Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

A my sami samiusiency w irl na siweta bedziemy.......po siwetach przyjedzie do nas znajomy z zona i corka na pare dni a przed sylwestrem myslimy leciec do uk do birmingham celem spotkania sie z forumwymi znajomymi z sierpniowek (agnieszka,A i Ala) ale to tylko plany.....no i z racji ze bedziemy sami to wigilie robimy w domu a 25 idziemy do chrzestnej olisi na sniadanie i obiad....wtedy tez jak u Moniq prezenty itp...dla Olisii drugie bo mimo wszystko w wigilie Mikolaj cos przyniesie ;) no chyba ze bedzie nieznosna to tylko rozga :D

:36_2_55:

Odnośnik do komentarza

;)

my od kilku lat wyjeżdzamy na świeta w góry
rezerwujemy wiekszy domek, jedziemy wtedy w tzw 3 rodzinki czyli moj brat z zoną i dziecmi i drugi brat.
Narty, wspólne gotowanie, sanki, spacery, kominek.
Pierwsza gwiazdka i kolacja -potem szukanie Mikołaja.
W tym roku Kuba zapowiedział, ze nie bedzie juz szukał Mikołaja tylko poczeka na niego ;)
bo nigdy nie może go zobaczyc :36_1_21:.

No i w tym roku jedziemy do mojej rodzinki do Hamburga.

Odnośnik do komentarza

Puk puk

:36_3_17:

nie strzelac tylko wzrokiem ze mnie tu tyle nie bylo.......
jestem wrocilam i juz pisze co u nas :D

oOlimpia chodzi do zlobka i siwetnie sobie radzi a mnie duma rozpiera :D dodatkowo chodzi na basen a ja na silownie i joge i pilates :d a co....do tego dzialam z nowa praca ale to cii coby nie zapeszyc ....zatem wracam do swiata zywych i zapracowanych mam :D

A Wy???

Odnośnik do komentarza

to kiedy sie dowiemy bo ja z tych nieceirpliwych :D

Bardzo zadowoleni jestesmy z nowego lokum i bardzo szczesliwi.
Irlandia odczuwa kryzys i to bardzo. Zarabia sie wiecej ale o duzo wiecej zdrozalo zycie wiec wychodzi ogolnie na -
Generalnie nie wesolo i zapowiada sie jeszcze gorzej. Oby przetrwac ta recesje i po 2011 zaczac lapac wiatr w zagle....zapowiadaja ze do 2011 bedzie sie pogarszac a po 2012 dopiero zacznie stabilizowac i poprawiac wiec sama widzisz ze nie kolorowo.ale my poki co DR i cieszymy sie ze mamy siebie :D

Odnośnik do komentarza

ja tez jestem
a nie ladnie tak mnie ciagnac jak juz szlam w strone wanny :D

u nas ok, mlody nawet spoko, wczoraj tylko u dziadkow odstawil lekki cyrk z jedzeniem ale poza tym to dobrze
mlodszy troche klopotow z zasypianiem, placze ale mysle ze to zmeczenie, rozdraznienie i nawal emocji odkad smiga z bratem po wszystkich katach domu...

moj K pracuje do 12go grudnia, potem bierze swoje nalzene dni urlopu a od 1go (praktycznie to od 5go) stycznia idzie do nowej pracy...
i od tego czasu bedzie mnie mniej na forum... :( ale wole o tym nie myslec bo juz teraz jest mnie mniej co i tak mi sie nie podoba, co bedzie potem...

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ja tu troszke zaniedbuje ale juz tlumacze czemu....
sasiadka urodzila synka i przejelam czesc jej obowiazkow-pomoc w domu i opieka nasd starszym synkiem i mezem :D
Jestem zakochana i zaczarowana nowym obywatelem weic stad chwilowa abstynencja :D

wybaczcie....ale musze jechac obiad zawiesc zeby sasiadka nie musiala gotowac jak wyjdzie dzis ze szpitala :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...