Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe co się dzieje?:Całus:
Magda może Michał ma taki okres mamusiowy, wcześniej przecież uwielbiał się bawić z Twoim chrześniakiem? Zołzy od jakiegoś czasu też się wstydzą, wczoraj o t. połowy ciotek nie widziały kupe czasu i przez jakieś 10, minut siedziały u mnie na kolanach, a później się rozkręciły. Niestety:Padnięty:
Anielinka ja też już śmigam w mojej skajce niezginajce, chciałabym sobie jakiś ładny płaszczyk kupić...I baleriny też już mam powyciągane:Oczko:
Mam nadzieje, ze u A. to tylko zęby, Maryśka też w zeszłym tygodniu miała taki stan podgorączkowy i czerwone polika, ale tylko jeden dzień.
Kasioleqq spoko, rozumiem, że nie masz siły o tym pisać:Całus:
gratki za wage, 300 g to dużo, widzę to po sobie:yes:
Vercia ostatnio pokazywałam te butki, laskom takie http://www.bata.pl/images/katalog/464259.jpg, a Stasiowi takie http://www.bata.pl/images/katalog/446903.jpg

Odnośnik do komentarza

Kaioleqq i dla ciebie gratki za utrate kg! Teraz juz pewnie waga nie bedzie tak leciala jak wczesnije.
Pewnie super teraz spedzacie czas na dzialce :)

anielinka nasmialam sie z Twojego snu! zapraszam do nas. MAmy wolan druga chate, wiec luuuuzik :) Tylko co do tego obiadu tio z moimi zdolnosciami to nie pojecie :sofunny:
Mam nadzieje, ze zebole szybko Amelce wyjda!

U nas juz ruszyla do ataku ostatnia piatka :yuppi: Myslalam, ze to sie nigdy nie skonczy. Pewnie jeszcze z 1,5 m-ca i wylezie. A widac, ze juz mlodemu niezle dokucza. No i od razu ma katar :(

A co do niego to mega przylepa sie zrobil. Doluje mnie to, bo w perspektywie przedszkole, a on ma uczulenie na dzieci :(

andzia hehe. Dziewczyny sie nei zmienily. Dalej buty sciagaja :sofunny:
My z hulajnoga to z dwa dni bysmy szli na plac zabaw :lup:
Fajne plany masz na druga czesc dnia :)

Odnośnik do komentarza

Magda współczuje bolesnej @:całus: To pierwsza tak?
A laski jak widać z rozbierania butów nie wyrosły przez zimę, a miałam nadzieje. Uciekały mi w rajstopach po mokrym piachu, masakra.
Na plac zabaw mamy bliziutko, na pieszo jakieś 10 minutek, a z hulajnogami szłyśmy pół godziny. I jeszcze na chodniku lezała zdechła mysz, tzn. spała:Oczko: i debatowały nad nią z 15 minut:Szok:

Odnośnik do komentarza

andzia to juz druga @ :) Ale niby pierwsza po zabiegu miala byc bolesna, a nie byla. A ta to masakra.
Twoje laseczki sa niesamowite!!!
Michal dzisiaj tez zaliczyl plac zabaw z P., no i piaskownice. Nareszcie te spacery beda jakies sensowne :)
Dzieki za namiary na kalosze. Wczoraj ogladalismy to sa strasznie drogie wszedzie. Zaluje, ze nie weszlismy do Baty.

Odnośnik do komentarza

Melduję się i ja!

Dzisiaj obudziłam się o 5 i zaczęłam się szykować do pracy, ale na szczęście przypomniało mi się w miarę szyb ko, że mam na 14:lup: Ale ostatnio kiepsko z moją orientacją w ogóle...:Padnięty: Dzisiaj wypaliłam z tekstem że jest 15 marzec:Szok: A wczoraj skorzystałam, że młody był u P. więc się położyłam tak niby na chwilkę bo mi się zimno zrobiło i spałam bite dwie godziny! Gdybym się nie zwlokła to spałabym dłużej:Histeria:
Pogoda się zrobiła przepiękna, więc spacerujemy sobie... Młody śmiga na rowerku aż miło! Robimy duże odległości i w szybkim tempie. Jestem zachwycona:D
Niestety ja kilogramów nie tracę, wręcz tyję::(: Ale co się dziwić skoro właśnie pochłonęłam mleczko zagęszczone w tubce:Oczko: I ciągle podjadam jakieś słodycze i inne duperele.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe sił i cierpliwości!!!
Magda
oby ból od @ szybko minął:Całus: No i żeby ta ostatnia Michałowa piątka wyszła jak najszybciej i już będzie luz!
Michał na pewno w końcu załapie o co chodzi z tą hulajnogą... Ja też zastanawiałam się czy kupić, ale w końcu wybór padł na ten rowerek bo łatwiejszy do opanowania chyba... Filipo naprawdę pięknie już jeździ i za każdym razem jak wychodzimy z domu to pyta, czy weźmiemy rowerek::):

Andzia
a ja już zdążyłam zapomnieć że one wiecznie w piaskownicy boso latały:D
Fajne plany (oprócz korków:P plus że kasa dodatkowa:Oczko:) popołudniowe... Mnie ostatnio odwiedziła koleżanka z Wrocławia i niestety dzieciaki nie dały nam za bardzo pogadać, ale i tak było miło::):

Anielinka też bym się wkurzyła jakbym tak niespodziewanie została sama z dzieckiem i robotą:/
Jak Amelka się czuje? Jeśli to piątki to oby jej szybko odpuściły... W sumie z tego co kojarzę, to Amelka chyba lekko ząbkowała?

Kasioleqq
jak tam wyjście? Udane? Mam nadzieję, że tak... Widziałam zdjęcia na nk, Kapiś ma świetne włoski:Podziw: Chyba wyciągnął trochę w górę, co? I zeszczuplał trochę, albo mi się zdaje...

Justynka ciekawa jestem jak Oleczek sobie poradzi z tą hulajnogą... Koniecznie daj znać. Chciałabym zobaczyć jakby Filip sobie radził bo on też taki ostrożny, ale już za późno. A co do pogody... Śnieg, powiadasz:Histeria: U nas też sypało w piątek ale na szczęście nic się nie utrzymało.

Vercia strasznie dawno Cię nie było! Jak tam Marcel dogaduje się z Kaprysem?

Przepraszam jeżeli o kimś zapomniałam:Nieśmiały: Zmykam i jak nie padnę wieczorem to się odezwę... Buziaki:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

My już w domku.....po pracy skoczylismy na wioskę z marcelim.....trochę sobie polatał...wieczorem wrzucę foty.....
Andzia fajnie z wizyta przyjaciółki....ja nie pamietam, kiedy mnie ktos odwiedził....mam duuuże zaległości towarzyskie......:Zakręcony:
Magda, Marcel też jest z tych dzieci, które lubia bawić się same....nikomu nie da swoich samochodów:Szok: Na placu zabaw też nie ciagnie do dzieci.....
Mei Kaprysa nam ukradli nam - nawet podejrzewam kto !! i tak zostaliśmy bez psa.....
Ogarnełam chate troszeczkę i teraz szukam przepisu na rogale śniadaniowe.....nie mamy chleba na jutro a nie chce mi się z młodym jechać do sklepu....
Andzia ja kupiłam kalosze w reserved ale dalismy ok 50 zł. Nigdy nie byłam w bacie...nie wiem czy w okolicy mamy taki sklep:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Veronica a Ty widze znowu kusisz rogalikami:))

Mei
chyba jakieś przesilenie Cię dopadło, coo? ja mam ostatnio kryzys od 17-19 padam na stojąco, normalnie nie mam pojęcia co to mnie tak moży :Zakręcony:

Andzia
no to widze że sezon wiosenny u Was otwarty::): jestem ciekawa czemu laski jak tylko zobaczą piaskownice to ściągają buty:) może kojarzy im się toz morzem i plażą:hahaha:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Veronica też myślałam o pleśniawkach, ale w tym wieku??? kurcze nie wiem sama...jutro zobacze jak to będzie wygladać i czy Amelka będzie miała temperature, jeżeli tak to podjedziemy do lekarza...

rogaliki wyglądają smakowicie i nie wspomne że wyszły Ci jak malowane :Podziw: ...pyszności...:)
a Marcel wyrósł że hoho, super chłopak z niego!...dawaj jeszcze jakieś swoje fotki, bo już zapomniałam jak wyglądasz :Oczko:

a gdzie reszta???
Andzia i jak minęło popołudnie? dziewczyny dały poplotkować z koleżanką???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

my już na nogach, olek wstał przed 6 tak samo jak julek...ja nie wiem oni się codziennie razem budzą i to żeby któryś płakał i tego drugiego obudził to nie...po prostu się zaczynają kręcić i jednocześnie coś ode mnie chcą....

oluś ogląda teraz bajki i się bawi telefonem zabawkowym cos tam sobie opowiada, a julek spi ponownie, ja ide robić śniadanie bo już jestem strasznie głodna....wczoraj tak mnie weronika zmotywowała tymi swoimi wypiekami że zrobiłam bezy i już prawie wszystkie znikneły, dzisiaj może też coś upieke bo mi sie proszki i cukry przeterminują i mąka.....tylko nie mam pomysłu, musze cos poszukac i nie moge nic zrobic z kakao bo olek jest jednak na nie uczulony....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...