Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
maczetka

Darmowe próbki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maggla

Hej dziewczyny,
podrzucam dla zainteresowany - pinktest.pl, na stronie można otrzymać za darmo test ciążowy pink test (płytkowy), wystarczy wypełnić krótką ankietę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość N.K

Kochani zarejestrujcie się,a otrzymacie darmowe poradniki i próbki dla maluszków:
www.bebiko.pl
www.bebilon.pl
www.hipp.pl
www.bobovita.pl
www.zdrowystartwprzyszlosc.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Betka666

Ja dziś szukałam prezentu dla starszego dziecka i natknęłam się na fajny rabat 20zł za zakupy na bazgroszyt.pl Wypelnia się ankietę i dostaje się rabat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JaskierekCukierek

A ja Wam polecam TestMeToo. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Idea jest prosta - jesteście aktywne, testujecie produkty, bo po co kupować coś, co nam się nie przyda/nie odpowiada naszym potrzebom i polecacie znajomym! Dołączajcie szybko, to mniej testów Was ominie! ;)

testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=1fef9423d242f045d94e545cDołącz do TestMeToo!

Dodatkowo, co Wam mogę polecić, to za-darmo.net i (nie pamiętam dokładnie) hunterzy.info ? Ostatnio dzięki nim dostałam darmowego, jednorazowego e-papierosa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie trochę szkoda, że ten wątek umarł, ale w obecnym wyglądzie forum ciężko byłoby tu pisać ;)

Wpadłam zobaczyć czy jeszcze ktoś tu pisuje, ale jak widać wszystkie jesteśmy na fejsie :P

Jakby jednak ktoś tu jeszcze zaglądał, to polecam mojego bloga, informuję na nim o możliwości zamówienia darmowych produktów, o konkursach, no i testowaniach produktów w ramach wielu współprac :)
http://testandwrite.blogspot.com/

Pozdrawiam :)

Zapraszam na mojego bloga http://testandwrite.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby wróciło to te, które tu jesteśmy musimy pokazywać, że tu jestesmy :)
Wyszło masło maślane, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...