Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Wczoraj u STasia byli koledzy i laski grały z nimi w Spadające małpy i teraz cały czas mnie męczą, żeby z nimi grać.
Wczoraj Wiktor, kolega Stasia nie chciał iść do domu, tylko prosił mamę, żeby mógł zostać u nas na noc. Ja mówię, że ok., ale będzie musiał spać z dziewczynami...chwila zwątpienia, a Stachu mówi do niego: Nie bój się, one jak śpią to są niegroźne, w nocy raczej nic Ci nie zrobią:lol:

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

andzia
Dla Stasia tez licytuję fajny bezrękawnik. Zobaczymy. Jeszcze nigdy nie kupowałam im używanych kurtek, ale ostatnio z kasą cieniutko, a jeszcze trzeba buty kupić.
I dla siebie też bym chciała jakiś płaszczyk, ale na razie mogę pomarzyć:Niewiniątko:

jest pelno fajnych ciuchow
z h&M mozna kupic za pol ceny

mlodym kupilam 2 kutki,z h&m wlasnie,w sumie z przesylka za 70zl!
nawet jednej nowej w tej cenie bym nie miala

ja musze jakas torbe sobie kupic
i buty

Odnośnik do komentarza

Hej!

Zaglądam teraz, bo jakoś ostatnio popołudniami nie moge tu dotrzeć :Zakręcony:
U nas wczoraj była piękna pogoda, wyciągnełam Amelce już huśtawke, taka była jej spragniona że siedziała przez godzine i ją non stop bujałam, a do domu z płaczem musiałam zasiągnąć bo nie chciała iść :Szok: wczoraj jeszcze mnie wzieło na porządki na podwórku, bo wiadomo jak to po zimie, syf wszędzie, ale wszystko ładnie zagrabiłam i teraz aż miło :)
na wieczór u nas zaczął padac deszcz i myslałam że już po pogodzie będzie, ale dziś juz też 11 st i słonko świeci więc zaraz ogarniam i mykamy na dwór::):

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe sił i cierpliwości kochana!
śmiać mi się chciało z tych butów, odrazu przypomniało mi się jak Andzia rzucała telefonem :hahaha:
super że Olek już taki samodzielny, Amelka już od bardzo dawno robi na kibelek, ale ja ja sadzam, bo jeszcze za wysoko dla niej...

Andzia widze że wziełaś się ostro za wyprawke wiosenną dla dzieci ::): ja też kupuje czasem rzeczy używane, bo po pierwsze trafiają się super okazje, a po drugie ja nie miastowa więc łatwiej mi usiaść przed kompem i sobie polatać po all niż mam czekać az łaskawie mąz mnie zawiezie na zakupy i przy tym mi jeszcze patrzy na ręce co kupuje i za ile :Padnięty: a tak listonosz przyniesie i jest spokój :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Mieliśmy dziś jechać do tej Ikei, ale niestety klientce Ł. dziś nie pasowało i przełozyła to na poniedziałek/wtorek:(
wczoraj byliśmy w Castoramie po farbe, bo pomalujemy przy okazji sufit w łazience i strasznie napaliłam się na nową kabine prysznicową :Szok: tak mi się jedna spodobała, że nie mogłam od niej odejść :Nieśmiały: teraz męcze Ł. żeby wziaść na raty:) zobaczymy czy się uda :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Mam chwilke to popisze.
Nie wiem czy pamietacie, ale dzisiaj jest Dzien Mezczyzn.
U nas w pracy szal od rana, juz wczoraj facetom kupilysmy po jajku niespodziance. Wszystkie kobitki sie zebraly i chodzilysmy od jednego do drugiego :lup: I do kazdego kolejka do calowania :)
A teraz w ramach podziekowania chlopaki roznosza ciastka! A duspko rosnie :(

Jakis dolek mnie dopadl. Jutro mijaja 2 m-ce od zabiegu i nie moge myslec o niczym innym. I wcale sie nie nakrecam, staram sie nie myslec, ale to jest silniejsze. Ehhh, przejdzie, ale kilka dni zupelni do d...! Do tego P. mnie wk...., wiec wszystko jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza

Za to wczoraj w ramach zlego humoru poszlam na solarium i wieczorem na aerobik. Kupilam karnet, na razie tylko na 4 wejscia, zobacze jak czesto bede miala mozliwosc chodzic. Wszystko mnie dzisiaj boli :)
Pierwszy raz od baaaaardzo dawna to nie ja kladlam Michała spac. no i tragedia, wisial na mnie przy drzwiach: mamusiu, prosze nie idz. zostan ze mna!
A potem zrobil P. mala awanture. Cale szczescie niesamowicie na nigo dziala slowo: prosze!

T. mnie tez wkurza, bo nie kladzie go spac wp oludnie i potem od 16 jest marudzenie i placz :(

Odnośnik do komentarza

Cafe banalnie: sił i cierpliwości!!! (ciagle nie jestem zniechecona i dalej marzą mi sie blizniaki :lup: )
a swiganie butem mnie rozwalilo - kobita z temperamentem!

Anielinka ale Ł. posiedzi w domu!!! Super!
Fajny pomysl z kabina prysznicowa! Mi sie marzy remont lazienki, ale to pewnie dopiiero za kilka lat :(
Zazdroszcze podworka!!! Tak naprawde to jedyne czego mi do szczescia potrzeba, i ze wzgledu na Michała i na Milana :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Wczoraj u STasia byli koledzy i laski grały z nimi w Spadające małpy i teraz cały czas mnie męczą, żeby z nimi grać.
Wczoraj Wiktor, kolega Stasia nie chciał iść do domu, tylko prosił mamę, żeby mógł zostać u nas na noc. Ja mówię, że ok., ale będzie musiał spać z dziewczynami...chwila zwątpienia, a Stachu mówi do niego: Nie bój się, one jak śpią to są niegroźne, w nocy raczej nic Ci nie zrobią:lol:

:sofunny:
I co, kolega zostal?
Ale dlaczego mialby spac z dziewczynami? Stasiu ma osobny pokoj?

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Wczoraj u STasia byli koledzy i laski grały z nimi w Spadające małpy i teraz cały czas mnie męczą, żeby z nimi grać.
Wczoraj Wiktor, kolega Stasia nie chciał iść do domu, tylko prosił mamę, żeby mógł zostać u nas na noc. Ja mówię, że ok., ale będzie musiał spać z dziewczynami...chwila zwątpienia, a Stachu mówi do niego: Nie bój się, one jak śpią to są niegroźne, w nocy raczej nic Ci nie zrobią:lol:

:sofunny:
I co, kolega zostal?
Ale dlaczego mialby spac z dziewczynami? Stasiu ma osobny pokoj?

Nie, chodziło o to, że z dziewczynami w łóżku musiałby spać:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...