Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Heloł!

Młody ogląda Auta, pogoda się spierdzieliła jak prawie zawsze kiedy mam wolne a ja nie wiem jak sobie zorganizować ten dzień:/
Dziewczyny, nie dolicza mi waszych polubień bo okazuje się, że musiałabym być Waszą znajomą:Płacz: Jak nie macie nic przeciwko, to dawajcie:D Ja w fb zielona jestem... Konto jak założyłam to prawie nic z nim nie robiłam do tej pory::):

Cafe no i dobrze, jedźcie, bo szkoda takiego fajnego dnia:yes: Na all szukałam fotelików na rower, znalazłam jeden... Może coś z tego będzie...

Kasioleqq hehe... Znam ten ból z przekroczonymi dochodami:Szok: Normalnie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... Ale zapytać zawsze warto:yes:

Andzia
dobrze, że udało Ci się kupić w końcu drugą parę. Sił, sił i jeszcze raz sił! Do września już coraz bliżej... Kurde zazdroszczę takiego popołudnia i grilla:yes:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
Heloł!

Młody ogląda Auta, pogoda się spierdzieliła jak prawie zawsze kiedy mam wolne a ja nie wiem jak sobie zorganizować ten dzień:/
Dziewczyny, nie dolicza mi waszych polubień bo okazuje się, że musiałabym być Waszą znajomą:Płacz: Jak nie macie nic przeciwko, to dawajcie:D Ja w fb zielona jestem... Konto jak założyłam to prawie nic z nim nie robiłam do tej pory::):

Cafe no i dobrze, jedźcie, bo szkoda takiego fajnego dnia:yes: Na all szukałam fotelików na rower, znalazłam jeden... Może coś z tego będzie...

Kasioleqq hehe... Znam ten ból z przekroczonymi dochodami:Szok: Normalnie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... Ale zapytać zawsze warto:yes:

Andzia
dobrze, że udało Ci się kupić w końcu drugą parę. Sił, sił i jeszcze raz sił! Do września już coraz bliżej... Kurde zazdroszczę takiego popołudnia i grilla:yes:

Uwierz mi, że nie zazdrościsz:Oczko:
U nas ciepło, ale nie tak gorąco jak wczoraj, laski na działce są grzeczne, jak pozwalam babrać w wodzie, ale jak słońce nie wyjdzie, to dzisiaj nici z wody i znowu będa bręczeć.
K. mi zrobił takie mini folie i chce sobie posadzić sałaty, dębową, rukole, roszpunkę itp:)

Odnośnik do komentarza

:D Dziękuję za polubienia:Całus:

andzia

Uwierz mi, że nie zazdrościsz:Oczko:
U nas ciepło, ale nie tak gorąco jak wczoraj, laski na działce są grzeczne, jak pozwalam babrać w wodzie, ale jak słońce nie wyjdzie, to dzisiaj nici z wody i znowu będa bręczeć.
K. mi zrobił takie mini folie i chce sobie posadzić sałaty, dębową, rukole, roszpunkę itp:)

Andzia to im pozwól, mrozu nie ma a przynajmniej będziesz miała spokój. Na pewno nic im nie będzie...

Cafe
no w sumie ciepło jest, ale deszczycho pada co chwilę. Z Krakowa też bym skorzystała:Oczko: Jeszcze nigdy nie miałam okazji tam być.

Kurde młody stoi nade mną, i co chwilę powtarza: No wyłąc ten komputel mamo!:Szok: Coś w tym jest:Nieśmiały: Idę się z nim pobawić:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

W koncu udalo mi sie do Was zajrzec. Zagladam na raty, ale ciagle cos.
cafe ale zaj.... i z Wroclawiem i z Krakowem!!!! Suuuper!
Tak u Was goraco? U nas dizisiaj bardzo srednio, no i w zapowiedziach pogodowych szalu nie ma :(

andzia ale wyjazd do P-nia udany!!!
Ja o sandalach nawet nie mysle nawet dla Michała. Mam 50 gr na koncie, a P. mega debet, wiec nie ma szans :(
Fajnie macie z ta dzialka. Moi rodzice tez maja,ale to dosc daleko od nas i to wyprawa. Ale jutro jak pogoda bedzie w miare to jedziemy! Musze sie troche poopalac. zawsze to odwroci uwage od mojego wiszacego brzucha :lup:

Jak babcia?

Mei wzslalam do Ciebie yaprosyenie na FB. zaakceptuj to zaglosuje :) Probowalam tak jak Cafe i widzialam ze nie zalicza tych glosow.

Kasioleqq popytaj o to dofinansowanie do p-kola. I popytaj o te punkty przedszkolne, gdzie dzieci chodza na 5 h, bo one kosztuja tylko 150 zł.

anielinka naprawde lubisz siedziec u fryzjera? Ja nie cierpie, za to efekt nawet bardzo :)

Vercia pewnie ta dieta Cie wykonczyla. Ty ciagle w ruchu, nie masz kiedy odpoczac.
Ale kicha z praca :((((((((((

Odnośnik do komentarza

Laski śpią:)
Ostatnio średnio co 2 dni zasypiaja, ale z wielkim bólem. Jak sazną w dzień to idą spać po 20-tej i wtedy śpią do 6.30-7 no i już wiem, że w dzień spać nie pójdą, idą wtedy wcześniej wieczorem, bo przed 19-tą i wstają ok. 5.30 no więc idą spać. Pomylone z pomieszanym, ale wole drzemkę co drugi dzień niż wcale::):

U nas też popadujue, już trzy wielkie ulewy przeszły, ale zaraz potem wychodzi słonko

Odnośnik do komentarza

Magda ech tam od razu kłócić:Oczko: Na pewno fajnie spędzicie czas. K. nawet jak mam mniej pracy i wraca wcześniej to zawsze coś robi, a to gdzies musi wyjechac, a to coś tam, dzisiaj wieczorem ma znowu jakieś zebranie, a jutro musi jechać zaliczyć jakieś strzelanie:Kiepsko:Wkurza mnie już to, nie usiedzi w chacie 5 minut.
Nasze sandały tez kupione na debety. Jest taka porażak od nowego roku jak nigdy. Jest praca, pierwsz, druga faktura zapłacona, a później już nie. NIe wiem co się dzieje, a dopiero te ostatnie f-ry są zyskiem dla nas, pierwsze ida na towar i pracowników, a gdzie jeszcze podatki i Zusy. Poracha::(: Gdyby nie debety to byśmy kit z okien żarli:Wściekły:
A babcia kiepsko, ma sparaliżowaną całą prawą strone, badanie wykazało bardzo rozległy udar, nic nie mówi, nie kontaktuje, lekarze mówią otwarcie o zagrożeniu życia::(:

Odnośnik do komentarza

Cafe super z Zoo, naprawde. Właśnie sprawdzałam pogode i ma być ok 22-24 stopni, więc tak w sam raz:yes: a jedziecie sami czy z kimś?
A zupki olej, dasz słoiki:yes:
Ja tez marze o wieczorze, praktycznie codziennie jak wstaje to śpiewam sobie: trzeba zrobić jakieś czary, ponakręcać te zegary, by dziewiąta była już:Oczko:

Mei jak chcesz to wstawie fotke Filipa u mnie na tablice, może ktoś z moich znajomych zagłosuje?

Odnośnik do komentarza

Andzia u nas tez tak jest ze spaniem. dokladnie tak samo.
Wiesz, gdzie sie nie slyszy to takie opoznienia w placeniu. A jak tu zyc :( A my niby oboje praca, P. nawet 3 :), a ciagle w plecy. I naprawde niczego nie kupujemy. Jedzenie i oplaty ... no i oczywiscie samochody!
Musze te sandaly w Deichmanie obejrzec. Jakos juz na Bartkowe sie nie napalam. hhiih!

Kurcze, ciezko juz z babcia pewnie. Ehhh, kiepska ta starosc. Z drugiej strony moze lepiej, ze tak, bo nie do konca jest swiadoma co sie dzieje :(

Odnośnik do komentarza

cafe82
ooo hej andzia

pieprza o tej pogodzie co chwile cos innego
wczoraj slyszalam,ze ma byc 30st

maja z nami jechac chrzestni juliana

ja wstaje rano i juz mam nerwa,serio
dzis dokladnie o 4.44 zaczelam dzien,ja pierdole

Kuzwa, zniechecacie mnie do blizniakow :lup:

A do zoo jedzcie koniecznie. chrzestni Julka tez maja dzieci czy sami? Bo jak sami to pomoc bedzie :)

Odnośnik do komentarza

Cafe sorki, ale uśmiałam się z tych wieprzy:lol:

Magda my też tylko opłaty, żarcie, samochód itp. zadnych luksusów.
U nas jest Factory, tzn. koło Poznania i tam są same outletowe sklepy. I udało mi się kupić Zośce Bartki za 119, a Stasiowi Geoxy za 125, jak na te marki to całkiem tanio. A nie kupuje bubli, raz kupiłam Stachowi w CCC sandały i po miesiącu musiałam kupowac nowe, więc żadna oszczędność.

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
ooo hej andzia

pieprza o tej pogodzie co chwile cos innego
wczoraj slyszalam,ze ma byc 30st

maja z nami jechac chrzestni juliana

ja wstaje rano i juz mam nerwa,serio
dzis dokladnie o 4.44 zaczelam dzien,ja pierdole

Kuzwa, zniechecacie mnie do blizniakow :lup:

A do zoo jedzcie koniecznie. chrzestni Julka tez maja dzieci czy sami? Bo jak sami to pomoc bedzie :)

maja dwuletniego marcela

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...