Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Aneczka-kontakt do dr Wierzbickiego

Miejsca pracy:
miejscowość: Ozimek, woj. opolskie
rodzaj placówki: gabinet
nazwa placówki: adres: Dłuskiego 17
kod pocztowy: 46-040
telefon kontaktowy: 0 77 455 26 37

miejscowość: Opole, woj. opolskie
rodzaj placówki:
nazwa placówki: adres: Dębowa 5
kod pocztowy: 45-401
telefon kontaktowy: 0 602 18 08 72

a dr Gawor to specjalista od neurologicznych spraw noworodków i niemowlaków.ale do niej kontaktu nie mam-pracuje w szpitalu w Opolu przy ul Reymonta.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
qmpeela
stocia straszyć? ja? ;) pogadaj z ginem, co i jak :) myślę jednak, że nie zaciążysz biorąc tabletki ;) wiem, że to chodziło o to że normalne są dwu składnikowe a te dla karmiących jedno.

no wlasnie i tego sie boje :36_2_21:
nie chce wiecej dzieci...

kochana napewno chronia anty jak karmisz i potem tez ale pewnie teraz przepisze ci inne:36_1_11:

Odnośnik do komentarza

Aneczka23
aniutka86
aneczka23
kochane brakuje mi sil:(
a moze znacie jakis dobrych neurologow w swoich miejscowosciach ktorzy moga nam pomoc?
My jestesmy z gorzowa wlkp.

niestety neurologa nie znam...ja siedzę w kardiologach (moja ma problem z serduchem ), nie mam pojęcia, ale może warto spróbować do centrum zdrowia dziecka? My kardiologa mamy stamtąd, tam chyba najlepsi specjaliści...
oj ty tez swoje przeszłas z coreczka... A dokladnie co sie dzieje z serduszkiem malutkiej?
Moja ma tak zwana dziurke i przeciek miedzy komorowy ale nasza pani doktor daje nam nadzieje ze akurat z ty nie powinno byc problemow bo nie jest jakas duza.

moja ma centymetrowy ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej typu ASD II, powiększoną prawą komorę i prawy przedsionek i zaburzenia przepływów i krążenia obwodowego. Szans na zamknięcie nam nie dają, bo ubytek się powiększył ostatnio, i będziemy się na zamykanie operacyjne szykować. Jest to teoretycznie wada niesinicza, ale moja ma często sine nóżki i obwódkę wokół ust, ma bezdechy często i jak płacze to się zanosi i zapowietrza...
ale i tak wierzę, że musi być dobrze :smile:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Aneczka a Ty "sama" jesteś w tym wszystkim , czy masz wsparcie???

wiez bardzo pomagaja mi moi rodzice,maz ale niestety on cale dnie jest w pracy wraca dopiero wieczorem.rechabilitacjia malej,wszystkie leki(dla malej i synka) wizyty u lekarzy pochlaniaja wszystko a przeciez jeszcze trzeba za cos zyc:( moi tescie nigdy nam nie pomogli i praktycznie nie interesuja sie.moze i sie martwia ale............

Odnośnik do komentarza

aniutka86
Aneczka23
aniutka86

niestety neurologa nie znam...ja siedzę w kardiologach (moja ma problem z serduchem ), nie mam pojęcia, ale może warto spróbować do centrum zdrowia dziecka? My kardiologa mamy stamtąd, tam chyba najlepsi specjaliści...
oj ty tez swoje przeszłas z coreczka... A dokladnie co sie dzieje z serduszkiem malutkiej?
Moja ma tak zwana dziurke i przeciek miedzy komorowy ale nasza pani doktor daje nam nadzieje ze akurat z ty nie powinno byc problemow bo nie jest jakas duza.

moja ma centymetrowy ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej typu ASD II, powiększoną prawą komorę i prawy przedsionek i zaburzenia przepływów i krążenia obwodowego. Szans na zamknięcie nam nie dają, bo ubytek się powiększył ostatnio, i będziemy się na zamykanie operacyjne szykować. Jest to teoretycznie wada niesinicza, ale moja ma często sine nóżki i obwódkę wokół ust, ma bezdechy często i jak płacze to się zanosi i zapowietrza...
ale i tak wierzę, że musi być dobrze :smile:
oj malutka tez sie nacierpi.... wiem co przezywarz z tymi bezdechami...moj synek mial bezdechy do prawie 3 lat,teraz ma 3,5 i tez potrafi zlapac jeszcze bezdech ale nie jest juz tak silny jak kiedys.jak byl mniejszy to potrafilo go lapac nawet kilka razy dziennie i tez zaraz byl siny a po tym zasypiał.najgorsze dla mnie byly miejsca publiczne bo ludzie sie zawsze glupio patrzyli albo obgadywali....
operacjia choc straszna to zawsze daje nadzieje ze klopoty sie skacza....

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
a wy jak sie teraz zabezpieczacie? te nie karmiace ?
bo ja teraz sie zastanawiam jakie tabletki po cerezette brac.. cos nie za taniego i tez nie za drogiego.. mysle cos w okolicy 20zl

ja biore yaz 28 tabletek i opakowaniu i nie ma zadnej przerwy pomiedzy nimi, malutka zawartosc hormonow, ogolnie jestem zadowolona!
a tobie ladne dzieci wychodze wiec jedno wiecej nie zaszkodzi:)hihihi

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

martab0
stysiapysia
Ja się nie zabezpieczam niczym , bo i sexu nie ma heh , to po co ???

ta a ten deserek po rocznicy slubu to niby ma wierzyc ze sernik jadlas:)>???I tu mnie masz hihi

stokrotka_87
Stysiu jak to nie ma cziki cziki ? jakas nowa moda weszla ??

Ja tez nie wiem o co kaman???

racuszek
ja biorę harmonet pigulki.. karmiłam jakoś 2,5 mmiesiąca tzn dokarmiałam ...
i podobnie jak Stysia nie brykam z tygryskiem - bo mi się zwyczanie nie chce :) mąż zdycha , błaga i płacze a mi się nie chce i tyle :P

U nas na odwrót , ja zdychami i błagam i płacze , a mojemu się nie chce :sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

aniutka86
Qmpeela wszystkiego naj naj naj naj dla Ninki z okazji 5 miesięcy :36_3_15:

dołączam się z życzeniami dla Ninulca chomiczka!!

Aneczka23
kochane a jak dlugo karmilyscie piersia? i ile teraz waza maluszki?
ja karmiłam do 5 miesiaca dopiero niedawno odstawilam.
moja mala wazy ok 6.500 kilo.
A wasze dzieciaczki jakie duze maja ciemiaczka? bo nam lekarka powiedziala ze Wiki ma prawie zarosniete i to nie dobrze...

ja karmiłam 4 m-ce. Miko ważył jakieś 3 tyg temu 6500, teraz nie wiem. ciemiączko ma ok. 3 na 3 - taki romb. Widać, że pulsuje.

stokrotka_87
a wy jak sie teraz zabezpieczacie? te nie karmiace ?
bo ja teraz sie zastanawiam jakie tabletki po cerezette brac.. cos nie za taniego i tez nie za drogiego.. mysle cos w okolicy 20zl

ja się nie zabezpieczam, ale przyznam, że odmieniło mi się i mam ochotę, a i nie boli. Z mężem miałam kilka poważnych rozmów. :wsciekly: Od czasu do czasu zakładamy prezerwatywę, jednak myślę, że fajnie by było mieć drugie jak Mikołajek będzie miał 2 lata :grin:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...