Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cześc dziewczyny
nie bylo mnie dwa dni i nie miałam zbyt duzo do nadrabiania.....
u nas wszystko dobrze, olek przed wczoraj w nocy miał atak kaszlu ale to taki ze aż mu sie wszytsko cofało wiec spał z nami w lozku teraz juz jest dobrze troszke kaszle ale nie ma juz takich ataków....przed wczoraj bylismy w ikea i kupilismy sobie szafke do lazienki taki wysoki slupek niby to do salonu ale my dalismy do lazienki bo mamy taki sam kolor mebli w lazience....wczoraj bylismy na zakupach zywnosciowych no normalnie jak wszytsko drozeje to az mi sie slabo robi kupilam tylko jedzenie i prawie 300 zł nie nasze a jeszcze podjechalismy do biedronki bo tak kupuje zawsze pampersy dla olka takie w pudle bo sie najbardziej oplacaja rozmiar 5 sztuk 74 w cenie 38 zł to sa huggisy. no i tez mi poszlo jeszcze 60 zl bo kupiłam tam ser zółty bo jest najlepszy i jakies owoce bo w auchan to same zepsute były.....

olek i julek teraz spia wiec zaraz zmykam zrobic obad na dzisiaj bedziemy miec lososia pieczonego w piekarniku no normalnie uwielbiam go tylko szkoda ze ta ryba taka droga bo bym jadla ja codziennie.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

cafe to dobrze ze olkowi juz lepiej. najwazniejsze zeby duzo pił, a wczoraj po tym rosołku nic mu nie było????

andzia daj nac jak tam u pulmologa....i jak u dentysty.

anielinka jak czytalam o ataku amelki to tak jakbym widziała olka....naprawde taki sam kaszel mielismy....moze rzeczywiscie jak wyzdrowieje amelka to wybierz sie z nia do tego lekarza w gdańsku...nie zaszkodzi.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Ja zaglada, ale jakos ciagle cos do zrobienia. P. wpadl na godzine zjadl obiad i pojechal do Niemiec, mlody tez juz po obiedzie. Ide z nim troche ponaklejac.

Justynka ale z Was spiochy :)))
Mam nadzieje, ze ten kaszel Olka to tylko jakis jednorazowy wyskok! Jak Julek? Na cycu?
Ceny jedzenia sa koszmarne! Ciagle cos trzeba kupic, a kasa ucieka w szalonym tempie :(((
Tez dostalam info ze Streetcomu. A w tamtym tygdoniu dostalam paczke z Winiar do testowania :)

Cafe moze chlopaki przechodza jakis skok rozwojowy, ze tak duzo jedza!?

Andzia daj znac jak u lekarzy!!!

Anielinka jeszcze raz zdrowka dla Amelki.

Ja juz nie mam jak wycierac nosa Michałowi, bo ma ranki az do krwi :(((

Tesciu juz calkiem calkiem. Jest na zwyklej sali, zaczal troche jesc. P. co tam idzie to ze wstydu sie spala, bo mecza z tesciowa ciagle lekarke :lup:

A nam jutro lokatrzy zdaja mieszkanie :((( Od razu daje ogloszenie, mam nadzieje, ze znajdziemy kogos sensownego!

Odnośnik do komentarza

a ja czekam na K i lece do olka
ma byc po 17

justynka no ja ciagle marudze na ta drozyzne!szoook!
boje sie normalnie isc do rossmana:Histeria:
juz nie pamietam kiedy sobie cokolwiek kupilismy,masakra
wszsytko idzie na rachunki i dzieciaki,wzdych

magda trzymam kciuki zebyscie znalezli fajnych ludzi
najlepiej byloby gdyby ktos ze znajomych polecil,co?

Odnośnik do komentarza

cafe82
a ja czekam na K i lece do olka
ma byc po 17

justynka no ja ciagle marudze na ta drozyzne!szoook!
boje sie normalnie isc do rossmana:Histeria:
juz nie pamietam kiedy sobie cokolwiek kupilismy,masakra
wszsytko idzie na rachunki i dzieciaki,wzdych

magda trzymam kciuki zebyscie znalezli fajnych ludzi
najlepiej byloby gdyby ktos ze znajomych polecil,co?

To tak jak ja. P. co prawda ostatnio kupil sobie jeansy na promocji, ale ja chodze juz od kilku m-cy doslownie w 1 spodniach. Juz mi wstyd, a ciagle kasy brak :(((
Obiecalam sobie jednak, ze w przyszlym m-cu jakies zakupy musza byc :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
dobrze,ze tesciu lepiej
kiedy go wypuszcza?wiadomo cos?

a chlopaki jedza i jedza ale to dobrze
przez te 10 dniw szpitalu w sumie nic nie przybrali,ciagle waga sie wahala a to w gore a to w dol
a od wyjscia ze szpitala przybrali po pol kilo!

Nic nie wiadomo kiedy tescia wypuszcza. Mam nadzieje, ze do piatku, ale wszystko okaze sie po kolejnej endoskopii i kolonoskopii.

Niezle chlopaki tyja! Pol kg od szpitala to super wynik!!! Nie ma to jak w domu :)

Odnośnik do komentarza

Cafe no to super że chłopcy tak szybko przybrali na wadze!

co do zakupów to te spożywcze mnie też załamują :(( kupi się pare pierdół ledwo co dno koszyka zakryją a już 100 zł. za nic! a nie wspomne już o takich większych zakupach, czy kosmetykach...masakra!
a z kupywaniem ciuchów to wiem co czujesz :( my jeszcze niedawno mielismy taki kryzys że na nic nie mogliśmy sobie pozwolić, tylko tyle co rachunki i jedzenie :(( ale teraz w styczniu troche wpadło grosza to troche pokuwywaliśmy sobie rzeczy...oby było tak dalej :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam:)
60 godzin:) bez dydusia za nami:))) Dzisiejsza noc już lepsza - płakał, ale nie aż tak bardzo... po jakimś czasie się uspokoił:) Wczoraj co prawda się spytał: gdzie jest dydy? ale jak mu przypomniałam, że dyudś przecież ma dziurę to on tylko potwierdził i już więcej nie zapytał... Mam nadzieję, że do smoka już nie wrócimy:)
U nas znów dni nabrały tempa:) Dobrze, że dzisiaj już środa... popołudniu już będzie z górki, ale widzę, że i tak miałam dobrze, bo Przemek Magdy musi siedzieć na dyżurach:/ a ja odliczam 10 tygodni do świąt:)))
No i więcej nie napiszę bo czas uciekać:/ Może popołudniu zajrzę... Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

dzisiaj wreszcie olek wraca do domu!jejku jak sie stesknilam
bylam wczoraj u niego,czuje sie super tylko mecza go jeszcze luzniejsze kupole-wczoraj zrobil dwie,nie wodniste ale tez nie normalne
poza tym apetyt ma,humor tez
chyba najgorsze za nami

a rozgadal sie juz na calego

wchodze a on
witaj mamo,zapraszam do pokoju:hahaha:
chce z toba byc caly dzien:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...