Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kobitki!!!
ja od rana jestem strasznie zalatana...wczoraj mileismy dwie wizyty znajomych, ta druga skończyął sie o 23!! i o dziwo maly spał przy tym całym halasie jakby nigdy nic! szok! chyba musze ustalić małemu jakies drzemki bo u nas jest tak, że on sam sobie robie drzemki jedna przed poł. a druga po południu....

Prosiaczek Baby Einstein super! własnie sobie włączyłam...

Izunia wszystkiego naj naj naj...:36_3_19:

zmykam ogarnąć ten chlew po wczorajszej imprezie :oczko:

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Byliśmy dziś rano z Amelką na pobraniu krwi, tak fajnie się zanosiło, bo śmiała się od ucha do ucha do pielęgniarki, no ale płaczem się skończyło...ale zaraz po wyciągnięciu igły przestała płakać, także nie było aż tak źle.Gorzej chyba ja przeżywałam niż ona.
Właśnie wrociłyśmy ze spacerku, mała jeszcze śpi, a ja zdazylam zrobic sobie mała słabą kawke i do was przysiąść.
Co do odchudzania to aż się sama zdziwiłam jak weszłam na wage....schudłam 11 kg przez 1,5 miesiąca!!! :yuppi:Dobrze ze miałam z czego zrzucić. Teraz jeszcze dieta przez miesiąc wię moze znowu coś schudne.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

A ja posprzatalalm STacha pokoj tak na tip top:)
Wywalilam wszystkie popsute zabawki, czesc schowalam, bo z nich wyrosl, zrobilo sie troche wiecej miejsca i mysle, ze w przyszlym tygodniu wprowadza sie do niego siostry:) O dziwo poki co nie protestuje:)
Dziewczyny juz spia 1,5 h, czekam, az sie zbudza i mykamy na krotki spacerek.
Ostatnio maja wlasnie o tej porze taka dluga drzemke!!!

Magda super z kombinezonem. Trzymam kciuki, aby doszedl do piatku!!!
Veronica kobieto Ty wciaz jestes zalatana!!!Odpocznij troche:)

Odnośnik do komentarza

wlasnie sobie znow na chwilke siadlam chociaz od rana nic nie zrobilam , ale byla mama to pogadalysmy sobie
Veronica jak skonczysz przyjdz do mnie tez :)
Magda wiecej takich nocek, moj mlody zanim wczoraj zasnal na dobre to budzil sie z trzy razy ze strasznym placzem, posmarowalam mu dziaselka ( bo lekarka powiedziala ze chyba zabki juz sie pojawia) i dopiero zasnal
Anielinka kurcze az tyle kg, fajnie

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

no i jestem mały spi...a ja wrzuciłam pranie, odkurzyłam i umyłam podłogi i to by bylo na tyle ...śćiągnęłam też z Bear Share Baby Einstein cala kolekcję i może póxniej nagram małemu na plytę...ja lubię bardzo muzykę klasyczneą, więc też z chęcią poslucham...
Anielinka zazdroszczę kilogramów zrzuconych...ja ma wrażenie, że po świetach przytyłam...oi w ogole taka zaniedbana jestem...musze się wziąc za siebie...rzuciłam palenie mam nedzieję, że na dobre...najbardziej zmobilizowala mnie cena papierosów :oczko: diete mam ta do 18 i staram sie ćwiczyć chociaz minimum...przy okazji zapisałam się dzisiaj do solarium jutro do gina a w środę do fryzjera...same przyjemności :oczko:

Odnośnik do komentarza

Andzia ja zalatana bo tak mam, ze jak dodokola mnie burdel i syf to robie się chora i choćby nie wiem co muszę posprzątać...chociaż trochę...dziwak ze mnie...ale cóż tak mam...tymbardziej, że jak sprzatam codziennie to mam mało roboty a jak to zostawie to robi sie mega syf...ale powiem wam,ze mam rewelacyjny sposób na nie prasowanie- po praniu wyciagam rzeczy z pralki wytrzepuję i składam w kostke do miski i wygąłdzam ręką zostawiam na godz w misce jedno na drugim i poźniej wieszam jak wyschną rzeczy to mozna od razu do szafy bo sa niewygniecione :oczko:

ok Rena wlece :oczko:

Odnośnik do komentarza

A my po spacerku:) P. na mnie krzyczał, że ledwo wyzdrowiałam to latam po dworze, no ale ja musiałam zakupy zrobić i tabletki wykupić...
Pierwszy raz mały jechał w spacerówce i mu się chyba podobało:) powiem wam dziewczyny że o wiele wygodniej...mogłam małego otulić ze spokojem kocykiem, a w gondoli to już mieliśmy problemy...a spacerówke mam praktycznie teraz na leżąco, a więc kręgosłupik małego nie cierpi;)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Vercia ja juz sie zmeczylam samym czytaniem o tym jak sprzatasz :sofunny:

Mialam odkurzyc, ale jakos nie moglam sie zebrac i P. wrocil z pracy i odkurza :)

:sofunny::sofunny::sofunny:

Veronica podziwiam, ja tez nie lubie syfu, ale nie lubie tez sprzatac:)

Gosia ja tez bede musiala chyba niedlugo spacerowke zrobic, bo juz tak ciasno w tej gondoli, ze boje sie, zeby ich nie polamac przy wkladaniu. A myslalam, ze na zime starczy:(

My tez po spacerku, K. dzwonil, ze juz wraca, wiec odbierze STacha po drodze:)

Odnośnik do komentarza

ale mam dzisiaj dzień! Mała od rana piszczy! Nie normalnie gaworzy tylko piszczy aż mi łeb pęka! Zasnęła na chwilę o 12 to poleciałam pod prysznic i słyszę, że piszczy. Założyłam turban na głowę, podchodzę do łóżeczka a mała jak mnie zobaczyła to w ryk (wystraszyłą się matki w turbanie;). No to zdjęłam ręcznik z głowy, podchodzę do łóżeczka a ona znowu w ryk, bo byłam rozczochrana! To co, mam się stroić zanim do niej podejdę? Może jeszcze makijaż sobie trzepnąć? ;))) Biorę się za sprzątanie bo może mi się znowu obudzić a jutro przychodzi lekarz.

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

a my juz zaliczylismy spacerek...ugotowaliśmy spaghetti na obiad i siedzimy sobie..maly w swoim cyrku - macie a ja oczywiście-komp :oczko: przy okazji popijam kawę i jem osttani posiłek 2 kromki chleba z serkiem...

Prosiaczek u nas jak G. kilka dni się zapuścił tzn. przez weekend i nie golil się bo się jemu nie chcialo a ma bardzo gęsty ciemny porost, to jak podszedł do malego wczoraj rano to ten tak się rozdarł jakby samego diabła zobaczył...i tata musiał się ogolić!!

kurcze..miałam iśc do soalrium ale nie chce mi się :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...