Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny:)
Wczoraj padłam razem z Kubą, najpierw na kanapie (mając nadzieję, że coś jeszcze oglądne w tv) a potem tylko przenosłam się do sypialni... czułam się fatalnie... dzisiaj niby trochę już lepiej chociaż cały czas jestem osłabiona. Mam tylko nadzieję, że mały nic ode mnie nie złapie:/
Magda :brawo: dla Michałka:)
Cafe śliczne zdjęcia:)
Andzia Twoje dziewczyny jak zawsze cudne!

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Andzia ale mnie przestraszyłaś tą ciążą, zapomniałąm, ze to wczoraj pryma-aprylis był:))
Prosiaczku strasznie współczuje śmierci kolegi, aż mi ciarki przeszły...Boże taki młody chłopak :aj:
Gosia, Magda brawa dla chłopców za przewroty, Amelka jak nie umiała się sama przewracać i jak ją położylam na brzuchu to strasznie się męczyła i nie chętnie lezała, a teraz jak się sama nauczyła to tylko jak ją położe gdzie kolwiek, to ona chwila moment i na brzuch...:) tak jej się spodobało..:36_1_1:

Wczoraj cały dzień ganiałam, najpierw spacerek, a pozniej wziela mnie wena na to żeby jechać do miasta na jakieś zakupki, więc poprosiłam tate żeby nas zawiozł tzn. mnie i Amelke, no i moje wczorajsze latanie przyniosło skutki, weszłam dziś na wagę..no i pozbyłam się tego zbędnego kilograma!!!:36_7_8::36_7_8:
No więc moje zakupki wyglądały tak, ze kupiłam dla Amelki na święta komplecik(spodniczka, bluzeczka i na to bolerko- cudne!), czapeczke, apaszke, rajstopki i skarpetki, a dla siebie...nic:what: kupiłam jeszcze troche pierdółek wielkanocnych do domu, odrazu w mieszkaniu widać że idą święta:)
A ja dziś biorę sie za okna, wlaśnie piorą się firanki, pogoda jest cudna, niebbie niebieściutkie, bez chmurek...ach chce się żyć!!!
Ide robić kawkę i biore sie za sprzątnie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...