Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kobitki:)
U mnie dzis juz bez goraczki, ale nadal czuje sie fatalnie i kaszle jak gruzlik.
Maoje siostra ma odebrac STacha z przedszkola i przyjsc mi troche pomoc, ale do 15-tej jestem sama i po raz kolejny nie wiem jak dam rade.
A w chacie zalelosci, az glowa boli.
JAk dziewczyny zasna, to opisze Wam moje wczorajsza historie z niezapowiedziana koleda:(
Masakra!!!
Buziaki dla wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza

I ja dołączam do śniadanka;)
Gosiu, ciężko ci cokolwiek poradzić. W zasadzie zawsze lepiej, żeby lekarz obejrzał maleństwo (ja poszłam bo 3 razy zakaszlała i dobrze, bo Zosia nie miała innych objawów a to było zapalenie oskrzeli), ale z drugiej strony jeżeli (a na pewno tak jest) to zwykły katarn to możesz małego narazić na inne choróbska, bo poczekalnia w przychodni jest o tej porze roku zawalona chorymi i wirusami.

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

goska trudno powiedziec....lepiej pojsc .nie sprawdzi czy osluchowo dobrze....pewnie to zwykly katarek no ale lepiej dla wlasnego spokoju skonsultowac....z drugiej strony jak ja mam isc do przychodni....gdzie tyle chorob wisi w powietrzu....:36_2_49:
dlatego jesli juz to chodze jak moja lekarka przyjmuje dzieci zdrowe...czyli w czwartki....wtedy sa szczepienia np....i mozna pojsc,poradzic sie a przy okazji obierzy olka ....
andzia ksiadz sie nie zapowiedzial??????juz cie widze babo!!!chyba bym padla gdybym byla na twoim miejscu!!!k.....malo nerwow to jesczcze ksiadz do tego

Odnośnik do komentarza

rena mi sie od ciebie udzielilo i teaz pranie sie robi....jutro wraca K:taniec1: wiec chce sie ze wszsytkim uwinac zeby pozniej miec czas tylko dla moich chlopakow....
takze cos tam jesczcze machne,pozniej na spacer....po drodze pare spraw zalatwie....pozniej angielski.....i tak dzien zleci.....a ja sie dziwie jak to jest,ze czas tak szybko plynie....ale tak to jest....z dziecmi jest zawsze cos do zrobienia

Odnośnik do komentarza

witam was!!
u nas superowanocka..już dawno się taak nie wyspałam...szkoda tylko,że G. mnie wkurzyl i sie pokłocilismy i sie nie oddzywamy...i ja nie zamierzam pierwsza...:nerw:

u lekarza ok...jestem zdrowa..podobno po ciazy nawet obraz moich jajnikow jest normalny a nie policystyczny...ponoc z zajsciem nie będzie problemu....ogólnie lekarzpowiedział, że po cc nalezy odczekac pół do roku najlepiej...a najkorzystnie buloby odczekac 2 lata...bo niestety uprzedzil, że po cc kolejna ciąża będzie cięzka bo blizna na macicy pęknie i będzie brzuch bolał itd...a najlepiej odczekac, żeby nie było kolejnej cc bo w żartach powiedzial,że po 2 cc to jak po zderzeniu z tirem będę się czula i wyglądała...

Cafe sukienka SUPER!! ja lubię takie!!! ostatnio bylo kum[ela też mnie namawiała, żebydo lumpka pojechac bo ona jeździ gdzies gdzie sa fajne rzeczy z Anglii...tylko mi sie wydaje, że nic nie znajdę..ale może się skuszę...

Andzia dużo zdrówka:36_1_67:

Odnośnik do komentarza

Mały zasnął:) ciekawe czy to sen z serii tych półgodzinnych...
My starania o drugą dzidzię zaczniemy pewnie jakoś za rok, półtora... teraz troszkę bym się bała tak szybko po cesarce...no a wogóle to przecież ślub...no i nie wiadomo jak to będzie z pracą... chciałabym rozkręcić coś swojego mam nawet i pomysł...ale zobaczymy co z tego będzie...

Odnośnik do komentarza

hej babeczki:)
witam sie z rana, ja juz byłąm zalatwić kilka spraw R.dziś w domku więc polecialam rano...
Kacperek ostatnio bardzo duzo spi, teraz jest przeziebiony, ale ogolnie bardzo duzo spi...a ja mam czas dla siebie:36_2_27::36_2_27::36_2_27:
widzę dieta kochane u Was pelną para:) ja tez sie trzymam swojej diety...i podobnie jak Cafe rano budzę się z żołądkiem przyklejonym do kręgoslupa z głodu..;/:lup::lup::lup:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...