Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja zła na caly swiat za moje wlasne obzarstwo. Wczesniej schudlam 1,5 kg i dalej koniec. No bi\o niby jak ma schudnac jak ciagle cos zre! Fatalnie sie z tym czuje. Do pracy wstyd mi juz chodzic, bo ciagle w tym samym i ciagle z brzuchem wywalonym :((( To sie wyzalilam.

Andzia i mnie Dukan kusi, ale ja wiem, ze nie dam rady. I tak super, bo chleba nie jem.
Super, ze K. dlugo nie byl w pracy! Kiszka z wieczorkiem tanecznym :(
Mnie doluje to, ze bnie mam jak cwiczyc, bo nie mam z kim Michała zostawic :(((

Mei zdrowka chorowtiku! Juz mialam nadzieje, ze opuscily Cie chorobska!
Filip ma niezly wybor ksiazek! I slucha jak czytasz? Michał w ogole nie jest zainetresowany.
Historii z wozkiem to nawet nie ma co komentowac, ludzie sa porabani!

Anouk ale nocna przygoda z Julka! Moze przejdzcie sie po niedzieli do Waszego lekarza. Wcale Ci sie nie dziwie, ze se przestraszylas! Zdrowka dla mlodej!
Cale szczescie awico to nie zadne "zle" nowiny! uff!

Cafe i Ty tak jesz sama ta kasze z warzywami? Tak na sucho?
Zacznie sie robic cieplej i zrzucisz wszystko na spacerkach :)

Odnośnik do komentarza

My oczywiscie u mojej mamy. P. na meczu. ciekawa jestem kiedy spedzimy jakis dzien razem, bo juz dawno takiego nie bylo i sie nie zanosi. Jestesmy tak tym zdolowani, ze szok. P. zapieprza jak dziki 7 dni w tyg., a nam k... ledwo na oplaty starcza i ciagle na minusie. Mam sdosyc! :(
To sie wyzalilam.

Zaliczylam z mlodym spacerek, zimno, ale baaaaardzo slonecznie, teraz smacznie spi, a my z mama ogladamy skoki. Placek po wegiersku obalony, teraz czas na ciacho :)
Odezwe sie pozniej laseczki!

Odnośnik do komentarza

Cześć babury:)
Ja dzisiaj rano byłam w Poznaniu na poprawce... Na szczęście egzamin zaliczony chociaż baba czepiała się taaaaakich szczegułów:/ no ale ważne, że do przodu:) Widzę, że prawie wszystkie walczycie z pieluchami:) ja też postanowiłam Kubę przekonać do nocnika i dzisiaj pierwszy raz zawołał, że chce mu się siku i bez oporu usiadł na nocnik:) może mu już tak zostanie :Oczko: hehe
Magda Yoko linieje straaaasznie... tyle czasu był spokój i znów się zaczęło:/
Andzia szkoda, że nie możecie iść na ten wieczorek taneczny:/
Mei oby Filip już tak spał w swoim łóżku:)
Cafe ja mam kolejne podejście do diety po tłustym czwartku;) w końcu pączek nie odpuszczę;)
Anouk dobrze, że awizo nie okazało się takie straszne...
Wczoraj P. zawiózł do przedszkola papiery i dyrektorka stwierdziła, że na 90 % mały dostanie się do przedszkola:) Dobrze, że P. wyczytał, że jeżeli rodzice mają przyznany stopień niepełnosprawności to dziecko ma pierwszeństwo w dostaniu się do przedszkola... mam nadzieję, że się uda... jakoś w połowie marca będziemy wiedzieć na 100% Co do mojej umowy i pracy w szkole to napiszę na boku jak będę miała chwilę czasu...

Odnośnik do komentarza

witam sie na szybciutko, ja jakoś niedomagam od wczoraj wiec jak tylko moge to leze. wczoraj mnie nogi rwały i glowa myslałam ze mi pęknie a od rana ból głowy ale taki ze masakra w koncu sie poddalam i wziełam apap, a do tego julek w nocy od 24 do 3 nie spał tylko albo mnie ssał albo jeczał bo chciał sie przytulac....

napisałam jeszcze na boczku....

postaram sie jutro wszystko nadrobic

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Jak Wasze humory? U mnie śpiąco... Już marzę o tym, żeby się położyć spać!
Wiem, że już to przerabiałyście:D ale wolę się upewnić... Ile dodawałyście cukru do tego Rafaello? Tyle co w przepisie, czy mniej?

Andzia dzięki za przepis... U nas Frankliny też by nie przeszły. Ma swoje ulubione i na inne nawet nie chce patrzeć. Przy okazji czytania ma 1000 pytań do:D Słucha jeszcze o Śpiącej królewnie a jego ulubiony moment to ten w którym czar prysnął, a młody za każdym razem w tym momencie pyta mnie:GDZIE PRYSNĄŁ? :lup:

Szkoda, że nie mogliście iść:/ Ale tak to bywa, czasem ciężko na "hura" znaleźć opiekę dla jednego dziecka, a troje to już nie przelewki.

Cafe racja, racja... Siostrze wózek podprowadził sąsiad narkoman:/ Zgłosiła sprawę na policję i nawet powiedziała, że jest pewna kto ukradł, ale co z tego:Wściekły:
Myślę, że bardzo dobrze robisz z tym prowadzaniem Olka. W końcu załapie i będzie sam wołał za każdym razem. Ja na początku często pytałam młodego czy chce siku. I zawsze mu powtarzałam, że jak będzie chciał to żeby powiedział ::):

Anouk uff.. Dobrze, że to awizo nie było zapowiedzią nowych atrakcji :Szok:
Co do uczulenia to Filip też takiego dostał ale po antybiotyku... Pamiętam, że jego to ze dwa dni trzymało. Miał właśnie bąble a dodatkowo spuchnięte dłonie, stopy i uszy. Okropność (wiem, bo niedawno sama miałam podobnie::(: ). Młody właśnie wtedy dostał Aerius.

Magda ja nawet nie myślę o żadnej diecie a też to co zgubiłam to już w połowie wróciło:Płacz: Nie mam na to siły, żeby jeszcze przyjemności (bo lubię jeść) sobie odmawiać... Też żrę jak świr, a największym moim uzależnieniem jest czekolada i pizza! Mogłabym na okrągło:Nieśmiały:
Filip słucha jak czytam,ale tylko to co wybierze::): I czytam mu tylko przed spaniem... Przy okazji z tysiąc razy mi przerywa bo o wszystko pyta:Oczko: Pamiętam, że Michał też kiedyś słuchał (albo oglądaliście książeczki - nie pamiętam)... Filipowi też pewnie za jakiś czas minie zainteresowanie. A jak Wasze naklejanie? Ostatnio widziałam bardzo ładne książeczki do naklejania z serii Obrazki dla najmłodszych. Widziałaś je? Fajne są:yes:

Gosia brawa za zaliczony egzamin i za nocnikowe sukcesy! Najtrudniejszy pierwszy krok::): Fajnie, że Kuba ma duże szanse na przedszkole. Nawet nie wiedziałam, o takim pierwszeństwie:Szok: Najlepsze jest to, że wielu ludzi nie wie o takich sprawach i jakoś nie widać, żeby ktoś o tym informował:Rozgniewany:

Justynka zdrówka i sił! Oby ten Olkowy etap posikiwania szybko mu minął... Filipo też to przechodził i szlag mnie trafiał:Rozgniewany:

Dobra... Spadam do kuchni coś porobić, bo młody śpi... Pogoda u nas piękna więc pewnie popołudniu pójdziemy na spacer... Chociaż ostatnio młody wstaje wcześnie, kładzie się spać późno a w południe potrafi spać ponad 3h! Przez to ucieka nam najlepsza część dnia:/ Do później:Całus: Papa...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie:)
My mieliśmy dzisiaj jechać na impreze imieninowo-urodzinową do mojego brata i bratanicy ale niestety Kuba całą noc wymiotował:( Co prawda ostatni raz wymiotował o 4 rano i do tej pory wymiotów nie było, ale ma za to luźne kupy:( Dlatego pojechaliśmy tylko po biszkopty i chrupki do sklepy i przy okazji odrapałam jakiegoś volkswagena:36_1_4: W sumie to było tak, że i ja i on zaczęliśmy cofać w tym samym momencie no ale to ja w niego wjechałam:36_1_4: ehhhh do dupy ostatnio wszystko:kiepsko: no ale nie wzywaliśmy policji.... a może trzeba było wezwać... kompletnie się na tym nie znam:/
Ehh a jutro znów poniedziałek:/

Odnośnik do komentarza

goska zdrowka dla kubuli..ehhh tak niedawno to przechodzilsmy!
wazne zeby duuuzo pil
a jak sie czuje?ma apetyt?
a ze stluczka kicha-pewnie sie wkurzylas i zdenerwowalas,pierwsza wasza stluka??
jak sie dogadaliscie?

mei ja do rafaello daje mniej cukru-o polowe mniej i jest jak dla mnie ok

anouk jak julcia??

jutro kobitki popisze,bo teraz tak tyllko wpadlam podczytac troszke

:Całus:

Odnośnik do komentarza

Hej!

Kurcze weekend minął nawet nie wiem kiedy...wczoraj leniwie cały dzień, dziś w sumie też na luzie, wyskoczyliśmy na spacerek nad morze, zimno u nas ale słonecznie, więc na spacer w sam raz pogoda...ale i tak chcę już wiosny i plusowej temperatury!!!

Anouk o Matko ale musiałaś się przestraszyć tego uczulenia, nie dziwie się że tak szybko zareagowałaś...kurcze co to może być??? jak ona się czuje, już lepiej?
dobrze że to awizo to nic strasznego, uff..

Andzia szkoda że na tańce nie mogliście wyjść, no ale nic dziwnego jak tak człowiek na ostatnią chwile się dowiaduje :/

Gosia super że egzamin zaliczony!
zdrówka dla Kubuli! kurcze co to za cholerstwo się przypatałętało? jak on się czuje?
ale pech z tą stłuczką:(( jakoś się z gościem dogadaliście?

Mei kochana zdrówka dla Ciebie!!!:Całus:
ale Filip sobie baje upodobał, wow! super że na czymś potrafi się skupić:)

Magda szkoda że z P. tak mało czasu spędzacie, znam to uczucuie:(( tylko że u nas jedynym pluzem jest to że niedziele jestesmy razem...jak sprawa z wynajmem mieszkania, są jacyć sensowni chętni??

Cafe
kobito daj spokój z tą dietą i ta kaszą :Oczko: poczekaj jeszcze troche przyjdzie wiosna, więcej spacerów itp. i zgubisz kilogramy, zobaczysz!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

I ja witam!
Nam tez jakos ten weekend zlecial. Wczoraj juz przed poludniem umowilismy sie z moja przyjaciolka i chrzesniakiem na spacer, jej maz chory, wiec po spacerze i obowiazkowych lodach przyjechali do nas. I tak sobie siedzielismy do 17 :) Przy okazji pozarlam pizze :lup: A jak pojechali poszlismy do parku kolo nas na spacer, a ja w dresiku troche pobiegalam. Bardzo mily dzien, tym bardziej, ze P. niespodziewanie mial wolne :yuppi:

Odnośnik do komentarza

hej

auto u mechanika -K zostal dzisiaj z nami :yipi:
wczoraj wrabalam wieeeelka pizze ale od dzisiaj mocne postanowienie poprawy:sofunny:
serio-zero slodyczy,bo to mnie kuzwa gubi!!

magda fajna rodzinna niedziela za wami,suuuper!
a jak miskowe uczulenie??

olkowi za to wyszla ciemieniucha czy co??
w sobote zauwazylam,on ma takie geste wlosy....prztszlismy ze spaceru,jak zdjelam mu czapke patrze a tam takie zoltawe luski:Histeria:
natarlam oliwka przed kapiela i niby zeszlo ale skad to cholerstwo???teraz?

Odnośnik do komentarza

Justynka mam nadzieje, ze nic powaznego Cie nie dopadlo i czujesz sie juz lepiej! Jak Twoj maly ssaczek?

Mei powtarzam sie, ale dla mnie niesamowite jest, ze Filip tak slucha jak mu czytasz! Super :)
Co do ksiazeczek z naklejkami to mlody juz chyba wszystkie przerabial i juz nie kojarze tytulow.

Gosia gratki za egzamin!!!
Jak sie Kuba czuje?
Ale kicha z ta stluczka. dogadaliscie sie jakos sensownie czy tez poleci Ci to z OC?

anielinka fajnie macie, ze na spacery nad morze mozecie wyskoczyc! Tez czekam na wiosne jak na zbawienie. Niby juz cieplej, ale jednak to jeszcze nie to :(

Odnośnik do komentarza

magda_79
hej cafe!
Michal tez ma ciemieniuche, ale u niego to od alergii. Ale taaaak mnie to wkurza!
Wysypka znika, ma mega sucha skore, ale juz nie taka czerwona.

Super, ze K. dzisiaj z Wami, powod sredni, ale przynajmniej jestescie razem :)
Ja tez mam od dzisiaj postanowienie, ze nie jem slodyczy!

hej

ale ciemieniucha w tym wieku??
jestem zaskoczona
wyczesalam,zobaczymy czy cholerstwo wroci i od czego to??

no powod sredni ale ciesze sie bardzo
pojdziemy sobie na porzadny spacer albo i dwa,bo pieknie swieci slonce i nie jest tak zimno

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
misiek mnie rozwala :sofunny:

u nas szosty dzien bez pieluchy
od pr bez wpadki ale chodzimy na kibelek co chwile

spacery,drzemki bez pieluchy
juz sie nie poddamy!

mam tylko nadzieje,ze na dniach olek sam zacznie wolac

Super Wam poszlo to odpieluchowanie! Gsybym byla w domu to tez bym sie za dziada wziela, a tak to bez szans :(

a T nie moglaby probowac??

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
misiek mnie rozwala :sofunny:

u nas szosty dzien bez pieluchy
od pr bez wpadki ale chodzimy na kibelek co chwile

spacery,drzemki bez pieluchy
juz sie nie poddamy!

mam tylko nadzieje,ze na dniach olek sam zacznie wolac

Super Wam poszlo to odpieluchowanie! Gsybym byla w domu to tez bym sie za dziada wziela, a tak to bez szans :(

a T nie moglaby probowac??

Jakos niezbyt chetna. Juz wczesniej prosilam, zeby sadzala Michała na nocnik, skoro i tak wiecznie puszcza mu bajki, ale jeszcze ani razu tego nie zrobila.

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79

Super Wam poszlo to odpieluchowanie! Gsybym byla w domu to tez bym sie za dziada wziela, a tak to bez szans :(

a T nie moglaby probowac??

Jakos niezbyt chetna. Juz wczesniej prosilam, zeby sadzala Michała na nocnik, skoro i tak wiecznie puszcza mu bajki, ale jeszcze ani razu tego nie zrobila.

szkoda kurcze
olek dumny chodzi i wszystkim opowiada ze nie ma pieluchy,ze ma majtki
a jak zakladamy na noc pampersa to wrzeszczy wrecz ,ze nie chce

tylko ,ze tak jak mowie...wlasciwie nie wola,bo ja sama go zaprowadzam

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82

a T nie moglaby probowac??

Jakos niezbyt chetna. Juz wczesniej prosilam, zeby sadzala Michała na nocnik, skoro i tak wiecznie puszcza mu bajki, ale jeszcze ani razu tego nie zrobila.

szkoda kurcze
olek dumny chodzi i wszystkim opowiada ze nie ma pieluchy,ze ma majtki
a jak zakladamy na noc pampersa to wrzeszczy wrecz ,ze nie chce

tylko ,ze tak jak mowie...wlasciwie nie wola,bo ja sama go zaprowadzam

Najwazniejsze, ze robi na kibelek! Z czasem sam zacznie wolac. A u nas problem, bo w ogole nie chce siadac :(

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny

magda, cafe ja nawet nie wiem jak ciemieniucha wyglada, naprawde olek chyba jej nie miał a jezeli miał to tak malą ze nie zwróciłam uwagi, u julka tez nic nie widze.....

magda moj ssaczek w nocy 3 razy sie podłącza a w ciagu dnia to ile wlezie no normalnie nie ma szans narazie zebym mogla gdzies jechac bez julka....

cafe ostatnio zauwazylam ze cos te nasze auta czesto sie psuja, ja nie wiem jakos to jest chyba zlośliwość rzeczy martwych....gratuluje odpieluchowania. ja musze sie za olka wziac zeby na drzemki nocki nie miał pampersa musze sie zaopatrzyc w kilka pieluch tetrowych i takie majtki nieprzemakalne, dzisija jade z julkiem do lekarza to moze podskocze do sklepu i mu kupie takie, jeszcze musze dla olka kupic jakis strój na bal karnawałowy i kapcie do przedszkola bo od jutra zaczyna znowu chodzic.

gosia to jak sie dogadaliscie z tym facetem w sprawie stłuczki??

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

I ja witam:)
za nami udany weekend, debet senny jednak urósł:Padnięty:
W sobotę wieczorem wpadli znajomi na tysiąca, graliśmy do 1-wszej, wypiliśmy 1,5 litra żubrówki i było wesoło. No i wygrałam::):
A wczoraj pojechaliśmy z dzieciakami do Poznania do znajomych, mieliśmy w planach jakieś CH, ale odpuściliśmy po męczącej jeździe samochodem:Oczko:

Od dziś zaczynam diete, zobaczymy na ile starczy mi silnej woli...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...