Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda zdrowka dla michala
jak nocka?
z ubieraniem na spacer to naprawde ciezka sprawa,bo pogoda zdradliwa
ja bym juz jakos mega cieplo nie ubierala,zawsze miej jakis dodatkowy kocyk w razie czego i juz

andziajak cie czytam to slabne
ja to bym chyba sie non stop darla
ale to zadna metoda,trzeba byc cierpliwym i tyle
a stachowi kiedys w koncu przejdzie
albo nie:oczko:

meia co panie mowia?
rozmawialas jak one to widza?w jakich sytuacjach filip bije?
mysle,ze trzeb tlumaczyc mlodemu,powtarzac
nic wiecej zrobic nie mozemy
a moze mozemy?chetnie tez bym jakos wplynela na olka,ale jak?

Odnośnik do komentarza

Hej babulce,
ide za chwilę do kosmetyczni na pazurki, ale w sumie nie wiem po co, bo i tak w weekend nigdzie nie jade::(: Okazało się, że K. musi z soboty na niedziele być na nocce, wiec dupa blada. Zla jestem:Płacz:

Gosia najważniejsze, że osłuchowo czysto. Oby do poniedziałku kaszel minął.
A Ty masz umowe na czas określony? Straszna jest taka niepewnośc co roku, ale trzymam mocno kciuki, żeby jednak się udało!!!

Cafe mam do Ciebie kilka biznesowych pytań:Oczko: Pozwolisz, że dzisiaj do Ciebie dryndne?
I zdrówka dla chłopaków!!!

Odnośnik do komentarza

hej
Michał u t., P. w pracy. Mlody zakatarzony okropnie, do tego oczy czerwone i brzyka czerwona plama na policzku. Ale to wiem, ze od kataru :( Poza tym ma full energii :)
Ale, zeby bylo malo to w nocy przyrznal glowa o kaloryfer i ma na okiem rozwalone. Za cholere sie na tym nie znam, mam nadzieje, ze to nie bylo do szycia.

P wzial wolne na popoludnie, wiec ciesze sie jak dziecko :yuppi:

No, a z Alką zaraz lecimy do ortopedy i mam nadzieje, ze bedzie wsyztsko ok. Zapisze od razu oboje do okulisty.
Nocka calkiem calkiem. Pobudk dokladnie tak samo jak wczoraj. Tyle, ze od 4 juz nie spala do rana.
No i dzisiaj skonczyla miesiac - ale ten czas zapieprza!

Odnośnik do komentarza

Gosia trzymam kciuki za czwartek. My tez czekamy na info ile godzin P. bedzie mial w przyszlym roku. Klas coraz mniej, a nauczycieli WF od cholery :(
Ale kicha z lekarzem Kuby. Ja to juz nie chodze do nikogo innego. Jak nie ma naszego pediatry to w ogole nie idziemy, bo to nie ma sensu. I dziwny ten lekarz skoro po ospie juz pozwolil isc do p-kola!

Andzia kurcze, szkoda, ze K. musi pracowac jeszcze w nocy :( Dlugo to jeszcze potrwa?

Odnośnik do komentarza

Magda zdrówka dla Michała!!!
Ciesze się,że nocka lepsza. I wielki buziak dla Alicji na skończony miesiąc!!!:Całus:

o 11.30 zadzwonili z p-kola,że Zośka ma gorączkę. Przyprowadziłam ją do domu, Maryśka o dziwo chciała zostać. Przespala sie godzinke, gorączka po nurofenie spadła i ją teraz nosi. ALe zaczyna tez brzydko kaszleć::(: A ja już załatwiłam sobie z bratem, że przyjdzie jutro do dzieciaków, żebym mogła jednak jechać...ech...

Odnośnik do komentarza

magda_79
Zdrowka dla Zosi! A dlaczego mialabys nie jechac? Laski juz nie sa takie malutkie. Jak nie bedzie miala wielkiej goraczki to pewnie noc bedzie spokojna.
mam nadzieje, ze uda Ci sie jednak wyskoczyc!

Jak pazurki?

No niby tak, ale może się budzić i takie tam, a nie wiem jak mój brat dałby rade. Zobacze jak będzie do jutra. Trudno, sa rzeczy ważne i ważniejsze

Odnośnik do komentarza

Byłam z Zośką u lekarza, nie chciałam zostać na weekend bez diagnozy, a popołudniu znowu mocno urosła jej temperatura i narzekała na gardło. W gabinecie podczas badania zwymiotowała na mnie i to dośc konkretnie...gardło czerwone, na razie zbijamy temperature, jak do poniedziałku nie będzie poprawy to mam recepte na antybiotyk. Mam nadzieje, że nie będzie potzrebny, laski ostatni antybiotyk brały w maju 2009, czyli prawie 3 lata temu

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
ja korzystam z okazji że Julek już śpi po nocy a Oluś jest u moich rodziców na weekend.
nie ostatnio tak szybko lecą dni że nawet nie wiem kiedy, dzieciaki zdrowe, a raczej mozna tak powiedzieć bo Olus troszkę kaszle a Julek dostal jakiegoś kataru,ja dzisiaj do pracy na popołudnie a s na noc wiec dzień w biegu...

andzia nie doczytalam do końca ale gdzieś się wybieracie???
ja własnie sie zastanawiam nad jakimś wyjazdem bo mamy urlop od 23 maja do 6 czerwca i może byśmy gdzies pojechali.
andzia a u Zosi to jakas wirusówka???marysia jest zdrowa???

magda super ze nocki już się u Ali regulują.
i juz miesiąc minął ło matko jak ten czas leci....chodzicie już na spacery takie dłuższe???/Michał chce z wami chodzić??? i jak wogóle w stosunku do Ali?? nie jest zazdrosny?

cafe podziwiam trójca dzieci i jeszcze szkoła....ja juz powoli nie wyrabiam z tą moja dwójka a w sumie z trójką bo jeszcze sobie pieska kupiliśmy i to też jak dziecko....spi z nami w łóżku trzeba wyprowadzać pilnowac żeby olek krzywdy nie zrobił albo że ona ich nie pogryzła w zabawie...

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
u nas nocka nie najgorsza, Zośka gorączkowała do 39 i dwa razy dostała czopka, a nad ranem nurofen. Mam wrażernie, że paracetamol na nią nie działa, bo dłuuugo po nim goraczka nie spadała, a po nurofenie od razu. Od 7 rano jest bez gorączki i zachowuję się jakby nigdy nic, zobaczymy czy gorączka jeszcze narośnie. Na 99% to wirusówka i antybiotyk nie będzie potrzebny.
K. pojechał jednak z samego rana i obiecał, że do 20-tej wróci, więc jest szansa, że jednak się dzisiaj odchamie:lol:

Odnośnik do komentarza

cafe82
ale wiecie co sluzy mi ten pospiech i wieczny czasobrak
wreszcie odzylam
jak jeszcze zaczne wszsytko ogarniac to bedzie super,bo na razie zawsze cos kuleje
teraz np lepiej zeby nikt nas nie odwiedzil w weekend,bo sie spale ze wstydu:Nieśmiały:
taki mamy syf:Nieśmiały:
a dopiero jutro po szkole sie za to wezme

Super. Widac, że pozytywna energia od Ciebie bije::):
Ja nie pracuje, mam starsze dzieci, a też taaaaki syf, że już ne wyrabiam. A codziennie sprzatam, codziennie wieczorem jest ogarnięte, wystarczy,że towarzystwo wstanie i normalnie demolka:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Cześć!

U nas trochę lepiej. W piątek młody nikogo nie uderzył i był grzeczny więc na razie kara się skończyła. Zobaczymy jak będzie w przyszłym tygodniu. Panie sprawę bagatelizują. Sadzają do stolika i tyle. Mówią, że to pewnie minie. No dobra... Może zrozumiałabym to gdyby młody bił dzieci z jakiegoś powodu a on to robi totalnie bez powodu:Histeria: Filip mi dzisiaj powiedział, że wczoraj u taty oglądał.... transformersy, ale to nie była bajka tylko film!:Wściekły: P. się nie przyznał i koniec końców nie wiem czy to było wczoraj czy wcześniej, ale wiem, że na pewno kiedyś młody to oglądał:Wściekły: Bardzo odpowiednie dla trzylatka. Tak samo spiderman i inne cudowne bajki/gry. Uwielbiam to...
W pracy trochę kicha, nie wiem czy Wam pisałam, ale jest prawdopodobne, że dziewczyna za którą pracuję postanowi wrócić::(: Nie znoszę tego życia w zawieszeniu! Nie wiem co robić...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...