Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Kurcze dziewczyny ale dziś naskrobałyście, szok!:)

Magda suuuper że już koszmar zębowy za Wami! uff!!!
Cafe ale szalejesz dziś z tymi talerzami:sofunny: jak tak dalej pójdzie to chyba nie będziecie mieli na czym jeść :Oczko:
super z tymi wyjazdami do Wrocławia i Krakowa, napewno świetnie spędzicie czas! Zazdroszcze jak nie wiem:(
Veronica zdrówka! kurcze ostatnio coś często chorujesz, co?:(
a z tym testem to porażka :Szok:
Kasioleq szkoda że nie udało się nic załatwić:( no ale wiadomo w jakim pier... kraju żyjemy :Histeria:
Andzia super że sandałki pokupywane, ja jeszcze nie mam dla Amelki i dla siebie też nie:)
o debetach i wydatkach ja już nic się nie wypowiadam, bo ja już niedługo będe kit z okien wpier....ać :Histeria:

napisze jeszcze coś na boku.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Łał! Po powrocie ze spaceru próbowałam nadrobić, ale mi nie wyszło:D

Kasioleqq a rodzina była brana pod uwagę razem z Twoją mamą, czy tylko Ty i dzieci?

Veronica a jednak wyszedł jakiś pozytywny akcent::): Dobrze, że się odbraził:yes:
Dziękuję też za chęci :Całus: z głosowaniem, ale wiem że nie masz konta na fb, a inaczej się nie da:oczko:

Andzia mam nadzieję, że grillowanie Wam wyszło i że jeszcze balujecie sobie:D
Nie wiem jak dodać to zdjęcie u Ciebie na tablicy ale dziękuję za propozycję! Chociaż nawet jak bym wiedziała, to tak jakoś dziwnie, żebym się ładowała się do Ciebie na tablicę:Nieśmiały:

Cafe gładkie białe są za punkty na BP :lol: Hehehe miałaś cela, nie ma co! :D ale lepiej talerze jak palce:Oczko:

Kurde nie pamiętam co jeszcze miałam poodpisywać:Szok: U nas też burzowo dzisiaj było. Poszłam się dzisiaj zaszczepić przeciwko żółtaczce i 55zeta poszło! W przyszłym m-cu powtórka:Rozgniewany: Byłam z młodym i jak zobaczył pielęgniarę ze strzykawą to wypalił z takim nerwem: no co ona ci lobi?! :lol: Dzisiaj poszedł strasznie późno spać... Ciekawa jestem o której wstanie... Jak zwykle się łudzę, że może później niż zwykle:Szok:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Anielinka! Wizyta u fryzjera udana? Idę zaraz na boczek...

Wiedziałam, że mi coś ważnego umknęło!
Magda WIELKIE HURRA!!! że ten Miśkowy koszmar zębowy się skończył! Jak to popołudniu przeczytałam to aż odetchnęłam... Dobrze, że już po wszystkim:yes:

Cafe może następna zastawa plastikowa, co?:lol:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Anielinka! Ale dzisiaj wszystkie wymiotło!::): U nas dzisiaj pogoda piękna... W nocy straszliwe burze były, ale od rana słoneczko świeciło. Niestety ja cały dzień spędziłam na sprzątaniu. Dzisiaj młody był u P. więc starałam się zrobić jak najwięcej, żeby jutro już mieć to z głowy. Teraz siedzę na nocce::(: Uciekam... Zaglądnę później, może będzie co poczytać:D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
W koncu w miare na spokojnie moge usiasc. uff. Za nami baaaardzo intensywny weekend. Wykorzystalismy kazda minute, bo nie wiadomo kiedy nam sie drugi taki wolny weekend trafi :)

Wczoraj dzien zaczelam od biegania, ale niestety przegralam z wlasnym organizmem, wykonczony po chorobie nie dal szans bieganiu. Po 15 min musialam wracac, w glowie mi sie krecilo, oddechu nie moglam zlapac. Ale potem juz bylo ok. Caly dzien na dzialce u mamy. Byla moja kuzynka z mezem, ciocia (wszyscy z Koszalina). Grillowanie itp. Siedze jem kurola i nagle patrze idzie moj tata! Nie uwierzylam w pierwszym momenci, ale za chwile patrze znowu, a to faktyczne on! Szok. Wiedzial, ze bedziemy siedziec na dzialce wstal o 5 rano i 7 h jechal, zeby byc z nami :)))) Ale niespodzianka.
Jutro tata zabiera Michała na caly dzien, chce z nim pobyc sam, a wraca do Niemiec juz we wtorek.
A dzisiaj tez super. Rano 4 h rowerow, spotkalismy sie z moimi przyjaciolmi, moim chrzesniakiem i w trase. Bylo zaj.....! Ale ledwo wrocilam do domu. Szybki prysznic i do nich, pizza, rozmowy. Suuuper! Mlody wymeczony, ale szczesliwy :)

Odnośnik do komentarza

i za nami weekend z rozjazdach
a dzis cala trojka wstala w katarem:Histeria:

w sobote na roczku musze przyznac calkiem fajnie
tylko tesciowa mialam jakiegos focha ale to nic nowego

no a wczoraj zoo-olek w siodmym niebie
ja czylam sie conajmniej jak malpa-szkoda tylko,ze nikt nam nie placil za ogladanie naszych malpiatek
dupa ze mnie a nie matka,cierpliwosci zero:(
na wszsytko nerwowo reaguje,mlodzi troche medzili to ja juz cisnienie 300
olek cos tam medzil to samo
porazka:(
ale K za to ma cierpliwosc i do dzieciakow i przede wszystkim do mnie,na szczescie!

pojechalismy jeszcze do galerii
balam sie jak damy rade ale jakos bylo
coprawda na spokojne chodzenie nie ma szans ale zaliczylsimy h&m
jestesmy bez kasy wiec tylko spodnie olkowi i 3 bluzki a mlodym body

zaliczylismy lody,obiad
na szczescie miescilismy sie do windy:Oczko:

Odnośnik do komentarza

hej cafe
fajnie, ze zajrzalas, bo od rana zagladam, a tu cisza.
Ale super weekend za Wami! Najfaniej, ze nie siedzicie w domu. super dajecie rade z trojca! A Ty jestes zmeczona, stad ten brak cierpliwosci. K. nie siedzi z nimi 24h na dobe, wiec i na spokojniej do tego podchodzi.
Jakies fotki wrzucisz?

A ja natybiotyku jednak ni wzielam. Ale juz o wiele lepiej, kaszel w odwrocie, cos tam sie jeszcze dzieje, ale to koncowka.
Dzisiaj dostalam @, wiec nie czuje sie specjalnie. No i ciociami jeszcze nie bedziecie :)

A dzisiaj mlody wniebowziety, bo nie ejdzie do t. tylko moj tata o 9 bedzie u niego. Pewnie gdzies pojezdza, pojda na spacer itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...