Skocz do zawartości
Forum

Po cesarce


Rekomendowane odpowiedzi

A miala ktoras z Was ze saczylo Wam sie z rany po sciagnieciu szwow? Ja wlasnie w dniu po sciagnieciu szwow zaczelo sie lac :( goraczka prawie 38 to do szpitala. I tak leze juz 5 dni. Posiew z rany i jest gronkowiec. Caly czas na antybiotyku. Wysokie crp mialam na poczatku. Teraz troche spadlo, ale nadal wysokie. Dzisiaj maja mnie wypisac podobno. Dac jakis antybiotyk i zobaczymy.

http://s10.suwaczek.com/201206245556.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36190

Odnośnik do komentarza

Ja też się dopiszę do tematu.

Miałam cesarkę ponad trzy lata temu i na szczęście żadnych komplikacji nie było. Bolało wiadomo, tak jak wszystkich przez parę dni, ale nie było to nic nie do zniesienia :) Szwów nie miałam rozpuszczalnych, więc chyba po tygodniu ściąganie w szpitalu.
Teraz blizna tak się zeszła, że jest praktycznie niewidoczna.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
wczoraj Ola pogniotla mnie po brzuchu i po bliźnie.....bolało, ale na szczęscie przez chwilę

Ja pamiętam, że jak Kubę przebierałam na przewijaku leżącym na łóżeczku, to zaliczyłam porządnego kopa w jeszcze nie do końca zagojone brzucho. Potem już nauczona przykrym doświadczeniem, ustawiałam się nieco z boku :)

Odnośnik do komentarza

SylwiazKrakowa
A miala ktoras z Was ze saczylo Wam sie z rany po sciagnieciu szwow? Ja wlasnie w dniu po sciagnieciu szwow zaczelo sie lac :( goraczka prawie 38 to do szpitala. I tak leze juz 5 dni. Posiew z rany i jest gronkowiec. Caly czas na antybiotyku. Wysokie crp mialam na poczatku. Teraz troche spadlo, ale nadal wysokie. Dzisiaj maja mnie wypisac podobno. Dac jakis antybiotyk i zobaczymy.

Sylwia dużo zdrówka dla Ciebie.

Jak się dzisiaj czujesz? Mam nadzieję, że antybiotyk pomógł.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
wczoraj Ola pogniotla mnie po brzuchu i po bliźnie.....bolało, ale na szczęscie przez chwilę

Ja pamiętam, że jak Kubę przebierałam na przewijaku leżącym na łóżeczku, to zaliczyłam porządnego kopa w jeszcze nie do końca zagojone brzucho. Potem już nauczona przykrym doświadczeniem, ustawiałam się nieco z boku :)

teraz to nie ma różnicy, jak się ustawię, bo wszedzie mnie dopadnie, ajk chce:36_7_6:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...