Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was dziewczyny!!
widzę, że wy już pełna parą o przygotowaniach, rzeczach itp. ja też mam stertę ubraneK I WCZORAj JAK JĄ ZOBACZYŁAM TO ZASTANAWIAŁAM SIĘ CZY NIE PRZESADZIŁAM?????ale już więcej nic nie kupuje zostały mi tylko kosmetyki meble i wanna i może w końcu w przyszłym tyg pomluję pokoik .. wszystko zależy od męża.
nie wiem czy wy też się tak dnerwujecie? mnie byle co wyprowadza z równowagi a póxniej rycze i już mam tego dość!!! juę zastanawiałam czy nie póść z tym do lekarza bo jestem bardzo pogodna I SPOKOJNĄ osobą a tu wybucham jak wulkan!! ehh może coś doradzicie a może to normalne?????

Odnośnik do komentarza

czesc vercia
kochana....po pierwsze hormony,po drugie uplywajacy czas-niby jesczcze tyle czasu a jednak niewiele-a wszystko chcialybysmy miec gotowe,wymarzone ,piekne....po trzecie to nasz pierwszsy dzidziol wiec przezywamy tymbardziej .....dobrze cie rozumiem....
ja tylko dziekuje,ze moj krzys cierpliwy,pomocny,kochany......

Odnośnik do komentarza

cafe.. w zusie zostawiłam papiery i już nie trzeba z nimi iść do lekarza tylko zanosisz i zostawiasz
wybieram się dzisiaj do szkoły rodzenia ciekawa jestem co będzie i ile będzie warta szkoda tylko, że płaci się z góry i nie zwrócą pieniędzy jakbym już nie mogła przychodzić
a co do tych terminów porodu i tyg ciąży to powiem wam dziewczyny, że mój lekarz mówił, że to wszystko orientacyjne jest bo tylko 10 kobiet na 100 rodzi w wyznaczonym terminie jak to mówią nie znasz dnia śmierci ani dnia poczęcia...

Odnośnik do komentarza

ohh cafe kochana jesteś dzieki za pocieszenie przynjamniej wiem, że nie jestem kosmitką! :) mój gin mówił, że ze stresu nikt jescze nie urodził ale ja nie lubię być smutna i zła bo myślę, że szkodzę małemu ale z drugiej strony nie umiem sie powstrzymać od płaczu.. mam nadzieję, że to przejdzie mi w końcu

Odnośnik do komentarza

w sumie tak sie zlozylo,ze w poniedzialek mamy ostatanie zajecia....planujemy kawke,ostatnie pytania.....zobaczymy jak moj brzuchol bedzie sie czul.....jak ok to podjade na godzinke....no a jak sie uprze to bede lezec.....
teraz z perspektywy czasu,ciesze sie,ze zaczelam ta szkole wczesniej.....mialam przeczucie....caly czas mam,ze urodze wczesniej....nie wiem dlaczego....

Odnośnik do komentarza

a ja dopiero zaczynam zajęcia dzisiaj pierwsze ;) mam nadzieję, że żadnych intensywnych ćwiczeń nie będzie zresztkarz mówił, ze jak będę się bała albo nie będę chciała czegoś robić to nic na siłę ;) może też spotkam kogos na wrzesień i zawsze raźniej....
ja jak narazie dobrze się czuję tylko te nerwy mnie zżerają i ogólnie jak się naczytam o przedwczesnym porodzie wyciekających wodach płodowych itp to mam dość i postawnowiłam sobie w ogóle tego nie czytać i nie słuchać ...

Odnośnik do komentarza

Cześc kobitki :))) zaczne od życzeń dla Gosiam wiec kofana STO LAT i aby dzidzia była zdrowa :)) ja zapitalam od 2 dni w swińskim truchcie , troche przesadziłam z tym lataniem bo ledwo dycham ... 2 pranie juz wstawiłam dzieciowych szmatek , zaraz sie biore za prasowanie 1 kupki :)) pare rzeczy kupiłam dziś ale to jeszcze kropla w morzu ..ale od czegoś trza zacząc :)) Cafe jakoś szybko ta szkoła zleciała .. ...Veronica przedwczoraj termin znów mi sie przesunął z 19 na 24 tak wiec do konca sie okaze ze na pażdzierniku skończe :PP terminy , terminami a dzidziole pokazą sie nam jak bedą chciały i tyle naszego co se pomarudzimy :PPPP :DD Pozdrówka mamuśki :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

no i jestem po zajęciach i jestem bardzo zadowolona :) dzisiaj robiliśmy gimnastykę ćw oddechowe relaksacja no i mówiliśmy o porodzie jakie pozycje kiedy przeć itp. bardzo miła położna rozwiała moje wątpliwości co do strachu przed wczesnym porodem i w końcu wiem o co chodzi z tym twardym brzuchem :) więc mój się nie stawia :) następnym razem idziemy na porodówkę w szpitalu zobaczyć łóżko sale każda z nas zrobi ktg

Odnośnik do komentarza

położna mówiła, że to raźniej jeśli ktoś jest obok u nas w szpitalu jest tylko jedno łózko porodowe i w zasadzie cały czas jest się samemu położna tylko kontroluje sytuację co jakiś czas i ja się zaczynam zastanawiać .... ale najpierw musze iość do okulisty bo mam wadę wzroku i nie wiadomo czy mogę rodzić naturalnie ale zamierzam do niego iść pod koniec lipca :) idę wziąć kąpiel i dow wyrka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...