Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Cafe super, że asymetria zanika. A w tej nocy może spróbuj go odłożyć do łóżeczka, wsadzić smoka , poklepać lekko po dupci i olać jego jęki-ja tak robiłam:Nieśmiały:Jeżeli nie był to oczywscie typowy płacz tylko fochy

Magda przy Waszej cierpliwosci i dobrych genach to se możecie nawet trojaczki chcieć:lol:

andziula ty sobie nie mysl,ze ja nosze dziadow!
olewam jak moge
ale jak zaczynaja koncert na dwa gardla to musze zareagowac,bo olas sie budzi np

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe super, że asymetria zanika. A w tej nocy może spróbuj go odłożyć do łóżeczka, wsadzić smoka , poklepać lekko po dupci i olać jego jęki-ja tak robiłam:Nieśmiały:Jeżeli nie był to oczywscie typowy płacz tylko fochy

[B]Magda przy Waszej cierpliwosci i dobrych genach to se możecie nawet trojaczki chcieć:lol:

popieram:hahaha:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe super, że asymetria zanika. A w tej nocy może spróbuj go odłożyć do łóżeczka, wsadzić smoka , poklepać lekko po dupci i olać jego jęki-ja tak robiłam:Nieśmiały:Jeżeli nie był to oczywscie typowy płacz tylko fochy

Magda przy Waszej cierpliwosci i dobrych genach to se możecie nawet trojaczki chcieć:lol:

andziula ty sobie nie mysl,ze ja nosze dziadow!
olewam jak moge
ale jak zaczynaja koncert na dwa gardla to musze zareagowac,bo olas sie budzi np

No tak. Kurcze, mam nadzieje, ze to się szybko ustabilizuje, żebyś chociaż w nocy mogła trochę wypocząć

Odnośnik do komentarza

Hej!

U nas dziś zmiana pogody, oczywiście na gorszą::(: wczoraj wieczorem się rozpadało, a dziś staaaasznie wieje :Kiepsko:

Andzia
no wkońcu, gratki za ruszenie sie wagi!:)

Cafe współczuje nocek:Szok: kładz się w dzień jeśli to tylko możliwe i odpoczywaj...
a chłopaki pewnie mają budziki w tyłeczkach co je budzi i tyle, dzieci tak mają że jak się uczepią jednej godziny to koniec:Padnięty:
super że asymetria zanika!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe super, że asymetria zanika. A w tej nocy może spróbuj go odłożyć do łóżeczka, wsadzić smoka , poklepać lekko po dupci i olać jego jęki-ja tak robiłam:Nieśmiały:Jeżeli nie był to oczywscie typowy płacz tylko fochy

Magda przy Waszej cierpliwosci i dobrych genach to se możecie nawet trojaczki chcieć:lol:

Nie przeginaj :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam ochote powyp.... Michała zabawki. Pokoj caly zawalony - zupelnie bez sensu.
Ale tez nie mam gdzie tego pochowac. Mamy piwnice, ale jak sie ja otwiera to wszystko wypada, wiec zabawek juz tam nie upchniemy.

Mysle, ze juz mozecie sie spotykac ze znajomymi. Oby tylko rozsadnie do tego podchodzili i z katarem nie wpadali na wizyty.

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Ale dawno mnie tu nie było... Ja na chorobowym... Tak mnie ścięło, że wczoraj się z pracy zwalniałam i uciekałam do lekarza. Mam zwolnienie do 15 marca i oczywiście straszne wyrzuty sumienia bo to moje pierwsze zwolnienie:/ Poza tym czekamy na ospę bo Milunia ma i tak się zastanawiam, czy zdążyła zainfekować Kubę... Z jednej strony jak teraz przejdzie to już będzie z głowy, a z drugiej strony a jego nerwami to ja sobie nie wyobrażam ospy.
Przepraszam, że tak chaotycznie piszę, ale myśli nie mogę sklecić...

Odnośnik do komentarza

magda_79
Gosia zdrowka! Ale Cie powalilo!
L4 sie nie przejmuj, przeciez niczego nie wymyslasz.
Zagladaj do nas czesciej :)

Andzia pewnie juz odliczasz czas do pojscia do pracy, co?

Zacznę odliczać jak będę wiedziala, ze laski się dostały do p-kola. A mam stresa, ostatnio nawet w lokalnej gazecie pisali o naszym p-kolu, że mało miejsc, jest obowiązek przyjmowania 5 i 6-latków, więc z maluchami może być problem::(:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Gosia zdrowka! Ale Cie powalilo!
L4 sie nie przejmuj, przeciez niczego nie wymyslasz.
Zagladaj do nas czesciej :)

Andzia pewnie juz odliczasz czas do pojscia do pracy, co?

Zacznę odliczać jak będę wiedziala, ze laski się dostały do p-kola. A mam stresa, ostatnio nawet w lokalnej gazecie pisali o naszym p-kolu, że mało miejsc, jest obowiązek przyjmowania 5 i 6-latków, więc z maluchami może być problem::(:

To trzymam mocno kciuki, zeby sie udalo. Maja dodatkowe punkty za starszego brata w p-kolu - moze sie uda!
A jest jakas inna alternatywa?

Odnośnik do komentarza

andzia
O hej Gosia:)
Kope lat.
Zdrówka dużo!!!
Powiem ci, ze ja to bym nawet chciała, żeby laski złapały ospę przed p-kolem, bo jak wróce do pracy to znowu zwolnienie na każdą 2 tygodnie:Szok:

My po zakupach-wózkiem, nawet ładnie siedziały. Lecę sprzątać, ale będe zaglądać.

To zapraszamy do nas:) Bo jak Kuba się zaraził to pewnie teraz rozsiewa zarazę:)

Kuba w końcu poszedł bawić się klockami:) Ostatnio Lego jakoś go w miarę interesują, ale praktycznie tylko to i najchętniej chciałby żebym ja przy nim siedziała:36_11_1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...