Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
andzia

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej

Rekomendowane odpowiedzi

Magda ja myślałam, że ta torbiel jest gdzieś widoczna. A jak ją wykryli, przez USG główki? Bądź dobrej myśli, to na pewno nic groźnego i samo się wchłonie:Całus:

Zmykam do apteki, po kolorowanki i po dzieciaki. Laski mają ostatnio faze na kolorowanie i wychodzi im to naprawde całkiem nieźle::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze wzgledu na hipotrofie od razu w szpitalu miala robione usg glowki i brzucha. No i i na usg wyszlo, ze jest wylew. Jakos pozytywnie do tego podchodze ,wierze, ze maluda jest zdrowa :)

Michu tez ostatnio faza na kolorowanie i rysowanie. I o ile kolorowanie mu wychodzi zajebiscie to rysowanie jest kompletna abstrakcja. hehe. No, ale najwazniejsze, ze on wie co tam jest :hahaha:

Aaaa, moja mama dzisiaj uczestniczyla w konferencji odnosnie rozwoju przedszkolengo i gotowosci szkolnej 6-latkow itp. No i rozmawialam z psychologami dzieciecymi odnosnie Michała. Wszyscy potwierdzili, ze z ta swoja aspolecznoscia miesci sie w normie. Nie musi w tym wieku lgnac do inncyh dzieci. Wazne, ze jest zadowolony ityle. Mamy tylko stwarzac mu jak najwiecej okazji do spotykania sie z rowiesnikami. Troche o nich ciezko, ale jak bedzie cieplej i ladniej to codziennie bedziemy siedziec na placu zabaw. Moze sie w koncu przelamie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MAGDA oby szybko się wchłopnęło, biedna malutka... fajnie że Sobczyk już o was poinformowany::): ja jak do niego idę z jednym to zaraz pyta o drugie, aż dziwne że pamięta wszystkich czy co...::): na prawdę jest świetny konkretny lekarz z powołania:Oczko: oby więcej takich.
A dzieciaki będzie pilnowała mi mama i R., jak będzie mógł akurat to troszkę pomoże, tak bynajmniej się oferował::):

Andzia no to nie źle Cię urządził ten podstarzały doktorek...ehhh dajcie spokój ma nadzieję że szybko Ci minie:)

a ja zapierdzielam na szmacie dzisiaj pogoda jest tak paskudna, że nawet wyjśc nie ma jak, byłam z kacprem coś załatwić, ale co chwila padało...a kornela sie kisi w domu masakra jakaś...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dopiero teraz mam chwilę:) Roboty dzisiaj było, że hej i wcale mi przez to czas szybciej nie zleciał:Oczko: No ale już lada moment do domciu:D Koleżanka namówiła mnie na naleśniki (miałam ochotę na naleśniory na słodko, ale ta mnie namówiła na takie z warzywami...), no i zjadłam... Fakt, dobre były, ale tak mi się po nich rzygać zachciało i jeszcze czosnem waliło ode mnie na pół recepcji, że miałam ochotę stąd uciec:lol: Na szczęście już mi lepiej.

Magda no genialny jest ten Wasz pan doktor:yes: Macie z Kasioleqq szczęście...
Z tym wylewem to najważniejsze, że to I stopień i jesteście pod obserwacją więc nie ma się co martwić... No i szczęście w nieszczęściu, że młoda to wcześniak. Skorzystacie ze szczepień i będziecie spokojniejsi a parę ładnych stówek zostanie w portfelu... Ja nie szczepiłam Filipa na pneumo, bo kasy nie miałam:/

Kasioleqq też nie masz co robić, tylko sprzątać:Oczko: Odsapnij kobieto sobie! Pogoda i u nas do kitu... Mam nadzieję, że do weekendu się poprawi bo chcę pojechać z Filipem na farmę strusi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurcze mam wyrzuty sumienia,ze tylko na szybko podczytuje
jak tylko lepiej sie ogarne to obiecuje nadrobic

magda jestem pewna,ze z alicja bedzie wszystko dobrze
i wspaniale przybiera maly glodomorek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mój łobuz jakoś średnio chętny do malowania... Jak już to mazaki i raczej bazgrze... Rzadko się stara. Lubi farby ale też żadnych konkretów. Najczęściej naciapie i twierdzi, że to ... tornado:36_1_21: Ale jest postęp, bo przynajmniej nie miesza już ze sobą wszystkich kolorów w jeden sraczkowaty:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cafe nie przejmuj się, ja codziennie jak nie zajrzę (a często mi się to zdarza) a jest godzina 21 a ja już zasypiam w wyrku to też mam wyrzuty sumienia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchajcie przebieram Kornelii pampersa, młoda leży i mówi coś po swojemu i za chwilę jakby gaworzyła "a giiii" no to ja do niej "a guuuu" ona znowu "a giii" no to ja znowu "a guuu" - na co Kacper stanął podparł się pod boki i mówi:- "a góóóówno mama ona już nie jest malutkim dzidziusiem co tak gada!!!" :lup: myślałam że się zesikam...:sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój kacper w ogóle nie chce rysować, o kolorowaniu nie ma mowy, bo jego zawsze boli rączka, nóżka, dupka i jest zmęczony.... a poza tym to on zawsze mówi, że jak będzie dorosły to będzie umiał, a teraz nie musi... nie wiem co z nim, bo ja pamietam że lubiłam rysować kolorować malować farbami, a on pobazgrze minutkę dwie i rzuca kredki, w kąt i ma w dupie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasioleqq
słuchajcie przebieram Kornelii pampersa, młoda leży i mówi coś po swojemu i za chwilę jakby gaworzyła "a giiii" no to ja do niej "a guuuu" ona znowu "a giii" no to ja znowu "a guuu" - na co Kacper stanął podparł się pod boki i mówi:- "a góóóówno mama ona już nie jest malutkim dzidziusiem co tak gada!!!" :lup: myślałam że się zesikam...:sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:
No nie moge! uwielbiam jak te nasze dzieciory troche nas do pionu stawiaja :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliśmy intensywne popołudnie z Hubertem i jagodą. Pogoda się trochę spieprtzyła, ale wzięłyśmy ich trochę do parku na rowery, Zośka miała mały wypadek, podarła spodnie:Rozgniewany: i mocno zdarła rączkę, weszła jej drzazga i chyba ją cały Ksiąz słyszał jka ją wyciągałam:Padnięty:
Laski jeszcze śpiewają w łóżkach, Stasiu śpiewa w wannie, jeju wykańczają mnie te samotne wieczory i samotne obsługiwanie całego burdlu:Padnięty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mei Michu ladnie koloruje, ale jak cos rysuje to masakra. I zawsze mowi, ze rysuje maszyne. Ale jaka? za cholere nie dojrzysz. jeszcze chlopaki maja czas na rozwijanie swoich plastycznych zdolnosci.

W pracy macie posilki czy cos sobie zamawiacie?
Fajnie z planami z farma strusi! My mamy strusie prawie pod domem i na Michale juz wrazenia nie robia. A za to my jezdzimy ogladac indyki :)

Cafe i tak super, ze w ogole zagladasz. moge sobie tylko wyobrazic jaki masz zapieprz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andzia oj, biedna Zośka!
I Ciebie tulam, bo z trojca pewnie ciezko wszystko ogarnac.

Ja w jakiejs czesci juz wiem jak to jest. Dzisiaj kapalam Michała, a młoda w tym czasie sie darlam. Wiec biegiem do niej, do cyca, a mlody w ym czasie sie bawil w wannie. Usypial zawsze przytulony do mnie, a teraz musi dac sobie rade jak siedze z mloda u niego na lozku.

Teraz oboje spia, ale młoda jeszcze kapiel czeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magda my tu wszystkie wiedziałyśmy, że z Michał jest fajny, normalny chłopak, ale ciesze się, że Cię psychologowie uspokoili. NIe ma to jak opinia specjalisty::): może za jakiś czas uda Ci się skumplowac z jakąs przedszkolną mamą i będziecie się nawzajem z dziećmi odwiedzac:)

Kaśka sikam normalnie:sofunny:
Co do malowania to u nas kolorowanie super,Pani je dzisiaj chwaliła, że się przykłądają i kolorują najładniej i najstaranniej z całej grupy, za to z rysowaniem podobnie jak u Magdy:Oczko: Wiem jednak, że taki postęp w tej dziedzinie jest tylko i wyłącznie dzięki temu, że chodzą do p-kola. I na Kacpra przyjdzie czas, laski miał szał na puzzle, potrafiły ułożyć nawet 200 elementów, a od dłuuuugiego czasu nie układają nic, nie wiem czy by sobie z 30-tkami poradziły. Później był szał na gry, od rana do nocy wciąż chciały grać, teraz rzadko, od czasu do czasu jedynie chca pograć w wojnę. No a teraz jest szał na kolorowanie, ciekawe jak długo:Oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moj syn chyba jakas fascynacje kolezanka przezywa. Juz kiedys zauwazylam, ze podoba mu sie jedna dziewczynka. Ma na szczescie dobry gust, bo najfajniejsza z jego grupy :hahaha:
Ale dlugo jej nie bylo, ponad miesiac. Mlody dzisiaj wpada i krzyczy: mamusiu, moja kolezanka wrocila!!! Byla na zwolnieniu!
Pytam sie ktora. A on: nie chce o niej rozmawiac :lup:
Ja: Marcelina?
Michu z krzykiem: taaaak! juhuuuu!

:sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cafe dłuższe doby:) Jesteś niesamowicie dzielna kobita i można się przy Tobie kompleksów nabawić. A w sklepie będziesz miała net?

Mei ale bym sobie takie naleśniory zjadła:) Fajne plany na weekend, u nas pogoda ma być średnia, my w sobote mamy gości ze Szkocji, a w niedziele jade z koleżanką na szoping a tatuś będzie nadrabiał zaległości z dziećmi::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magda_79
A moj syn chyba jakas fascynacje kolezanka przezywa. Juz kiedys zauwazylam, ze podoba mu sie jedna dziewczynka. Ma na szczescie dobry gust, bo najfajniejsza z jego grupy :hahaha:
Ale dlugo jej nie bylo, ponad miesiac. Mlody dzisiaj wpada i krzyczy: mamusiu, moja kolezanka wrocila!!! Byla na zwolnieniu!

Ale fajnie::):::):::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magda_79
Andzia u nas tez takie etapy jak u Was. eraz rysowanie i kolorowanie. A z zabaw to tylko potwory, sami źli itp.

U nas zabawy rzadko:Histeria:a jak są to lalki wymiotują, mają sraczki i inne takie atrakcje:Histeria:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny:)
U nas ok:) trochę pogoda do d... no ale mam nadzieję, że to kwestia kilu dni i zrobi sie cieplej... Wczoraj mogłyśmy dzieci wziąć na boisko, a dzisiaj nosa ze świetlicy nie mogliśmy wystawić:/
Kubę w chacie roznosi... Ile ja go mam trzymać w domu? Dzisiaj jest tydzień jak zachorował... nie wiem kiedy go posłać...
Rozglądamy się za autem... mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będziemy coś mieć bo życie bez auta jest straszne:/ ;) hehe człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magda_79

:hahaha::hahaha:

dzieciaki sa zajebiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałam pota, zapatrzyłam się w aukcje z samochodami i nic wam nie poodpisywałam :lup:
Madzia fajnie, że malutka tak przybiera i, że będziecie mieć szczepienie na pneumo za free:) Pediatry zazdroszczę! Za małą trzymma kciuki żeby ta torbiel szybciutko się wchłonęła:)
Kasioleqq hehehe fajne mały ma teksty, z Kuby też czasami można sikać:)))))
Mei fajne plany weekenedowe:)
Andzia u Ciebie widzę niegorsze plany weekendowe:) Ten szoping to już w ogóle - czad :Oczko: Ja muszę się wybrać po jakąś kieckę i buty bo za tydzień jesteśmy na weselu:) Miałam fajne szpilki... w sumie wieczorem sobie o nich przypomniałam.... super by się nadały na tańce ale za cholerę nie wiem gdzie je włożyłam:/ pewnie się znajdą po weselu:/
Cafe co ja dużo będę pisać - podziwiam i niezmiennie trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gosia gdzie na wesele idziecie? My dostalismy zaproszenie do mojej kuzynki na 9-go września. W szoku jestem, bo to dalsza rodzina, kontakt mamy średni i mało kogo będe tam znała. A we wrześniu mamy weselicho siostry K.
A Kubę bym jeszcze następny tydzień w domu potrzymała:yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam z kawką:)
Za chwile wychodzę na autobus :lup:
Andzia na wesele idziemy do mojego kuzyna:) będzie cała rodzinka, a więc będzie wesoło:) Tak sobie myślałam kiedy tego małego puścić i tak jak piszesz chyba potrzymam go jeszcze tydzień w domu... Nie chciałabym ryzykować... Teściowa ma przyjechać, żeby się nim zaopiekować w czasie wesela, to może przyjechałaby trochę wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...