Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
cafe82
anielinka :Całus:

moze byscie sobie pojechaly gdzies z amelka?moze z bratem i jego rodzinka?

Wiesz Cafe, ja nie będe na siłe kogoś prosić żeby ktoś gdzieś nas zabierał...oni pewnie też wolą jechać sobie gdzieś w trójke niż zabierać sobie kogos na przyczepke...taka niestety prawda:((

no rozumiem
ale czasem warto zaproponowac

po prostu uwazam,ze lepiej dla ciebie,zebys miala jakies zajecie... a myslalas,zeby wrocic co pracy?to tez dobre rozwiazanie,chociaz na pol etatu

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka
cafe82
anielinka :Całus:

moze byscie sobie pojechaly gdzies z amelka?moze z bratem i jego rodzinka?

Wiesz Cafe, ja nie będe na siłe kogoś prosić żeby ktoś gdzieś nas zabierał...oni pewnie też wolą jechać sobie gdzieś w trójke niż zabierać sobie kogos na przyczepke...taka niestety prawda:((

no rozumiem
ale czasem warto zaproponowac

po prostu uwazam,ze lepiej dla ciebie,zebys miala jakies zajecie... a myslalas,zeby wrocic co pracy?to tez dobre rozwiazanie,chociaz na pol etatu

Cafe teraz bym chciała iśc gdzieś do pracy, chociażby po to żeby właśnie się czymś zająć nie mysleć...ale wiadomo jak to jest teraz z pracą kiepsko...nie miała bym tez co zrobic z Amelką, teraz ja puszczać do żłobka? kiepsko by było też z dojazadmi żeby to wszystko zegrać, a po drugie teraz w tym miesiącu czeka mnie ta rehab. i operacja, więc nie ma sensu czegoś szukać, bo przeciez nie pójde na dzień dobry na zwolnienia...na pewno teraz pójde na prawko...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
cafe82
anielinka

Wiesz Cafe, ja nie będe na siłe kogoś prosić żeby ktoś gdzieś nas zabierał...oni pewnie też wolą jechać sobie gdzieś w trójke niż zabierać sobie kogos na przyczepke...taka niestety prawda:((

no rozumiem
ale czasem warto zaproponowac

po prostu uwazam,ze lepiej dla ciebie,zebys miala jakies zajecie... a myslalas,zeby wrocic co pracy?to tez dobre rozwiazanie,chociaz na pol etatu

Cafe teraz bym chciała iśc gdzieś do pracy, chociażby po to żeby właśnie się czymś zająć nie mysleć...ale wiadomo jak to jest teraz z pracą kiepsko...nie miała bym tez co zrobic z Amelką, teraz ja puszczać do żłobka? kiepsko by było też z dojazadmi żeby to wszystko zegrać, a po drugie teraz w tym miesiącu czeka mnie ta rehab. i operacja, więc nie ma sensu czegoś szukać, bo przeciez nie pójde na dzień dobry na zwolnienia...na pewno teraz pójde na prawko...

nie no,mialam na mysli,ze w najblizszej przyszlosci
jak juz uporasz sie z problemami zdrowotnymi
zobaczysz jak sobie odzyjesz

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
W święta zrobiliśmy sobie szlaban na komputer i czasami zaglądałam ale tylko na minutkę... zresztą Kuba za bardzo nie pozwala korzystać z kompa:/ My w czwartek pojechaliśmy już do teściów;/ i siedzimy u nich do teraz i już mnie nosi:kiepsko: A i Kubę zaczyna nosić tęskni za domem, za moimi rodzicami, Emilką, Natalką... Zostaliśmy tu z pewnych powodów tak długo, ale mam nadzieję, że następne święta uda nam się inaczej zorganizować... Zresztą oni tutaj jakoś nie chcą uwierzyć w to, że też chcielibyśmy trochę czasu spędzić w domu:/ Przepraszam dziewczyny, że narzekam tak od razu, ale naprawdę mam dość!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka
cafe82

no rozumiem
ale czasem warto zaproponowac

po prostu uwazam,ze lepiej dla ciebie,zebys miala jakies zajecie... a myslalas,zeby wrocic co pracy?to tez dobre rozwiazanie,chociaz na pol etatu

Cafe teraz bym chciała iśc gdzieś do pracy, chociażby po to żeby właśnie się czymś zająć nie mysleć...ale wiadomo jak to jest teraz z pracą kiepsko...nie miała bym tez co zrobic z Amelką, teraz ja puszczać do żłobka? kiepsko by było też z dojazadmi żeby to wszystko zegrać, a po drugie teraz w tym miesiącu czeka mnie ta rehab. i operacja, więc nie ma sensu czegoś szukać, bo przeciez nie pójde na dzień dobry na zwolnienia...na pewno teraz pójde na prawko...

nie no,mialam na mysli,ze w najblizszej przyszlosci
jak juz uporasz sie z problemami zdrowotnymi
zobaczysz jak sobie odzyjesz

Acha, nie no w najbliższej przyszłości to oczywiście że tak, nie widze innej opcji...tylko pytanie czy Amelke przyjma teraz do przedszkola:/

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny, my po swietach jeszcze nie doszlismy do siebie, len dopadl jak nie wiem co, olek dzisiaj pospal do po 9 my wstalismy przed 9 normalnie nie wiem czemu az tak dlugo olus spal, pewnie dzisiaj nie pojdzie spac przed przedszkolem. a od jutra zaczynamy juz na rano chodzic tak na 4 godzinki do przedszkola....

anielinka ja napisalam na boku. odnosnie pracy rowniez....

gosia surer zdjecia kuby na nk. jaki on juz duzy a jaki wesoly.

cafe super wygladasz , a olus wyglada na takiego dorosłego chłopczyka gdzies na 5 lat....ma strasznie dorosłe rysy....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

anielinka
Hej Gosia!

Wykorzystam Cie póki tu jesteś:) powiedz mi jak to u Ciebie było z prawkiem? bo ty chyba tez wcześniej miałaś kurs zrobiony, a teraz tylko jakś tam ilośc godzin wyjeżdziłaś i egzamin teoretyczna zdawałaś, tak???

Tak:) Miałam wcześniej zrobiony kurs i teraz wystarczyło, że wykupie dodatkowe godziny, i zdam teorie:) A ile lat temu robiłas kurs?

Odnośnik do komentarza

gosiammm
anielinka
Hej Gosia!

Wykorzystam Cie póki tu jesteś:) powiedz mi jak to u Ciebie było z prawkiem? bo ty chyba tez wcześniej miałaś kurs zrobiony, a teraz tylko jakś tam ilośc godzin wyjeżdziłaś i egzamin teoretyczna zdawałaś, tak???

Tak:) Miałam wcześniej zrobiony kurs i teraz wystarczyło, że wykupie dodatkowe godziny, i zdam teorie:) A ile lat temu robiłas kurs?

A to ma jakieś znaczenie ile lat temu się robiło? a ty ile miałas przerwy?
kurcze za cholere nie moge sobie przypomnieć, ale ładnych kilka lat temu...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam po świętach::):
Fajnie było i się skończyło.
Obżarta jestem jak świnia, niestety na wadze 1,5 kg więcej, załamka. I zamiast od dzisiaj zacząć proteinkowo, to własnie zazeram czekoladkę:lup:
Świąta fajne, byliśmy troszkę w rozjazdach, troszkę u nas-cała kupa znajomych na odwiedziła, wczoraj pojechalismy też na długaśną wycieczkę rowerową, dostaliśmy od sąsiadów fotelik po ich synku i możemy teraz śmigać całą rodzinką:)

Mnie niestety od kilku dni strasznie bolą nogi, taki dziwny ból jak w zeszłym roku miałam z tymi żylakami, kupiłam tabsy i mam nadzieje, ze pomogą. DO tego puchn ą mi stopy, wczoraj nie mogłam wejść w żadne buty:Płacz:

Odnośnik do komentarza

anielinka
gosiammm
anielinka
Hej Gosia!
Wykorzystam Cie póki tu jesteś:) powiedz mi jak to u Ciebie było z prawkiem? bo ty chyba tez wcześniej miałaś kurs zrobiony, a teraz tylko jakś tam ilośc godzin wyjeżdziłaś i egzamin teoretyczna zdawałaś, tak???

Tak:) Miałam wcześniej zrobiony kurs i teraz wystarczyło, że wykupie dodatkowe godziny, i zdam teorie:) A ile lat temu robiłas kurs?

A to ma jakieś znaczenie ile lat temu się robiło? a ty ile miałas przerwy?
kurcze za cholere nie moge sobie przypomnieć, ale ładnych kilka lat temu...

Liczą się wszystkie kursy robione po 1998 roku:yes:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki!!!
Cafe foti super!!! Olek taaki dorosły i duży!!! Mój Marcel to jakis mały mi się wydaje......"wower" śliczny!! No i Ty bardzo dobrze wyglądasz.....:Całus:
Anielinka chyba musisz wykupić godziny.......a praca na pewno na dobre by wyszła.....a teściowie albo rodzice nie mogą zostać z amelką??? Z przedszkolem może nie jest za późno.....możesz złożyć wniosek na zaś....Póxniej odpiszę na boku i poczytam......
Justynka, Gosia jakie plany na długie weekend macie????
Gosia brakuje tutaj ciebie......

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
gosiammm

Tak:) Miałam wcześniej zrobiony kurs i teraz wystarczyło, że wykupie dodatkowe godziny, i zdam teorie:) A ile lat temu robiłas kurs?

A to ma jakieś znaczenie ile lat temu się robiło? a ty ile miałas przerwy?
kurcze za cholere nie moge sobie przypomnieć, ale ładnych kilka lat temu...

Liczą się wszystkie kursy robione po 1998 roku:yes:

Mi cos świta po głowie że był to rok hmm 2003-04...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej Andziula!!!:lol:
Super ze smokami!!! Gratki dla zołzinek!!!! A z jedzeniem to chyba wszyscy zaszaleli....ja nie staję na wagę nawet.....strasznie chce mi się slodkiego po tym obzarstwie...dzisiaj zaczęłam proteinowo ale nie wiem jak do końca dnia będzie:Histeria::Histeria:
Zajrze później bo szykujemy się do lekarza...młody ma temp i strasznie kaszle.....zaraził się pewnie ode mnie a ja już kaszlę 2 tydzień.....::(: nie wiem co za zaraza......najgorzej, że całą noc się rzucał i dusił.....zobaczymy co powie lekarz......

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Witajcie kobietki!!!

Anielinka chyba musisz wykupić godziny.......a praca na pewno na dobre by wyszła.....a teściowie albo rodzice nie mogą zostać z amelką??? Z przedszkolem może nie jest za późno.....możesz złożyć wniosek na zaś....Póxniej odpiszę na boku i poczytam......

Veronica wiem że praca teraz by mi wyszła na dobre, ale musze się wstrzymac przez te moje zdrowie...co do przedszkola to chyba musze się z Ł. spotkać i przedyskutowac gdzie te przedszkole wybrać, żeby nie było że podjęłam sama decyzje...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

veronika planow narazie nie amy na dlugii weekend poniewz S idzie 2 i 3 na noc wiec jak cos to mozemy zrobic cos w sobote badz niedziele jakiegos grilla ale jak bedzie ladnie to pojedziemy do zoo do chorzowa.....mam w planach jechac do wroclawia na weekend do rodziny S ale to dopiero w czerwcu na poczatku pojdziemy do zoo i moze te wszystkie ogrody botaniczne zwiedzimy.....to moze sie jakos zgadamy razem moze cafe ty dojedziesz tez do zoo w tym terminie....ktoras z was chyba ma jeszcze blisko do wrocka....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...