Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

rena_674
na poczatek dziendoberek
witaj Anouk dzielna z ciebie mamusia, z lekarzami trzeba ostro

u nas pogoda dzisiaj byla zimowa , caly dzien padal snieg i wialo strasznie
Magda ja dziaselko?
Andzia nadrobisz spacery latem
Kasia gratulacje kolejnego zabka, u nas ani widu ani slychu, a i waga kacperka calkiem, calkiem Oleczek tez niczego sobie chlopak
Justyna len sie jak mozesz robota w domu nie zajac nie ucieknie

Bartek tez dzisiaj mial zly dzien na obiadek, zjadl tylko pol sloiczka i nie chce mojego cycka w dzien, a tak chcialam jeszcze go pokarmic

Rena ja generalniejestem spokojna i agresja u mnie 0 ale kurcze jak wyczuja zes miekkie kkluchy to albo Cie zbyja albo naobrazaja ... smutne :(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

andzia
A ja jednak nie robie pierogow, wlasnie zadzwonili znajomi, ze wpadna za pol godzinki na piwko, wiec nie bede sie babrac w kuchni. A jutro z dziewczynami pewnie nie dam rady. No coz, innym razem:)

Ile byś wątków nie zakładała - nigdy nie uzyskasz 100 % odpowiedzi. Ile gospodyń tyle możliwości - i zapewne każda będzie twierdzić, że jej najskuteczniejsza - bo skoro tak robi od dawno - to musi być dobra.

Ja kiedyś mroziłam surowe. Niby nie było źle - tyle, ze zdarzało się, że pękały. I cały farsz uciekał w gotowaniu. Potem gotowałam - ale ugotowane tak jak do jedzenia - przy podgrzewaniu robiły się, jak dla mnie za miękkie (nie lubię ciasta pierogowego nie aldente). Od dawna mrożę tylko obgotowane (czyli zaraz jak wypłyną wyjmuję) w wodzie z olejem. I od razu spłukuję zimną wodą (jak makaron) - w ten sposób pozbywają się kleistości. Układam do wystudzenia na blaszce wysmarowanej olejem. I potem do zamrażalnika - jak zamarzną to do woreczka.
to nie ja sie madrze tylko jakas baba na wielkim zarciu :P
Andzia naprawde az tak ze po tym fryzjerze ? a męzowi sie podoba ? jak tam , to najwazniejsze :)))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Andzia to mnie nastraszylas z tym fryzjerem. Bo ja .... ide jutro :) I to do fryzjera gdzie nigdy wczesniej nie bylam. JA juz prawie lysa jestem, tak mi klaki wypadaja, wiec jak jeszcze mnie opitola...

Bylismy na zakupach - 300 zl poszlo i dalej nic nie ma :(((

A dziaslo boli. wzielam Paracetamol i jakos kolejny dzien minie.

Odnośnik do komentarza

A my po pifffku, umowilismy sie na sobote na bibe w wiekszym towarzystwie, bo przyjezdza nasz przyjaciel, chrzestny Marysi.

Anouk
to nastepnym razem zrobie tak, jak sie madrzysz:D

Magda
ja tez byłam u niej pierwszy raz, otworzyli nowy salon 200 m ode mnie, wiec polazłam. Pierwszy i ostatni raz:( A mąż jak zobaczył moją mine, to powiedział, ze nie jest tak zle. Czyli jest tragicznie. Najbardziej mnie wkurza, ze nie moge ich nawet zwiazac i mi dynda taka pseudo-grzywa:36_2_18:

Odnośnik do komentarza

A u nas postęp!!! Amelka zrobiła przewrót na brzuch...oczywiście jak leżała na macie :36_7_8::36_7_8::36_7_8:
Andzia a to pech z tym fryzjerem, mnie kiedyś też tak opiepszyła, że aż mi się ryczeć chciało...:wlosy:
zawsze mi narobicie ochoty na coś, tym razem na pierogi, za mną od kilku dni chodzą ruskie...:bardzoglodny:
Cafe no to niezły klocuszek już z Oleczka:)jest co nosić...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki z rana:)
Obudziłam się dzisiaj z postanowieniem posprzątania całego mojego chlewiku już dziś;) także napiszę posta i się biorę:)
Anielinka super że Amelce posmakowały Twoje obiadki:)
Andzia współczuje fryzjera, ale mam nadzieję, że tak źle nie jest...
Magda i Anouk ja też spaceruje ciągle sama:(

Odnośnik do komentarza

Anielinka brawa dla Amelci :):)
Gosia Julka od zawsze koło 3 -4 sie rzuca , kreci ,przewala na boki , dudka non stop gubi ... i mi sie wydaje ze baki jej przeszkadzaja bo jak ja podniose i troche pougniatam to idą pruciory i zasypia potem ... co do reklam to młoda tez uwielbiaaaa a najbardziej ta naeczowianki " az pic sie chce az pić sie chce .." podczas drzemkijak leci w tv to potrafisie sie rozbudzić i odrazu gałki jak spodki i w tv wlampiona :DDD no cóz dzieci 21 wieku :P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

andzia
A my po pifffku, umowilismy sie na sobote na bibe w wiekszym towarzystwie, bo przyjezdza nasz przyjaciel, chrzestny Marysi.

Anouk
to nastepnym razem zrobie tak, jak sie madrzysz:D

Magda
ja tez byłam u niej pierwszy raz, otworzyli nowy salon 200 m ode mnie, wiec polazłam. Pierwszy i ostatni raz:( A mąż jak zobaczył moją mine, to powiedział, ze nie jest tak zle. Czyli jest tragicznie. Najbardziej mnie wkurza, ze nie moge ich nawet zwiazac i mi dynda taka pseudo-grzywa:36_2_18:

kuna nawet nie smiem poprosic o fotkę ... :P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...