Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Ciepło się zrobiło i prawie cały dzień przesiadujemy na dworze :Śmiech:
Postaram się może wieczorkiem odpisać a jak nie dam rady to na pewno jutro troszkę mam do poczytania
Tym razem ja zdecydowałam się wysłać zdjęcie do konkursu :Śmiech: może pomożecie :Oczko:najlepsza zabawa z tatą - Galeria zdjęć Parenting.pl
A tak ogólnie dzisiaj siedzieliśmy na działce i już czuć wiosnę kwiatuszki wychodzą :Śmiech:
No już sobie popisałam Lalka mnie woła :Spoko:

Odnośnik do komentarza

Astra ojejku niech Bartus się trzyma i nie da choróbsku-moja Niki ledwo zawitała w PL i już zapalenie oskrzeli jej się zaczynało ale zdusiliśmy w zarodku:)Pozytywne fluidki dla Bartusia i w ogóle dla Was:)

Kate a dlaczego ja znów nie mogę zagłosować??????Buuuuu::(

Gosiu fotek póki co nie będzie niestety(wstyd się przyznać ale zaniedbałam troche Niki jeśli chodzi o fotki).Ale obiecuję jak tylko coś popstrylam zaraz wkleje:)

Mówiłam wam że 3 mies przed obroną zmieniłam temat pracy mgr?hehe:)Będe pisać o arteterapi i na to konto nawet sobie książke zakupiłam w dniu dzisiejszym:)

Ucia pewnie szalałyby nasze szkraby nieziemsko:)Troche mi żal bo Niki w zasadzie bardzo lubi towarzystwo dzieci a nigdy nie ma kompana do zabawy przez co w ogóle nie umie zachować się w grupie jeśli zajdzie potrzeba bo np wyrywa zabawki:-/ ale od sierpnia idzie do przedszkola także mam nadzieję że nadrobi zaległości:)

Madzix czesc kochana .Co u Ciebie?No pochwal się co to za nowy interes ?Umieram z ciekawości i przyznam ci się że mi też wpadł do głowy pewien pomysł ale na to trzebaby porządnej gotówki więc narazie zbieram materiały i informacje i może w przyszłym roku zaczne działąć na poważnie:)

mamaNikoli ojej Wiolu jak ja dokładnie wiem co czujesz...ale bedzie dobrze,zobaczysz.Trzymam mocno za was kciuki i wiem ze sie uda bo sami przechodzilismy przez to wszystko:)

no tak po krotce ,wiem ze to nie wszystko bo chcialabym wam napisac tyle no ale jakos non stop czasu brak

buziaczki dla was kochane:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór

Wiola cudne zdjęcia z placu zabaw widać że Nikola miała radochę . Bardzo ładnie wyszłaś na tym ostatnim zdjęciu

Agava
nie przejmuj się każdą czasami nachodzi depresja i brak cierpliwości do naszych diabełków. Mam nadzieje że nastrój już się poprawił

ucia i jak tam Kamilowi przeszło już to paskudztwo

Niki pewnie że cię pamiętamy wklej fotki Niki bo jej dawno nie widzieliśmy.
A co do konkursu to chyba dopiero punktuje się od 4marca

astra192
wydaje mi się że Bartusiowi się coś przyśniło.
Oj i się pochorowaliście dużo zdrówka dla Bartusia i dla ciebie

Gosia
o widzę że też się szykujesz na konkurs ode mnie na pewno otrzymasz punkty
:Oczko:

Matko już mi sie oczy zamykają lecę spać

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnio siedzenie o tej porze nie jest mi obce...
Dziewczyny najpierw chciałąbym Wam powiedzieć, że przykro mi, że nie mogę być tu z Wami :( Ale niestety nie ogarnę wszystkiego, mam wyrzuty sumienia, ale chociaż staram się czytać by być na bierząco z tym co u Was.

Niki
Już niedługo się pochwalę, strona internetowa jest w trakcie tworzenia, więc na dniach... A Ty napisz co Tobie chodzi po głowie!

Astra

Zdrówka dla Ciebie i Bartka! Daj znac jak się czujecie. A za wszystkie odpowiedzi dziękuję, na razie nie mam więcej pytań :Oczko:

Uciu
Chciałabym częściej, chciała, ale mam dośc komputera i brak mi czasu. Zastanawiam się, czy nie rzucić pracy, albo chociaż pójśc na zwolnienie...:Padnięty:

Gosia
Po moim nicku napewno się nie poznasz jak mam na imię :Oczko:
Przerwałam ćwiczenia z braku czasu, zaczęłam normalnie jeść, buu, nie jestem z tego zadowlona :/
Dzięki za odpowiedź na pyt z N.

Co u nas? Lokalu nadal niet. Znaleźc coś ładnego w przystępnej cenie jest trudne. Cięzko pogodzić 2 prace, pocieszam się tylko, że jak zostane przy tym "swoim" będę go miałą dużo więcej. Dużo rzeczy ukłąda się po naszej myśli :)
Kubuś jest cudowny, nauczył się mówić dziewczyna - cicina. I tak mówi, że mama jest cicina a Kubuś i tata to chłopak :)
Zrobiłam ulotki rekalmowe dla nas i teraz czekam az zainstaluje mi się wersja 11 corela, bo w 10 skończył mi się czas, a nie mogę wgrać cracka. Jutro a właściwie dziś, ulotki ida do druku, a zobaczyłam literówkę :/
Ściskam Was mocno!!!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Czeeee...
Piękna pogoda w Szczecinie:)

Iszpan
Witam w naszych skromnych progach:) Cosik o Was?

Ania
Fajnie, że Tobie sie uluxniło, a mi wręcz przeciwnie :Płacz: Wczorajs iedziałam do 2 nad ulotka i dzis do poprawy znów :Szok: łeb mi pęka, ale humor dopisuje :)

Astra
Fajnie, że lepiej się czujecie, oby obyło sie bez antybiotyku.

Ja dzis chciałąm pokimac rano, bo noc zarwałam, a Kubuś... powywalał ubrania z komody i porozrzucał to co wczoraj do 24.prasowałam. Popuściła w majtki, wziął sobie czyte i nowe skarpetki, rozebrał sie i przyszedł, żeby mu pomóc założyc "ciste". Oj wariatkowo, ale kochane sa takie poranki :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Witam
Przepraszam, ale nie odpiszę - weszłam tylko na chwilkę powiedzieć dzień dobry. Pewnie do końca tygodnia już mnie nie bedzie, ale jak tylko dojdę do siebie po wujeździe M to się odezwę.
I na dodatek jeszcze jeden mam problem - Nikola ma chyba zatrwardzenie :( Dałam jej dziś suszonew śliwki, ale na razie nic nie pomaga. Normalnie nie mogę patrzeć jak się męczy :( Uciekam i do sklikania po weekendzie.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Witam
My dziś znowu pół dnia na działce:Oczko:
Laura miała radochę ganiając żabę a raczej ropuchę :Śmiech: i wołała hop hop jak skakała :Śmiech:

Wiola Laura też od 3 dni miała zatwardzenie i dawałam jej dużo soczków jabłko banana i mandarynki po nich u Laury zaraz puszcza :Oczko:

astra dużo zdrówka dla Bartusia dobrze że ciebie już brzuch nie boli

Iszpan witaj

Madzix no proszę jaki mądry chłopak a co będzie w brudnych chodził:Śmiech: u mnie Laura raczej zagląda do naszych gaci i później kładzie se na głowę albo owija jak szalik:Nieśmiały:

Ania witaj nareszcie masz troszkę luzu i dawaj to spaghetti :Oczko:

Agava napisz co z Jasiem?

Odnośnik do komentarza

ja tez tylko na moment bo padam:)

chcialam sie tylko pochwalic-narazie nie ma czym ale dla mnie to i tak sukces-ze odpowiedzialam na ogloszenie w necie nt pracy w przedszkolu w glasgow od czerwca i odpisali ze sie ciesza bla bla bla i prosza o wypelnienie aplikacji i odeslanie.To jeszcze zaden sulces ale ciesze sie ze w ogole jakis odzew jest na te wszystko moje wysylane cv::)

ps.kMadziachciałabym w przyszłości otworzyć prywatne przedszkole takie z prawdziwego zdarzenia z racji że powiedzmy uważam się za specjalistę w temacie :)

dobra dziewczynki lece,dobranoc

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...