Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

I ja Wam coś napiszę, moje laski chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Siusiu chodzą już od dawna same robić do łazienki, wczoraj wychodzą z łazienki i mówią do mnie, że mają podklejajki. Pytam co? No podklejajki mamy. Pytam jeszcze raz, jakie podklejajki, na co obie zdejmują majtki i pokazują mi wkładki higieniczne:Szok:, ładnie przyklejone, dobrą stroną:Oczko:, papierki wyrzucone do kosza. Musiały mnie małpy kiedyś podpatrzeć:lol:

Odnośnik do komentarza

andzia
I ja Wam coś napiszę, moje laski chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Siusiu chodzą już od dawna same robić do łazienki, wczoraj wychodzą z łazienki i mówią do mnie, że mają podklejajki. Pytam co? No podklejajki mamy. Pytam jeszcze raz, jakie podklejajki, na co obie zdejmują majtki i pokazują mi wkładki higieniczne:Szok:, ładnie przyklejone, dobrą stroną:Oczko:, papierki wyrzucone do kosza. Musiały mnie małpy kiedyś podpatrzeć:lol:

No ładnie:hahaha: a za tą nazwe powinny Nobla dosta, chyba nikt inny by nie wpadł żeby tak je nazwać:sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
I ja Wam coś napiszę, moje laski chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Siusiu chodzą już od dawna same robić do łazienki, wczoraj wychodzą z łazienki i mówią do mnie, że mają podklejajki. Pytam co? No podklejajki mamy. Pytam jeszcze raz, jakie podklejajki, na co obie zdejmują majtki i pokazują mi wkładki higieniczne:Szok:, ładnie przyklejone, dobrą stroną:Oczko:, papierki wyrzucone do kosza. Musiały mnie małpy kiedyś podpatrzeć:lol:

:sofunny:

No co, małe kobitki masz w domu!

Odnośnik do komentarza

andzia
I ja Wam coś napiszę, moje laski chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Siusiu chodzą już od dawna same robić do łazienki, wczoraj wychodzą z łazienki i mówią do mnie, że mają podklejajki. Pytam co? No podklejajki mamy. Pytam jeszcze raz, jakie podklejajki, na co obie zdejmują majtki i pokazują mi wkładki higieniczne:Szok:, ładnie przyklejone, dobrą stroną:Oczko:, papierki wyrzucone do kosza. Musiały mnie małpy kiedyś podpatrzeć:lol:

:hahaha:

olek mi tez wykrada i wszedzie przykleja:Histeria:
a ja dziewczyny wlaza na kibelek?
kurde olek sam nie da rady

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
I ja Wam coś napiszę, moje laski chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Siusiu chodzą już od dawna same robić do łazienki, wczoraj wychodzą z łazienki i mówią do mnie, że mają podklejajki. Pytam co? No podklejajki mamy. Pytam jeszcze raz, jakie podklejajki, na co obie zdejmują majtki i pokazują mi wkładki higieniczne:Szok:, ładnie przyklejone, dobrą stroną:Oczko:, papierki wyrzucone do kosza. Musiały mnie małpy kiedyś podpatrzeć:lol:

:hahaha:

olek mi tez wykrada i wszedzie przykleja:Histeria:
a ja dziewczyny wlaza na kibelek?
kurde olek sam nie da rady

Sikają na nocniki, na kibelek włażą z moją pomocą:)

Odnośnik do komentarza

andzia
I ja Wam coś napiszę, moje laski chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Siusiu chodzą już od dawna same robić do łazienki, wczoraj wychodzą z łazienki i mówią do mnie, że mają podklejajki. Pytam co? No podklejajki mamy. Pytam jeszcze raz, jakie podklejajki, na co obie zdejmują majtki i pokazują mi wkładki higieniczne:Szok:, ładnie przyklejone, dobrą stroną:Oczko:, papierki wyrzucone do kosza. Musiały mnie małpy kiedyś podpatrzeć:lol:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Filip też sobie przykleja, ale jemu niezbyt ładnie to wychodzi:lol:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Miałam wczoraj jeszcze zajrzeć, ale padłam z młodym... Później się przecknęłam, obejrzałam "Ekspres reportera" i "Oglądaj z Andrzejem Fidykiem" i poległam caaałkiem:Nieśmiały:
Pogoda u nas przepiękna! Młody poszedł z babcią rano na spacer a po drzemce poszliśmy już wszyscy na jeszcze jeden. Teraz już siedzę w pracy i niedługo zacznę się szykować na szkolenie do tej drugiej.
Z tą drugą to jest tak, że właśnie bardzo chciałabym zmienić, zarobki lepsze (praca jako recepcjonistka). Boję się tylko tej umowy, bo nie wiem ile to zastępstwo będzie trwało... Jedna babka ciągnie tam już tak 2 lata:Histeria: Ale wiecie jak jest... Ja mogę polecieć za pół roku:/ I co wtedy... Na razie idę na szkolenie bo wcale jeszcze nie wiadomo czy mnie zechcą więc dopiero za jakiś czas się wyjaśni czy się przeniosę, czy nie::): Najgorsze jest to, że muszę teraz kombinować i się zamieniać, żeby na te szkolenia łazić... Trochę to uciążliwe i standardowo bezpłatne:Oczko:
A Filipowe jedzenie wygląda tak, że on nie ma apetytu... Mógłby cały dzień nic nie jeść. No może skubnie coś tam... Lekarka na to niewiele mówi i jakoś się tym nie martwi:Szok: Po tym syropie szału nie ma. W sumie nie widzę różnicy. Naprawdę ilościowo jak widzę ile on je to ja bym zdechła z głodu:Szok: Chciałam mu zagęszczać mleko kaszą manną, ale miał odruch wymiotny:Histeria: Za słodyczami też nie przepada (tzn. w sklepie drze się że chce:Oczko: ale nawet jak mu kupię to ugryzie i zostawia). Od P. zawsze wraca z jakimiś czekoladami ale nigdy tego nie zjada na szczęście... Ech...

Dobra, zmykam się szykować:D Przepraszam, że teraz nie odpiszę (zrobię to jak wrócę, czyli po północy::):)... A na koniec Filipowa fotka. Niestety fryzurka mało widoczna. Na żywo też ją mało witać:P Musiałaby fryzjerka maszynką go potraktować, ale moja siostra nie chciała go już stresować:P
https://lh5.googleusercontent.com/_kTzJ_R0RPeM/TZNjNc18LVI/AAAAAAAAAwg/iCYQN4hnOPc/s640/DSC09589.JPG

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej baby!!!

wiem, że mój opis na fb, Was zaintrygował, ale nie bez powodu taki właśnie napisałam...
zwariowałam kompletnie... pewnie sie domyslacie o co chodzi, ale o szczegółach jutro na boku, strasznie bolą mnie plecy idę si e położyć R., kapie młodego... a Nela ogląda film...
(żebyście nie ,yślały że wróciłam do R.,bo nie)

zajrze jutro na bok, obiecuje ze poodpisuje z czytaniem jestem na bierzaco...

dobrej nocy

:Całus:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka po raz kolejny zdrówka! Co to Was tak trzyma? Mam nadzieję, że i u Was się ociepli szybciutko to chociaż nastroje będą lepsze...
A z fryzurką to masz rację:D Miał irokez być, ale w sumie go nie widać za bardzo:P

Magda super, że przedszkole wybrane! I rzeczywiście bliziutko. Fajnie, bo P. zawsze będzie miał młodego na oku:Oczko:
A co do zajęć, to szok! Ale to dobrze, że ta grupa mu podpasowała i się poczuł swobodnie:yes: To ciekawe zobaczyć inne oblicze swojego dziecka:D Ech... Świat staje na głowie! Zołzy grzeczne a Misiek przeszkadza:lup: Swoją drogą, zauważyłyście że Andzia już tak często dziewczyn nie nazywa zołzami? :lol:

Cafe aż ciężko się czyta, że ludzi w sklepie full a Wy zamykacie interes:/
A co do kibelka, to widziałam kiedyś do kupienia taki podest mały, może z tego byłoby Olkowi łatwiej usiąść na desce?

Andzia zazdroszczę ubranych i czekających dziewczyn::(: Filipo co chwila się drze że chce iść na spacer ale jak przychodzi do ubierania to ucieka, świruje:Rozgniewany: A o samodzielnym ubieraniu to mogę zapomnieć...
Gratki dla Stasia za jazdę bez bocznych kółek! Dobrze, że się przełamaliście oboje i Stachu może szaleć:yes:

Kasioleqq czekam z niecierpliwością na jutrzejszy "boczek"! Mam nadzieję, że wariactwo jest pozytywne, bo opisu nie znam::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po szkoleniu, atmosfera bardzo fajna i praca też mi się podoba... Jedyny zonk to ta nieszczęsna umowa... Jutro wszystkiego się dowiem bo mam przyjść na... 9:00:Kiepsko: Więc po nocce wrócę do domu i zaraz się będę zbierała spowrotem:/ Spokojnych snów Wam życzę:Całus: Do później!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei trzymam kciuki za dobra decyzje. Ja po dobnie jak Cafe uwazam, ze czasem takie zmiany sa dobre. Moze warto jednak zaryzykowac?
Filip cuuuuudo! I ja zauwazylam fryzurke. Chcialabym Michala tak obciac, ale gad coraz bardziej zarosniety i nie da sie zaprowadzic do fryzjera.

Ja tez zauwazylam, ze Andzia juz nie nazywa dziewczyn zołzami. Teraz sa laseczkami :)

Anielinka zdrowka dla Was! I u nas tez zimno i Michał w czapce i kurtce zimowej, tyle, ze adidasy na nogach. I jakos nie zapowiada sie, zeby bylo cieplej.

Kasioleqq i ja czekam na relacje! I mam nadzieje, ze wieci beda bardzo pozytywne :)

Odnośnik do komentarza

Mei
Anielinka po raz kolejny zdrówka! Co to Was tak trzyma? Mam nadzieję, że i u Was się ociepli szybciutko to chociaż nastroje będą lepsze...
A z fryzurką to masz rację:D Miał irokez być, ale w sumie go nie widać za bardzo:P

Magda super, że przedszkole wybrane! I rzeczywiście bliziutko. Fajnie, bo P. zawsze będzie miał młodego na oku:Oczko:
A co do zajęć, to szok! Ale to dobrze, że ta grupa mu podpasowała i się poczuł swobodnie:yes: To ciekawe zobaczyć inne oblicze swojego dziecka:D Ech... Świat staje na głowie! Zołzy grzeczne a Misiek przeszkadza:lup: Swoją drogą, zauważyłyście że Andzia już tak często dziewczyn nie nazywa zołzami? :lol:

Posikałam się ze śmiechu na dzień dobry:sofunny:
Popiszę więcej jak lasko-zołzy pójdą spać, bo od rana prtzechodzą same siebie:Szok: i nie ma szans posiedzieć przy kompie:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Hejo!

U nas juz troche lepiej, Amelka nie budziła się juz w nocy, a ja tylko jeden miałam atak kaszlu, więc luzik :Oczko:
Pogoda też się porawiła, jest 11 st. słonko niby swieci, ale jakieś takie niewyraźne, jakby zamglone:( za to na weekend zapowiadaja piękną pogodę, nie moge się doczekać :) chcemy kupić Amelkce zjeżdzalnie i tak latam po all i znalazłam zjeżdzalnie za 100 zł, a koszt wysyłki 99 zł.:lup:

Veronica a co to Was też rozłożyło choróbsko???

Magda super fotki, fajny macie ten rowerek, bo nie jest taki "dzidziusiowy" my mamy takiego pieska i chyba już nie bardzo pasuje jak na ten wiek, a takiego właśnie jak Wy macie nie opłaca się kupywać, tylko już chyba z takich normalnych...hmm

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
Hejo!

U nas juz troche lepiej, Amelka nie budziła się juz w nocy, a ja tylko jeden miałam atak kaszlu, więc luzik :Oczko:
Pogoda też się porawiła, jest 11 st. słonko niby swieci, ale jakieś takie niewyraźne, jakby zamglone:( za to na weekend zapowiadaja piękną pogodę, nie moge się doczekać :) chcemy kupić Amelkce zjeżdzalnie i tak latam po all i znalazłam zjeżdzalnie za 100 zł, a koszt wysyłki 99 zł.:lup:

Veronica a co to Was też rozłożyło choróbsko???

Magda super fotki, fajny macie ten rowerek, bo nie jest taki "dzidziusiowy" my mamy takiego pieska i chyba już nie bardzo pasuje jak na ten wiek, a takiego właśnie jak Wy macie nie opłaca się kupywać, tylko już chyba z takich normalnych...hmm

Dobrze, ze juz u Was lepiej! Oby juz nic nie wracalo.
Co do rowerkow to wlasnie od poczatku nie chcielismy takiego dziecinnego. Jakos nie bardzo mi sei podoably. A tak to przynajmniej i teraz mlody pojezdzi. Powiedzmy, ze pojezdzi, bo nie chce pedalowac i musimy go caly czas pchac :lup:
Super sprawa ze zjezdzalnia, moze gdzies beda promocje i bedzie korzystniej niz zamawiac na all.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny

u nas cieplo niesamowicie, chyba z 16 stopni wiec ja biegam po dworze nawet w krótkim rękawku.
wczoraj bylismy caly dzien u moich rodzicow bo skladamy w koncu tą kuchnie wiec roboty full a dzisiaj ja pojechalam z olkiem na pobranie krwi i mielismy jechac do mojej kolezanki ale moje chlopaki maja katar wiec zadzwonilam ze moze lepiej przelozymy spotkanie bo ona ma coreczke co ma miesiac, a druga jest z wrzesnia 2008 wiec lepiej zeby sie nie pozarazaly.... popoludniu jade z olkiem do przedszkola a julek z babcia zostanie.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

anielinka ja mam taka zjezdalnie dla olka w zeszłym roku dziadki kupili i jestesmy bardzo zadowolonie tylko napewno mniej zapłacili bo chyba cos z 250 zł....PLAC ZABAW ZAMEK ZJEŻDŻALNIA 143cm + HUŚTAWKA ! (1523166120) - Aukcje internetowe Allegro
moge ja polecic bo jest naprawde bardzo stabilna i olek nalezy do tych co sie boi wspinac a na tej smigal niesamowicie bo jest bardzo obudowana.

mei kurcze nie wiem co ci doradzic z ta praca, ja rowniez bym sie bala jak nie wiem co zmian jak sobie pomysle ze wracam do pracy w sierpniu i tak naprawde to nie wiadomo czy mnie nie zwolnia po miesiacu to mnie to przeraza.....ale mam nadzieje ze bedzie wszytsko dobrze....a nie mozesz sie naprzykład dogadac z tym szefem co teraz u niego pracujesz ze jakby cos sie nie udalo czy bedziesz mogla wrocic??

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...