Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

chciałam się tylko pokazać, odpiszę później. Mój M. prawie cały tydzień w delegacji, więc wszystko na mojej głowie. Jak przywiozę Kamila i ogarnę tą moją niesfą dwójkę to postaram się coś skrobnąć. A jest na co odpisywać, bo widzę, że nie próżnowałyście.
Papatki.

Odnośnik do komentarza

Witajcie jestem za namowa Goosi bo w sumie dziś nie było okazji posiedzieć,Nikola grała przed szkołą trochę
Nikola do szkoły a my do kuchni pozmywać po śniadaniu...koło zlewu mam kuchenkę gazową...on staje na drzwiczki zeby sięgnąć do wody...bawi się też palnikami zakłada i ściąga ...wstawiłam wodę na mleko żeby ostygła zanim pójdzie spać odstawiłam czajnik i on wiedział ze sii bo jeszcze pokazywał...no i chyba mu sie zapomniało złapał za gorący palnik i 3 paluszki poparzone,płakał 2 godziny aż Nikola nie przyszła ze szkoły przykładałam mu lód i pianką znieczulająco-łagodzącą teraz śpi bawił sie i co chwile mu sie przypominało że boli bo każdemu kazał dmuchać.Najgorsze pierwsze godziny później sie już nie czuje.
Reszta później

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor!
Pusciutko tu od poludnia:) Ja wlasnie przegladam Avanti, bo chce jutro skoczyc kupic sobie jakis ciuszek, skoro S. dostanie ekwiwalent za urlop mogę sobie pozwolic na małe szaleństwo. Znalazłam nawet jedną sukienkę i chciałam Was zapytać czy fajna, ale niestety na stronie sklepu nie ma jej w kolekcji (pewnie byla w poprzedniej:)) Pokaze Wam najwyzej jak juz sie zdecyduje :). No chyba, ze ktoras z Was ma lutowe avanti, jest na 43 str, pozycja nr 11 ;)
Monia jak raczka Adrianka? zaczerwieniona?:(

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
Znowu jestem tylko żeby sie przywitać i napisać abyście sie nie martwiły.
Miałam wyjechać jutro na kilka dni do M chrzestnej ale być może pojadę już dziś jak sie ze wszystkim uporam chodź mi bardzo nie pasuje:Smutny:
Adi jak to Adi czuje sie dobrze wczoraj po drzemce już nie wiedział ze coś go boli,jak M wrócił z pracy i Nikola mówi pokaż tacie gdzie masz kuku to pokazywał zadrapanie na rączce:Śmiech: widać ze te bąble mu przeszkadzają bo je skupie.
Nikola za godzine do kina na "Zaczarowaną" a ja z misiem do lekarza ponieważ trudno nam sie pozbyć wysypki wcześniej był tylko plamki a teraz jest wszędzie,można powiedzieć że pokryty jest cały gęsią skórką:Szok:

Tymczasem znikam bo już stoi koło mnie i chce jajo:Spoko:

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Klonowawybaczamy, daj sobie troche luzu w weekend i odpocznij:)
Monia zatem milego wyjazdu, "Zaczarowana" to zdecydowanie film dla Nikoli, wiem bo bylam:)
Ucia moj Adi tez uwielbia myc zeby:) Bylam juz po sukienke, ale nie bylo. W Warszawie chyba nie sklepu firmowego, bo ten, ktory jest podany ma tylko czesc rzeczy z tej marki...i niestety sukienki nie bylo. Trzeba poszukac czegos innego:)
Kimodezwij sie do nas, bo tesknimy:)

Odnośnik do komentarza

hej hej

Dziewczyny bardzo mi przykro za te przestoje na majowkach, ale przez wyjazd M mam szalony tydzien!! wyobrazam sobie co przezywają samotnie wychowujące i pracujące mamusie:Oczko:
na szczescie M juz dzisiaj wraca, tzn bedzie przed północą, wiec w zasadzie wykorzystac go bede mogla od jutra, chyba ze jeszcze dzisiaj sie uda, hihih

uciu jak narazie z termomixa regularnie robie pieczywo, najpierw pieklam 2 blachy bułek, a teraz przerzucilam sie na chlebek ( pszenny polecam z jogurtem naturalnym zamiast maślanki;-). Z zup fajna jest pomidorowa i pyszna jest ogórkowa kiszona, no i przepadam za kremem z pieczarek:Śmiech:
czesto robimy pizze, budyn czekoladowy, sernik trzeba zmodyfikowac przepis bo nie pasowala mi masa serowa ( bede robic na swieta!!), soki i w zasadzie to tyle bo czasu brak:Oczko: te urzadzenia sprzedaje siostra mojego M:Oczko: nic sie nie stało, w sprawie sprzedazy w Nowogardzie!!:Spoko:
fajnie ze MAcius sam myje ząbalki, ze chce!! moja myje sama, ale za krótko trzyma w dzióbku wiec ja jej wykańczam:Oczko:
po schodach chce sama, nawet ostatnio moja mama chciala zdjąc jej kurteczke jak byly juz w klatce sch. a Nina sie wkurzyla i plakala dobrą minute czy dwie ze złości, hihih, ze babcia nie robi jak trzeba:Oczko: ech te byczki uparciuszki:Spoko:
jak jest ze mna to cyrków nie robi, rzadko sie denerwuje, a jak nie pozwalam to juz nawet nie wymusza placzem, jakas grzeczna sie zrobila:Śmiech:

Wiola przeczytalam o Waszych planach wyjazdowych, tzn mężula i życze żeby udało sie wszystko pozałatwiać!! bardzo Was podziwiam, nam ciezko byloby sie zebrac, M teskni juz w pociągu, nie wyobraza sobie jechac sam, a ja tutaj z Ninka...gratuluje siusików w nocniku, teraz pewnie działacie z kupką:Spoko:

grzecha ale przeżyłaś chwile grozy na balkonie:Męki: dobrze ze masz takie mądre dziecko co Cie zamkneło i uwolniło:Oczko: po przeczytaniu ttej historii, sama uwazam czy mała za mną nie idzie jak ja wychodze na balkon i czy mam klamke w poziomie:Oczko:
ciesze sie ze M wybiera sie do nowej pracy!! szkoda tylko ( dla Ciebie;-) ze to nie w Toruniu:Oczko:

Niki no szkoda ze sie nie udalo z autkiem, ale moze coś jeszcze wymyslicie!!!!
zycze powodzenia!!!

Gosia chętnie pomoge w sprawach iso, chociaz na odległość to cieżko nie znając specyfiki organizacji, ale w razie czego pytaj!!:Śmiech: ja mam problem z babką z kontroli jakości bo w ogole nie robi zapisów!! co z tego ze ma niezgodnosci, jak na audit zewn. musimy miec wszystko na 100%...normalnie szkoda słów, a to jest pani kierownik...
nie wiem czy masz takie spostrzezenia, ale z pracownikami szeregowymi lepiej sie współparcuje niz z kadra kierownicza, ci nigdy nie zrobia na czas!!!

Monia ale mieliscie szczescie ze nie wylał na siebie tego garnka...my tez mamy kuchenke na samym rogu i tez sie martwie co bedzie potem, jak bedzie wieksza i sama bedzie chciala gotowac:Męki:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor:)
Sluchajcie moje dzieciatko zalapalo dzis nowe okreslenie i nie mowi juz do mnie mama, ale "mamusia". Tak slodko mu to wychodzi, ze az mi kolana miekna:) To pewnie dlatego, ze S. zawsze mowi do niego "idz do mamusi", "mamusia cos tam"....:) W sumie to on nie nalezy do rozgadanych, bo jego zasob slownictwa nie jest duzy, ale ta "mamusia" mi wystarczy, bo mnie rozbraja:)
Madzix mam nadzieje, ze uda mi sie dotrzymac Ci towarzystwa w weekend, tez wybieram sie na Lejdis, ale w niedziele z S. siostra. Jutro za to ide na duze zakupy, dostalam od S. budzet na zakupy w zwiazku z walentynkami i moimi imieninami:) Musze odswiezyc swoja szafe:)
Kim fajnie, ze jestes:) Mam nadzieje, ze uda Ci sie znalezc teraz wiecej czasu dla majowek jak m wroci, zreszta z tego co pamietam masz niebawem urlop:) jak bedziesz miala jakies fotki to pokaz Ninke, bo dawno jej nie widzielismy:)

Odnośnik do komentarza

No i nici z kina, ale się wkur....
Ostatnio często chce mi się zamknąć w domu i nie rozmawiać w ogóle z ludźmi (wyjątkiem jesteście Wy Kochane), coraz częściej odczuwam, że ludzie są nastawieni wyłącznie na siebie!!! Zero patrzenia na drugiego człowieka!!! Mogliśmy się z nikim nie umawiać, tylko dać małego do niani i byśmy właśnie siedzieli w kinie. Jeju!!! M wziął Kubę na spacer a ja z tego wszystkiego idę pucować chatę, może mi przejdzie.

Grzecha
i jak zakupy??? Ja dziś kupiłam sobie płaszcz za 20 euro i sukienkę za 7 w Pimkie i krótkie spodenki w jodełkę takie do rajstop na zimno za 4,5 euro w C&A. Hi hi poszalałam :) Dzięki, że będziesz w weekend, jestem poddenerowana przez sytaucję ze znajomymi, nawet zakupy mnie nie pocieszyły tak bardzo... A Twoje towarzystwo działa na mnie uspokajająco:Oczko:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

grzecha postaram sie więc wkleić jakies świeże foteczki:Oczko: fajnie że Twoj S jest tolerancyjny na kobiece potrzeby i mysli o Twoich imieninach ( a kiedy to Kasieńka obchodzi, bo ja w swoje urodziny - 30.04 taki mix wyszedł, hihih), a takze innych okazjach:Spoko: nie wszyscy faceci pamietają:Oczko:

Madzia na pewno jeszcze bedzie okazja na wyjscie, ale rozumiem ze jak sie nastawilas i cos nie wypalilo to zawsze jest niefajnie...domyślam sie ze chodziło o opieke nad Kubim podczas waszego wyjścia??
nam sie dzisiaj udało i bylismy na Lejdisach, M ledwo wysiedzial, chociaz były momenty kiedy sie chichrał razem ze mna, mysle ze nowotarsko zrobiony jak za złotówki i dobry ubaw mialam:Spoko::Święto:
super ze zakupy sie udały!!!! byliscie z Kubą??

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie moje dzieciatko zalapalo dzis nowe okreslenie i nie mowi juz do mnie mama, ale "mamusia". Tak slodko mu to wychodzi, ze az mi kolana miekna To pewnie dlatego, ze S. zawsze mowi do niego "idz do mamusi", "mamusia cos tam".... W sumie to on nie nalezy do rozgadanych, bo jego zasob slownictwa nie jest duzy, ale ta "mamusia" mi wystarczy, bo mnie rozbraja

ale słodziusi:Aniołek:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

hej:)
Madzia obiecałam Ci towarzystwo i zawaliłam:(, przepraszam, mielismy gosci, wyszlo tak nieoczekiwanie. Z moich zakupow dzis nici, moze jutro sie przejade, S. chce koniecznie ze mna, a teraz jestesmy bez samochodu, wiec tez nie do konca pasuje my wycieczka do galerii z malym autobusami. No zobaczymy:) Z jutrzejszym moim kinem tez nie wiem jak bedzie, bo szwagier jedzie na polowanie i nie wiadomo o ktorej wroci. bilety jednak zaraz rezerwuje, moze chociaz to sie uda w ten weekend:) Przyznam Ci racje z tym liczeniem na innych, bylam z Monika umowiana na ten seans od kilku dni i tu nagle zmiana planow, bo jej maz na polowanie, a ona dla niego zrezygnuje ze wszystkiego, nie wazne, ze miala inne plany...Fajne zakupki mialas, to napewno troszke poprawilo Ci nastroj. Ja szukam jakiejs sukienki, bo niedlugo chrzciny Wiktora i jako matka chrzestna musze sie jakos wystroic, a tego typu ubran mam niewiele. Odkad nie pracuje stawiam na wygode i luz, a w zwiazku z tym wiekszosc moich ubran zalicza sie do stylu sportowego:)
Kim no ja w zasadzie mam imieniny tak prawidlowo:) wlasnie 30 kwietnia, bo urodzona jestem 29, ale kilka lat temu w zwiazku z tym, ze to dzien po dniu przenislam sobie na 13 lutego i tak chyba juz 10 lat je obchodze:) Co do znajomosci S. potrzeb kobiecych to sie zgodze, poza tym on w przeciwienstwie do wiekszosci mezczyzn uwielbia zakupy. Ja czasem mam juz dosc, a on karze przymierzac mi po raz piaty ta sama pare spodni, tak dlugo, az droga selekcji wybierzemy te najlepsze:) Nie wiem gdzie sie uchowal taki przypadek:)

Odnośnik do komentarza

Grzecha no przecież jesteś :)
Nieznoszę, jak kobieta jest tak zniewolona przez mężczyznę. Też mam taką koleżankę, jak jej mąż powie tak jest. Ja powoli dijrzewam do tego, aby odcinać się od toksycznych przyjazźni i toksycznych ludzi... ale nie wiem czy w końcu ktoś mi zostanie :(

Kim
Więc M nie za bardzo zaodowlony?:Śmiech: Mógł się przemęczyć dla Ciebie :)
Nie moge się doczekać tego filmu, a tu zawsze coś :(
Na zakupach byliśmy z Kubą, za wiele nie popatrzyłam, bo akurat miał bardziej energiczny dzień:)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

kim30
Sluchajcie moje dzieciatko zalapalo dzis nowe okreslenie i nie mowi juz do mnie mama, ale "mamusia". Tak slodko mu to wychodzi, ze az mi kolana miekna To pewnie dlatego, ze S. zawsze mowi do niego "idz do mamusi", "mamusia cos tam".... W sumie to on nie nalezy do rozgadanych, bo jego zasob slownictwa nie jest duzy, ale ta "mamusia" mi wystarczy, bo mnie rozbraja

ale słodziusi:Aniołek:

popieram, Kuba też mówi ze szczególnym naciskiem na maMUsia :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Gosieńko fajnie, że wpadłaś w weekend :Śmiech::Święto:
Super fotki ze spotkania, wreszcie się doczekałam :Spoko: Ale Ci nasi chłopcy rosną... Za Twoim kawalerem też będą laski piszczeć, jakoś już wygląda mi na luzackiego podrywacza:Spoko:
Teraz taki czas, że chyba grypy łapią po raz drugi, ja i M się wykaraskaliśmu, Kubie trochę dłużej zajęło. I jeszcze pogoda zachęca do rozbierania się, te pogranicze z wiosną jest zdradliwe, choć do wiosny jeszcze...mam nadzieję blisko:)
Dzięki za komplemet odnośnie włosów. Szczególnie o nie nie dbam to genetyczny wytwór :) Musze już zrobić kolor...

Grzecha
S odnośnie zakupów faktycznie wyjątkowy. Ale Ty pisałaś, że On lubi balsamiki, te tematy, hi, hi :Śmiech: Mój zniesie ale jakąś godzinkę, ale po komisach samochodowych mógłby cały dzień latać :Oczko:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

M robi kąpiel - odrabia zaległości wyjazdowe, hihih,

Madzia ależ sie biedak przemeczyl dla mnie, hihih, sam fakt ze poszedł na babski film, to jeszcze wysiedzial do konca:Oczko: znam takich co ich kobiety moga pomarzyc o ich towarzystwie na takiej tematyce:Spoko:
nastepnym razem idziemy na Jumpera:Śmiech:
ja tez chcialabym skoczyc do schwedów ale Ninka nie ma jeszcze paszportu - czas najwyzszy wyrobic:Oczko:
a dzidzia owszem pasuje jak najbardziej!!!!!!!! z tego co czytalam na regionalnym to bedziemy dzialac w tym samym roku, a mozesz blizej okreslic czas porodu, bo chcialabym miedzy marcem a czerwcem:Oczko: ciekawe co wyjdzie z takiego planowania:Oczko:

Gosia fajne figlowanie mieli chłopcy:Śmiech: super ze udalo sie Wam umówic na takie szalenstwa:Spoko:
wlasnie dzisiaj bylam u kierowniczki na dyżurze omówic z nia te kontrole i co??? wzielam teczki i sama bede uprawiac radosną twórczość a pani sie podpisze...wiem ze nie powinnam ale kobieta jest tak zarobiona ze w ogole nie wiem kiedy ona w domu przebywa bo śpi na dyżurach, w szpitalu albo przychodni....co za życie:Męki:

grzecha to masz prawdziwy skarb w domku:Spoko: no poza Adriankiem:Oczko:
mój tez sie kiedyz włóczyl po sklepach, włazil do przymierzalni i ocenial wyglad, ale to czasu przed Dziunia bo teraz normalnie robimy wszystko w locie i z zegarkiem w ręku, takie to życie w pędzie mnie męczy ale z dzieckiem na rękach zakupów nie zrobiłabym wcale:Spoko:
ale fajnie wymysliłaś z imieninami:Śmiech: zawsze to 2 uroczystości, hihih, ja imienin teoretycznie nie mam bo celebruję urodziny, no trudno, hihih, gorzej mają Ewy i Adamy:Oczko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim
Teraz nie trzeba paszportów !!!
Na granicach już nie sprawdzają dowodów nawet, przejeżdżasz i tylko dostajesz sms od sieci, że jesteś już w Niemczech :Śmiech:
Hi Hi ja też podobnie myśle o terminie:) Majowe dzieciątko fajnie bo w lecie łatwiej nie trzeba ubierać, w ciąży lepiej chodzić w zimie, ale tak bardziej chyba na marzec bym się nastawiała, żeby do lata już z najgorszego wyjść.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Czesc cioteczki, witam w nienajlepszym nastroju...Pol dnia spedzilam dzis na zakupach i nie kupilam nic:( ja nie wiem czy ja jestem jakas niewymiarowa, ale normalnie wygladam w wiekszosci jak w worku, poza tym ta dzisiejsza moda jakos mi nie lezy:) W kinie oczywiscie tez nie bylam, bo moj szwagier nie wrocil z polowania:( ach...
Madzia nie wiem czmu, ale nie widze teraz Twoich zdjec, w ciagu dnia tak szybko tylko przelecialam, ale na Twoje pytanie moge odpowiedziec: drugie jak najbardziej do Ciebie pasuje:) Co do S. to on rzeczywscie lubi dobre kosmetyki i dba o swoj wyglad czasem przesadnie, ale balsamowac sie na szczescie nie balsamuje:) I nienawidzi balsamow, bo przeszkadza mu ich zapach. Przed pojsciem do lozka mam zabronione balsamowanie ciala:) Nawet nie wiesz jak mnie wkurza takie zniewolenie i choc lubie ich oboje to nie moge czasem na to patrzec. Jestem zwolenniczka partnerstwa i nigdy nie zgadzalabym sie na cos takiego. Najsmutniejsze dla mnie jest to, ze dla niej to nie jest zaden problem, moze wciaz jest w stadium zakochania??:)

Kimmasz racje co do Adama i Ewy, maja przerabane:) Ja wcale tez tak dobrze nie wymyslilam, bo dzien pozniej sa przeciez walentynki i zwykle mam laczony prezent:) Kiedy z Madzia planujecie te drugie?, ktory to ma byc rok?:)

Gosia ooo Twoje zdjecia widze, a Madzi nie:( W kazdym bardz razie jak juz pisalam na N widac, ze super sie chlopaki bawili. Twoj synes wyglada wyjatkowo sympatycznie, taki slodziutki jest, no i przystojny w deche:) Duzo zdrowka dla Ciebie i Kacperka, mam nadzieje, ze skonczy sie tylko na tym katarku:)Co do tych dzieci to jeszcze nie wiem, wciaz sie zastanawiam...:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...