Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Heloł!

Rozgadane te dzieciaczki, że szok! ::): Uwielbiam czytać jak piszecie, to co dzieci powymyślały i słuchać pomysłów Filipa:D

Moje wizyty lekarskie nie wypaliły:Kiepsko: Do gina miałam iść jutro a wczoraj dostałam @, tam gdzie byłam zarejestrowana na środę zadzwonili we wtorek, że wizyta przełożona na dzisiaj (a ja dzisiaj w pracy:/) a jak mi nie pasi to mam się znowu rejestrować! :wściekły: Ale to nic::):
Wrócił z naprawy mój lapek, obyło się bez problemów i w naprawdę ekspresowym tempie! Pozytywny szok::): Oby śmigał jak najdłużej...

Magda nic się nie martw! Michał pięknie mówi, rozumowanie ma jak dużo starsze dziecko, a resztę nadrobi pewnie nim pójdzie do przedszkola!

Cafe wielkie brawa dla Olka!!! A on sam już siada na kibelku, czy go sadzacie? U nas króluje nocnik, tylko dlatego, że właśnie sam potrafi skorzystać... Na kibelek muszę go sadzać i nie zawsze chce bo sam też nie zejdzie:/
Chłopcy cuda! Wszyscy troje! I wszyscy wyglądają na starszych niż są:D

Andzia :Całus: Może to wcale nie było ze złości? Wierzę, że się darłaś bo nerwy w takich chwilach naprawdę puszczają::(: Ale! Zauważ, że dawno nie pisałaś, że czymś śwignęłaś!:D (Chyba, że tylko o tym nie piszesz:P)... Ech, naprawdę przydałby Ci się powrót do pracy i oderwanie od całodobowej opieki nad dziećmi i zajęciami domowymi... Oby do września!

Justynka zazdroszczę Ci tej weny na sprzątanie, bo mi z nadejściem wiosny jakoś jej nie przybywa:Nieśmiały: I tak, jak zawsze prasowałam wszystko jak leci, tak wczoraj przebrałam uprane rzeczy i większość schowałam do szafki:Szok: Co raz gorzej ze mną... Ale cały czas się łudzę, że to czasowe:Oczko:

Kasioleqq szybkiego zebrania sił! Fajnie, że siostra R. Cię wspiera... Trzymaj się jakoś:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a jak jest z gimnastyką u Waszych dzieci? Tzn, chodzi mi o to czy np. potrafią palcami stóp dotknąć nosa? Ja się martwię trochę, bo Filipo właśnie jest taki jakby "zesztywniały"... Kiepsko mu idą takie zadania a stopą nos dotknie, ale ledwo ledwo. Widać, że sprawia mu to sporą trudność. Wydaje mi się, że dzieci w tym wieku powinny być bardziej "porozciągane". Sama już nie wiem, i może tylko sobie wkręcam głupoty:Szok:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei szkoda, że nie wypaliło z badaniami, ale co się odwlecze to nie uciecze::): Fajnie, że lapek naprawiony, my nadal bez::(:
U nas też głównie nocniki, dlatego, że kibel mam jeden:Oczko: i obywa się przynajmniej bez kłótni, ja mam od koleżanki takie schodki na kibelek, ale nie wiem czy jest sens to w ogóle wyciągać.
Co do gimnastyki to nie wiem co dzieci powinny w tym wieku robić, ale moje są raczej jak gumy, obgryzają paznokcie u nóg i te sprawy:Oczko:

Cafe:Całus::Całus::Całus: Napiszę banalnie: sił i cierpliwości. Mam nadzieje, ze chociaz niedługo chłopaki zaczną nocki przesypiać, co byś mogła powiedzieć byle do wieczora:Całus:

Odnośnik do komentarza

Cafe oby nocka była spokojniejsza niż dzień, może złapiesz trochę energii...
Ja w sumie też nie wiem co jest normą dla dzieciaków w tym wieku... Po prostu wydaje mi się że Filipo jest mega zesztywniały a powinien być bardziej taki gumowaty... Niby każde dziecko inne i wszystko robi w swoim tempie, ale młody jakiś wyjątkowo przykurczony jest:Oczko:

Andzia ja też słyszałam o tych schodkach i chciałam odkupić od znajomej, ale że miejsca nie mamy to dałam spokój... A co do wygimnastykowanych dziewczyn, to jakoś nie spodziewałam się innej odpowiedzi:D I wydaje mi się to dużo bardziej prawidłowe niż ta filipowa sztywność::(:

Kurde zaczęło u nas padać:Rozgniewany: Mam nadzieję, że do rana przestanie... Zmykam spać! Dobranoc mamuśki!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Spać dziś nie mogę:/ Też właśnie skończyłam buszować na all.. Szukałam jeansów dla młodego... Jak na długość są dobre to z dupska mu spadają i wygląda jak w worku;( A jak są dobre w pasie to sięgają przed kostki! Znacie firmę, która robi spodnie na chude dzieciaki? Na moje ukochane H&M nie mogę już liczyć;(

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe nie wylądujesz w wariatkowie:całus:
Duuużo sił kochana, wiem, że brzmi banalnie, ale sama dobrze wiesz, że w takich momentach ciężko o jakąś mądrą radę:Całus:

Mei w Reserved mają spodnie dość wąskie w pasie, dla Stasia były tam często za ciasne, więc może coś dla Twojego chudzielca znajdziesz:)

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe nie wylądujesz w wariatkowie:całus:
Duuużo sił kochana, wiem, że brzmi banalnie, ale sama dobrze wiesz, że w takich momentach ciężko o jakąś mądrą radę:Całus:

Mei w Reserved mają spodnie dość wąskie w pasie, dla Stasia były tam często za ciasne, więc może coś dla Twojego chudzielca znajdziesz:)

ehh szkoda gadac!
ogarnialam rano - i oczywiscie pod stolem znalazlam buty K...jak rzucilam to trafilam w takie koszyki,co widza na scianie w kuchni,wszsytko z nch powypadalo:Histeria:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe nie wylądujesz w wariatkowie:całus:
Duuużo sił kochana, wiem, że brzmi banalnie, ale sama dobrze wiesz, że w takich momentach ciężko o jakąś mądrą radę:Całus:

Mei w Reserved mają spodnie dość wąskie w pasie, dla Stasia były tam często za ciasne, więc może coś dla Twojego chudzielca znajdziesz:)

ehh szkoda gadac!
ogarnialam rano - i oczywiscie pod stolem znalazlam buty K...jak rzucilam to trafilam w takie koszyki,co widza na scianie w kuchni,wszsytko z nch powypadalo:Histeria:

:sofunny:
Brzmi znajomo:lol:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe nie wylądujesz w wariatkowie:całus:
Duuużo sił kochana, wiem, że brzmi banalnie, ale sama dobrze wiesz, że w takich momentach ciężko o jakąś mądrą radę:Całus:

Mei w Reserved mają spodnie dość wąskie w pasie, dla Stasia były tam często za ciasne, więc może coś dla Twojego chudzielca znajdziesz:)

ehh szkoda gadac!
ogarnialam rano - i oczywiscie pod stolem znalazlam buty K...jak rzucilam to trafilam w takie koszyki,co widza na scianie w kuchni,wszsytko z nch powypadalo:Histeria:

:sofunny:
Brzmi znajomo:lol:

mam tylko nadzieje,ze sie opanuje,bo na straty nas nie stac:hahaha:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

ehh szkoda gadac!
ogarnialam rano - i oczywiscie pod stolem znalazlam buty K...jak rzucilam to trafilam w takie koszyki,co widza na scianie w kuchni,wszsytko z nch powypadalo:Histeria:

:sofunny:
Brzmi znajomo:lol:

mam tylko nadzieje,ze sie opanuje,bo na straty nas nie stac:hahaha:

Wiem o co chodzi:lol:
Tylko czasem cieżko się opanować:lol:
Wiem coś o tym:wink:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj u STasia byli koledzy i laski grały z nimi w Spadające małpy i teraz cały czas mnie męczą, żeby z nimi grać.
Wczoraj Wiktor, kolega Stasia nie chciał iść do domu, tylko prosił mamę, żeby mógł zostać u nas na noc. Ja mówię, że ok., ale będzie musiał spać z dziewczynami...chwila zwątpienia, a Stachu mówi do niego: Nie bój się, one jak śpią to są niegroźne, w nocy raczej nic Ci nie zrobią:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...