Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki

sówko, no trzeba trzeba pisać do zapominalskich żeby miały co czytać jak sie wreszcie pokarzą :trumb:

dziewczyny, ja mam jednak nadzieję że to nie kolka, choć różnie słyszę: dziś się na przykład dowiedziałam że się nasila od 3 tygodnia poczekamy zobaczymy.
ale myślę że mała już po prostu zaczyna nas wykorzystywać, dziś po kąpaniu na smarowanko i ubieranko dała taki koncert ze pewnie wszyscy sąsiedzi słyszeli, a ja twardo bo bym nigdy nie skończyła, i jaki efekt Baśka w pewnym momencie przestała się wydzierać i już było dobrze.
konsultowałam się w sprawie tego jej brzuszka bo generalnie nie jest twardy, a pamiętam jak to było u Olka (same kamienie), i mogło być też tak, że żeby zapobiec przedobrzyułam picie herbatki z kopru włoskiego i mogła tak zareagować to te jej bóle zbiegły się właśnie z tym moim popijaniem. Odstawiłam - zobaczymy.

A i muszę się pochwalić- bezproblemowo zgubiliśmy wczoraj kikucik pępowinowy, i mamy taki piękny pępuszek do całowania. :smile_move::smile_move::smile_move:

zmykam pogonić M do wyra Olka, bo dziś trochę popił i wolę go nie mieć w łóżku jak zabieram w nocy Baśkę, i niestety będę musiała sobie dziś poradzić sama.

pa pa

http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

Odnośnik do komentarza

więc w skrócie bo musze juz zmykać...
u nas lato,prawie caly czas poza domem,Oli dostała uczulenia na buzi+katarek i kicha wiec juz mam pewnosc ze to alergia,bo to drugi raz.a tak poza tym to normalka,bez szaleństw:ehhhhhh:
Sówko a jak sprawa z mieszkaniem?na czym stanelo?
Guniu zaangażowałaś sie w pracę na maxa widze...i dobrze,widać ze to lubisz i sluzy ci to.
karola oj mam nadzieje ze Basieńka nie ma kolki,bo biedni bedziecie.zdrówka dla maleńkiej:36_3_15:
Tuśka smaży tyłek w Bułgarii:36_1_68:
Devachan jak tam zmiany dekoracyjno-remontowe?co zmieniłas??

ja po podwójnym napisaniu postu zmykam do roboty swojej i wybywamy z domu.udanego popołudnia :36_1_67::36_1_67::36_1_67:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

HEJ
Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła,
otarła

z brudu, a tu wyskakuje Duszek. Panienka pyta: Czy będę miała trzy

życzenia? Duszek: Nie, przykro mi, ale ja jestem duszek spełniający
tylko

jedno życzenie. Panienka bez wahania: To proszę o pokój na Bliskim

Wschodzie. Widzisz te mapę? Chce, żeby te Wszystkie kraje przestały ze

sobą walczyć, i żeby Żydzi i Arabowie pokochali się miedzy sobą i
żeby

kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i

harmonii.

Duszek popatrzył na mapę i mówi: Kobieto bądź rozsądna, te kraje

się biją i nienawidzą do tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w
butelce

też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry.
Nie

sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne
życzenie... -

Panienka pomyślała przez chwile i mówi: No dobrze, przez cale życie

chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za
mąż. Wiesz,

takiego, który będzie mnie kochał szanował, bronił, dobrze zarabiał i

oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w
gotowaniu

i sprzątaniu, był świetny w łóżku, był wierny i nie patrzył tylko w

telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie...... Duszek
westchnął

głęboko i powiedział: kurwa, pokaż mi jeszcze raz tę mapę..

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
witam po weekendzie:bye: jak minęły wam te 3 dni?
u nas weekend towarzysko.w piatek byliśmy popołudniu u dawno nie widzianych znajomych,w sobotę na malych zakupach,pozniej na kawce u kolezanki a skonczylo sie u nas na małym piwkowaniu.a wczoraj u innych znajomych,Oli poganiala z 4letnim Filipem ze już po drodze do domu odpływała.
musze sie pochwalic ze od dwoch dni mamy łózko CAAAAAAŁEEEEE dla siebie:yuppi::yuppi::yuppi: kupiliśmy Oli dmuchane łóżko-materac z Tomkiem z bajki tomek i przyjaciele.na razie sprawdza sie ten pomysl,pierwszej nocy obudzila sie o 3 i mowila ze nie che spac na tomku,ale poglaskalam ją i zasnęła.dziś juz nawet się nie budzila w nocy.myśle ze jak przyzwyczai sie ze śpi sama to bedziemy 'na prostej':36_1_1:
myslałam ze prędzej bedzie robila kupkę do nocnika niz spała sama a tu proszę...chyba musimy jednak czekać az sama zrozumie.

Sowko jak sie trzymacie?
a kawał w dechę:smile_jump:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

HEJ
Ja moge tylco cawały wclejać

Jak brać prysznic jak mężczyzna:

1.Zdejmij ubranie, siedząc na łóżku i zostaw rzeczy rzucone niedbale
jedne na drugie.

2.Przejdź nago do łazienki. Jeśli zobaczysz gdzieś żonę, potrząśnij w
jej kierunku przyrodzeniem, wołając: Łuuu, łuuu!

3.Spójrz w lustro i wciągnij brzuch, żeby zobaczyć swoją męską
sylwetkę. Popodziwiaj rozmiary swojego penisa w lustrze, podrap się po jądrach.

4.Wejdź pod prysznic.

5.Nie rozglądaj się za myjką lub gąbką, bo ich nie potrzebujesz.

6.Umyj twarz. Umyj się pod pachami.

7.Pośmiej się z tego, jak głośno słychać bąki puszczane w kabinie
prysznicowej.

8.Umyj krocze i jego okolice. Umyj pośladki zostawiając włosy na
mydle.

9.Umyj włosy szamponem, ale nie nakładaj odżywki.

10.Za pomocą piany z szamponu zrób sobie irokeza na głowie i odsuń
zasłonę, żeby obejrzeć się w lustrze.

11.Nasiusiaj do brodzika, celując w odpływ.

12.Spłucz się i wyjdź spod prysznica. Nie zwracaj uwagi na kałuże na
podłodze-trochę się narozlewało bo dół zasłony znajdował się poza
brodzikiem, gdy brałeś prysznic.

13.Wytrzyj się częsciowo.

14.Przyjrzyj się sobie w lustrze, napręż mięśnie i ponownie naciesz
się rozmiarem swojego przyrodzenia.

15.Zostaw odsuniętą zasłonę prysznicową i mokry dywanik łazienkowy na
podłodze.

16.Zostaw w łazience włączone światło i wentylator.

17.Wróć do sypialni z ręcznikiem owiniętym wokół bioder. Jeśli
będziesz mijał żonę, zdejmij ręcznik, chwyć w rękę przyrodzenie, powiedz: No co kotku
i naprzyj na nią swoimi biodrami.

18.Puść dwukrotnie bąka. Ubierz się we wczorajsze bokserki.

Ode mnie - dopisek: wszystkim zakompleksionym i zaganianym paniom radze chociaz raz wziac prysznic jak mezczyzna - pomaga! (Jednak na wczorajsze majtki nie namawiam).

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sówko hehe dobre...jesli xhodzi o mojego M to punkty 1,9,12,13,15 idealnie pasuja do niego:o_noo: jeszcze dodałabym -jeśli jednak zdecydujesz się na czystą bieliznę,pamietaj by drzwi szafy zostawić szeroko otwarte,by ktoś mógł w nie się uderzyć:Oczko: dla mojego M jest idealna szafa bez drzwi!!!

u nas pogoda do bani,zimno i pada.i ma tak byc do końca tygodnia co najmniej:36_1_4:
8mka znów mi wychodzi,rano wstałam znow ze spuchnieta lewa stroną i ropą...jak ja to uwielbiam!!!

Guniu co u Piotrusia???


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

halo halo kochane gdzie jestescie.juz po weekendzie,wracamy na forum:36_1_1:

Oli dziś taka niedobrota,maruda,zlośnica...:white_flag: masakra,mówię wam.ale coz dziecko(do tego mala kobitka)tez ma czasem zły dzień.a poza tym nadal pada i nudno tylko duszno się zrobiło.ja chodze jak pająk bo do 3 nie moglam spać,przespalam sie pol godzinki ale co to jest,dzis z kurami do łóżka...tylko co na to moja córka,ciekawe:o_noo:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Jak brać prysznic jak kobieta:

1.Zdejmij ubranie i włóż je do pojemników na brudną odzież,
segregując na jasne, ciemne i białe oraz do prania ręcznego i w pralce.

2.Idź do łazienki ubrana w długi szlafrok. Jeśli po drodze spotkasz
męża,zakryj dokładnie wszystkie widoczne części ciała i przyśpiesz kroku.

3.Przyjrzyj się w lustrze swojej figurze i wypnij brzuch. Pojęcz, że
znowu utyłaś.

4.Wejdź pod prysznic i przygotuj sobie myjkę do twarzy, myjkę do rąk,
myjkę do krocza, szczotkę do pleców, szeroką gąbkę oraz pumeks.

5.Umyj dwukrotnie włosy szamponem grejfrutowo-ogórkowym z dodatkiem 83 witamin.

6.Wetrzyj we włosy odżywkę grejfrutowo-ogórkową wzbogaconą naturalnym olejkiem krokusowym. Zostaw ją na 15 minut.

7.Myj twarz peelingiem z pestek brzoskwini przez 10 minut, aż
nabierze żywego, czerwonego koloru.

8.Umyj resztę ciała żelem do kąpieli Ginger Nut i Jaffa Cake.

9.Spłucz odżywkę z włosów, poświęcając na to co najmniej 15 minut,
aby mieć pewność, że cała spłynęła.

10.Ogol włosy pod pachami i na nogach. Rozważ ogolenie okolic bikini,
ale dojdź do wniosku, że lepiej je wywoskować.

11.Nakrzycz na męża, kiedy spuści wodę w toalecie i spadnie ciśnienie
wody, tak, że z prysznica popłynie wrzątek.

12.Wyłącz prysznic. Wytrzyj wszystko w kabinie do sucha. Bardziej
zabrudzone miejsca przetrzyj specjalnym płynem do kafelków.

13.Wyjdź spod prysznica. Wytrzyj się ręcznikiem wielkości małego
państwa afrykańskiego.

14.Zawiń włosy w długi ręcznik, o wyjątkowej chłonności. Sprawdź całe
ciało w poszukiwaniu choćby zapowiedzi pryszczy.

15.Wróc do sypialni, ubrana w długi szlafrok i turban z ręcznika.

16.Jeśli dostrzeżesz gdzieś męża, zakryj starannie wszystkie odkryte
części ciała i udaj się szybko do sypialni, gdzie spędzisz następne
półtorej godziny na ubieraniu się.

Oczywiscie to jest przypadek ekstremalny :-)))

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

oba opisy sa dosc zgodne ze stanem faktycznym...
ja tak mialam jak prysznic kobiety zanim Vicka urodzilam - potem nauczylam sie to robic szybko ...

a oto moje ostatnie dokonania, przeklejam, z braku czasu...
Zamontowalam telewizor na sciane, jest super - tylko jaka drozyzna kupic takie ramie na sciane regulowane! ja sie nie dziwie, ze oni przy tym cen nie wystawiaja...przy kasie zawał...TV LCD 37" kupiłam w tesco w promocji i jeszcze minus vat za 1325zł, a to ramie 599zl kosztowalo! ale przymocowane musi byc jak trza co by nie spadlo...a kupilam to najbardziej zbajerowane tzn, moge obracac TV - ale nie dlatego, że takie miałam widzimisie, tylko taki jest układ pokoju, a nie chciałam montowac TV jako centralnego meble na środku ściany...
U nas pogoda upał, a wieczorami urze, piękne widoki, chociaż po tym jak ostatnio centrum Poznania zalało po oberwaniu chmury, to nawet sobie nie wyobrażam tych, którzy sa bardziej pozalewani...macie roboty z tym...i strat...
Mam kolejny "słupek" czyli wysoką szafke, dociętą odpowiednio, żeby sie zmieściła pod pawlaczem w korytarzu i mam miejsce na buty i takie pierdoły z łazienki, na ktore tam nie było miejsca...
Firma Black Rad White mnie dobiła, ostatni front na zamówienie miałam odebrać od nich wczoraj, brat specjalnie pojechał, a tam sie okazało, ze frontu nie ma, bo nawiertów pod zawiasy nie zrobili, bo im sie maszyna w fabryce popsuła....................
no comments, ale nie polecam nikomu, chyba ze ktos ma silne nerwy,...
piprzenie o odsetkach za zwłoke to jałowa gadanina, bo tak piszą umowy, że po każdym zgłoszeniu czas leci na nowo...nawet jak w moim przypadku jest reklamacja od reklamacji!
zrezygnuje chyba z wymiany i zabudowy grzejników w pokojach, powieszę japońskie panele od sufitu do podłogi i juz...tylko w łazience musze przerobic bo mi rury wiszą...
za spuszczenie wody z jednego pionu chca w spółdzielni 150zł, a ja mam 4 piony!nie liczac zabudowanego w kuchni...
chyba, ze znajde firme co zamraża rury, to moze jeszcze, bo grzejniki drogie nie są...chociaz ja nie wiem, czy beda mniej ciepla zuzywały.

A na kawe czekam az ciotka dowiezie, bo zapomnialam kupic a tak mi sie kawy chce!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Hello
Spróbuje cos napisać choć musze wclejać literci :8_2_96:
Decachan niezle poszalałaś z decorowaniem, a meble BRW faktycznie ostatnio coś sie popsuły,Szwagier mi mówił, ze mają w magazynach pełno korników i ze te z ostatniej partii wszystkie sie rozlatują
Asiu jak ma sie dziś Balbina,przeszły jej juz humorki
Olo tez ostatnio jest nieznośny i nikogo nie słucha
karola a co u Ciebie kochanie, jak ma sie Basienka
Guniu co u Was, jak w pracy i jak ma sie Piotruś

My chyba narazie nie naprawimy tej nieszczęsnej klawiatury,bo kase zbieramy na wczasy, Jedziemy juz 12 lipca i tylko boje sie ze pogody nie będzie :pogoda:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny nocną porą
no wreszcie sobie na naszej stronce poczytałam bo tak to ciszzzzzzza

u nas pogoda w dechę, tyle że my na tym strasznie cierpimy, Baska prawie wcale nie chce spać, w dzień taka duchota że wytrzymać nie możemy, niech się cieszą ci co korzystają, a swoją drogą głupi ten nasz naród jak zimno i pada - źle, jak parno - też źle
pomijając naukę tatusia do noszenia na raczkach, a od poniedziałku M wrócił do pracy, więc jedyne co mnie ratuje to spacer tylko jak tu wyjść w południe ?

oj a Baśka rośnie, kluch się taki zrobił, już się intensywnie przygląda i czasami uśmiecha, tylko nadal zdarzają jej się bóle brzuszka, ja myślę że nie ma kolki tylko jej się jeszcze jelitka układają i dlatego takie prężenia do gazów, ale jak się powiedzie to ulga że cho cho.
a tak poza tym dzień za dniem leci,

dziś zrobiliśmy sobie wycieczkę imieninową do mojej mamy i przy okazji pokazać Baśkę prababci, skończyło się mandatem karnym za 100 i 4 punktami, ja to się dziwię, jak im się chce w taką pogodę w południe stać.
Choć dziś to wyjątkowo bezczelnie rąbali kierowców, nawet nie miałam zamiaru się dogadywać, jak mnie złapali (przekroczenie prędkości o 20) to w kolejce do okienka stało 6 kierowców, i dwie panie na przednim i tylnym siedzeniu wypisujące mandaty. Totalna masówka. A generalnie na trasie 60 km bocznej drogi naliczyłam 3kontrole.

guniu widzę że już rutyna: przetargi,przetargi, archiwum, ale najważniejsze że praca fajna i jeszcze cię nie męczy.
asiu z tymi kupkami samo przyjdzie, a że Oli odstawiliście do swojego łóżeczka to super, nam to zajęło jakieś 6 lat, tyle że młody spał ze mną bo M prawie cały czas nie było.
sówko trzaskasz tymi kawałami :36_1_11::36_6_3: rewelacja, ja nie mam głowy i zaraz palę każdy kawał. A co poza tym u Ciebie, mam nadzieję że sprawy rodzino mieszkaniowe się jakoś ustabilizowały. A przy okazji masz bardzo przyjemny głos.
Devachan to dobrze że sprawy remontowe idą pełną parą choć takie problemy są wkurzające, ja się wycwaniłam i mając koncepcję w głowie przekazałam ją ludziom którzy zrobili mi wykończeniówkę razem z projektem, generalnie moje M2 mamy przerobione na bardzo starą wiejską chatę, nawet nie da się opisać bo kilka rozwiązań jest rewelacyjnych, np w łazience - ale zrobię fotki to wstawię dla pochwalenia.

a wiecie może kiedy Tuśka wraca ???

oj mam nadzieję że doczytałam wszystko i o nikim nie zapomniałam, buziaczki zmykam jeszcze poszperać na necie i do wyrka.

http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

Odnośnik do komentarza

Karolciu

no wiesz, początekmiesiąca, niebieskie musza sie wykazac!!!
żeby tak kurna scigali bandytów z takim zapałem!
oni od ilości manadatów premie maja.......niestety.......mam znajomych w glinownie, wiem jak to wygląda....
ja tam tez wole upał niz deszcz i zimno...
daj te foty jak u ciebie - ja mam takie małe "new modern" po skandynawsku, ale w wersji minimalistycznej - dekoracje nieprzytwierdzone przy Vicku odpadaja, a ze wzgłedu na spółzielnie chora totalnie nie przestawiałam ścian i nie robiłam mieszkania tak jak można by... nie mniej jednak zadowolona jestem w miare z efektu...
nie za bardzo mię stac było na tzw.zlecanie wszystkiego finansowo...
Dogadałam się z panem z BRW, wziął na siebie ten ostatni nieszczęśny front...ma byc gotowy za 2 tyg jak tu wrócę...

Sówko wam się fizycznie klawiatura zepsuła?
bo ja w oflo mam 2 na stanie, a bedą ze trzy, bo teraz małż juz zwrot podatku dostał i kupię nową bo ta co ją mamy to mnie wkurza, bo jest mini... może ci przywlekę i wyslę?
ja na same meble nie narzekam, tylko na te ich pomylki i niedotrzymywanie terminów...
a pogoda byc musi i juz!!!!!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Helooooooo :36_2_53:
Witam po urlopie, wpadam się przywitać, dac znać, że wróciliśmy cało i zdrowo.
Jeszcze nic nie przeczytałam co pisałyście przez ten czas, ale wkrótce nadrobię ;)
Póki co jestem pomiędzy jednym praniem a drugim i trzecim, śniadaniem, ogarnianiem się w domku itd.
Urlop się udał, było super, dużo słońca, wody, opalenizny, fotki będą później.
Stęskniłam się za Wami :)))))
Buziaki dla wszystkich, na razie idę dalej ogarniac się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...