Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry

wszsytko przeczytalam ale niewiele pamietam,przepraszam

mei filipo super chlopak,a rowerek baaardzo mi sie podoba,fajna sprawa!
a dla mlodego zdrowka no i poprawy apetytu!
justynka ale julek przybiera...widzialam zdjecia na nk,sliczny jest!!
zdrowka dla was:Całus:
anielinka i jak na zakupach?co tam ciekawego kupilas,co?
magda jak misiek?jak nocka?
o t juz nic nie mowie:Histeria:
wspolczuje problemow z autem:Całus:

Odnośnik do komentarza

u nas tyle spraw sie skumulowalo
szukamy tego domu ale jesli juz jest fajny to nas nie stac:(
zaczelismy wiec szukac wiekszego mieszkania,na parterze oczywiscie

zalezy nam na czasie,bo to 2pietro naprawde daje mi w dupe

poza tym w lumpie srednio
bylam te 3dni,porobilam,wysprzaatalam...nie wspomne,ze zarobialm tyle kasy co ta dziewczyna przez 2tygodnie!bezs komentarza-szukamy kogos innego

chcialabym tez cos otworzyc w ostrowie-ale na razie nic nie mowie,bo to tylko plany,nic konkretnego jeszcze nie wiem

no i to wszsytko z nasza trojka....wzdych

Odnośnik do komentarza

Heloł,
zaglądam szybko, póki laski zajęły się puzzlami.
I chwalę się, od wczoraj 0,5 kg mniej::):

Cafe ale u Was intensywnie:o_master: A Krzychu poszalał z oknami, był na jakiś prywatnych lekcjach u Przemka?:lol:Szkoda, że Olek nie dostał się do p-kola::(: I poszukajcie koniecznie kogoś innego do sklepu, skoro ta taka olewuska. Może jakąs stażystkę?

Ja też mam powystawiane aukcje na all i mam nadzieje ze sie sprzedadzą, bo baprawdę ostatnio ciężko::(:
Laktator sprzedawałaś używany?

Mei superowy Filip!!!

Odnośnik do komentarza

hej!

Andzia gratuluje spadku wagi! Jak dla mnie to jestes niesamowita z ta dieta. Taka wytrwala!
Zdrowka dla Stasinka!

cafe ale Wy aktywnie! :o_master: Trzymam kciuki za znalezienie domu/mieszkania. A moze cos sie trafi taniego i fajnego :)
Ale kicha z ta dziewczyna, ktora siedzi w sklepie. Jakas mega nieogarnieta :lup: Szukajcie kogos sensownego!
Szkoda, ze Olek sie nie dostal do p-kola :( Daleko jest na tej liscie oczekujacych?
Ale K. zaszalal z oknami! Moj P. cos sie opuscil :)

Justynka ale Julek pieknie przybiera na wadze! super, ze jest caly czas na cycu. A jak sie czuje Olek?

Mei zdjecia superowe!!!! Prosze o wiecej! ale Filip zasuwa na rowerze.
Moi rodzice dzisiaj kupia Michałowi hulajnoge, ciekawa jestem jak mu bedzie szlo.

Odnośnik do komentarza

A my tez aktywnie. Wczoraj niespodziewanie pojechalam z mlodym do jego Aurelci! Tak mi trul, ze chce do wujka, ze sie zebralismy i po 17 bylismy u nich. A tam zonk, bo mlody przesiedzial cala wizyte u mnie na kolanach :lup: Oni maja ogrodek, tam full zabawek, a on ciagle zaplakany i z fochem na wszystko. Nie wiem co mu sie stalo. Ale przynajmniej ja pogadalam.
A potem maraton w domu, bo syf na maksa.
Mlody juz lepiej, chociaz przez caly dzien bylo 5 luznych kup. Na szczescie w nocy juz bez atrakcji.

Odnośnik do komentarza

Hej!

U nas wczoraj baaardzo fajnie zleciał dzień, lubie takie dni, ale niestety żadko się zdarzają :(
wróciliśmy do domu o 20, ale byłam juz padnięta tym wszystkim, jeszcze się troche zdołowałam wczorajszym towarem :Zły: ehh...
a w Ikei nie poszalałam za bardzo bo chyba to nie był mój dobry dzień na zakupy :lup: kupiłam pare rzeczy i tyle, wogóle żałuje że byłam tam sama, bo nawet nie było z kim pogadać, przedyskutować, doradzić:( Ł. zabrał Amelke ze sobą do klientki i całe szczęście bo sobie nie wyobrażam jak ona by tam miała ze mną chodzić cały czas :Szok: tam siedziała grzecznie, Pani jej dogadzala, a to soczki, a to pączka itp ::):

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe szkoda że Olek się nie dostał do przedszkola, no ale skoro macie w planach zmianę mieszkania to jeszcze nic straconego, może gdzie indziej się dostanie...
co ty pierniczysz że nie nadajesz się na matkę polkę?:Oczko:
dom, dzieci, praca, obiadkiitp. a Ty jeszcze narzekasz? nie jedna by nie wyrabiała, a Ty super wszystko ogarniasz :yes:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...