Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kobietki!

Dzisiaj wstyd mi samą za siebie::(: Wstałam rano z takim fochem i ciągle warczałam na Filipa, że teraz mam mega wyrzuty sumienia:Płacz: Sama nie wiem o co mi właściwie chodziło... Ech... A ten kochany, mimo takiego ciężkiego dnia przyszedł i się do mnie przytulił! To mnie zmiażdżyło... Teraz siedzę w pracy i się zadręczam...

Vercia co za ludzie, żeby psa kraść:Szok:
Co do hulajnogi to mogę się założyć że Filipo jeździł by tak samo.A macie taką z dwoma kołami z tyłu czy z jednym?

Anielinka pojęcia nie mam co to może być na tym języku::(: Idziecie jutro do lekarza, czy jeszcze poczekasz?

Justynka przecież już od dawna wiadomo, że Olek ma zegarek, więc jak widać to u Was rodzinne skoro razem się budzą o tej samej porze:D

Magda jak tam po zajęciach? Bardzo jestem ciekawa jak się Wam podobało...
Ja też jestem ciekawa tego programu, ale nie znalazłam opisu::(:

Andzia fajnie jest zobaczyć że inni mają "fajniejsze" dzieci, nie?:Oczko: Nie wyobrażam sobie co się u Was działo, ale musiało być wesoło:lol:
Filip niestety też szybko mnie z wyra wyciąga i za nic nie da się przekonać, że rano to najlepsza pora na spanie:lup:
U nas też tak jest jak napisałaś o tych fundowanych godzinach, ale przedszkola pozastrzegały sobie, że przyjmują dzieci na minimum osiem godzin:Szok: Mądrale...

Kasioleqq dobrze, że to tylko soczek był::): Rzeczywiście fajnie gdybyś mogła młodego chociaż na te parę godzin oddać żeby pobył z rówieśnikami... Zawsze to jakaś odmiana dla niego. Nie martw się, nie jedna mama ma pieniążki a miejsca braknie... W przyszłym roku na spokojnie go puścisz i też będzie dobrze:Całus:
Ja też gdybym mogła to bym spała cały dzień i pewnie noc... Szkoda, że czasem tak się nie da:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny mnie jednak dopadło przesilenie i padlam razem z chlopakami popoludniu a mialam plan isc na spacer z julkiem i na planie sie skonczyło.
ale popoludniu mielismy przedszkole wiec olek sie wybawil i ja tez w koncu do ludzi poszlam, tesciowa zostala z julkiem, mialam obawy czy nie bedzie po mnie dzwonic bo bedzie glodny a ten caly ten czas ladnie spac obudzil sie dopiero pol godziny po naszym powrocie....teraz chlopaki juz spia ja zjadlam kolacje i ide sie umyc i doprowadzic do porzadku....

veronika ja narazie nic nie biore ale musze sie jak najszybciej wybrac do lekarza, nrazie dostane te jednoskladnikowe, a pozniej jak przestane karmic mysle zafundowac sobie wkladke....

andzia no widzisz jednak sa dzieci zywsze od twoich....

mei niepotrzebnie masz wyrzuty my tez mamy przeciez prawo do gorszego dnia, ja to mam taki co najmniej raz w tygodniu chodze i fucze wszytsko mnie wkurza i olkowi tez sie obrywa...i tez przychodzi sie poprzytulac wtedy jakby czesciej.

anielinka jezeli jest brzydki zapach z buzi to moze sie okazac ze to jakas angina bynajmniej jak ja bylam chora na angine to zawsze mi brzydko pachnialo z buzi, moze lepiej jedz jutro do lekarza, napewno nie zaszkodzi.

magda jak tam po zajeciach???

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Mei!
Liczyłam na pelny stan a tutaj niespodzianka! Chyba kobietki są przesilone:whistle: Wstawilismy bułki przed chwilą i mam już lenia...Maz wróci o 22 dopiero a młody lata:Histeria: Przed chwilą się usmiałam po pachy!! Wycięłam tulipany i takie tam z papieru...Marcel nadepnał na jeden element i słyszę w kuchni...."o jeja! co ja robił mamo??? ja psuł mamie swiaty....i so tela?"

Odnośnik do komentarza

Witam!
Vercia ale dzielnie wczoraj dyzurowalas :) ale tyle Cie nie bylo, ze musisz nadrobic.
Ja anty nie jem od lipca. Najpierw bylo ok, potem mialam mega pryszcze, a teraz jakos sie uspokoilo i wylazi mi tylko cos przed okresem. Ale byl moment, ze bylo ciezko.

Anielinka jak Amelka?

Kasioleqq ale fajny dzien za Wami! Gdzie macie ta dzialke?

Mei wierze, ze drecza cie wyrzuty sumienia! Ja tez tak czasem mam. Wstane lewa noga i warcze na biednego Michała, który wtedy jest jeszcze bardziej kochany. A potem sie zadreczam. Ale coz, idealne sie jestesmy, ani zadne maszyny, ktore zawsze beda usmiechniete.

Justynka powolutku i Olek sie rozgada.
Co do przesilenia to i mnie dopadlo w najgrszej formie. W domu nic nie zrobione, bo codxiennei zasypiam z Michałem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj za to mlody dal mi do myslenia, bo wrocilismy do domu i jak zwykle full roboty. A on mnie ciagnie do swojego pokoju, zeby sie pobawic. Mowie mu, ze zaraz przyjde jak tylko umyje wanne. A on do mnie:
a potem pojdziesz do kuchni? Bedziesz myc naczynia? A pozniej jeszcze cos zrobisz?

Glupio mi sie zrobilo, bo chyba tak to wlasnie wyglada. ciagle zaraz i zaraz. No i rzucilam wszystko i poszlismy sie bawic. Ale cieako wszystko ogarnac. Wczoraj jak wyszlam z domu o 7 rano to wrocilismy po 18 :( A P. dopiero przed 22.

Odnośnik do komentarza

hej;)

dziewczyny muszę się Wam pochwalić ze moja Kornela jest Aniołem nie dzieckiem!!! jest tak super ze poprostu nie moge sie nadziwic ze takie dzieci istnieja i mnie sie takie trafilo...
wczoraj wrocilismy z dzielki, bidula nic nie zjadla bo na dzialce przed wyjazdem wciagnela flache, a dodomku wrocilismy przed 18:) o 19ją wykąpałam i wyobraźcie sobie ze zasneła od razu po kapieli i spala do 6:30, ale byla tak spokojniutko ze pospalam jeszcze do 7:30 a ona sie bawila, dopiero zaczela sie upominac o jedzenie, zjadla ido teraz lezala w lozeczku spokojniutko nie dawno zaczela troszke marudzic, wiec wzielam ja na raczki:) sorka ze sie tak chwale, wiadomo ze czasem ma takie dni ze ciagle marudzi, ale wiekszosc jest takich dni jak dzis:))
za to Kacper jest szatanem normalnie masakra, siedzi nad nia pluje ja, a ona sie smieje...masakra jakas...
ale tez jest kochany, ciagle sie przytula i mowi ze mnie kocha:)) cos wstal troche zakatarzony, gega przez nos...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka daj znać jak po chirurgu:) i jak tam Amelka mam nadzieje ze juz ok:)

Magda ja mam to samo ciagle tylko zaraz i zaraz, a jak skoncze wszystko robic to albo Kacper zasypia, albo juz jemus ie odechciewa ze mna bawic... i mam z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia... i tak z dnia na dzien postanawiam sobie ze to zmienie i nie zawsze mi sie to udaje;(((

Cafe sił kochana, i marudz marudz, wkoncu po to tu zagladamy!!!:Całus:

Mei kochana i ja mam takie dni, kurde ze warcze na Kacpra jakby był cokolwiek winny, no ale tak jak dziewczyny wspomnialy nikt nie jest doskonaly i kazdy ma gorszy dzien...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

sorka dziewczyny ale nie pamietam co jeszcze mialam poodpisywac...
zaraz sie ogarniemy i idziemy na zakupy, musimy wejsc do rossmana i odebrac zdjecia...potem musimy pokupowac jakies owoce i cos na grilla bo jutro jedziemy znow na dzialke, troszke porobic i doprowadzic ja do porzadku przed sezonem:))

a Magda dzialke mamy na Golęcinie, od strony Nehringa... na takiej duzej górze..;) ciezki dojazd bez auta, ale autem super tam jest taki spokoj to jak ja nazywam taki moj azyl, zupelnie inny swiat:)))

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

anielinka powodzenia i chirurga! Daj znac po wizycie!

Kasioleqq chwal sie chwal Kornelką! Super, że jest grzeczna. Tego jej spania to tylko pozazdrościć.
Super macie z ta dzialka. Od Was to chyba nie jest zbyt dlaeko, co?
Moi rodzice maja dzialke przy Puszczy Bukowej. Od nas kawalek, ale od rodzicow to juz bliziutko.

Justynka my ostatnio kupilismy w desperacji pieluchy dla mlodego wlasnie w Rossmanie i sa super. Przynajmniej na teraz. Sa dosyc grube, wiec nie wiem jak latem, ale cala reszta naprawde ok. Ze wszystkich pieluch (poza Pampersami) te jedyne sa super.

Odnośnik do komentarza

Jak miło wejść i mieć tyle do czytania:)
Nas wczoraj pod wieczór odwiedził chrzestny Marysi i zarazem nasz dobry przyjaciel, przyleciał na kilka dni ze Szkocji, już dawno się umawialiśmy na ten wtorek, ale zupełnie mi to z głowy wyleciało. Posiedzieliśmy do 3-ciej:Szok:, nie pytajcie jak się dzisiaj czuję:Padnięty:Nie wspomnę o K., który na mega kacu jechał do pracy:Padnięty:

Dzisiaj pięknie i wiosennie, już o 9 rano poszłyśmy z laskami na działkę, one się pieknie bawiły, a ja pozagrabiałam liście i trochę uporządkowałam wszystko.
Teraz relaxik z kawką:)

Odnośnik do komentarza

veronica_20

Andzia u mnie tez jest syf! Ja nie wiem czy to tylko moje wrażenie czy u was tez tak jest w domu...ile bym nie posprzatała wieczorem to na drugi dzień wracam i znów wszędzie bałagan....:Zakręcony:

..
W ogóle nie mów Vercia o syfie, bo u mnie już chyba nigdy nie będzie porządku. Odkurzam kilka razy dziennie, prawie codziennie myje podłogi, a i tak wiecznie się kleją i są czorne. NIe wspomnę o ciuchach i zabawkach, które walają się po prostu wszedzie, kredki, puzzle, klocki, na kosmos:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

veronica_20
Andzia jak wizyta na poczcie?

:Wściekły::Wściekły::Wściekły:Zatargałam z całą bandą dwie paki na poczte po czym okazało się, że nie wzięłam adresów do wysyłki.Dzisiaj powtórka z rozrywki:Kiepsko:

veronica_20
Marcel dopiero wstał:Szok: Teraz będzie latał do 23:Histeria:
Dziewczyny gdzie wy jesteście???
Andzia bierzesz anty? Ja odstawiłam w listopadzie i do teraz było ok. W tej chwili zaczęły mi wyskakiwać pryszcze i cały dzień świecę się:Histeria::white_flag:

Ja od lata nie biorę tabsów i wciąż mi nie po drodze do lekarza:Nieśmiały:

magda_79
Wczoraj za to mlody dal mi do myslenia, bo wrocilismy do domu i jak zwykle full roboty. A on mnie ciagnie do swojego pokoju, zeby sie pobawic. Mowie mu, ze zaraz przyjde jak tylko umyje wanne. A on do mnie:
a potem pojdziesz do kuchni? Bedziesz myc naczynia? A pozniej jeszcze cos zrobisz?

Glupio mi sie zrobilo, bo chyba tak to wlasnie wyglada. ciagle zaraz i zaraz. No i rzucilam wszystko i poszlismy sie bawic. Ale cieako wszystko ogarnac. Wczoraj jak wyszlam z domu o 7 rano to wrocilismy po 18 :( A P. dopiero przed 22.

Mi tak kiedyś Stasiu też powiedział:Nieśmiały:Przykre a zarazem prawdziwe.
Mądraliński ten Twój Michał jak nie wiem.
Mam nadzieje, ze na zajęciach tez się rozkręci i oboje będziecie zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Mei ja tez często złość i zmęczenie wyładowuję na Bogu ducha winnych dzieciach:Nieśmiały:Jesteśmy tylko ludźmi, ale sumienie później gryzie:Płacz:
Jak Twoje zdrówko? Wyszłaś już na prostą?
Cafe :Całus:
Anielinka powodzenia u chirurga, jak Amelka się czuje?
Kasioleq super, że Kornela taka grzeczna, chwal się chwal, bo masz czym:Oczko:
Fanie z działką, widzę, że pan Jerzyk to już poważna sprawa:Oczko:
Justynka super, że Julek się tak dzielnie spisuje z babcią, a Ty możesz poświęcać czas Olkowi:yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...