Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
czesc magda:bye:
lumpeksy sa suuuupeeer:36_1_11:

jak tam,,,,masz juz ten kombinezonik na chrzciny?
Hej Cafe!
Lumpeksy sa the best! Nie mialam czasu porozgladac sie za czyms dla mnie, ale za tydzien juz nie odpuszcze. Hihihih!
A kombinezon musze odebrac z poczty. Biedny listonosz wczoraj go przytargal, a ja sie akurat kapalam. Dzisiaj mi mowil, ze to na pewno to.
A najlepsze, ze wczoraj w lumpie byl nowiutki kremowy kombinezon. Hihihi. Gdybym wiedziala ...

Odnośnik do komentarza

KasioleQ superowy Kacprek!!!
Ja ogarnęlam ranczo...małego przebralam bo się caały obsikał!!musze jeszce wyprać jego matę bo jest cala opluta!! a tak przy okazji to czym odpieracie plamy od marchewki??? my wczoraj probowaliśmy i mały ok..połykał, nie wypluwal i rewolucji zolądkowej nie bylo więc dzisiaj też marchewka...
Anielinka ja obiadek kupiłam gotowy w sklepie...gotowac będe jak będzie mógl jeśc jakieś gotowe zupki z kilku składnikow...mi sie wydaje, że jak na pierwszy raz to te ze sklepu sa bardzo dobrze roztarte i płynne a w domu trudniej chyba będzie tak rozpaprać...
a wiecie co az wstyd ale u mnie jeszcze stoi choinka!!!
zmykam na spacerek może złapie wene i ją rozbiorę....

Odnośnik do komentarza

Andzia jest, zyje, ale ledwo i na kawe w ogole ochoty nie ma:(
ZOska nie spala pol nocy, bo miala zatkany nochal i ani frida, ani Mucofluid, nic nie pomagalo:(
W koncu padla przed 5-ta, a 0 7 obudzila sie z takim rykiem, zmierzylam jej temperature, 39,6, od razu czopa w dupcie(K. juz nie bylo), nosilam ja 2 godziny zanim sie uspokila, w miedzyczasie obudzila sie Maryla-meksyk na calego!!!
Popoludniu przyjedzie lekarz do niej, musze kurna ogarnac ten chlew, bo mam masakre jak nigdy, a sil coraz mniej:(
SOrry, ze tak chaotycznie, ale sama mam goraczke i nie mysle jak czlowiek.
CZy ktos pisal, ze chcialby blizniaki???:lup::lup::lup:
Nie zycze nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!
Papapap

Odnośnik do komentarza

a co do porodu to było tak :
termin miałam w sumie na 19 wrzesnia ale cos im sie poebawszy i wpisali mi na 22 ... a ze nic sie nie działo i ktg było ok to trzymali mnie do samego terminu ...jak juz nadszedł 22 to byłam 3 w kolejce di indukcji czyli wywoływania porodu ..alejak mi zaczeli robić ktg i małej tetno szalało przemniesli mnie na pierwsze miejsce ..no i o 10 podłaczyli mi oksytocyne ..skurcze zaczeły sie koło 16 ..o 18 były juz poprostu takie ze po scianach łaziłam ..przyszła połozna zbadał mnie i mówi ze dziś to chyba tylko próba bedzie i na sale mnie dziś jeszcze odeslą , w tym momencie mało mnie umarłam bo nie wyobrazałam sobie cała noc w takich bólach wytrzymac , piłki nie było , wanny nie było , worka sako nie było , no kutwa oprócz łozka i prysznica nie było nic (stary mi tyłkiem machał na taborecie bo najbardziej pomagało mi kołysanie ) ..potem przylazła taka gruba połozna z krótkimi paluchami i jak mi zrobiła masaz szyjki to myslałąm ze zchodze z tego swiata i tak ze 3 razy ..do tego non stop robili mi ktg i kazali lezec ..skurcze były juz takie silne ze czułam jakby wogóle juz nie ustepywały ...po 19 przyszła inna zmiana połoznych i jak ta mnie zbadała to mi wody poszły ...dali mi 2- ą oksytocyne i nakuli doope zastrzykami na zmiekczenie szyjki (bo tam wsio w lesie było ) i tak turlałam sie z saczacymi wodami do 23.30 ....od 20 do 23.30 nikt do mnie nie zaszedł bo inne baby rodziły a połozna tylko 2 ...wkoncu przyszła jakaś inna zbadał mnie a tak JEDEN CM ROZWARCIA ...i mówi ze "chyba pani jednak sama nie urodzi " i mówi ze dzwoni po lekarzy i mam gadac ze umieram bo moga sie nie zgodizc na cesarke !! na szczęscie nikt juz mnie o nic nie pytał tylko zawiezli mnie na sale i pocieli i tak o 23.50 urodziła sie Julka ... i powiem Wam ze k***a te chemiczne skurcze to makabra !! 6 godzin piekielnych bóli a na koniec i tak cesarka ..normalnie 2 porody ..po cesarce super sie czułam na 2 dzień juz przy małej wsio robiłam a 5 dni potem to juz wogóle pełnia sił ...wiec nigdy ale to nigdy wiecej nie zamierzam rodzić naturalnie to był poprostu koszmar !! teraz sie poprostu umówie na dany dzień zeby mnie pocieli i juz ! łot i end of the story :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...