Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

cześć
Ja to naprawde jestem blondynką :nie_mam_pojecia:
Wczoraj kolega mnie uświadomił,że mam klawiature ekranową i moge normalnie pisać :36_2_51: A ja głupia tyle sie męczyłam

Tusiu kochana witaj pourlopie!!! Jak to fajnie, że już do nas wróciłaś, ale to już wiesz, bo mówiłam Ci to wczoraj przez telefon :) Opowiadaj jak było i wklejaj zdjęcia

Karola jak sie macie z Basieńką? Jak Olo na obozie ?

Guniu co u Was, jak ma sie Pietrucha?

Asiu a Ty co tak ostatnio zamilkłaś, co u Was?

A reszta dziewczyn gdzie???

Zmykam gotować jakiś obiadek, ale obiecuje wpaść tu wieczorkiem
Miłego dzionka

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
cześć
Ja to naprawde jestem blondynką :nie_mam_pojecia:
Wczoraj kolega mnie uświadomił,że mam klawiature ekranową i moge normalnie pisać :36_2_51: A ja głupia tyle sie męczyłam

Tusiu kochana witaj pourlopie!!! Jak to fajnie, że już do nas wróciłaś, ale to już wiesz, bo mówiłam Ci to wczoraj przez telefon :) Opowiadaj jak było i wklejaj zdjęcia

A reszta dziewczyn gdzie???

Zmykam gotować jakiś obiadek, ale obiecuje wpaść tu wieczorkiem
Miłego dzionka

mi walsnie Vic czynnie w obiedzie pomagal, bo chlopaki krecili prysznic, czesci wszedzie, wiec mialam go na przewijaku w kuchni, trzaskal ze mna kotlety, panierowal...

co to jest klawiatura ekranowa???dotykowa po ekranie???

Tuśka
Helooooooo :36_2_53:
Witam po urlopie, wpadam się przywitać, dac znać, że wróciliśmy cało i zdrowo.
Jeszcze nic nie przeczytałam co pisałyście przez ten czas, ale wkrótce nadrobię ;)
Póki co jestem pomiędzy jednym praniem a drugim i trzecim, śniadaniem, ogarnianiem się w domku itd.
Urlop się udał, było super, dużo słońca, wody, opalenizny, fotki będą później.
Stęskniłam się za Wami :)))))
Buziaki dla wszystkich, na razie idę dalej ogarniac się.

to super!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja dostarlam zpowrotem do oflo a tu burza na powitanie i deszcy caly czas, a jak mnie tu nie bylo to upaly o 36 stopni byly...

karola_ba
czeresieńki są beee
zjadłam wczoraj 4 sztuki i jak tylko Baśka nie spi to płacze i się pręży, więc ratunek w plantexie, wyduldala 50ml z rąk tatusia zobaczymy efekty.

kurczak a przywiozłam tych czereśni całą siatę, i tak mnie kuszą okropnie, ale twardym trza być, dla dzieci wszystko.

biedniątka wy! oba dwa....

milego niedzielnego popoludnia zycze...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

To znowu ja :36_8_2:
Decvachan klawiatura ekranowa wyświetla sie na ekranie i piszesz uzywając myszki
Te nasze chłopaki to nieźli pomocnicy.Mój Oli też mi dziś bardzo pomagał,tłukł kotlety a potem maczał je w jajku i panierował ;)
Asia dała opis na gg, że nie może wejść na forum,nie działa jej :(

My bedziemy mieć gości,ma przyjechać moja kuzynka od strony taty z rodzinką.Nigdy u nas nie była, a mój M to jej jeszcze na oczy nie widział.Jakoś nie lubie takich spotkań, bo drętwo jest i nie bardzo wiadomo o czym rozmawiać
Do tego Olo jest troche przeziębiony i co za tym idzie marudny, no i martwie sie żeby mu sie nie pogorszyło, bo córce mojego brata przeziębienie przeszło na zapalenie oskrzeli.Zastanawiam sie czy nie iść jutro ponownie do lekarza i poprosić o antybiotyk
Do przyszłej niedzieli mój kolo musi być zdrowiutki, bo w innym wypadku na wczasy nie pojedziemy
Ale sie rozpisałam :whoot:
Miluśkiego popołudnia

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

oj widzę że Tuśka pierze, prasuje, ściera kurze bo nie ma czasu słowa napisać. :nie_mam_pojecia:

Sówko dobre z tą klawiaturą, a ty się tak bidulko namęczyłaś, i co najgorsze zaniedbywałaś troszki Nas, nadrabiaj kochana nadrabiaj.

sorki dziewczyny nie mam czasu doczytać wszystkich waszych postów więc tak wyrywkowo piszę.

ból brzucha po czereśniach przeszedł, chyba wyszła też wysypka albo to potówki. trochę dziwnie bo na szyj tłuściutkiej ma sporadycznie krostki a buziunię wysypało. Póki co na razie schodzi. A ja na weekend sama z obowiązkami M na open'er do Gdyni pojechał i właśnie wrócił więc sobie jakosik radzić musiałam.
A Baśka klusek się zrobiła fajny, rano się uśmiechamy a wieczorem marudzimy, ale w sumie jest dobrze.
Martwi mnie tylko jedna rzecz, zawsze wieczorem po kąpaniu i karmieniu (nie od razu ale jakiś czas później) strasznie wymiotuje, ilościowo więcej niż jednorazowe nakarmienie, strasznie tego dużo, woda z twaroźkiem. Jak tak dalej będzie musimy zawołać lekarza.

http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

Odnośnik do komentarza

czesc kobitki
od rana nie moglam wejsc na forum,w ogóle strona mi sie nie chciala wyswietlić (page error czy jakos tak).ale wazne ze juz ok:36_1_1:
u nas weekend bez szaleństw,bylismy na malych zakupach,dla siebie kupilam takie tam male pierdolki ale dla Oli za to super sweterek,dluzszy z kapturem,bombowe jeansy,dzwony z haftowanymi kwiatami,2 koszulki.dzis sie zbuntowalam i powiedzialam ze nie gotuje wiec pojechaliśmy na obiad do mcdonalda,a co czasem można.
pochwale sie ze M nareszcie wypatrzyl samochód dla nas,zaliczka wplacona i 25sierpnia lecimy do PL na 6dni i M wraca autem z kolega a my samolotem.bedziemy mogli pozbyc sie w koncu tego gruchota i bedziemy sie ''wozić'':gangsta: szkoda ze tak krotko,wszystko w biegu jak zawsze ale mam tylko 14dni urlopu(czekam nadal na decyzje o zasilek i mam siedziec na dupie i czekac,a mam tylko 2tyg urlopu platnego i 1tydz nie platnego a 10 dni juz wykorzystane).powrót przez to tez sie wciaż przesuwa i podejrzewam ze zjedziemy na boze narodzenie...

Tusiu witamy po urlopie,opowiadaj i wrzucaj fotki,jestem bardzo ciekawa bułgarii...jak Mati zniosl lot?
karola ja bym stawiała na wysypke po tych czereśniach.zdrówka slicznotce:flower2:
Sówko Olis ma super fryzurke,przystojniacha z niego:36_1_1:
a z ta klawiaturą to faktycznie numer hehe my blondynki:Oczko:juz tak mamy:36_1_1:
Guniu brawo dla Piotrusia,zaradny jak mamusia:brawo:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

jestem, Mateusz śpi
Dziękuję Wam wszytkim za miłe powitanie, przyznam się bez bicia, że brakowało mi Was i forum :)
Nie wiem co się działo, ale dziś od rana wogóle mi forum nie działało, dlatego nie pisałam, a wczoraj nie miałam ani siły ani czasu, od rana nastawiłam 3 prania, zrobiłam małe zaukupy, jakis obiad, z Mateuszem na palc zabaw - bo się bardzo za nim stęsknił, popołudniu siłą połozyłam Mateusza spać i zdrzemnęłam się razem z nim bo ledwo na oczy widziałam, a wieczorem tez w miarę szybko do łózka. Wróciliśmy o 4 rano do domu i musiałam nabrać sił.

Odnośnik do komentarza

No i po kolei : urlop sie udal, było super!
Ciepło, cały czas w okolicach 30 stopni, 2 razy spadł 10 min. deszczyk , a tak to słońce, słońce i jeszcze raz słońce.
Hoel mieliśmy bardzo ładny, na jego terenie 3 baseny, a do morza 10 min. spacerkiem ;)
W sumie to wolelismy więcej czasu spędzac na basenie niz nad morzem, bo tam wiadmo fale, fale i cały czas trzeba było dziecko trzymac za rękę żeby się nie przewrócił i nie wpadł twarzą do wody, o leżeniu na leżakach nie ma mowy, bo ta moja mała glizda nie usiedzi na miejscu tylko non stop w wodzie. Dlatego wolelismy na basenie - tam było duzo dzieci - w tym jedna narzeczona Mateusza ;-))) Dziecko cały czas na oku samo się mogło bawic w płytkiej wodzie, mogliśmy razem pływać, pluskać się itd.

Co do lotu to ja i Mateusz super, M boi się panicznie latać, więc musiał się znieczulać % ( w tamtą strone prawie nic nie pamięta z lotu). Mateusz w tamtą strone nie spał, bardzo mu się podobało, nic się nie bał, trochę poczytaliśmy księżeczek, jakieś naklejki, w końcu bajka na dvd. Lot trwał 1,40 min więc szybko miłęlo. Problemów z ciśnieniem i zatukaniem uszu młody nie miła, bo zajadał się gumami i dużo pił.
W drodze powrotnej było juz inaczej, bo lot mieliśmy o 2.20 w nocy i dziecko zasnęło mi na rękach na lotnisku w Burgas 10 min. przed wejściem do samolotu - cały lot więc przespał, obudził się w Katowicahc jak wsiadaliśmy do samochodu.

Odnośnik do komentarza

Jutro juz niestety powrót do rzeczywistości i od rana do pracy.
A żeby było weselej, to w dzień wylotu na wakacje dostaliśmy wezwanie do urzędu skarbowego w sprawie PITza ub. rok. Muszę jutro zadzwonić i dowiedziec się o co chodzi,mam nadzieję, że to tylko jakaś rutynowa kontrola.

Fotki wrzucę zaraz, muszę zrobic małą selekcję ;-)))

Odnośnik do komentarza

Tusiu zdjęcia po prostu super!!!Mati zadowolony,Ty w bikini :36_2_4:
a jak przezyliście kilka godzin czekania po wymeldowaniu do odlotu?pewnie z żadnych 'nocnych rozrywek' nie skorzystaliście bo byliscie z Matim?my tez myslimy po powrocie jechac na jakieś małe wakacje po smażyć sie na słoneczku ale tak myslimy ze moze sami,zeby trochę odetchnąć.zobaczymy,czy sami czy z Oli i tak bedzie fajnie.
do jutra dziewczyny,M idzie kapac Oli,ja ogarne troche sajgon:o_noo:po małej psui i seansik filmowy z menzulkiem:36_1_1:
spokojnej nocki.


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Tuśka
No i po kolei : urlop sie udal, było super!
Ciepło, cały czas w okolicach 30 stopni, 2 razy spadł 10 min. deszczyk , a tak to słońce, słońce i jeszcze raz słońce.
Hoel mieliśmy bardzo ładny, na jego terenie 3 baseny, a do morza 10 min. spacerkiem ;)
W sumie to wolelismy więcej czasu spędzac na basenie niz nad morzem, bo tam wiadmo fale, fale i cały czas trzeba było dziecko trzymac za rękę żeby się nie przewrócił i nie wpadł twarzą do wody, o leżeniu na leżakach nie ma mowy, bo ta moja mała glizda nie usiedzi na miejscu tylko non stop w wodzie. Dlatego wolelismy na basenie - tam było duzo dzieci - w tym jedna narzeczona Mateusza ;-))) Dziecko cały czas na oku samo się mogło bawic w płytkiej wodzie, mogliśmy razem pływać, pluskać się itd.

Co do lotu to ja i Mateusz super, M boi się panicznie latać, więc musiał się znieczulać % ( w tamtą strone prawie nic nie pamięta z lotu). Mateusz w tamtą strone nie spał, bardzo mu się podobało, nic się nie bał, trochę poczytaliśmy księżeczek, jakieś naklejki, w końcu bajka na dvd. Lot trwał 1,40 min więc szybko miłęlo. Problemów z ciśnieniem i zatukaniem uszu młody nie miła, bo zajadał się gumami i dużo pił.
W drodze powrotnej było juz inaczej, bo lot mieliśmy o 2.20 w nocy i dziecko zasnęło mi na rękach na lotnisku w Burgas 10 min. przed wejściem do samolotu - cały lot więc przespał, obudził się w Katowicahc jak wsiadaliśmy do samochodu.

o szo śmo jak super! napisz cos wiecej, gdzie wy byliscie dokladnie, a skad kupowaliscie wycieczke/wyjazd itp. ciekawa jestem. moze sama z malym pojade bo mi blizej do rozwodu niz do wakacji...

Tuśka
przepraszam was, że ja tak tylko sama o sobie, obiecuję od jutra poprawę!!!!!

Teraz juz uciekam do wyrka, rano trza wstać do pracy ;(((

ps. Karola - Basia jest cudna!!!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Hej!!!
Wygląda na to, że to ja dziś stawiam kawusie. Troche późno, ale lepiej niż wcale
Olo śpi i już mu troche lepiej co bardzo mnie cieszy.Pogode mamy piękną, ale powieśiłam pranie na balkonie i pewnie zacznie padać

Tusiu piękne zdjęcia i jaka Ty jesteś laska w tym bikini.Fiuuuu fiuuuuu

Aska ( musze tak brzydko napisać ) teraz jak przyjedziecie do PL to juz nam tak szybko nie uciekniesz jak ostatnio i koniecznie musisz sie z nami spotkać.Więc moja droga juz teraz zacznij kombinować dodatkowy czas dla bas, bo tym razem Ci nie darujemy :36_1_15: A może Gunia i Karola będą też mogły jakoś dojechać do Katowic lub Częstochowy? Już wiem! Zorganizujmy to spotkanie u mnie, bo wszystkie będą miały tyle samo do przejechania ( no oprócz mnie oczywiście ) :smile_$: ale miałam genialny pomysł,no nie :)) :36_2_25::36_27_5::Cherlipanii::36_1_22: :wakacje!!!:
No to teraz tak sie nakręciłam, że chyba będe o tym myśleć cały dzień :cheess::smile_move:
Dziewczynki moje kochane kombinujcie czas wolny w jakąś niedziele lub sobote i wkońcu sie spotykamy

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sówko ucieklam ucieklam bo wpadlam na genialny pomysł i musialam zadzwonic do domu.a mianowicie mój brat i mama przyjada do tesciow na 3 dni zeby mama sie nacieszyla wnusia tez(bo 6dni nie starczy nam zeby i do mnie jechac),brat z M przyjedzie autem do Irlandii,mama pojedzie sama pociagiem do domu bo sama autem tyle godzin nie da rady raczej jechac a ja bede miala młodego tzn mojego brata przez 10dni u siebie.haha plan bomba,brat zaskoczony i ucieszony strasznie(od 2 lat probowalam go do siebie zaprosic na wakacje ale mama zawsze cos wymyslila a to ze za mlody,a to ze z kasa cienko choc ja kupic chcialam bilet....i tak w kolko).na goraco wszystko i bilety na prom i lotniczy powrotny kupione i to za grosze dosłownie!!
a co do spotkania to juz o tym myslalam ale tym razem znow widzisz Sowko 6dni w tym kupno auta oddalonego o 400km od T,mama z bratem przyjada,musimy jechac na nasza działkę zobaczyc co tam sie dzieje,do Gliwic zarejestrowac i ubezpieczyc auto...na prawde moge pomarzyc,bo nawet w gliwicach nie bedziemy nocowac tylko wpadamy i wypadamy,a jak jeszcze miałbym M powiedziec o tym pomyśle...to juz go słyszę....:36_1_4::36_1_4::36_1_4:
a juz nie mówię o odpoczęciu trochę,bo znow w bieu bedzie wszystko.


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

asica :)
czesc dziewczyny

ja już wzięłam druga tabletkę bo boli mnie glowa po wczorajszych 2lampkach wina do wieczornego seansu filmowego.

Devachan aż tak źle???mam nadzieje ze to tylko chwilowe kłopoty...trzymaj sie:36_1_67:

u nas poszedł litr na troje, oczywiscie chlopaki wiecej wypili , ale swietowalismy moje zdanie egzaminow i kolegi pozwolenie na pobyt na 5 lat i ze ten prysznic zlozyli(prawie) no i poszlo o to ze ja wole w PL niz tu...
szkoda gadac...
albo on sie dostosuje albo sie rozwiedziemy...ja za stara jestem na czyjes fochy i o sobie musze pomyslec...

na poprawe humoru zezarlam 1/4 itrowego opakowaia lodow pistacjowych z czekolada i truskawkami...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...