Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia kiedy laskom przeszlo to wycie? Gdyby nie Michał to spoko, ale on na tym traci najbardziej :(
Teraz laska zasnela na brzuchu.
Od razu mi sie Twoje dziewczyny przypominaja, ze tylko tak chcialy spac, co? Ale ja na noc boje sie ja tak polozyc.

Mnie tez wk.... to przepisywanie antybiotyku. Nie zapomne jak na dyzurze lekarz-konowal chcial mi go na ospe przepisac!!!
Nasz lekarz bez wymazu nie przepisuje. Raz tylko Michu dostal antybiotyk bez tego, ale to byl piatek, mlody prawie lecial mi przez rece, zielone gile i mega goraczka.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia kiedy laskom przeszlo to wycie? Gdyby nie Michał to spoko, ale on na tym traci najbardziej :(
Teraz laska zasnela na brzuchu.
Od razu mi sie Twoje dziewczyny przypominaja, ze tylko tak chcialy spac, co? Ale ja na noc boje sie ja tak polozyc.

Mnie tez wk.... to przepisywanie antybiotyku. Nie zapomne jak na dyzurze lekarz-konowal chcial mi go na ospe przepisac!!!
Nasz lekarz bez wymazu nie przepisuje. Raz tylko Michu dostal antybiotyk bez tego, ale to byl piatek, mlody prawie lecial mi przez rece, zielone gile i mega goraczka.

Magda no one dłuuugo tak wyły. W wózku przestały ryczec dopiero jak zrobiłam spacerówke, wcześniej było ciezko...I rzeczywiście spały tylko na brzuchach, ja początkowo też się bałam, ale to był jedyny sposób, że by zasnęły i spały jakoś dłużej.
Muisz nauczyć się przestać zwracać uwage na każdy jej jęk, wiem , że to nie takie proste, ale inaczej nie dasz rady:Całus:

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, ja tylko na chwilkę, dzisiaj mam straszny dzień

julcio nadal chory, dostał antybiotyk bo ma goraczkę i straszny kasal do tego katar ale to taki ze az zielony...olek na szczescie tylko ma kaszel ale chodzi do przedszkola bo tak to musialby siedziec caly czas w domu juz i tak trzymalam go cały zeszły tydzien w domu

magda kupiliśmy sobie pinczera miniaturę. taki mały oszołomek....

andzia i jak zośka juz pewnie lepiej, a marysia ma to samo co zosia???

magda mnie julek prawie wogole sie nie darł ale za to wogole nie sypiał mi na spacerach i w aucie dlatego jechac gdzies z nim to jest wyższa szkoła jazdy....

wybaczcie mi ze wiecej nie napisze ale ide sie juz myc i spac jutro mam na rano a dzieciaki dzisiaj dały mi w kosć
miłej nocy zycze

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Justynka zdrówka dla chłopaków!!!
Cafe ale Ty masz fajnego męża. Ja ostatnio się wycwaniłam i robię sobie pazury hybrydem u kosmetyczki, 3 tygodnie mi się trzymają Teraz mam taki fajny pomarańczowo-różowawy kolor.
A laski mają dostawac tylko Mucosolvan i Berodual w nebulizacji, ewentualnie paracetamol na zbicie gorączki. Odpukać dzisiaj żadna nie miała temperatury, co prawda nic nie jadły, dosłownie nic, ale popołudniu juz miały troche humory, kłóciły sie itp., bo wczoraj to Zośke musiałam nawet do kibelka nosić, bo nie miała siły iść...

Odnośnik do komentarza

andzia
K. wyjechał dzisiaj o 7 rano i właśnie dzwonił, że wróci pewnie nad ranem...Masakra. Na szczęście jak dobrze pójdzie to to już ostatni tydzień tej tyrki. Zaproponowali mu robienie CH przy PKP, ale powiedziałam, że jak się zgodzi to składam pozew rozwodowy

ło matko faktycznie ma zapieprz
a teraz robi to pkp?bo cos wspominalas ale nie pamietam

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
K. wyjechał dzisiaj o 7 rano i właśnie dzwonił, że wróci pewnie nad ranem...Masakra. Na szczęście jak dobrze pójdzie to to już ostatni tydzień tej tyrki. Zaproponowali mu robienie CH przy PKP, ale powiedziałam, że jak się zgodzi to składam pozew rozwodowy

ło matko faktycznie ma zapieprz
a teraz robi to pkp?bo cos wspominalas ale nie pamietam

Tak

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
fajny fajny:lol:

tez wlasnie dawalam berodual i mucosolvan
na j i c swietnie to dziala

a ten hybrydowy to 3 tyg ten sam kolor czy jak?

Tak. Żadnych odprysków, jedynie odrost widac.

dobre!
ale ja ostatnio swiruje i co drugi dzien inny kolor:D

Ja też do niedawna miałam taką faze, co dwa dni inny kolor, a lubie bardzo kolorowe paznokcie. I sobie je mega zniszczyłam, odbarwiłam płytki i takie tam. Poza tym wkurzały mnie odpryski, a miałam je codziennie.
A te hybrydy możesz pomalować zwykłym lakierem i zmyć normalnie zmywaczem, a hybryd zostanie

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
ja zawsze maluje odzywka pod kolor
i inglot super sie trzyma a wiesz,ze nie oszczedzam rak bo i dzieciaki i teraz lump
a daje rade

No właśnie mi nie zawsze chciało się odżywką pod spód malować. A lakiery z Inglota uwielbiam, ale mimo to mi odpryskiwały:/

u mnie jesli juz to sie sciera raczej,ale to po kilku dobrych dniach

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Ja też siedze na KW i szukam na all jakiś balerinów.
Ja ostatnio mam braki w czytaniu, zaczęłam Linie życia J. Picoult, niezmiennie polecam jej książki.
Miałam Ci ostatnio pisać, oglądaliśmy z K. "Służące"-rewelacja:yes:

nic picoult nie czytalam
co na poczatek polecasz?

a sluzace suuuper

Bez mojej zgody
W naszym domu
19 minut
Krucha jak lód
W imię miłości

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Ja też siedze na KW i szukam na all jakiś balerinów.
Ja ostatnio mam braki w czytaniu, zaczęłam Linie życia J. Picoult, niezmiennie polecam jej książki.
Miałam Ci ostatnio pisać, oglądaliśmy z K. "Służące"-rewelacja:yes:

nic picoult nie czytalam
co na poczatek polecasz?

a sluzace suuuper

Bez mojej zgody
W naszym domu
19 minut
Krucha jak lód
W imię miłości

ło cholera
dzieki:oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...