Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek?


Rekomendowane odpowiedzi

Anulka165, ja miałam wózek Tako Dalga, pamiętam, że to była jedna z największych gondoli jakie znalazłam. Co prawda jak mały się przesiadał do spacerówki to jeszcze miał sporo zapasu w gondoli. Akurat ten model jest dość ciężki i na klasycznych kołach, ale z tej firmy mają też inne modele na kołach skrętnych a podejrzewam, ze wielkość gondoli będzie taka jak moja. Jak mi się uda, to zmierzę gondolę w środku

Odnośnik do komentarza

Anulka165 zmierzylam gondole i ma 77 cm wewnatrz. Takze taki sam rozmiar jak wozek o ktorym pisala Kiecka w grochy. Gondola jest naprawde duza i mimo ze moj synek urodzil sie w grudniu,pozno siadal to nie wyrosl z niej tylko po prostu w cieplejsze dni przeszlismy na spacerowke. Wiem tylko ze kolezanka miala wozek z Quinny i tam gondola byla niezbyt duza i spacerowka byla kubelkowa wiec nie uzywala jej zbyt dlugo bo maly wyrosl. Zycze powodzenia w poszukiwaniach i jak znajdziesz chwilke to pochwal sie nam swoim wyborem

Odnośnik do komentarza

anulka165
hej hej :)
od jakiegoś czasu szukam wózka i mam z tym problem. Może jest tu któraś z Was, która ma akurat takie potrzeby jak ja, albo znacie taki wózek to byłabym wdzięczna za pomoc.

Zatem, chciałabym wózek 2 w 1, albo 3 w 1 (to jeszcze się okaże, ale teraz to bez znaczenia bo można zawsze dobrać fotelik) z pompowanymi kołami raczej większymi i skrętnymi. Gondola musi być duża, ponieważ mam termin na 1 sierpnia to wiadomo potem zima, kocyki etc ;). Regulacja rączki też jest ważna by była. Mieszkam w mieście na drugim piętrze, ale mam możliwość zostawiania wózka na parterze i zabierania samej gondoli do domu, zresztą co ze względu na dość małe mieszkanie będzie praktyczne ;). Jeśli chodzi o cenę to coś w granicach rozsądku więc tak dla mnie do 2000 zł a nawet raczej mniej. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie ma cudów i ideałów, i nie musi to być super wózek, ale moja wiedza jest dość niewielka póki co w tym zakresie, dlatego pytam, może pomożecie ;).

Pozdrawiam i buziaki ;)

My też mamy małe mieszkanie, do tego wózek za każdym razem chowałam do piwnicy, bo u nas były przypadki, że wózki kradli :( Widziałam w tv reklamę wózka Chicco Urban plus i mi się spodobał, że gondola i spacerówka to jedna rzecz praktycznie. Właśnie ze względu na ten brak miejsca u nas :) Drugim aspektem, który przemawiał dla mnie na korzyść była możłiwość zmiany położenia siedziska, albo przodem do świata albo przodem do mnie :) Pisałaś o regulacji rączki i też można :) Koła są skrętne, bądź możesz je zablokować, dla mnie sprawdzają się w mieście jak i w terenie :) Dla mnie ideał, wózek nie jest ciężki, ma wszystko czego było mi trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Gość kingol07

Witam,
czy ktoś użytkował wózek firmy chicco ?
jestem prawie zdecydowana na trio active 3, może ktoś cos słyszał o tym modelu?
albo ogólnie o wózkach chicco ?

potrzebuje wózek z dośc duża gondolą, najlepiej na pomopwanych lub piankoych kołach, nie musi byc super lekki ale też nie chciałabym, żeby był super cięzki. Wózek raczej do jazdy po miejskich chodnikach itp. Sporadycznie wypad poza miasto. Chciałabym również zeby spacerówka była chociaż troszkę kubełkowa bo słyszałam, że sa takie w których dzieci się zsuwają....

dziekuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

u nas wózek z adamexu barletta, osławiona w internecie więc recenzji nie brakowało i cieszę się, że na nią się właśnie zdecydowaliśmy, co prawda część osób skarżyła się na to, że pasy nie są do końca dobrze zaprojektowane i generalnie dziecko może się zsuwać, ale wydaje mi się, że to był przypadek starszych modeli bo u nas wszystko było perfekcyjnie widać, że się rozwijają i cały czas te wózki udoskonalają a polska produkcja jak najbardziej na plus

Odnośnik do komentarza

a my mamy Amelis Hugo, fantastyczny i funkcjonalny wózek 2w1, śliczny, starannie wykonany a mimo to niezbyt drogi i dobrze wyposażony, ma także podwójną amortyzację idealną przy nierównych chodnikach i pompowane duże koła.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem koła są ważniejsze, bo o ile jesteś w stanie dziecko ciepło otulić, to jak koła będą słabe i utkniesz w śniegu chociażby to będzie o wiele większy problem, jeżeli chodzi o rodzaj kół to albo pompowane albo żelowe- byleby nie plastik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...