Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Oli kochana- uścisk dla Ciebie, że tak wierna jesteś ruchowi, a sport to zdrowie ;)
wiesz samej by mi się pewnie nie chciało, ale z kimś juz lepiej
gorzej z tym gadaniem właśnie.....ale mam nadzieje, ze sie nauczę i będę potem sobie radziła
póki co muszę kupić sobie większe buty...

u nas w Polsce- jeden dzien zimy, drugi wiosna
:36_2_49:cale szczescie, ze ze o 15.00 juz nie robi się ciemno ;)

niedawno na 4 dni wyłączyi nam gaz....u sąsiada się ulatniał
wiecie jak miałam zimno w domu ( akurat w największy śnieg i mrozy w PL)
nie bylo gazu do gotowania, nie bylo gazu do ogrzewania wody i mieszkania.....:36_19_1:
jak włączyli to człowiek docenił jakie ma luksusy

ma któraś z was ochotę na lampkę wina czy drinka???

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

MAlgosiu-ochota na lampeczke z Toba i Moniq :lol: jest zawsze a okazja dzisiaj sama sie znalazla.....Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet :D

My uciekamy na basen tzn Olimpia bo ja dzisiaj pilates...pozniej na obiadek do przyjaciol i po niedzieli :D ale za to sympatycznej

Buziaki dla Was raz jeszcze :D:yuppi::yuppi::yuppi::yuppi:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

laski i ja sie zastanawiam ze super bylo gdy sie martwilam tylko o to co w weekend i jak usprawiedliwic nieobecnoosci w szkole heheheh ale ........bylo minelo nie woroci

Malgos- numer to moze nie ale zeby nie byly w sam raz :D ja mam 0,5 numeru wieksze zawsze :D

Moniq sie ebyczy hehehehe dobre sobie :D opitalasz sie kobito i tyle hehe :D

buziole mamuski dla Was ii zdrowko :D villa maria u nas dzisiaj sie leje :D

Odnośnik do komentarza

Oj to fakt, to były czasy
godziny nie upływały tak szybko, życie nie gnało tak bardzo
nawet jak z mama rozmawiam, to sama mowi, ze kiedyś zycie tak nie pedzielo
a wiecie, wydaje mi sie ze w PL przez te pootwierane centra handlowe w weekendy to zycie tez pedzi
nie maja czasu ludzie na zwykle spacery i czas z rodzina
spedzaja czasu na spacerach czy w parkach- ganiają po centrach:36_19_1:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia
u was w weekendy macie pootwierane wszystkie sklepy?

no niestety mamy i ludzie jak zombie chodza...zwlaszcza jak nie ma pogody...........ja mam niedziele tylko dla rodziny bo czasami A soboty pracuje i ja rowniez wiec zostaje nam niedziela i basen,pilates,wspolny czas poprostu.....i bede niedziele celebrowac dopoki nie pomre??????/

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Malgos- staramy sie jak mozemy i odkad jest Olimpia tym bardziej satjemy na glowie zeby wspolnie spedzac czas i celebrowac go.....no i posilki-sniadania wspolne musza byc bo z obiadami roznie :D czasem uda sie z A wspolny luchyk zaliczyc ale to rzadkosc bo on raczej poza Cork pracuje a ja w centrum :( no ale sniadanka w trojeczke sa i mam nadzieje ze beda :D

Odnośnik do komentarza

Oli no to fajnie, ze wam się udaje ;)

u nas w tygoniu raczej każdy je ze swoim komputerem śniadanie, tylko chłopcy rano przed szkołą i przedszkolem wspólnie siedzą w kuchni.
Czasem coś z nimi skubnę, ale to jeszcze za wcześnie dla mnie na jedzenie ;)

nasze wspólne weekendy zależą od aktualnych zawodów Kubunia- jeśli je ma to najczęściej jeździ z nim M bo Tadzik nie wyrabia 3-5 godzin na patrzeniu jak Kuba walczy w judo albo gra w piłkę:36_19_3:
za to ten weekend mam nadzieję, będzie udany - w planach mamy teatr w sobotę gdzie grają też dzieci z widowni z aktorami a w niedziele - kręgle i ogromny plac zabaw pod dachem.
Biorąc pod uwagę beznadziejny poprzedni weekend ten chciałabym aby był udany

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Moni27 witaj w naszych skromnych progach i cos wiecej prosze o Tobie :D
JA jestem od prawie 5 lat w irladnii i chyba pomalu zapuszczam korzenie :D a Ty w jakiej okolicy???

Malgosiu-zycze super wypoczynku i milego weekendu :D buzka

Moniq- juhuuuuu gdzie jestes??

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Moni27 witaj w naszych skromnych progach i cos wiecej prosze o Tobie :D
JA jestem od prawie 5 lat w irladnii i chyba pomalu zapuszczam korzenie :D a Ty w jakiej okolicy???

Malgosiu-zycze super wypoczynku i milego weekendu :D buzka

Moniq- juhuuuuu gdzie jestes??

Ja mieszkam w Limerick, ale wracam nie długo do PL... juz mam dośc Irlandii

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem

jestem, oli, jestem...
podlubalam troche stronke grunge/rap/man i wcale nie ze zdjeciem K :lol:

u nas na szczescie nie ma otwartych sklepow w niedziele poza spozywczym :lol: ale tylko do poludnia :)
inne musza miec specjalne zezwolenie na otwarcie, najczesciej w okresie przedswiatecznym i przedsoldowym :)

co do wspolnych sniadan to u nas tez odpada, Natanek je tak wolno ze sie nie d nim jesc przy stole, czasem 30min na zjedzenie miseczki mleka z mielpopsami :lup:
u nas raczej wspolne obiady, w tyg jemy je we woje a w week end we czworke :) czasem zalezy, dzieci jedza przed nami, z czasem dszlismy do wniosku ze lepiej zeby oni jedli wczesniej to i mymozemy sie cieszyc posilkiem, bo jak jemy razem to czasem taki nerw ze ho ho, potwierdzisz Malgosia?? :lol:

u nas super pogoda do poniedzialku, ale wczoraj chyba cos przedobrzyla z krotkim rekawkiem bo czuje ze gardlo nie w najlepszej formie, ide lyknac jakiegos syropku :D

dobrej nocy!!
i witam nowa Monike :)

Odnośnik do komentarza

ja bym chciała żeby i u nas w niedziele pozamykane były centa handlowe
niech będą otwarte kina, teatry, place zabaw pod dachem, restauracje ;)

byliśmy w sobotę na przedstawieniu - taki teatr jeżdżący
a głębokie przesłanie miał- żeby czytać dzieciom, pobudzać ich wyobraźnię.
No i dzieci dużo śpiewały i brały czynny udział w przedstawieniu ;)
potem pojechaliśmy na turniej judo z Kubą
i wyobraźcie sobie, że Kuba zajął I miejsce i ma złoty medal w swojej wadze ;):36_1_21:ale się cieszył

wczoraj spotkanie na wielkim placu zabaw z dziewczynami z forum z działu W-wy ;)
miły weekend w porównaniu z zeszłym
no i po tyg ( chorobowej) przerwie idę dzisiaj biegać :yuppi:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia
Oli ;)
jaki fajwy suwczek
wiesz, że jak będziesz w stolicy to spotkanie ze mną Cię nie ominie :yuppi:

Malgosiu-dzieki...a w stolicy bede juz od 18 do 20 kwietnia :D
wiec szykuj sie na spotkanie :D jak zreszta 3/4 forumowych warszawianek

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia
:yuppi::yuppi: będę dogrywać szczegóły z Ann ;)

ulatwie Ci sprawe :D Ann nie bedzie w tym terminie ale z Ann jestem umowiona na 24 kwietnia :D bo 25 wracam do irl wiec moze wtedy :D ja tak na raty rozkladam moja wizyte zeby dluzej sie cieszyc obcowaniem z Warszawiankami :D.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...