Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

goska79
a ja jestem za skoczkami tylko uwazam ze wszystko ma swoje granice-nie kupuje skoczka po to zeby mala zostawiac calymi dniami w nim ale tak zeby miala urozmaicenie w ciagu dnia!!:lol: kupuje rainforest fisnera prica .:yes:

Redzia
co za babsztyl jak smial dotykac interesa mojego zieciunia:Szok: glupol jakis zeby maluchowi cos na sile robic:ehhhhhh::Szok:

no niby babsztyl, ale jednak było to w dobrej wierze. teraz ma zaróżowione i skórka pięknie schodzi :Oczko:

hej izabela!! siemana z powrotem! :P:P:P ja widziałam twoją córunie na n-k :P cudna, i podobna do Ciebie bardzo!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

izabela777
czesc Dziewczyny,
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie:-) Pisalam z Wami, gdy jeszcze wszystkie bylysmy w ciazy, potem wrocilam do Turcji i dzieki tutejszemu internetowi mialam problemy z logowaniem sie. Dzisiaj dostalam jakis mail z parenting.pl i postanowilam sporobowac logowania - no i udalo sie:-) Z niektorymi z Was ma malutki kontakt przez NK i moge podziwiac Wasze rosnace dzieciaki:-) Z chcecia znow z Wami pogadam:-)
Chcialo by sie napisac, ze u nas bez zmian..ale od mojego ostatniego wpisu minely miesiace. Urodzilam ( przez CC) slodka coreczke. Ma na imie Melisa i juz za tydzien skonczy pol roku. Od samego poczatku jest bardzo spokojnym i usmiechnietym dzieckiem. Odpukac nie sprawia mi zadnych trudnosci, przesypia cale noce juz od 4 miesiecy:-) Oczywiscie zdarzaja sie i gorsze chwile, ale ogolnie jest bezproblemowo:-) Pewnie nie uda mi sie przeczytac wszystkich postow i nadrobic tych miesiecy czytania, ale postaram sie zorientowac co u Was slychac.

Serdecznie pozdrawiam

Iza

Super ze jesteś znów z nami ..Meliska śliczna dziewczynka ... zapraszamy częściej :36_2_25:

Redziu Hania śpi pod kocykiem , ale faktycznie w nocy jest już chłodniej ...mamśpiworek chyba czas go użyć :):36_2_25:

Odnośnik do komentarza

heloł! lecę zaraz czytać co tam naskrobałyście ostatnio, tylko napiszę:
redzia wielkie dzieki za mleczko, prosze napisz ile za przesyłkę i podaj na privie konto ;c)) wczoraj doszło

iza heeeeeeeeeeej! podglądam cię oczywiscie wraz z meliską na nk,a le fajnie że się odezwałaś!

no i musże wam napisać, że GIPS ZDJĘTY!!!!!!!! od wczoraj mamy już bucika i dziś lecimy od arazu na rehabilitację ;c) wczoraj już zuzia się wykąpała porządnie jak człowieczek i chlapała jak dzika ;c))))))))))

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

redziu fruzia śpiocha pod kołderką w nocy a w dzień po dkocykiem. U nas nei ma żadnego problemu z kołderką. śpiworki mam ale używałam tylko na wyjeździe... jakoś tak mi dziwnie nie pasują ;c)) a co do usypiania przy tańczeniu to zuzia też tak ma ;c)

stoooooo lat spóźnione dla cypusia i haneczki!

racuszek no to elegancko!! u nas jeszcze cisza.

kinia
ty trochę przesadzasz ostatnio z tym odpoczywaniem od nas... a co do wagi to teraz nie wiem, dwa tyg. temu ważyła 7100, teraz pewnie już ponad 7500. A nelcia? a co do zdjęć, to ona ma usteczka jak lalka! tak wyraźnie zarysowane i okrąglutkie ;c))

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

laninia

no i musże wam napisać, że GIPS ZDJĘTY!!!!!!!! od wczoraj mamy już bucika i dziś lecimy od arazu na rehabilitację ;c) wczoraj już zuzia się wykąpała porządnie jak człowieczek i chlapała jak dzika ;c))))))))))

Brawoooooo, brawooooo:36_2_25:

racuszek
Dzień dobry :)

Hej hej :36_3_15:

racuszek

My dziś o 17 mamy usg bioderek... oby ostatnie,..
Trzymam kciuki aby ostatnie

Odnośnik do komentarza

racuszek
Oto ja !!
na chwilę .. wczoraj Mela gryzła mój paluch i udrapnęła mnie -PIERWSZYM ZĄBKIEM!! choć go nie widać to na łyżeczce zadzwonił - ja go znalazłam więc maż wisi mi prezent :D

gratulacje ząbulka!

laninia
heloł! lecę zaraz czytać co tam naskrobałyście ostatnio, tylko napiszę:
redzia wielkie dzieki za mleczko, prosze napisz ile za przesyłkę i podaj na privie konto ;c)) wczoraj doszło

iza heeeeeeeeeeej! podglądam cię oczywiscie wraz z meliską na nk,a le fajnie że się odezwałaś!

no i musże wam napisać, że GIPS ZDJĘTY!!!!!!!! od wczoraj mamy już bucika i dziś lecimy od arazu na rehabilitację ;c) wczoraj już zuzia się wykąpała porządnie jak człowieczek i chlapała jak dzika ;c))))))))))

suuper, że Zuzia już bez gipsu. Daj spokój z kontem, potraktuj to jako prezent - i tak bym nie zużyła tego mleczka. :grin:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...