości!
Oj uwierz, że gdyby nie rozsądek juz śmigalabym z brzusiem, ale dla każdego jest inny czas :) Ja tylko się zastanawiam co wyjdzie z planów. Z Kubusiem poszło szybko, a z 2 nie wiadomo, szefowa starała się pól roku.
Masz rację, że mam nerwy przez nią. Lubie ją, ale ona ma taki roszczeniowy stosunek do świata i ludzi. Jak byłysmy we 2 w pracy to lepiej się ukąłdało,ale jak ktoś wpada tylko raz na jakiś czas to skąd może wiedziec ile jest pracy?

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Hej lasencje:)
Juz nie bede sie rozpisywac na temat moich nieudanych zakupow, bo juz sama mam tego tematu dosc:) Przymierzylam dzis kilka sukienek i zadna nie lezala. Podsylam Wam link to sklepu, w ktorym wynalazlam te sukienki. W Warszawie jeden sklepik tylko ma rzeczy tej firmy i to mala budka na targowisku, az dziwne, bo ubrania sa naprawde super i wcale nie takie tanie. Ja znam ich rzeczy z avanti, bo czesto sa tam prezentowane, ale na stronie nie ma tych najfajniejszych:), mimo to podaje, moze gdzies w waszej okolicy bedzie ich sklep i Wam sie cos spodoba home
Mialam nie pisac o zakupach:) Zwykle ten temat jest dla mnie obcy:):):)
Madziao rany....zapomnialam o tej kamerze:(...zupelnie mi to wypadlo z glowy:( , a teraz s. spi w tym pokoju, a jutro ma wazny dzien i nie chcialabym go teraz budzic swiatlem, jutro sprawdze napewno:) ucia ma chyba racje, te z karta pamieci to najlepsze rozwiazanie:) Gratulacje dla Kuby, madry z niego chlopczyk i juz liczyc potrafi:)
Kimzobaczysz Ninka sie rozgada to na calego, zdjecie w spodniach wkleje o weekendzie, bo nie mam ladowarki do aparatu, ale rodzice przywioza mi w weekend:) Bolu gradla precz:) Mi pomaga zawsze plukanie woda z sola:)
wiola teraz pewnie kazda wolna chwila z mezem, bo rzadziej cos wpadasz?...ale wcale sie nie dziwie, trzeba sie soba nacieszyc przed wyjazdem:) Z tym spa narazie nie wiadomo, bo ta zmiana pracy seby nagle wypadla i teraz pewnie nie wezmie predko urlopu, ale obiecal, ze cos wykombinuje:) A ztymi facetami to tak juz jest, ze jak sie przyloza to na zakupach sa bardzo przydatni i czasem swietnie doradza, ale zwykle ida ze zlym nastawieniem:)...choc fakt moj stanowi wyjatek, moje kolezanki sie smieja, ze beda go wypozyczac na zakupy:)
uciu co do naszego tematu to beda to firmi pewnie male i srednie:) To od lat jego dzialka:) Ta popoludniowa drzemka by sie przydala, moze sprobuj Maciusia od rana wymeczyc aktywnymi bardzo zabawami to zdecyduje sie przespac:)
Na razie to tyle, bo padam, jutro jeszcze uzupelnie:) Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Ja właśnie zrobiłam prezenty walentynkowe dla naszej trójki :) Dla siebie też, co by mój M sie nei przemęczał, hi hi :) Na jego głowie tylko jutrzejsza kolacja :)

Grzecha

Chyba Cię załamię, ale kupiłam dziś 2 bluzki...bez mierzenia...:) Na tyłek nic nie kupuje bo obiecałam sobie, że dopiero jak schudnę :)

Kuba w galerii zjadł gofra i usnął w aucie, idę ogarnąć chatkę i szykować się do pracy :)

Do później.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

ucia
grzecha
Kopnijcie mnie gdzies, bo nie moge sie za nic zabrac, jakies lenistwo mnie ogarnelo, a przez chalupe jakby przeszedl huragan:)

Nie, nie mogłabym tego zrobić hehehe. Ale chodź, posprzątamy w tym samym czasie, ja muszę zrobić gruntowne porządki, bo rodzinka przyjeżdża w piątek. We dwie będzie nam raźniej :)
no dobra, zmobilizowalas mnie :)

Odnośnik do komentarza

hej hej

witam z hrbatą malinowo-żurawinową bo mam katar i słabo czuje smak:Rozgniewany:
z gardłem juz dużo lepiej, rzuciło sie za to na nochal i mam katar...
no cóż ktoś musi chorowac...

grzecha, ucia do zachodniopomorskiego nie zawitacie przypadkiem??:Oczko:
swoją drogą proszę mi sie nie przepracowywać a Ty uciu uważaj zeby Cie nie przewiało na oknie!!
jak widze swoje czarne okna to mnie trafia szlag, juz sobie zaplanowalam na urlopie wypucowac szybeczki:Oczko:

Madzia widze ze szykują sie miłosne Walentynki, super:Spoko: a gdzies sie wybieracie na kolacjones czy w domku M bedzie przyrządzał??:Śmiech:

u nas chyba nic nie wypali bo M z pracy bedzie dopiero po 19 wiec nigdzie nie wyjdziemy, moze cos w domku upichce:Oczko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

No ja Uciu juz troche zrobilam, wypusowalam kuchnie, ugotowalam obiad dla nas i rosołek dla Adrianka, wstawilam drugie pranie, no i dziecko polozylam spac-teraz chwila relaksu
Madziasuoer ten artukul o etapach rozwoju naszych dzieci, a jest cd.., bo interesuje mnie co nas w najblizszym czasie czeka:)
Kim w domku tez moze byc romantycznie:) ja to nawet nie mam innego wyjscia:) Myslalam, aby cos ciekawego wymyslec na ten wieczor, ale jakos nie mam pomyslow....hmmm Do mycia okien to ja nie wpadne, bo niecierpie tego zajecia, zaraz po zmywaniu garow:) Katar pewnie troche Cie przetrzyma, bo on zwykle trwa ten tydzien, ale ja juz chyba wole katar niz bol gardla:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorem:) Ale miałam paskudny dzien...wrr

Uciu ja tez ostatnio przypomnialam sobie o kurniku i grywam tam w 3-5-8, moze kiedys razem zagramy:) Jak tam fryzurka, zadowolona? 270 zł to rzeczywscie duzo. Ja kiedys poszlam a tak z biegu na balejaz do jednego fryzjera w centrum Torunia, raz wczesniej kiedys tam bylam, ale chyba tylko za strzyzeniu i bylam bardzo zadowolona. Poniewaz mam (a raczej miałam) bardzo geste włosy i wtedy bardzo dlugie pani powiedziala, ze tu wyjdzie balejaz podwojny, wiec ja ok. Jak uslyszalam cene to myslalam, ze strace przytomnosc. Spodziewałam sie, ze bedzie okolo 150 zl, bo balejaz zwykle kosztowal wtedy okolo 70-100 zl(jeden kolor robilam), a ona mi 255 zl ( a bylo to chyba w 2001 roku?) Mialam wtedy przy sobie tylko 250, wiec jeszcze musialam biec do bankomatu po ta piatke. W sumie moja wina, bo moglam sie dopytac dokladnie, ale nie spodziewalam sie, ze az tyle:) Po tym fryzjerze szlam robic sobie zdjecie do legitymacji studenckiej chyba i wyszlam na nim blada jak trup i z maksymalnie sztucznym usmieche:)...ale mi sie na wspomnienia zebralo:) Gratulacje dla kamilka, bardzo madry z niego chlopak i jak wynika bardzo ambitny, to fajnie uwazam, ze facet powinien byc ambitny. Bedziemy trzymac kciuki za jego kangurka. Tez kiedys mialam okazje wziasc w nim udzial cos mi sie przypomina, ale bez zadnych swietnych rezultatow. Matematyka nie byla moja najlepsza strona, dopiero na studiach sie polubilysmy:)
Kate rzeczywscie dawno nie bylo, zastanawiam sie czy z jej mama wszystko ok, bo przeciez mialajakies problemy ze zdrowiem i czekala na wyniki :(

Odnośnik do komentarza

Wrrr... miałam posta i wyłaćzyli prąd :Wściekły: Jak się zbiorę w sobie to napiszę jeszcze raz. Póki co dołączam się do życzeń Uci.
Wszytskiego najlepszego w dniu Świętego Walentego :)

Dziewczyny, jakie macie plany na dzisiejszy dzień? My w tym roku postanowiliśmy, że nie robimy sobie prezentów, a kolację ja mam zrobić w domku. M kupi winko, ja zrobie nastrój (i siebie na bóstwo :Oczko: ). Macie pomysł na jakiś sprawdzony przepis na deser/ciasto/torcik? Tylko aby nie było to czasochłonne :)

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczeta!
Wstalam ze skreceniem szyi, chyba w zlej pozycji spałam:) Jestem jednak w dobrym nastroju, bo moja dobra kolezanka pojechala do szpitala rodzic:) Pewnie bedzie Walentynka:)
Zaczelam wczoraj czytac "zolzy" mi tak mnie wciagnelo, ze do 2 chyba nad tym siedzialam, rzeczywiscie fajna ksiazka:)

Uciu włosy na szczescie odrastaja, najwazniejsze, ze kolorystycznie wyszlo ok. Rzeczywiscie dlugo nad Toba pracowala ta fryzjerka, ja tez zwykle siedze 2-2,5 godziny. Moze za dzien, dwa przyzwyczaisz sie do nowej dlugosci. Mnie seba tez namawia ha skrocenie wlosow, ale ja tak sie ciesze, ze znow mam takie dlugie, ze straszniemi zal je obciac. Jak ogladam zdjecia z chrzcin adriana to nie moge uwierzyc, ze tak bardzo mi urosly przez te poltora roku:) Planuje obciac po wakacjach, w lato jeszcze posmigam z dlugimi:) Jesli sie przyzwyczaisz do nowej fryzury to wrzuc nam fotke, ocenimy:)

Na razie koncze, bo musze trzymac kciuki za kumpele:)

Odnośnik do komentarza

Wiolu ja calkowoicie nie mam pomyslu na dzisiejszy wieczor i nawet nie wiem czy jest sens, bo Seba w zwiazku ze zmiana pracy jest nieobecny, wciaz tylko o tym mysli, robi jakies strategie...itd Moze skorzystam z pomyslu Madzi dla jej kolezanki i kupie ten zestawik durexa?..., bo jakos nic nie przychodzi mi do glowy. A na deser moze bita smietana, mozna ja roznie wykorzstac ;):)

Życzę Wam dużo, dużo miłosci!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...