Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki:)
chyba naprawde mi wyczarowalas tego malego diabelka. wszystko zniose, zeby tylko budzila sie w nocy co 2 h chociaz. wiele nie wymagam. Mi Ala nie bedzie przesypiac calej nocy, bo jest na cycku.

Powodzenia u dentysty!!!!

Michu spi. zrobil sie taki samodzielny i bardzo mi pomaga. cale szczescie, ze z nim nie ma problemow. a jaki zakochany w maludzie :) wczoraj jedziemy i mowi: tak sie ciesze, ze alunia juz sie urodzila i ze ja mam :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
dzieki:)
chyba naprawde mi wyczarowalas tego malego diabelka. wszystko zniose, zeby tylko budzila sie w nocy co 2 h chociaz. wiele nie wymagam. Mi Ala nie bedzie przesypiac calej nocy, bo jest na cycku.

Powodzenia u dentysty!!!!

Michu spi. zrobil sie taki samodzielny i bardzo mi pomaga. cale szczescie, ze z nim nie ma problemow. a jaki zakochany w maludzie :) wczoraj jedziemy i mowi: tak sie ciesze, ze alunia juz sie urodzila i ze ja mam :)

Michał jest niesamowity!!! Stachu wczoraj jak laski mu rozwaliły samolot z lego to po raz kolejny wykrzyknął: zabierz je stąd, to sa dwa najgorsze członki naszej rodziny:Szok:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
dzieki:)
chyba naprawde mi wyczarowalas tego malego diabelka. wszystko zniose, zeby tylko budzila sie w nocy co 2 h chociaz. wiele nie wymagam. Mi Ala nie bedzie przesypiac calej nocy, bo jest na cycku.

Powodzenia u dentysty!!!!

Michu spi. zrobil sie taki samodzielny i bardzo mi pomaga. cale szczescie, ze z nim nie ma problemow. a jaki zakochany w maludzie :) wczoraj jedziemy i mowi: tak sie ciesze, ze alunia juz sie urodzila i ze ja mam :)

Michał jest niesamowity!!! Stachu wczoraj jak laski mu rozwaliły samolot z lego to po raz kolejny wykrzyknął: zabierz je stąd, to sa dwa najgorsze członki naszej rodziny:Szok:

:sofunny:

poczekaj, i u nas tak bedzie. niech tylko Ala zrobi sie mobilna :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Magda normalnie dwa klony:) Dwa Michały, jeden duży drugi mały::):
sliczne macie dzieciaki!!!

Ja wstawiłam kilka fotek na boczku.

Stachu wrócił do domu, hehe. Po kolacji powiedział, że teskni za rodzicami i go kolezanka przywiozła. Nic na siłe, wiadomo, ale w szoku jestem. Chciałam go w tym roku na kolonie wysłac, on też bardzo chętny, a tu takie numery:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
dzieki:)
chyba naprawde mi wyczarowalas tego malego diabelka. wszystko zniose, zeby tylko budzila sie w nocy co 2 h chociaz. wiele nie wymagam. Mi Ala nie bedzie przesypiac calej nocy, bo jest na cycku.

Powodzenia u dentysty!!!!

Michu spi. zrobil sie taki samodzielny i bardzo mi pomaga. cale szczescie, ze z nim nie ma problemow. a jaki zakochany w maludzie :) wczoraj jedziemy i mowi: tak sie ciesze, ze alunia juz sie urodzila i ze ja mam :)

Michał jest niesamowity!!! Stachu wczoraj jak laski mu rozwaliły samolot z lego to po raz kolejny wykrzyknął: zabierz je stąd, to sa dwa najgorsze członki naszej rodziny:Szok:

:hahaha::hahaha::hahaha:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzianawet nie próbuj z nim iść do tego fryzjera! Wygląda super! Szkoda, że jednak zatęsknił, ale tak jak piszesz, nic na siłę...
Ja bym tam nie miała nic przeciwko, jakby młody miał brata i tłukliby się między sobą (tzn. miałabym, ale mniej niż jak młody tłucze obce dzieci...). Wiem, że to głupio zabrzmi, ale jeżeli faktycznie Filip odstawi wiochę i uderzy którąś z dziewczyn to mam nadzieję, że mu się zrewanżują.
Widzę, że długi weekend maksymalnie wykorzystany, superowo:yes:

Magda a ja byłam pewna, że ten w niebieskim to P.:D
Bardzo smutne jest to co piszesz... Nawet nie wiem jak Cię pocieszyć. Mam tylko nadzieję, że Ala z czasem (oby jak najszybszym) dała Wam więcej luzu... Michał jest boski:Podziw: Czy on w ogóle jest chociaż trochę zazdrosny?:Oczko: Miło się to czyta, że taki zakochany w siostrzyczce::):

Cafe oj nieładnie tak zwiewać z wykładów... Miałam Cię za wzorową uczennicę:lol:
Powiem Ci, że dla mnie dużo gorszym rozwiązaniem jest spanie non stop po te 5h, niż te moje niespanie lub spanie po 2h raz na kilka dni. Ja w resztę dni nadrabiam i zazwyczaj kładę się razem z Filipem i przed 22:00 już śpię:lup:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
no i niestety, bardzo ostry stan zapalny, antybiotyk na 5 dni i do chirurga::(( Załamałam się::(:
Po jaką cholerę rosną ludziom ósemki:Kiepsko:

Maryśka brała dzisiaj cukiery do p-kola, więc szły obie z uśmiechami. Oczywiście Zośka ze Stachem cała drogę jej słodzili, żeby im jakiegoś dała:)

Mei spokojna głowa, oddadza mu na pewno:Oczko:
A z tym spaniem i nie spaniem to nie wiem co gorsze, K. teraz przez ta swoją pracę ma tak poprzestawiany tryb dnia i nocy, że zasypia w sekund pięc gdy tylko na chwilę zasiądzie, nie wazne czy noc czy dzień. A zdarza się, że po nocce śpi 10 h. Gdzieś czytałam, że godzina snu przed północą jest potrzebniejsza niż 3 h snu po północy. Może i coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza

Andzia wspolczuje problemow z zebem :(
Ale numer ze Stasiem. a spal juz u kolegow?
Moze to jeszcze nie czas na kolonie??

Fotki zarabiaste. Zawsze w takie fajne miejsca jezdzicie.
Stasia nie obcinaj, wyglada swietnie w takich dluzszych wlosach. No, a laski to prawdziwe laski - małe mamusie :)

Mei oby Filip nie lał Michała, bo ten tu na pewno nie odda :lup:
Co do zazdrosci Miśka to jakos tego nie okazuje. Byl tylko moment kiedy co chwila pytal czy go kochamy i lubimy. PEwnie jakis niepokoj odczuwal. Ale to minelo i jest super. Czest powtarza, ze jestesmy teraz taka fajna rodzinka zAlunia :)
No i tylko jak my ja trzymamy na rekach to podchodzi, glaszcze ja, caluje i przezywa jaka jest malenka i delkiatna :)

Cafe czekamy na Ciebie!

Odnośnik do komentarza

JA mam doslownie chwilke. Bylysmy na spacerze, polowa w ryku, ale zasnela i zaraz musze ja budzic, bo idziemy na szczepienie. jestem strasznie ciekawa ile wazy ten maly wyjec.

Nocka dzisiaj jako tako. Moglyby takie byc.
No i do dzisiaj walczymy o lozeczko. Otrzasnelam sie z pierwszego szoku, hehe, i nie dopuszcze, zeby tak jak Michal zasypiala mi na rekach i spala z nami. No nie ma takiej opcji.
A jeszcze jest malutka i latwiej zawalczyc o takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Magda bardzo dobra decyzja ze spaniem w łóżeczku:yes:
Trzymam kciuki za szybkie sukcesy i życzę duuuzo wytrwałości. Też jestem ciekawa ile ta Twoja piszczałka waży:)

Stachu spał raz u sąsiadów i było ok. Ogólnie jest baaardzo towarzyski, gdyby mógł to codziennie chodziłby do kolegów, także nie spodziewałam się takiej akcji. W przyszłym tygodniu kolega przychodzi do nas-zobaczymy jak będzie::):

Cafe no własnie, czekamy na Ciebie

Odnośnik do komentarza

Magda słuuuuszna waga Alci!!!
Pewnie wyssie z Ciebie wszystko co zbędne i będziesz wyglądac niebawem jak przy Michale. Czego szczerze zazdroszcze.

U nas zrobiło się całkiem ciepło, więc zaliczyliśmy rowery i plac zabaw. K. będzie w nocy. Niby tylko drobne poprawki zostały, a i tak więcej go nie ma w domu niż jest

Odnośnik do komentarza

Niestety waga nie spada tak w dol jak przy Michale. Poza tym za duzo jem slodyczy. No nie potrafie sie powstrzymac :( Buuu! Boczki okropne, ale i tak najgorsze wstretne grube nogi :(

Moj P. bedzie ok. 22. No i na szczescie przedluzyli mu kontrakt na kolejny rok. Dzieki temu moze uda mi sie pojsc na wychowawczy na 3 m-ce.

jej, Michu juz ogarniety spi, a młoda ciagle w foteliku kima po szczepieniu.

Odnośnik do komentarza

Czesć dziewczyny:)
Wszystkie zdjęcia suuuper....
Magda tak jak dziewczyny pisały Alka to mały klon Michała:) nieprawdopodobne jacy oni są do siebie podobni:) Fajnie, że P. ma przedłużony kontrakt:)
Andzia super weekend za wami:) coś ty temu ptaku chciała zrobić??? Stasiu super wygląda w tych włosach:) Szkoda tylko, że akurat na lato zachciało mu się zapuszczać;) ale niektórym nie przeszkadzają długie włosy jak jest ciepło.
Cafe super z drugim punktem:) trzymam niezmiennie kciuki:)
MEi piękne fotki Filipa:) ależ on przystojny:)

Odnośnik do komentarza

Magda super, że przedłużyli kontrakt P.
Gosia
hej:) Mam nadzieje, że Twoje przepowiednie się sprawdza i rzeczywiście jest nawrót ładnej pogody, codziennie się modlę, żeby w sobote nie padało::):

Biorę się za sprzątanie Stacha pokoju, może zdąże tez lasek obrobić, jutro reszte, cały piątek mnie nie ma, bo jade do Poznania na pogrzeb. nIe wiem czy Wam pisałam, zmarł mój wujek, ojciec kuzynki, do której mieliśmy iśc w czerwcu na wesele:Płacz:

Odnośnik do komentarza

hej
noc koszmarna. mała chyba tak reagowala po szczepieniu :(
teraz tez pisze jedna reka, bo na mnie wisi. jestem glodna jak cholera, a widokow na sniadanie nie ma.

Pogoda na weekend zapowiada sie kiepska. moze i bez deszczu, ale max temp ma byc ok. 12 stopni :(((

zapomnialam Wam napisac wczoraj, ze na wizycie lekarka (naszego lekarza nie bylo) powiedziala, ze tak zywotnego dziecka jak Ala to juz dawno nie widziala :lup: fajnie, co?

andzia przykro mi z powodu wujka

  • chorowal?
  • co ze slubem kuzynki? odwolali?

    gosia fajnie spedziliscie czas! ja mam zamiar dzisiaj posiedziec z Miskiem troche na dworze.

    Odnośnik do komentarza

    zabralam kompa ze soba,ale nie mam za bardzo czasu
    mowie wam teraz wiem,co to brak czasu a ciagle sobie tylko dokladam
    ale dam rade:lol:

    dzisiejsze popoludnie tez zaplanowane-olas ma jutro wycieczke i koniecznie chce zrobic sobie zakupy:)
    a wczoraj bylismy u ortopedy
    mlodzi ok
    a na olka kolana jednak zwrocil uwage
    nie jest tragicznie ale musi miec odpowiednie papcie i popoludniami ma tych nog nie obciazac
    ewentualnie rower itd ale nie zadne dluugie spacery

    Odnośnik do komentarza

    Cafe gdzie Olas jedzie? I jakie zakupy chce zrobic??? :)
    Drugi punkt juz dziala? Pomalowaliscie? JAk Ty to wszystko ogarniasz???

    Uwierz mi, ze mnie tez placz Ali az tak nie rusza jak kiedys Michała. ale w nocy nie da sie tego olac, bo budzi wszystkich. I ewidentnie placze zp owodu brzuszka :(

    No, le teraz spi w swoim lozeczku :yuppi:
    Nie wiem ile razy ja brala, uspokajalam i kladlam znowu. Pomiedzy byl tez cyc, bo juz godzina ta byla. A teraz spi. Cienias jestem, bo jak spojrzy na mnie tymi zaplakanymi oczetami to mi serce sie skreca, ale nie odpuscilam. A to dopiero pierwszy raz :)
    Gdyby nie ten jej brzuch to byloby to proste.

    Ja juz jak obskocze lekarzy, kotrych mam teraz umowionych to tez za ortopede sie biore. Tez mnie jakos Michała chodzenie martwi.

    Odnośnik do komentarza

    Gosia codziennie sprawdzam pogode i z dnia na dzień coraz lepszą na sobote zapowiadają, więc cały czas mam nadzieje:)


    Magda
    ja niestety doskonale wiem co przeżywasz i strasznie współczuje. Ale uwierz mi będzie coraz lepiej. I gratuluje konsekwencji, w końcu sie łobuziara przyzwyczai do łóżeczka, a jak będziesz ją regularnie odkładac to i zacznie sama zasypiać.
    A jesz dużo czekolady? Może od tego ją brzuszek pobolewa?

    Cafe co jest z tymi Olka kolanami? Specjalne papcie czyli jakie?
    Fajnie z wycieczką, laski jadą 31 maja, ale z rodzicami.
    Powodzenia z drugim punktem, jestem pod wrażeniem Twoich działań. Duuużo sił :)

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...