Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Małgosia
Oli to najwazniejsze ze pamietasz, z pracą szaloną u mnie podobnie
ale kiedys moze człowiek odsapnie ;)

a co Moniś u Cię??

jeszcze nie wiesz kiedy??? ja juz wiem....po smierci!!! hehehehe :) tymczasem ja od 2 na nogach wiec od 18h i padam na ryj bo zrobilam 400km w ulewie i noca :( do tego 7h pracy i wygladam jak zombie a Moniq ...hmmmmmm where R U ???

buziaki

Odnośnik do komentarza

Małgosia
o masz Ci los
a gdzie Ty tyle mknęłaś????

ja nie wiem gdzie ten czas ucieka :(

Malgos slonce- zatem zasuwalam do shannon na lotnisko zawiesc ojca bo wracal do pl....potem prosto do cork do pracy i po pracy do domu....ale bylo minelo ,zaliczone,przezyte...teraz dalej :D

Olisia moja kochana powoduje ze serce rosnie...mowi juz tak pieknie ze az mi sie wierzyc nie chce , do tego wola sisi i leci do kibelka i siada na swoim stopniu ....dzisiaj zdjelam jej pieluche powiedzialam sisi a ona sie zesikala...wziela szmatke i wytarla po sobie, pozniej poszlam z nia do kibelka, posadzilam na wc i dalej sisi...wiec co by nie zapeszac-do wiosny moze pozbedziemy sie pieluch a jak widac ona ma 17m-cy :D alez jestesmy dumni z niej....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa mialam pytac-jak tam plastrowa antykoncepcja??? ja zmenilam na implant w ramieniu i poki co jest ok :D

Odnośnik do komentarza

ello

jestem ale tez mi czasu brak na wszystko
od swiat jestem zabiegana, najpierw mama, chrzciny, potem duzo pracy, noca praca K, nowy rytm, o braku opiekunki nie wspomne...
ale dajemy rade, tyle ze mnie tutaj mniej, niestety..
do tego choc z przyjemnoscia to po uszy w scrapie bo duzo mialam roboty na prezenty swiateczne a potem inne zlecenia mi na leb spadly wiec siedze w mojej dziupli i dlubie.
ale chociaz z tej strony sie troszke uspokoilo i bede mogla zrobic cos wylacznie dla siebie :)

aha no i nieamalz zakupil mi wreszcie steper :lol:
i dywan mi tez kupil, i kosz na smieci :) z tego ostatniego sie ciesze najbardziej :sofunny: zartuje chociaz piekny jest, inox co sie blyszczy :)

oli, u nas tez rozwojowo super Noas choc nieco wolniejszym rytmem niz Natanek, on cool i relax chlopak, czas ma i sie mu nie spieszy ;) mnie to nawet na reke bo Natanek za to wymiata i z wszystkim do przodu. ostatnio zazyczyl sobie zegarek i sie uczy czytac godziny :lup: a to dopiero 4 lata ma!! :lup:

no ale co, niech sie uczy, moze mu sie pozniej odwidzi :)

malgos, super masz fotke w awatarku, tak rzadko piszesz ze dopiero teraz zauwazylam (a ze rzadko to nie wyrzut, wiem dobrze ze jestescie zajeci )

Odnośnik do komentarza

moniq-moge podpiac sie pod to rozowe???? :36_4_10:
Malgosiu- pracoholiczka radzi Ci zwolnic hehehe :D Moniq i tobie tez....ja relaksuje sie praca a do tego staram sie nie myslec o niej w domu i poki co mi sie udaje. ...wiec kochane :D spokojnej niedzieli i wielka buzka

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane ja mieszkam kolo miasta Newry w Polnocnej Irlandii jestesmy tu maz 3 lata ja 2,5 a nasz synek przyszedl na swiat 24 grudnia 2008 wiec to nasza mala gwiazdka :) To formu polecila mi znajoma bardzo sobie chwalila dobre porady i wogole dobrze sie z Wami tu czuje wiec z przyjemnoscia sie zalogowalam:) serdecznie pozdrawiamy zjasiem:)

:10_1_136:

Odnośnik do komentarza

Witam Panikare i jej gwiazdkowego Jasia. Tylko ja tu poki co z irlandii a reszta myslami i sercem ze mna ale owszem kolezanka miala racje-fachowe porady i wspolne uwielbienie to nasze motto.

Malgosiu- jak juz zdobedziesz winko to przylece na lampke bo i ja winiara jakich malo :d codziennie butelke rozpracowujemy :D :noooo: a jesli masz ochote i checi i czas to zapraszam do nas ....obecnie villa maria u nas kroluje :D

spokojnego poniedzialkua raczej juz wtorku bo poniedzialek sie konczy:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

uffff co za dzien.....dobrze ze juz sie skonczyl. Z racji ze mialam wolne to dzisiaj mase spraw urzedowych bo wspolwlasnosc lokalu i innych takich zalatwiamy.....ahhhhh dobrze ze odzyskuje kase wrzucona w interes bo przynajmniej za jakies 10 miesiecy mi sie to zwroci i beda czyste zyski :D jupiiiiiiimilego wieczoru i do sklikania w weekend

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia
o ja pierdziu
przyszły a m nie nie było :glass:

dzisiaj malibu ;)
znacie jakies fajne przepisy na drinki z malibu ????

odkad w wieku 17 lat upilam sie do nieprzytomnosci malibu na sylwestrze :lol: nawet spojrzec na niego nie moge wiec nie pomoge :lol:
jejku na sama mysl mi niedobrze.....hehehe :36_2_31::36_2_31:

puk puk-jest tu kto??

Odnośnik do komentarza

Oli :36_1_21::36_1_21::36_1_21:ale się uśmiałam ;) 17 lat ;)
współczuje wspomnień

ja miałam 17 lat jak wracając z urodzin koleżanki uderzyłam głową w futrynę...

Kochana zaczelam biegac ;) i strasznie mi sie to podoba
sasiad w szoku bo on na maratonach biega a juz mu sie nie chce wiec go motywuje;)
wprawdzie póki co 5 km tylko mogę zrobić i pracować nad oddechem, bo za duzo z nim gadam w czasie ganiania
moze jakies cenne wskazówki ;)??

Moniq ?????????

no kurna no, trzeba rozruszać nas tutaj !:snowball:

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane :)
u mnie tak ze czas mam na minimum rzeczy :)
pomiedzy praca, dziecmi i obowiazkami w domu zanim wroci K, wieczor szybko zlatuje, jak chce cos podlubac w moich scrapach ewentualnie obejrzec cos w tv i koniecznie przeczytac wszystko na moich 5 obowiazkowych watkach i cos na nich napisac...
to jakby to powiedziec.................... 24godz to absolutnie ZA MALO
postuluje o dluzsze doby :D

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

halo alo

MAlgosiu-normlanie wirualny scisk za bieganie :D
ja odstawilam z racji zdrowai ale za to plywam i pilatesuje sie :D

cenne rady-nie gadaj podczas biegu tylko pilnuj oddechu!!!! bo nigdy nie zlapiesz formy....jak juz bedzie to wtedy przegadasz wszystkich biegajac :D ale najpierw-pelna koncentracja nad oddechem i predkoscia zebys nie zwlaniala i nie przyspieszala :D:36_8_7:---> wdech nosem wydech ustami....
druga sprawa-rozgrzewka przed i rozciaganie po....a 5km jak na poczatek to rewelacja...az mi sie zatesknilo za moim ciekaniem ale coz....nie moge i tyle :D

Moniq-ja rowniez postuluje o 60h dobe....ba nawet 100h by sie w ciagu dnia czasem zdalo :D
buziaki dla Was mamuski

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...