Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

veronica_20
Andzia a można jesc do 18? czy jak?

No co Ty, możesz jeść kiedy chcesz, możesz nawet dojadać między posiłkami, chociaż ja starałam się jeść 5 posiłków dziennie. I im więcej tych protein zjesz, tym szybciej waga poleci, absolutnie nie wolno się głodzić.
Mi w zeszłym roku przez 3 dni uderzeniówki zjechało 2,4 kg, teraz 1,6 kg.
A ile uderzeniówki robisz? 3 dni?

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Nic nie wyczytałam....możesz na necie ulotkę znalexc i poczytać....niby to jest na zasadzie "biokapsułek", które działają na najgłębsze partie tkanki tłuszczowej.....ja jak zobaczyłam tyłek kolezanki to od razu poleciałam do apteki.....

Koleżanka Ci tyłek pokazywała?:lol:
Kurde kuszące te tabsy...

Odnośnik do komentarza

veronica_20
hmmmm...nie wiem ile tej uderzeniówki, tzn. tej pierwszej? Myslałam 5 dni.....mam tyłko problem z białym serem.....jaki ser kupujesz?

Jak chcesz zrzucić 5 kg, to 3 dni uderzeniówki spokojnie wystarczą. II faze polecam 1/1, co drugi dzień jesz warzywka i jest naprawdę dużo łatwiej-ostatnio robiłam 3/3.
Biały ser kupuję z piątnicy-3 % tłuszczu, czasem kupuję też twaróg chudy taki w kostce, on ma poniżej 5% tł.

veronica_20
a tabletki antykoncepcyjne maja wpływ na ta dietę????

Dieta proteinowa (dukana) i antykoncepcja

Odnośnik do komentarza

ale gapa jestem....doczytałam na necie własnie:lup:, że one nie wplywają na dietę niekorzystnie :Śmiech: Zazdroszczę Tobie, że po odstawieniu nie masz problemów.....ja nie mogłam przebrnąc przez te wysypy wszedzie i kaszaki na powiekach...horror jakis....:Wściekły: Kończę pierwsze pudełko yasmine i dopiero zauwazyłam poprawe na twarzy, sporadycznie wyskakuje zonk na dekolcie....

Odnośnik do komentarza

veronica_20
ale gapa jestem....doczytałam na necie własnie:lup:, że one nie wplywają na dietę niekorzystnie :Śmiech: Zazdroszczę Tobie, że po odstawieniu nie masz problemów.....ja nie mogłam przebrnąc przez te wysypy wszedzie i kaszaki na powiekach...horror jakis....:Wściekły: Kończę pierwsze pudełko yasmine i dopiero zauwazyłam poprawe na twarzy, sporadycznie wyskakuje zonk na dekolcie....

Vercia ja odstawiłam, bo zaczęły mi pękać żyłki na nogach. I miałam po odstawieniu spore problemy z nogami, bolały mnie tak, że chodzić prawie nie mogłam...

Odnośnik do komentarza

veronica_20
No ja zaczynam diete ale niesttey G. normalnie...więc zabieram sie za wstawienie nocnych bułeczek.....ja mam na rano wędzonego dorsza.....

To jest najgorsze, ja tez muszę cały czas dla reszty gotować, a dla siebie osobno.
Na uderzeniówce jadłam na śniadanie zawsze twarożek, później jogurt z otrębami, obiad cyc z sosikiem z jogurtu albo ryba pieczona w folii, a na kolacje najczęściej rybę wędzoną. Na śniadanko można też jajecznicę z szynką na teflonie, dobra jest tez sałatka tuńczyk+jajko+trochę szczypiorku wymieszane z jogurtem naturalnym.

Odnośnik do komentarza

Jogurt znalazlam danona 0% tluszczu....
Magda znalazłam też namiaste słodkości na sniadanie: jogurt naturalny, 5 łyżeczek otrębów + 2 guziki słodzika:o_master2:
Andzia powiedz tylko czy slodzik można dowolnie? Czy trzeba liczyć? I co z wodą? Mineralna może byc?
Wstawiłam też obiad, gulasz dla G., zupę dla młodego i dorsza w folii z przyprawami i koperkiem dla siebie.....zrobię do tego sos jogurtowy i gra gitara!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...