Skocz do zawartości
Forum

Po cesarce


Rekomendowane odpowiedzi

marzen@
Margeritka a co lekarz na to? Tego bliznowca da się jakoś zlikwidować czy zmniejszyć jego uciążliwość? A takie jeansy z dodatkiem stretchu lub lycry tez nie wchodzą w grę, one są bardziej miękkie.

no w takich właśnie chodzę, ale to nie to samo...lekarz na to nic, tak bywa...albo się ma skłonności, albo nie...nie jest jakiś największy, ale 4mm to chyba ma

Odnośnik do komentarza

Margeritka
a na czym polega to przodujące łożysko???

Dopiero teraz zauważyłam Twoje pytanie...przepraszam!

teraz te spodnie to wszystkie biodrówki robią. Do pracy nie mam w czym chodzić bo jak kucam to mi tyłek widać wiec ratuje mnie dłuuuga bluzka albo bluzą się przepasam i dupy nie widać...a wszystkie spodnie przedciążowe. jeszcze mi z 3 pary do wciśniecia zostały:(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59936.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Dziubala
Margeritka - współczuję bliznowca :(. A smarowałaś czymś bliznę?
Co do spodni, to może kupuj z wyższym stanem, wtedy nie będą się wpijać w bliznę.

smarowałam maścią z alantoliną, ale to na samym początku, potem przestałam, jak przestało mnie swędzić...

a spodnie z wyższym stanem, jak ja bym w nich wyglądała hehehe

A nie pomogłoby teraz smarowanie np. Contratubexem? Lekarze czegoś nie podpowiadają co z tym nożna zrobić, poza zoperowaniem?
Spodnie z wyższym stanem (wystarczą tylko trochę wyższe niż standardowe biodrówki) są niewidoczne gdy się założy dłuższą bluzkę, tunikę, itd. :)

Odnośnik do komentarza

Ulla
niefajnie z tymi utrudnieniami, a tu człowiek jak ogląda celebrytki to szlag trafia bo potem większość wierzy, że wszystkie takie pięknie, zgrabne, we wszystko mieszczące się nawet na krótko po ciąży....a co innego brutalna rzewczywistość

Kiedyś też myślałam, że to niemożliwe, by tak szybko po porodzie ładnie wyglądać, jak to pokazują niektóre celebrytki itp. Zdanie zmieniłam jakieś 3 lata temu gdy zobaczyłam moją koleżankę po urodzeniu córki (miała cc). Jakieś 2-3 tygodnie po porodzie miała figurę jakby w ciąży nie była. Brzuch jak po operacji plastycznej. Nie uwierzyłabym gdybym sama na żywo go nie widziała. Koleżanka wyćwiczona, bo prowadzi aerobik.
Drugi przypadek - moja szwagierka, która już kilka dni po porodzie nie miała brzucha ciążowego, a 3 tygodnie od porodu miała płaski brzuch jak przed ciążą. Ona z tych mocno dbających o figurę, zawsze ćwiczyła brzuszki itd.
Dużo zależy od tego jaką figurę miało się przed ciążą. Ja przed ciążami nie miałam ładnego brzucha (takiego idealnego), więc nie dziwię się, że i dłużej mój brzuch po ciąży po porodzie dochodził do siebie ;)

Odnośnik do komentarza

Ulla - pewnie u niejednej znanej osoby jest to sztab ludzi, no ale co z tego? Niech sobie mają. Przykład mojej szwagierki pokazuje, że można samej wyćwiczyć figurę, bo ona nawet nie chodziła na żaden aerobik, tylko sama w domu ćwiczyła. My najczęściej zazdrościmy innym :Oczko:, a co same robimy? Tylko narzekamy i szukamy pretekstów że się nie da, bo brak czasu, samozaparcia, pieniędzy, itd. Sama też tak robię :Nieśmiały:, ale biorę się za siebie :yes:. Wczoraj spisałam sobie godziny fitnessu i teraz muszę się zastanowić kiedy damy radę z koleżanką chodzić. Od przyszłego tygodnia ograniczam słodycze, bo to też mnie gubi ;)
Damy radę, jest motywacja - wiosna idzie :lol:

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Marzena, a Ty rodziłaś w podobnym czasie i jak tam, nosisz jeansy???

jeansy noszę, te ciążowe nosiłam jakoś tak do miesiąca może dwóch po porodzie. Teraz zwykłe lub ze stretchem (te bardziej lubię bo są miękkie i mi w nich wygodnie, nawet w domu jak szoruję podłogę :D). A cięcie miałam tak nisko, że każde jeansy kończą mi się zdecydowanie powyżej rany. Nawet te bardzo niskie. Gdybym chciała znaleźć jeansy, których pas wbijał by mi się w ranę, to pół tyłka musiałoby wystawać i to bez kucania :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...