Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Magda no wiesz, nie znasz naszych danych?NIu niu, zaraz Ci wyśle.Czekam a ż zołzidła zasną,bo mają jeszcze dużo do powiedzenia, Stachu siedzi w wannie i mam nadzieje, ze tez padnie szybko, niestety znowu zarobił karę na tv-złamał mi dzisiaj szafke. Ech...szkoda gadać

Zdrówka dla Miśka!!! Alka na cycu, więc na pewno nic nie złapie!!!
I wierze, ze Ci go żal, szkoda, że P. tak duzo nie ma i jestes sama popołudniami z dwójką. A jest szans iść np. na plac? Alka śpi w wózku?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
My ostatnio w biegu:) chociaż jak patrzę na naszą cafe to mój bieg wydaje mi się jakimś ślimaczym chodem :hahaha:
We wtorek odebraliśmy w końcu nasze auto:) na razie jeździ :Oczko: Wczoraj w końcu kupiliśmy P. garnitur na sobotnie wesele i ja sobie kieckę kupiłam:) A tak poza tym to wszystko po staremu, mały jeszcze w domu... chrostki już zagojone, tylko jakiś mokry kaszel dostał:/ zobaczymy co z tego wyniknie...

Odnośnik do komentarza

To na aucie to tylko na nadkolu zdrapany lakier... Facet nim odebraliśmy auto troszkę to wypolerował, nie wygląda tak źle, no a kiedyś to wymalujemy...
Kuba wczoraj miał mokry kaszel, a dzisiaj od rana tak brzydko kaszlał:/ sucho...ehhh na 16 idziemy do lekarza...
P. nie ma jeszcze prawka, pod koniec maja ma 4 podejście... Ostatnio oblał na placu, a w końcu trafił mu się normalny egzaminator. P. nie wyczuł auta, samochód miał mocna hamulce i najpierw zahamował za szybko, a jak poprawiał to przedobrzył i potrącił słupek odrobinę. Egzaminator widział, że P. pewnie jechał po łuku i mówił, że on by przepuśił, ale "wielki brat" patrzy i miałby z tego powodu problemy:/
Andzia pstryknę zdjęcie sukience i się pochwalę:) Kupowałam taką, żeby wynosić do pracy itp.

Odnośnik do komentarza

hej
Jeszcze nie ma 12, a ja juz po sniadanku, chaa blyszczy, pranie zrobione. Jeszcze czeka mnie prasowanie, ale nie teraz, bo padam na pysk.
Noc cudna. Pobudki jak zwykle, ale bez placzu i wyginania. Tak to moze to wygladac :) Teraz tez laska spi, jak wstanie to skoczymy na spacer. Michu u babci. Rano kaszlal i nochal mu sie odblokowal i mu leci ciurkiem. Poza tym to czuje sie mega dobrze. hehe. Poszedl do babci, bo tak kaszlal, a caly czas kolo mnie i co za tym idzie kolo Alicji.
Niby wiem, ze jak na cycku to lepiej chroniona, ale boje sie okropnie, bo jak cos to szpital :(

Cafe miego dnia pracusiu :) Zdrowka dla najmlodszych!

Gosia fajnie, ze juz autkiem smigasz. a P. w koncu na pewno zda egzamin.
Zdrowia dla Kuby. Tak to jest po ospie, zaraz cos sie musi przyplatac.

Andzia kochana, dane Wasze znam, ale juz np. daty urodzenia Twojego meza to nie za bardzo :)
Super, ze dzieciaki juz w p-kolu. I ja mam nadzieje, ze w kncu wyciagne Michała na plac zabaw po poludniu. Taki z niego leniuch, ze szok!
Ale i u nas pogoda przepeikna, wiec szkoda nei wykorzystac.
Wspolczuje Twojemu K. takiego hardcoru w pracy :( Długo to jeszcze bedzie trwalo?

Ja juz po P. widze jaki jest wykonczony. W domu sie nie obija, albo cos robi labo zjamuje sie dzieciakami, a potem jazda caly dzien w pracy. Juz mu powiedzialam, ze ma sobie na jutrzejsze popoludnie wziac wolne, bo sie zajedzie :(

Odnośnik do komentarza

Magda zdrówka dla Miśka!!! U babci, czyli u t. tak?
Strasznie mi przykro z powodu taty, a ta praca miała być na miejscu czy w Deutschach?

Co do Karpacza to my też chcemy i to bardzo, ale nie rozglądałam się za noclegami żadnymi, bo nawet nie wiem kiedy mielibyśmy jechac, może już teraz w maju, a może później, nie wiem...ale baaardzo bym chciała połazić z dzieciarnią po górach

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda zdrówka dla Miśka!!! U babci, czyli u t. tak?
Strasznie mi przykro z powodu taty, a ta praca miała być na miejscu czy w Deutschach?

Co do Karpacza to my też chcemy i to bardzo, ale nie rozglądałam się za noclegami żadnymi, bo nawet nie wiem kiedy mielibyśmy jechac, może już teraz w maju, a może później, nie wiem...ale baaardzo bym chciała połazić z dzieciarnią po górach

taaa, Misiek u t. Pojade po niego przed 15.

A tata w Niemczech. Kuzyn moj niby zalatwil mu prace, tata tydzien temu pojechal i poki co noc sie nie dzieje :((((((((

Odnośnik do komentarza

Cześc laski!

Ja już po dentyście, odpuszczam sobie na jakiś czas, bo mam dosyć:lol: Młody w p-kolu. Wczoraj zarobił karę i był taaaki grzeczniutki, że szok. Ale nie ze mną te numery:Oczko: Kara oczywiście za bicie dzieci::(: Najpierw w p-kolu zbił takiego malucha (na dodatek kłamał, że nie zbił a pani to widziała!:Histeria: Nawet nie wiedziałam, że już się stara ukrywać pewne fakty... No i jeszcze jaki uparty! Szok...) a później w piaskownicy najpierw zaczął się ładnie bawić z takim starszym chłopcem a chwilę później wziął piasek i sypnął mu w twarz! Tak sobie, bez powodu... Nie zdążyłam zareagować bo za daleko siedziałam, ale wszystko widziałam. Na wieczór stwierdził, że to nie jego wina, że osypał tego chłopca, tylko moja:glass: A później jeszcze powiedział, że to było niechcący:Rozgniewany: Ręce mi opadają. Gadałam z P. i zabroniłam mu puszczania Filipowi jakichkolwiek bajek i grania z nim na konsoli. Już dawno go o to prosiłam, ale jak grochem o ścianę! ***** współpraca na całego... A tak poza tym to nic ciekawego u nas...

Magda no oby takie noce już zostały! Zdrówka dla Michała, niech mu szybko przechodzi:Całus: No i trzymam kciuki za tatę!
Fajne plany z Karpaczem... Może jak będę miała wolne to wpadnę z młodym na jakiś dzień? ::):

Gosia dobrze, że to tylko rysa a nie jakieś wgniecenie... A tyrzymacie auto w garażu czy na dworze? Zdrówka dla Kubuli! Myślałam, że nic się po tej ospie do niego nie przyczepi, tak fajnie ją przechodził...

Andzia Ty sobie odsapnij, a nie sprzątasz jak dzieciaków nie ma... Super plany weekendowe!

Cafe pogoda fajna to się nie będą nudzili::): Zdrówka dla chłopców!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei moje plany weekendowe super? Sama z całą trójcą, no nie wiem...zależy kto co lubi:Oczko:

Dobrze, że jestes konsekwentna w stosunku do Filipa, na pewno po jakimś czasie zauważy, że to nie popłaca. I oby jeszcze P. współpracował!!!
Ja na Stacha nie mam ostatnio żadnego haka, żadna kara nie robi na nim wrażenie. A dzisiaj rano mi powiedział, że on do żadnego głupiego Dziwnowa nie jedzie, że bez sensu 3-ci raz w to samo miejsce, on sama zostanie w domu i takie tam. Strasznie mi smutno, że sobie z nim ostatnio nie radze i że sie zrobiła taki cholerny nieznośnik i niewdzięcznik::(:

Magda jeszcze nie wiem, ale pewnie sama z K.

Odnośnik do komentarza

andzia wspolczuje akcji ze Stasiem, ale znam to z weekendow u chrzesniaka. juz jest troche lepiej, ale bylo okropnie. zadne kary nie dzialaly i to jego cwaniakowanie i glupie teksty.... jak sobie przypomne. sama mialam ochote nim potrzasnac.
teraz juz mozna sie z nim dogadac. Stasiowi tez przejdzie, a ty sie nie smuc, bo mama jestes zajebista!!

mei ale masz akcje z Filipem! ja w tym temacie nie pomoge, bo Michu jeszcze nigdy nikogo nie uderzyl :lup:
dentysty i wspolczuje i zazdroszcze!

Odnośnik do komentarza

Andzia no nie do końca chodziło mi o siedzenie z dzieciakami:36_1_21: Obiło mi się o uszy, że wychodzisz gdzieś z dziewczynami... Coś mi się ubzdurało?:Histeria:
Przykre te Stasiowe akcje... Jestem pewna, że tak jak napisała Magda, w końcu mu to minie...
Z tą konsekwencją różnie bywa.. Staram się ale co z tego, że ja próbuję, jak inni nie są konsekwentni... a młody mi to mówi w twarz, że pójdzie do taty/dziadka i tam sobie poogląda bajki, czy dostanie słodycze:Rozgniewany:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei no własnie nie wiem czy dotre na sabat, bo nie wiadomo czy K. wróci do tej godziny:Rozgniewany:
Stachu robi dokładnie tak samo, to nie, to on sie wyprowadzi, pójdzie do babci oglądac bajki, albo, że będzie mi coś tam na złość robił. Fakt, że on jest starszy od Filipa, jeszcze jakieś 2 lata temu wystarczyło, że powiedziałam jednbo ostrzeżenie i będzie kara i już było: mamusiu mamuisu przepraszam, daj mi ostatnią szanse itp. A teraz dupa sraka jak Ty to mówisz:Oczko:

Magda miód na moje serce, że nie tylko u nas takie akcje. Generalnie jak rozmawam z mamami jego kolegów to większośc ma problemy z chłopakami, zawsze to jakieś pocieszenie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ale tu pustki.... szoooook.... My wczoraj byliśmy u lekarza i w sumie nie wiem po co... Do naszej Pani dr było już zajęte, a ten konował jak nie może przepisać antybiotyku to jest nieszczęśliwy... Mówię mu o kaszlu a ten mi się pyta czy nie mam żadnego syropu w domu (podtekst - po co ja tu przyszłam) Osłuchał małego stwierdził, że do przedszkola może iść... nasza wizyta trwała może dwie minuty, a ja i tak Kubę nie puszczę z takim brzydkim kaszlem i katarem do przedszkola... No nie zapiszę się do tego konowała już więcej...
Ehhh mam stresa ostatnio bo w czwartek mamy radę i będzie arkusz organizacyjny na przyszły rok szkolny... Ciekawe czy znajdzie się dla mnie etat...:/ Do czwartku będę żyć w stresie... byle tylko do czwartku...
Dobra lecę kobitki:) Postaram się zajrzeć po pracy:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...