Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

no Madzia...łądnie ładnie:)

u mnie jak zwykle podły humor,lucjan od jutra ma wolne do kiedy niewiadomo a mi już ręce opadają ztego wszystkiego....non stop tpo samo,produkuje sie a rezultatow nie widac...wiem ze mnie nie rozumiecie-sama siebie nie rozumiem ale trudno

dobranoc:(

ps.nie jestem pijana (a szkoda) ani nie chodzi o L,poprostu zcie mnie czasem dobija,non stop to samo,wszystko bez sensu:((

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

hej hej

dziewczyny stawiam kawusie!!!!
nienawidze poniedziałków!!! to tak tytułem wstępu:Padnięty:

grzecha czyli 13.02 wyszło tak jak z urodzinami 29.04 :Śmiech: ale na Walentynki są specyficzne prezenty, hihihi, wiec jeszcze nie bedzie tak źle z tą ilościa, hihih.
Ja mam teraz dziwnie bo jestem pomiedzy rozmiarami, wiec albo wisi albo obcisłe, schudnąc juz nie dam rady wiec wybieram te wiszące i nosze na biodrach:Spoko: zreszta zdecydowanie komfortowo sie czuje w luźniejszych, mam tez wrazenie ze sa za duze i nie musze chudnąć, hihi, to takie psychologiczne złudzenie:Oczko:
co do roku dzidzi to wybieram 2010 na poród a działanie na 2009:Oczko:

Madzia ja tez chcialam marzec na narodziny, dlatego ze potem długo jest ciepło:Śmiech: bo luty jeszcze za zimno, hihihi. to widze ze jestesmy jednomyslne:Spoko: super bedzie jak nam sie uda ponownie urodzic w tym samym miesiącu, tyle ze u mnie bedzie chłopiec a Ty pewnie bedziesz miala dziewczynke:Oczko:
juz nawet mam imię, hihih,
a na tym "skrobku" to chyba nie Kubus...:Oczko: nieważne bo i tak ładniutka praca:Śmiech:

Gosia ja tez maniaczka czekolady, tyle ze gorzkiej:Oczko: podziwiam Cie ze sie jej opierasz, hihihi, nie wiem co jest w dzieciach , ale jak przyszla kiedys tesciowa ( a widzimy sie 1 raz na m-c) to Ninka sie strasznie popisywala, smiala sie piszczala i pieknie jadla i bawila sie:Spoko: nie znaczy to jednak ze z tego powodu bede ich czesciej zapraszac:Oczko:

Niki nie smutaj sie!!! usmiechnij sie bedzie lepiej!! a cos sie stało, czy normalnie niezrozumienie miedzy umyslem kobiety a brakiem umysłu u faceta??:Spoko:

Wiola, ucia, Klonowa co u Was????

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Czesc ciotki:)
S. pojechała własnie podpisac nowa umowe. Podziwiam jego spokoj,ja bym zmiana pracy napewno sie denerwowala, a on traktuje to tak spokojnie:)
Kim w pierwszym momencie rok 2010 wydawał mi sie strasznie odległy, ale przeciez to juz za dwa lata. Czas tak szybko biegnie, a ja chyba wciaz zostałam w 2006:) Kto wie moze i ja sie wtedy przylacze, bardzo mozliwe:) Na mnie wiszace ubrania nie wygladaja za dobrze, a to dlatego, ze jestem niziutka, ja mam tylko 164 cm wzrostu:) W dopasowanych jakos mi lepiej:), ale bardzo lubie luzniejsze stroje, bo sa zdecydowanie wygodniejsze:) A Ty chyba jestes wysoka kobieta? Przynajmniej tak mi sie wydaje jak patrze na zdjęcia:)

Wiola dzien dobry:)

Gosiu Kacperek był po prostu bardzo goscinny i nie chciała, aby goście się nudzili, więc serwował im atrakcje:)

Niki och widze, ze dołek Cie lapie, mnie w ostatnim miesiacu opuscil, ale juz znow tez momentami dopada. Powiem Ci jak ja sobie z tym poradziłam wtedy, choc moze nie powinno sie tu pisac o takich sprawach? Miałam juz wszystkiego dosc, ale zaczelam chodzic do kosciola. wiem, ze to bardzo osobista sprawa jaką jest wiara, ale zauwazylam, ze odkad co niedziele regularnie uczestniczylam we mszy sw. nabralam jakos wiecej wiary w jutro, ze wszystko bedzie dobrze itd... Jakos tak na duszy lzej.

Madzia no kolejne piękne dzieło, a z tym kienem to rzeczywiscie predzej razem sie wybierzemy:) Planujesz wizyte w rodzinnych stronach jakos? Moglybysmy sie spotkac wtedy?:)

Odnośnik do komentarza

Gosiu tak chodze nadal i staram sie czasem zabierac Adrianka, ale wytrzymuje tylko polowe:) Jak spiewa chor to bije brawo, a kiedy nalezaloby zachowac milczenie to krzyczy i nasluchuje co mu odpowie echo:) Do komuni i spowiedzi nie chodze poniewaz zyje w niesakramentalnym zwiazku:(. Jak bylam przed chrzcinami Adrianka to ksiadz dal mi rozgrzeszenie, ale pod warunkiem czystosci:/ Zasugerowal, ze mamy mu stworzyc rodzine, ale siebie nawzajem traktowac jak znajomych. Niebawem jednak mnie to czeka, bo w swieta mam byc matka chrzestna. Juz sie boje i ukladam sobie w glowie jak to odpowiednio powiedziec, aby nic nie zataic:) Sama jednak msza jakos mnie wycisza, wczesniej chodzilam do kosciola od czasu do czasu, glownie na swieta (choc modlitwa wieczorna to dla mnie obowiazek, inaczej nie zasne, tak juz jestem nauczona), ale od jakiego czasu staram sie regularnie i naprawde to mi pomogło. Jakos inaczej patrze na zycie i jestem wewnetrznie spokojniejsza:)

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że będziemy już 3 starające się o drugie dzieciatko :Śmiech: Ciekawe jak pójdzie z tymi planami? A tzrecie planujecie ?? :Śmiech: Ja gdzies na 2018 :Oczko:

Grzecha
Jakoś mi się pomyliłoz tymi balsamikami :) Ale ja uważam, że to dobrze, że o siebie dba, ja mojego m moge ganiać po całym domu z kremem:Śmiech: Jak u zrobiłam masaż stóp to potem klął bo nie mógł chodzić takimi pobalsamowanymi nogami :sofunny:
U szwagierki nie wiem czy to problem z fazą zakochania czy kwestia charaktru czy wychowania... Cięzko orzec:Śmiech: Moja mama często wbijała mi do głowy, że kobieta musi to, musi tamto, na szczęscie nie dałam się :)
Jesli chodzi o modę to często tzreba się do niej przyzwyczaić ---> buty czubki ---> teraz okrągłe itd :Oczko: Ja jednak najbardziej lubię klasykę i fajne dodatki.
Widzisz juz moje zdjęcia???
Twoje wyznanie o wierze pozwoliło mi Cie jeszcze bardziej poznać :) Jakoś sie nie zdziwiłam, że jestes wierząca :)
Dio domu wybieram się dopiero na Wielkanoc i to na krótko :(

Niki
Na depreske najlepsze sa Ciotki Majówki :) czasem i bez powodu ma się kiepski humor...

Gosia
U nas jest to samo jak sa goście :) Nie wiem co te dzieci maja w sobie ? :)
A ja nawet nie mam wagi... Ten mój suwaczek to jakis niewypał :duren:
I wcale mi się nie wydaje, abym schudła. Czytałam na N jakiś watek o tabletkach po których 100% się chudnie,a le to np tabletki dla astmatyków... Mi to potzrebny chyba jest specjalny program ułozony przez instruktora i dietetyka, tyle razy juz próbowałam schudnac i nic:(

Kim
Na Skrobku Kubus Kubuś :Spoko:
Fajnie by było razem przechodzić ciążę:)
Dla mnie płeć bez różnicy, chciałabym to i to :) Dla chłoca mam imie dla dziewczynki nie :) A Ty jakie wybrałaś?

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

S. pojechała własnie podpisac nowa umowe. Podziwiam jego spokoj,ja bym zmiana pracy napewno sie denerwowala, a on traktuje to tak spokojnie
Kim w pierwszym momencie rok 2010 wydawał mi sie strasznie odległy, ale przeciez to juz za dwa lata. Czas tak szybko biegnie, a ja chyba wciaz zostałam w 2006 Kto wie moze i ja sie wtedy przylacze, bardzo mozliwe Na mnie wiszace ubrania nie wygladaja za dobrze, a to dlatego, ze jestem niziutka, ja mam tylko 164 cm wzrostu W dopasowanych jakos mi lepiej, ale bardzo lubie luzniejsze stroje, bo sa zdecydowanie wygodniejsze A Ty chyba jestes wysoka kobieta? Przynajmniej tak mi sie wydaje jak patrze na zdjęcia

grzecha faceci tak chyba maja bo moj tez zachwouje zimna krew kiedy ja cala w nerwach, zwykle w zawodowych sprawach, jak cos sie wali to najpierw panik a potem dopiero logiczne dzialanie:Oczko:
tylko 164 cm?? ja mam tylko 10 więcej:Oczko: mam słabość do zwiewynych spódniczek i sukienek:Spoko: juz jedna czeka w szafie na cieplejsze chwile, obym tylko zachowala figure, hhihi, dopasowane wolę stanowczo "góry" hihihi
2010 dla mnie to tez daleko, ale jak pomysle ze juz w tym roku mialabym paradowac z brzuszkiem to bardzo dziękuje:Oczko: nie jestem jeszcze psychicznie gotowa i chyba fizycznie tez...poza tym staram sie usystematyzowac zawodowo i chce zrobic kilka szkolen zeby potem byc samodzielnym niezaleznym pracownikiem i w razie czego opierac sie na zleceniach a nie wracac po 4 m-cach macierzynskiego na etat. tak wiec naprawde potrzebuje tego roku:Oczko:
mam nadzieje ze Ty tez dołączysz do trójcy, hihihi

Kim
Na Skrobku Kubus Kubuś
Fajnie by było razem przechodzić ciążę
Dla mnie płeć bez różnicy, chciałabym to i to Dla chłoca mam imie dla dziewczynki nie A Ty jakie wybrałaś?

no za Chiny nie podobny do obecnego Kubusia:Oczko:
ja wybralam chwilowo Krystian Wiktor
podoba mi sie tez Adaś, Kubuś, Bartuś :Śmiech:
pisalas o diecie, czytalam ze dietetyk potrafi swietny ustawic zywienie, moze warto skorzystac, hmmm
to kiedy mialybysmy zaczynac starania zeby urodzic w marcu??
czerwiec-lipiec:Śmiech:

Dziewczyny zaczyna mnie brac choróbsko, chyba to co ostanio, czyli gardło przez tydzien a potem lejący katar przez 3 kolejne:Płacz:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim
Fajnie, że masz takie plany poukładać sprawy zawodowe, aby potem mieć czas dla małego Chłopczyka i Ninki (wtedy nasze maluchy by miały ok 4 lat :)
Te drugie wersje imion bardziej mi "leżą". Wolę imiona które można zdrabniać. Dla chłopca podoba mi się Kajtek. Dla dziewczynek takie krótkie imiona 4-5 literowe :Oczko:
Może Lena od MagdaLena :)
Powiem Ci, że ja już bym chciała z brzuszkiem śmigać,a jak gadamy o tym to tym bardziej. Dzis pomacałam sobie brzuch szefowej, który robi się coraz większy. Dziś przyszła do pracy na chwilę w koszulce "baby inside" wszystko w znaczku Intel Inside :Spoko::Śmiech:
Na przeziębienie polecam Fervex a na ból gardła Strepsils Intensive.

Gosia

Numer gg wysłałam na PW.
Ja do drinka odpadam, też zmęczona i zła jestem. Nie poszedł mi dzień w pracy...
Kubus jak był malutki to spał calutką Mszę. A temat chyba zbyt głęboki, abyśmy mogły go tu przewertować. Zawsze tylko mówię, że wierzymy w Boga a nie w księdza. Dodam tylko, że ja wierząca jestem bardzo, ale nie chodze do spowiedzi, mam tez kilka innych poglądów niż podaje Kościól katolicki. Nasza wiara jest taka "zimna".

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Po pierwsze musze sie pochwalic, ze wreszcie cos sobie kupilam i to nawet w galerii 200 m od domu, a zjezdzilam pol warszawy:) To tylko jeansy, ale tak mi sie spodobały, ze zwariowałam. Fakt kosztowaly sporo, ale i tak po duzej przecenie jak na ta marke. Juz mi troszke lepiej, bo myslalam, ze nic na siebie nie dostane. Znalazlam tez fajna sukienke, w sam raz na chrzciny Wiktora, ale musze jutro isc sama ja przymierzyc, bo z Adrianem to nie robota:)
Adi dzis nauczyl sie nowego slowa, a mianowicie "włosy". Ja jego nie rozumiem tyle jest bardziej przydatnych słow, a on takie musial zalapac:)
Sebastian podpisal juz umowe, niebawem ma dostac samochod zastepczy, zanim przyjdzie dla niego zamowiony, takze bede mogla pojechac do Torunia, choc w najblizszy weekend to chyba Torun przyjedzie do mnie:) Juz sie nie moge doczekac:)
Gosiu oj postawilabym Ci jakiegos drinka, ale w domu brak ostatnio. S. tylko piwo i wino, a ja ostatnio nic nie pijam:) Co do ksiezy to zgadzam sie z Toba, to bardzo ciezki temat... Ja mam dwie ciocie zakonnice( a wlasciwie juz jedna, bo druga zmarla). Obie prowadzily dom samotnej matki i czasem do nich jezdzilam. Wspaniale kobiety i naprawde z powolaniem:) Normalnie nie sposob bylo je nie kochac:) odpoczywaj kochana:) mam nadzieje, ze Kacperek da Ci pospac:)
Kim gdybym ja miala synka bylby Krystian tzn. jesli bede miala:) Doszukalismy sie, ze w rodzinie S. od od 5 pokolen imiona meskie koncza sie na -an, wiec chcemy kontynuowac tradycje, mamy juz Adriana, wiec teraz bylby wlasnie Krystian:) Pozostale imiona tez ladne. Ach te wstretne chorobska, nie daj sie wirusowi:) czyli dobrze mi sie wydawalo, ze jestes wysoka. Marzylby mi sie taki wzrost:)
madzia juz widze Twoje zdjecia, bardzo ladnie z Qbim powychodziliscie, a druga dzidzia pasuje do Ciebie jak nic:) Szkoda, ze tylko na wielkanoc przyjezdzacie, ale co sie odwlecze to nie uciecze mam nadzieje:) ja tez bardzo lubie klasyczne stroje, choc bardziej pasowaly mi do pracy. Teraz kiedy jestem bezrobotna:) mam ochote troche poeksperymentowac z moda, choc przyznaje kiepsko mi to idzie:)

Odnośnik do komentarza

Madzia ja kupilam mini dvd, taka polecil mi znajomy, ktory zajmuje sie tego typu sprzetem. Na warunki domowe ok. Minusem jest fakt, ze te plytki pozwalaja na nagrywanie 30 min, ale przynajmniej nie trzeba nic przegrywac, tylko od razu odtwarzasz na dvd. zaraz poszukam jakis link do takiej, ktora mam. Wybralam niedroga i z polskim menu:)

Odnośnik do komentarza

Madziu teraz sama juz nie wiem, bo dawno nic nie krecilam, a kamera jest rozladowana, abym mogla sprawdzic. Moge Ci jutro odpowiedziec?:) , bo naprawde nie pamietam, choc nie przypominam sobie, abym miala z tym problem:) ogolnie jestem z niej bardzo zadowolona, jak na nasze potrzeby jest super:) Ale teraz mi dalas do myslenia:)

Odnośnik do komentarza

stawiam :kawa:

Pochwalę się Qbim :)
Umie liczyć do dwóch i jak się go zapytamy ile np ma samochodów to powie, że dwie... A jak jest więcej to mówi najczęściej dziesięć, czasem siedem :sofunny:

Dzis M zaspał prawie do pracy, nie mógł się spóźnić bo ma dziś służbę i zabrał mi samochód... Teraz książniczka Madzia musi jechać do pracy tramwajem :duren: Od lata nie jechałam tramwajem, wtedy też M wyjechał na tydzień samochodem do Ciechanowa:sofunny:

Kuba właśnie wyjął kartę pamięcie z aparatu i próbuje ją włożyć do laptopa :eek: Naśladownik mały.

Do później :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na chwilkę ledwo żyję bo dopiero o 1:30 poszłam spać a o 6 już pobudka :(
Zalałam wczoraj topika :((( na szczeście przeżył ale co się naryczałam to moje na szczeście A był bardziej wyrozumiały niż mi się wydawało ech mówię wam 13 dopiero jutro a ja juz mam pecha,

Madziu my mamy kamerke szajsunga o taka SAMSUNG VP-D371/XEO . NOWA ZAPAKOWANA (311235727) - Aukcje internetowe Allegro nie jest zła ale mogła by byc lepsza :)

Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa :na::na:

Odnośnik do komentarza

Ale mam zaległości… odpisuję od czwartku

Monia jak rączka Kadiego? Boże, na samą myśl Az mi ciarki przechodzą oby taka sytuacja już nigdy się Wam nie przytrafiła.:Smutny:

Grzecha cos nie idą Ci te zakupy, jak nie ma upatrzonej sukienki to nic nie ma odpowiedniego dla Ciebie. Właśnie doczytałam, że jednak kupiłaś dżinsy. Nieraz coś co jest blisko jest mało widoczne. :Oczko:
A miałam się zapytać … kiedy wybieracie się do SPA?
Rzeczywiście słodko usłyszeć słowo „mamusia”, u nas jest też słodko jak Nikola mówi „mami”.
Ja podobnie jak Ty odkąd nie pracuję stawiam na ciuszki wygodne, nie koniecznie eleganckie. Choć przyznam ostatnio często wychodzimy i mam ogromny problem z doborem garderoby, bo wszystko takie luzackie. Na razie nie będę zapełniała szafy, chcę poczekać do wiosny.
Rzeczywiście Twój S to wyjątkowy przypadek odnośnie zakupów. Mój nieraz jak ma dobry dzień to idzie ze mną po coś. Ostatnio wybrał mi buty i muszę powiedzieć, że trafił w 10.:Podziw:

Uciu Nikola tak samo jak Maciuś cały czas chce myć zęby. Gdzie się podziewasz kochana?

Kim tylko pozazdrościć tego, że Ninka jest grzeczna… Nikola na dworze to diabeł wcielony, nawet przekupywanie jej lizakiem nic nie pomaga. :Wściekły:
Mój M także ciężko znosi jakąkolwiek rozłąka z nami, a przede wszystkim z Nikolą. Boi się właśnie najbardziej tęsknoty, ale musimy spróbować. W sumie nie będziemy się widzieć raptem 2 miesiące, potem lecimy do niego. Później będzie sezon, nie będzie czasu myśleć o niczym i już będzie wrzesień i lecimy do niego na stałe. Tak to sobie wymyśliłam… :Oczko:
Wow! Już masz imię dla chłopca! Życzę aby to właśnie był chłopczyk. Ja podobnie jak Grzecha jak przeczytałam 2010 rok narodzin to myślę sobie ło matko! A to rzeczywiście raptem 2 lata. :Spoko:

Madzia chyba każdy z nas ma nieraz ochotę zamknąć się w swoim świecie i nie istnieć dla nikogo. Mam nadzieję, że będziesz miała jeszcze okazję pójść na „lejdis”.
A pewnie, że Ci pasuje drugie baby:Spoko:.
M także komisy samochodowe zalicza do najlepszych atrakcji.
Co do kamerki to ja nie pomogę, bo mamy mamy tylko taką w aparacie.

Magda, Kim zaskoczyłyście mnie Waszymi planami na następne dzidzi.

Niki niestety takie jest życie, że ciągle dzieję się to samo, o tej samej porze wstajemy, idziemy tymi samymi ścieżkami… Jednak ja Ci powiem, że w moim życiu (mimo, że nie pracuje) nie ma aż takiej monotonni. Razem z M staramy się ubarwiać nasze życie, wprowadzać zmiany, żyć w każdym dniu inaczej niż w poprzednim. Jakoś nam to wychodzi. Trzymam kciuki aby i Tobie się polepszyło i abyś dojrzała plusy swojego życia.

Gosiu Nikola także bardzo często popisuje się przed znajomymi. Nieraz aż dziwne są jej zachowania, ale mówię sobie, że to tylko dziecko. Super foteczki!

Dyziowa Kobieto!! Wrzuć na luz, jejka ile Ty pracujesz:Padnięty:.

Co do mojego prawka to 20 lutego będę jechała zapisać się na egzamin. Na samą myśl już mnie brzuch boli.
Co do wyjazdu M to mamy już wszystko przygotowane. Zostały tylko takie drobnostki. Nieraz cieszę się, że on wylatuje, a nieraz jest mi smutno.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...