Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Sowka
Tuśka
cześć dziewczynki ;-)
Guniu - dziekuję, czuję się bardzo dobrze, powiedziałbym wręcz "rozkwitająco"

Tusiu rozkwitac to Ty dopiero bedziesz :))) Za jakies pare miesiecy :36_2_27:

za parę miesięcy to ja będę pączkować ;-)))
z Mateuszem też sie tak dobrze czułam, żadnych mdłości, żadnych zachcianek, wszystko super a anemię też miałam i całą ciążę brałam żelazo.

Odnośnik do komentarza

Tuśka
jeszcze nie robiłam, ale mam juz skierowanie na badania, wszystkie zalecone badania (morfologia, progesteron i beta-hcg) będę robić przed następną wizytą u gina tj. przed 16.10, żeby mieć "świeże" wyniki.
Ale podobno juz jestem blada ;-(

Tusiu to zycze dobrych wynikow, ja ci powiem ze ja cale zycie bylam blada wiec to nie byl dla mnie sygnal, ale po badaniach wyszlo ze moja hemoglobina jest na poziomie 7,1 i samo zelazo juz nie wystarczalo, musialam isc na kuracje zelazowo- vitaminowa B12 (zelazo w kroplowce i zastrzyki bolesne), wiec lykaj zelazo, dbaj o siebie i nie daj sie anemii.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Gunia_G
Tuśka
jeszcze nie robiłam, ale mam juz skierowanie na badania, wszystkie zalecone badania (morfologia, progesteron i beta-hcg) będę robić przed następną wizytą u gina tj. przed 16.10, żeby mieć "świeże" wyniki.
Ale podobno juz jestem blada ;-(

Tusiu to zycze dobrych wynikow, ja ci powiem ze ja cale zycie bylam blada wiec to nie byl dla mnie sygnal, ale po badaniach wyszlo ze moja hemoglobina jest na poziomie 7,1 i samo zelazo juz nie wystarczalo, musialam isc na kuracje zelazowo- vitaminowa B12 (zelazo w kroplowce i zastrzyki bolesne), wiec lykaj zelazo, dbaj o siebie i nie daj sie anemii.

ja też taki bladzioch zazwyczaj jestem ;-) Będę o siebie dbać i nie dam się anemii!!!

Odnośnik do komentarza

och te prezenty dla 2 letnich dziewczynek - sama się długo zastanawiałam co dac córce mojego brata i w końcu kupiłam jej elektryczną szczoteczkę (była nią zachwycona, podobno tak się spodobała, że za każdym razem jak wchodzi do łazienki to myje zęby), do tego kupiłam jeszcze książeczkę z kotkiem o imieniu takim jak solenizantka, i do tego jeszcze miare wzrostu naklejana na ścianę.
A co inni kupowali to nie widziałam, bo nie rozpakowywli przy nas prezentów (urodziny były na sali zabaw na tzw. kulkach).
Co jeszcze mozna kupić - jakiś ciuszek, lalke albo wóze dla lalek (jeżeli jeszcze nie ma), no nie wiem co jeszcze - może Asia ci cos poradzi, bo ona ma córeczkę;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...