Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda moj rojber tez nie umie z niekapka!a jak wie wkurza!
wlasnie sie dowiedzialam,ze na przyjeciu nie bedzie mojej kuzynki z mezem i corka!dowiedzialam sie przez sms!!!!no co za tupet!a juz nie moge zminic liczby miejsc!
i to nie mna zadnego konkretnego powodu,dla ktorego nie przyjda...a jesczcze wczoraj ropzmawialysmy i nic nie mowila!

Odnośnik do komentarza

mlody pospal dzisiaj 1h 40 min w domu, zaraz potem pol godz na spacerze, wiec jest poprawa.
no, ale marudzi jak zwykle. jak on ma sie czegokolwiek nauczyc, skoro nie chce lezec - tylko na kolanach mu pasuje :(

Cafe ale kuzynka brzydko postapila!!! i jeszcze wczoraj rozmawialyscie. kurcze, tak sie nie robi :(

Maria a ile wazy Jasiek?

Odnośnik do komentarza

o jak super,ze jestes:) No Moj Jasiek rosnie jak na drozdzach...Nie wiem jak teraz,ale na dniach wybieram sie z nim na szczepienie i mi go zwaza i zmierza,ale 2 miesiace temu wazyl 11kg i mierzyl 83 cm...Znowu cos mi charczy,od malego na zapalenie pluc choruje i non stop mu powraca,dlatego mysle o zaszczepieniu go przeciwko pneumokokom,bo to zaczyna sie od zapalenia pluc,wiec boje sie...

Odnośnik do komentarza

11kg? jest ogromny!!! moj klocuszek wazy 9 i jes taki ciezki.
ja tez myslalam o tej szczepionce. zdania wsrod lekarzy sa podzielone moja lekarka odradza. podobno szczepow bakterii jest mnostwo, a ona chroni tylko przed 7 z nich. ale skoro Jasiek tak czesto choruje to moze warto...

Obejrzalam zdjecia - super z niego chlopak :)

Odnośnik do komentarza

Jak go wazylam u siebie teraz na wadze to wyszlo 13kg,ale takie to wazenie...Zmierzyc sie nie dal,hehe...Ale nie uwazasz ze to troche niesprawiedliwe?Te szczepionki powinny byc refundowane przez nfz.Przeciez tu chodzi o zycie...Czytalam rozne wypowiedzi matek ktore "przeszly"przez ta chorobe i duzo dzieci z nich umiera...Tylko kazda z nich mowi inna cene tych szczepionek...komu wierzyc? ehh

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Wróciliśmy od rodziców:) mały był bardzo grzeczny, znów ładnie zjadł kaszkę i obiadek:) A teraz szczęśliwy gimnastykuje się na kocu:)
Maria z Jaśka to duży chłopak, mój Kuba jak urodził się to ważył przeszło 4300, a teraz ma jakoś 8 kg ale też ważyłam go u siebie na wadze, a więc dokładnie to nie wiem.
Magda super, że Michaś tak sobie dzisiaj pospał:)
Cafe racja! pora myśleć o spotkaniu!

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
U mnie w dalszym ciągu nawala internet :(. Już drugi dzień czekam na serwis i nic. Wkurza mnie to!
Witaj Maria:36_1_67:
Moc calusków dla Zosi I MARYSI:36_3_19::36_3_19:
Magda super, że Michalek pospał.
U nas pogoda dzisiaj była bardzo ladna. Zmno ale słonecznie.
Cafe ja kaszkę manną gotuję na wodzie, taka błyskawiczną.
My dzisiaj zaliczylismy spacerek, tradycyjnie kawe u mamy i siedzimy juz w domku.Udało mi się znależć biszkopty bez konserwantów i barwnikow Petitki :). Marcelowi strasznie smakują. No i mamy ciag dalszy wariactwa i chyba tak zostanie :36_11_13:.

Odnośnik do komentarza

Moj Jasiek jak sie urodzil wazyl 3.900-nie za duzo nie za malo...No jak bylam przed powrotem do belgi to 11 kg wazyl...teraz pewnie wiecej...duzo wiecej...On tyje tyle ile ja w ciazy...Czyli bardzo szybko...Na koniec ciazy 40kg wiecej...A Ja magdo wypowiem sie na temat nfz...bo mnie to wkurza jednym slowem!!!Ja rodzilam Jasia w polsce tam tez mial szczepienia,kupilam te szczepionke 5w1 i chcialam go zaszczepic przeciwko tym pneumokokom! Ale dobrze,ze tego nie zrobilam,bo tutaj te szczepionki 5w1 sa za darmo(to tak jak u nas te podstawowe)no i szczepionki przeciwko pneumokokom itp sa na zyczenie matki,oczywiscie bezplatnie!

Odnośnik do komentarza

O..Moj Jasiek juz dawno siedzi sam,przekreca sie na brzuszek,ale na plecy nie potrafi.Nie musze go trzymac przy siedzeniu.I tak buja sie fajnie to potrafi nawet zawedrowac na koniec lozka...hehe...ale mam problem z jedzeniem,nie chce mi jesc nic procz mleka,tzn ostatnio zjadl cos tam ale reszta znalazla sie na mojej twarzy...ale kazde dziecko dojrzewa w swoim tepie!Moja mama mowila ze ja do 8 miesieca nie siadalam a chodzic zaczelam jak mialam 1.5 roku,hehe

Odnośnik do komentarza

Magda ja tez jestem zalamana brakiem postepow. Mojej kumpeli mala siedzi, zaczyna raczkować itp. I tylko tydzien młodsza od Marcela :(. Ostatnio mam mi dala ksiązkę taka starą z instrukcja dotyczaca ćwiczeń niemowlaka. To sa ćwiczenia przygotowujace do siedzenia i chodzenia. Jednym z nich jest jaskołka, polega na tym, że kaldziesz dziecko na wyuprostowanej ręce i ono tak prosto leży...Drugie polega na tym, że dziecko trzyma się za nogi podciagając do gory a ono robi tak jakby taczkę...Pierwsze wyglądało tak, ze Marcel się zawalil i wyglądał jak zdechla mucha na mojej ręce...drugie skończylo sie wylądowaniem na buzi i tyl1e! Ząden z niego akrobata nie bedzie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...