Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc baboki,

ja juz z ranca na szczepioeniu byłam, niestety Marysi mi nie zaszczepili, bo nadal jej cos swiszczy na oskrzelach:(
Popoludniu przychodza do mnie kolezanki, wiec muszez troszke ogarnac.
Normalnie szaleje ostatnio towarzysko:smile:

Gośka, Cafe
współczuje i wiem co czujecie, bo mój Stachu był taki ranny ptaszek. I jest do dzis:smile:

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
Hej Andziula, a ja myślałam, że poszłaś w ślady Magdy i śpisz z dziećmi do 10;)

:sofunny:

Kobity zasnely, a ja ide myc moje cudne kłaki:D

:ble::ble::ble:

A wlasnie, ze juz nie spie do 10. I wnocy moje dziecko tez potrafi sobie zaczac spiewac i przez pol godziny wysluchuje. Do tego pobudki co chwila.
Dzisiaj wstalam po 7, bo bylam na pobraniu krwi.

Maly teraz ma drzemke, a ja zamiast sprzatac to od razu do kompa :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kobitki!!!
Cafe, Gosia ale z was ranne ptaszki, a raczej z waszych maluchów:) mojej coś się odwidziało spanie do 9, kolejny dzień budzi się o 7 :( wtedy kiedy najbardziej mi się chce spać...chyba musze się przestawić i poprostu klaść się też wcześniej, tak jak ona...tylko wtedy najlepiej mi się siedzi wieczorami przy kompie:)

u nas też wiosny nie widać, śnieg z deszczem pada, chlapa taka...drugi dzień w domu, a my cały dzień same, bo Ł. ten tydzien ma drugą zmiane i będzie dopiero przed 20 w domu:(:36_2_24:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda robisz sobie badania czy malemu?
bo ja sie wlasnie zastanawiam czy tak profilaktycznie nie zrobic olkowi....nigdy nie wiadomo

Robilam sobie, bo musze kontrolowac co pol roku. No i po ciazy chcialam sprawdzic.
A o malym tez myslalam. JAk bedzie mial 8-9 m-cy chcialabym sprawdzic. Tyle sie teraz mowi o nowotworach dzieci, zeby robic USG itp. Tyle, ze chyba lekarze nie za chetnie wysylaja na takie badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...