Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Andzia przed chwila byla polozna i mowila, ze wlasnie po zelazie teraz moze byc gorzej. Poczekam jeszcze kilka dni, jak to sie nie unormuje to w sobote P. kupi w Niemczech SabSimplex.
Ja dzisiaij wypije herbatke koperkowa, moze choc troche pomoze.
JA po zelazie tez mam takie akcje pomimo, ze na ulotce jest, ze nie ma zadnych skutkow ubocznych :(

Co do Dziwnowa to przede wszystkim daj znac na ile dni, bo jak bede wiedziec to juz dzisiaj zarezerwuje.

A musi to żelazo brać już teraz? My zaczęliśmy dawać laskom jak miały gdzieś 4 miesiące, żeby początkowo tych brzuchów dodatkowo nie obciążać

Co do Dziwnowa to moge dac Ci znac jutro? K. wróci pewnie w nocy, a nie chce z nim przez telefon tego ustalac.

Odnośnik do komentarza

No Michu zdecydowanie woli doroslych :)

Zelazo musi brac juz teraz. jak wiesz moj pediatra jest anty do podawania czegokolwiek, w poradni patologii dali mu wolna reke, a on zdecydowanie byl za podawaniem dawki profilaktycznej. powiedzial, ze albo teraz profilaktyka albo za 2 m-ce leczenie juz konkretnej anemii. Ala juz ostatnio miala ogromne przyrot wagi i w takim tempie ta anemia szybko by sie poglebiala.

Odnośnik do komentarza

magdamoze zacznij od espumisanu?
i jeszcze chyba esputicon czy jakos tak jest

kurcze co do wakacji to niestety odpadamy
baaardzo zalujemy,ale nie damy rady,po prostu
chcemy na jakis dluzszy weekend wyskoczyc
chyba,ze wlasnie na czwartek,piatek i weekend bys nam zaklepala??tyle wygospodarujemy
jest to mozliwe?
czy tylko na dluzsze pobyty rezerwuja?
pogadam jeszcze z K,dobrze?
i wieczorem dam znac

Odnośnik do komentarza

andzia
Kolezanka pojechała, poszłyśmy z z Maryśką na spacer, ale nie jest za ciepło.

Cafe ale w kulki lecisz:whistle: Zamknij sklep na kilka dni i heja nad morze, od kilku lat nie byliście na wakacjach, nalezy Wam się:yes:

pewnie,ze nie nalezy
ale na 2 tygodnie sklepu zamknac nie moge
tymbardziej,ze chce moze jeszcze w maju ruszyc z drugim punktem
no cos kuzwa za cos
jak zwykle

Odnośnik do komentarza

Michu juz prawie godzine spi, a wyjec jeczy. Juz nie mam sily. Dobrze, ze moja mama zajechala do nas na chwile po pracy to mialam okazje wykapac Miśka i spokojnie go polozyc.
Na spacerze bylysmy cale 20 min, z czego 10 min Alka wyła jak szalona :(

Wypilam juz dzisiaj herbate z kopru i kupilam Infacol.

Cafe najmniej na tydzien rezerwuja noclegi :(((
Szkoda, ze jednak nie uda Wm sie przyjechac :( Byloby wesolo!

Odnośnik do komentarza

Siemanko!

Dzisiaj byłam u onkologa z tymi swoimi pieprzykami bo naprawdę od zajebania ich mam i ciągle przybywa... Pomijając, że czekałam miesiąc to gościu najnormalniej w świecie mnie zbył::(: Odesłał mnie na dermatoskopię do Wrocławia. Oczywiście prywatnie! Za miesiąc znowu polezę i niech sam ogląda, chociaż tych kilka największych.
Młodemu odwidziało się spacerowanie i dzisiaj mimo fajnej pogody odstawił histerie, że on chce do domu... No cóż... Pociągałam go na siłę, bo ja tam w ładną pogodę nie mam zamiaru siedzieć w domu a i młodemu na dobre to wyjdzie jak połazi.

Cafe szkoda wielka, że jednak sobie darujecie wyjazd:( Zdrówka dla chłopaków!
A co do bycia samej... Nie miałam nikogo i na początku było mi z tym dobrze. Teraz zaczyna mi brakować drugiej połówki ale jestem takim dziwolągiem, że nie wiem co z tego wyniknie... Czas pokaże, ale nic na siłę. Szczerze mówiąc to nie mam zbyt wielu okazji do poznawania kogoś:/

Andzia wiem, że nerwy Cię poniosły, mnie pewnie też i zamiast wytłumaczyć i pogadać to bym wydarła w końcu japę:D Stachowi pewnie w końcu minie... Jakiś głupi chwilowy bunt, czy jak...

Magda strasznie współczuję Wam tych akcji brzuszkowych... Mam nadzieję, że ten infacol pomoże...
Michu świetny na tych zdjęciach! Nie wyobrażam sobie, że Filip śpiewa cokolwiek komukolwiek:( On nawet dla mnie śpiewa sporadycznie...
Co do wyjazdu, to potwierdzam rezerwację:) Daj tylko znać gdzie, ile i do kiedy trzeba przelać zaliczkę, dobrze? A jeżeli cena wychodzi taka sama to chyba ten admirał fajniejszy, co nie? No i na siedem dni tak jak pisałaś... A z wyżywieniem trzeba się określić już teraz, czy można się dogadać na miejscu? Hehe, grad pytań, nie ma co:D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Bry,
mama Maryśkę jeszcze w domu, chociaz rano odstawiła histerie, że ona musi iśc do pseckola:Oczko:
Nasz przyjaciel ze Szkocji, a zarazem chrzestny Marysi jest w Polsce i prawie codziennie nas odwiedza. Wczoraj poszłam z nim i z dzieciakami na rowery do parku, nie wiem kto miał większą radochę on czy dzieciaki:lol: Biegał za nimi, gonił, chowanego, berek i wszystkie cuda. Jutro powiedział, że sam ich zabierze:)

Odnośnik do komentarza

Cafe no wielka szkoda, że jednak nie dojedziecie::(:
Magda, Mei bardzo się ciesze, że się spotkamy i spędzimy razem wakcje. Dla nas tylko Admirał, bo chcemy apartament, myślę, że standard jest większy, wieczorkami możemy na tarasie popifkowac i w ogóle:lol:
Magda biedna Alunia z tym brzucholem, oby ten Infacol coś pomógł.
Mei onkolog:Wściekły:
A co do połówki to jest ktoś na oku?
Współczuje CI tych akcji z Filipem, moi na typowe spacery też średnio chętni, ale na rowery czy plac zabaw to zawsze i wszędzie:)

Odnośnik do komentarza

cafe82
a w sobote jedziemy do wroclawia:yipi:
mam malo zajec,z wykladu zwieje:lol: i juz
chcemy dokupic cos do pokoju dzieciakow
jakis stol/blat/biurko dla olka-zeby mial miejsce na lego,ukladanki,tory
i polek nam brakuje
i innych cudow
a ze dostane zE SKARbowki troche kasy to mozna zaszalec
(bylam na macierzysnkim i dlatego dostane zwrot)

Super!!!
K. w sobote ma jakieś zebranie, a ja wieczorem na sabat:)
A w niedziele zobaczymy:D

Odnośnik do komentarza

hej
Dzisiaj sniadanie jem o calkiem przyzwoitej godzinie :)
Nocka o wiele lepsza. Młoda juz sie tak nie meczyla jak ostatnio. Pewnie dlatego, ze wczoraj jej nie dalam zelaza. Dzisiaj rano juz dostala, wiec zobaczymy. Infacolu jeszcze nie podalam, sama wypilam troche herbaty z kopru. bleeee :(
Teraz gadzina mała spi, jak wstanie i zje to pojdziemy polazic. mam nadzieje, ze dzisiaj sie uda. Po poludniu moze jeszcze Micha wyciagniemy, ale on tez niezbyt chetny.

Dzisiaj nas zadziwil. P. az zadzwonil do mnie jak go odwiozl do p-kola. Dzisiaj szedl jeszcze do laczonej grupy, dawno tam nie byl. I jak zwykle rano jeczał P., ze chce do domu itp.
Weszli na sale i standard: uwiesil sie na P. i marudzil.
Nagle podbiegl do niego chlopak z jego grupy z jakas plyta i mowi: Michał, chodz, zobacz jaka mamy nowa plyte.
Normalnie Michał by sie wtulil w P. i sie nie odezwal.
A dzisiaj? Powiedzial: no to pa, tata!
I poszedl z tym chlopcem!

Dla nas to mega atrakcja, bo to pierwszy raz!

Odnośnik do komentarza

Andzia ale zajebiscie masz z tymi sabatami.
Super z chrzestnym! Ciekawe czy cala trojce sam zabierze :)

Mei ta cena jest z pelnym wyzyweniem. Kompletnie nie oplaca sie bez, bo cena jest minimalnie nizsza i wybierac nie mozna, ze np. tylko sniadania czy obiady.
Podaj mi maila to przesle Ci wyliczanke i do 28 kwietnia trzeba wplacic 40%. Wszystko jest na mnie, wiec ja wysle to jednym przelewem.
W tamtym roku zasady byly inne, ale zmienil sie wlasciciel i niestety troche wprowadzil swoich zasad.
Dlaczego onkolog Cie odeslal? Nie mogl obejrzec wlasnie tych njwiekszych pieprzykow? Bez sensu.
Ja 1,5 roku temu usuwalam pieprza z plecow, ale na NFZ czekania bylo tak duzo, a mnie on swedzial, zmienil kolor i byl nieregularny, ze poszlam prywatnie :(

Cafe jej, kiedy Ty sie jezcze uczysz? W ogole tego nie ogarniam :o_master:
Super z wypadem do Wroclawia!

My tez musimy sie wybrac do sklepu, bo ja kompletnie nie mam co na sebie zalozyc. I nie wymyslam. Ale wczoraj juz ie smialam do mamy, ze nawet do tego sklepu to nie mam co zalozyc :lup:

Odnośnik do komentarza

Magda dzielny Michał:yes: Zobaczysz, że powoli będze sie rozkręcał i jeszcze nie raz Was zaskoczy!!!
A co do brzuszka Alki to jeszcze mi się przypomniał Debridat, ale to bys musiała z lekarzem gadać, on jest typowo na prace jelit i wiem, że pomaga!!!
Będzie coraz lepiej, zobaczysz, Alka ma już prawie miesiąc, czas leci jak głupi

Odnośnik do komentarza

Ale pusciutko.

Michał juz spi. I cale szczescie. Kapalam go na raty, bo mała sie darla :lup:
Szkoda mi Miska, bo np. dziisaj wlasciwie caly czas młoda wisiala mi na cycku i dla niego czasu juz nie bylo :( Mam nadzieje, ze z czasem jakos to sie pouklada.

Andzia, Mei potrzebne mi sa Wasze dane, tzn. imiona, nazwiska wszystkich :) Przeslijcie mi na priv.

andzia super, ze laski tak chetnie na rowery chodza.

Micha nie da sie wyciagnac. Dzisiaj nie udalo mi sie namowic go na spacer po p-kolu.
Ale w sumie to moze i dobrze, bo troche kaszle. Xobacze jak w nocy, bo moze jutro go nie puszcze do p-kola. Kiepsko tylko, bo boje sie, ze Alke zarazi :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...